PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

PWE Rebellion Only on PWE Network Part 1

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

REP Puanı : 28

MesajKonu: PWE Rebellion Only on PWE Network Part 1   Paz 10 Tem. 2016, 21:54

Rebellion eşliğinde muhteşem bir pyro şovu izliyoruz!

Corey Graves: Bayanlar ve baylar PWE Network üzerinden gerçekleştirilecek ilk şova hoş geldiniz.

Mauro Ranallo: Mükemmel bir şov bizleri bekliyor. Koltuklarınıza sıkı tutunun, düşmeyin.

MacMilliant duyuluyor ve Teddy Long geliyor.

Nasılsınız playalar ? Bu heyecan verici şova çok bekletmeden başlamak istiyorum. O yüzden PWE Rebellion şovunun sunucusuna merhaba diyin. Eski PWE World Heavyweight Şampiyonu, Dolph Ziggler...

Here to Show Perfection!

Dolph Ziggler geliyor, Teddy Long'un elini sıkıyor ve onu arkaya yolluyor. Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Hepinizin heyecanlı olduğunuzu ve para ödediğinizi biliyorum. Ve beni de çok beklemiyordunuz. O yüzden hanımlar pantolonlarınıza sahip çıkın. Küçük bir anons yapıp ilk maça geçmek istiyorum. Bu gecenin Main Event maçında değişiklik oldu. Goldberg vs John Cena yerine The Miz vs Sheamus maçı izleyeceğiz. Şimdi bana spiker masasında bir yer açın ve şov başlasın.

Dolph Ziggler spiker masasında ki yerine gidiyor ve ilk maça geçiyoruz.

Something For You!

Bullet Club üyesi ve World Heavyweight Şampiyonluğu için aday Adam Cole geliyor.

Burn in My Light!

Son zamanlarda yükselen Randy Orton geliyor.

Just Close Your Eyes! (Dıdın Go)

King of the Ring de iddiasını sürdüren Christian geliyor.

Adam Cole vs Randy Orton vs Christian

Zil çalıyor ve her an saldırabilecek pozisyonda bekliyor 3'lü. Şimdi Orton Christian'ın karnına bir tekme vuruyor. Ardından bir de yumruk atıyor. Bir kaç daha yumruk vurarak köşe de sıkıştırıyor Christian'ı derken Cole'da aksiyona dahil oluyor Orton'ı kendisine çekip yumruklamaya başlıyor. Şimdi Christian'da kendine geliyor ve o da Cole'u yumruklamaya başlıyor. Ardından bir tane de Orton'a sallamak istiyor ama Orton daha çabuk davranıyor ve bir European Uppercut vuruyor Christian'a. Bir tane daha deniyor şimdi ama bu sefer de Christian daha çabuk davranıyor ve bu sefer o Uppercut geçiriyor. İkinciyi de vurduktan sonra ringin dışına fırlatıyor Orton'u. Ardından Cole'un üstüne geldiğini görüyor ve bir tekme vuruyor karnına. Ardından sırtına yumruk darbeleri vuruyor. Şimdi biraz duraksıyor ve bir tokat patlatıyor suratına. Ardından kolundan tutuyor Cole'u ve köşeye yolluyor. Şimdi üzerine doğru koşuyor ama Cole Elbow Drop ile reverse ediyor. Christian suratını tutarken hızlıca Turnbuckle'a çıkıyor Cole ve Diving Calf Kick ile dağıtıyor Christian'ı! Christian yerdeyken iplerden sekiyor ama bu sırada ringin dışında bulunan Orton ayağından çekiyor onu! Cole önce yüz üstü yere düşüyor sonrasında ise Orton onu ringin dışına çekiyor ve kafasını basamaklara vurmak üzere götürüyor onu ama Cole tek ayağını basamaklara koyuyor ve engel oluyor. Hemen ardından o Orton'ın kafasını bariyerlere vuruyor! Şimdi yakalıyor yine ve bu sefer de bariyerlere vurmak istiyor ama Orton iki elini koyarak engel oluyor. Sonrasında bir European Uppercut vuruyor Cole'a. Ardından ringe sokuyor onu. Kendisi biraz dışarıda bekleyip suratını tutuyor. Bu sırada Christian'dan ringe giren Cole'a bir Dropkick geliyor! Cole yere düşerken Christian hiç vakit kaybetmiyor ve iplerin üzerinden Orton'un üstüne uçuyor Body Splash ile! Ardından bağırarak seyircileri gaza getiriyor. Şimdi aprona çıkıyor ringe girmek için ama tam bu sırada Cole'un üzerine geldiğini görüyor. Cole'a bir yumruk sallıyor ancak Cole yumruğu tutarak reverse ediyor. Ardından bir Low Kick vuruyor karnına. Christian apronda karnını tutarken Slingshot Apron DDT geliyor Cole'dan!!! Christian yerde acı içerisinde kafasını tutarken Cole çabucak ayağa kalkıyor. Ama tam bu sırada Orton yine devreye giriyor ve bir Low Kick vuruyor karnına. Ardından bir iki yumruk vuruyor ve sonrasında sertçe bariyerlere fırlatıyor Cole'u! Tek elini havaya kaldırarak taunt atıyor. Ardından arkasını dönüyor ve SPEAR!! CHRISTIAN'DAN SPEAR GELİYOR HİÇ BEKLENMEDİK ANDA!! Bir eliyle kafasını tutarak ayağa kalkıyor Christian. Ardından Orton'u kaldırıyor ve ringe sokuyor. Kendide giriyor şimdi ve vakit kaybetmeden tuşa gidiyor! 1! 2! -3 olmuyor atıyor Orton! Christian bir süre dinleniyor. Ardından tek ayağından yakalıyor Orton'u ve Single Leg Crab bağlıyor!! Acı çekiyor Orton!! Christian iyice esnetiyor ayağını!! Orton bitme noktasında artık!! DERKEN ADAM COLE BİR HIŞIMLA RİNGE GİRİYOR VE SHINING WIZARD'I GEÇİRİYOR CHRISTIAN'IN SURATINA!!! Christian dağıldı! Orton derin bir OH çekiyor! Bu sırada Adam Cole ayağıyla Orton'ı ittirerek ringin dışına yolluyor. Ardından tuşa gidiyor Christian'ın üzerinden! 1! 2! 3 olmuyor! Biraz ah vah ettikten sonra ayağa kalkıyor Cole. Ardından Christian'ı da kaldırıyor ama ani bir tokat geliyor Christian'dan. Hemen ardından kolundan tutuyor ve köşeye yollamak istiyor ama Cole durumu leyhine çeviriyor ve köşeye giden Christian oluyor. Şimdi Cole üstüne doğru koşuyor Christian'ın ama Christian'dan Pendulum Kick geliyor! Christian Turnbuckle'a otururken Cole sersem bir şekilde yine Christian'a doğru geliyor ama Christian yakalıyor onu ve Tornado DDT!! Christan tuşa gidiyor! 1! 2! Attı Cole!! Cole kendini ringin dışına bırakırken Orton'un ringe girdiğini görüyoruz. Arkadan yakalayıp kendisine çeviriyor Christian'ı ve bir European Uppercut vuruyor! Ardından bir tane daha vuruyor ve Christian yerde! Şimdi üstüne çıkıyor ve yumrukluyor Christian'ı Orton! Bir süre sonra bırakıyor. Christian sersem bir şekilde ayağa kalkmaya çalışırken Orton bir daha hamle yapıyor ama Christian kurnaz bir şekilde çelme takıyor ona ve 619 pozisyonunda düşürüyor onu. Ardından ringin dışına atlıyor tek hamlede. Beraberinde bir tokat vuruyor Orton'a. Orton suratını tutarken Christian Turnbuckle'a çıkıyor. Bu sırada Adam Cole'da aprona çıkıyor ve itiyor Christian'ı! CHRISTIAN YERE DÜŞERKEN ORTON FIRSATI KAÇIRMIYOR VE RKO!! MID AIR RKO!! MÜTHİŞ BİR RKO İZLEDİK ORTON'DAN! Şimdi Orton rehavete kapılmışken Cole'da bu fırsatı değerlendiriyor ve PANAMA SUNRISE DENİYOR!! AMA ORTON KURNAZLIĞINI KONUŞTURUYOR VE ROLL UP'A ÇEVİRİYOR DURUMU!! 1! 2! -3 OLMUYOR!! Şimdi aynı anda ayağa kalkıyorlar. Orton hızlı davranıp bir yumruk vuruyor. Ardından Cole'da ona bir yumrukla cevap veriyor. Bir süre karşılıklı yumruklaşıyorlar. Bu sırada Christian'da yavaşça ayağa kalkıyor. Cole ve Orton'a baktığımızda Cole'dan ardı ardına yumruklar görüyoruz. Son bir tane daha vuruyor ve Orton sersemce Christian'a doğru gidiyor DERKEN ANİDEN BİR RKO DENİYOR CHRISTIAN'A! AMA CHRISTIAN İTTİREREK REVERSELİYOR ONU VE ADAM COLE'DAN SUPERKICK ORTON'A!! ARKASINI DÖNÜYOR ŞİMDİ VE BİR DE SPEAR!! AMA SPEAR'IN HEMEN ARDINDAN ADAM COLE ONU DA SUPERKICK'LIYOR!!! HEMEN TUŞA GİDİYOR! 1! 2! -3 YİNE OLMUYOR!! Kaçıncı Kick Out bu?!! Cole şimdi Christian'ı bırakıyor ve Orton'a yöneliyor. Kaldırıyor Orton'u ve köşeye alıyor. Ardından Shoulder Block darbeleri vurmaya başlıyor. Şimdi geriliyor ve bir tane de koşarak Shoulder Block deniyor ama Orton diz darbesi ile reverse ediyor!! Cole yerde acı içerisinde suratını tutarken Orton aprondaki Christian'ı fark ediyor ve zaman kaybetmeden Apron Hung DDT pozisyonuna alıyor! Ramak kalmışken Christian kurtulmayı başarıyor ve tek hamlede Orton'u sırtlayarak ringin dışına yolluyor! Bu sırada Cole'un üstüne doğru geldiğini görüyor ve onu da tek hamlede sırtlayarak ringin dışına yolluyor!! Kendi tarzında alkış tutuyor Christian! Seyirciler iyice kaza gelmişken iplerden sekiyor şimdi ve ringe girmek üzere olan Orton'a bir Baseball Slide vuruyor!! Beraberinde kendisi de ringin dışına çıkıyor. Şimdi kaldırıyor Orton'u ve Body Slam ile yere çakıyor! Aynısını Cole'a yapmak istiyor ama Cole kendisini Christian'ın arkasına atıyor ve German Suplex!! Orton ve Christian yerde yatarken Cole ringe giriyor! Taunt atıyor ve ''ADAM COLE BAYBAY'' chantlerini getiriyor beraberinde! Ardından iplerden sekiyor ve Tope Con Hilo ile uçuyor ayağa kalkmak üzere olan Christian Orton ikilisinin üstüne!! İlk kendisi kalkıyor doğal olarak. Ardından Christian'ı ringe sokuyor. Orton'u da kaldırıyor ve bariyerlere çarpmak istiyor ama Orton onu bariyerlere çarpıyor! Şimdi ringe giriyor Orton ama girer girmezSpear yiyor Christian'dan!! Şimdi kaldırıyor onu Christian ve KILLSWITCH!! TUŞA GİDİYOR!! 1! 2! 3! CHRISTIAN KAZANIYOR!! 

Christian seviniyor ve bir mikrofon istiyor.

Rise da Shinsuke Nakamura'yı yendim ve Japonya'ya geri döndü. World Heavyweight Championship için aday olan Cole'u ve yükselen Orton'u yendim ve haftaya Marty Scurll denen yeni yetmeye yeneceğim. Scurll ilk okulda uhu ile kafayı buluyorken ben güreşiyordum. Cena veya Ziggler umurumda değil. Finalde de onlardan birisini yenec-

Sözü kesiliyor. Dolph Ziggler araya giriyor.

Christian Seni ve şovu bölmek istemezdim ama hatalı olduğun yeri düzeltmek istiyorum. EC3'yi yendiğim gibi John Cena'yı da yeneceğim. Ve seninde Marty denen herifi yeneceğini biliyorum. X Rated de ki finalde ise seni de yeneceğim. Ve bir kez daha Ziggler 3:16 ne kadar doğru olduğunu gösterecek.

İkili bakışırken kameralar arka alana gidiyor.

Apollo Crews ve genç bir muhabiri görüyoruz.

Muhabir: İyi akşamlar PWE izleyenleri yanımda Apollo Crews var. Apollo hedeflerin neler ?

Apollo Crews: Şu an kesin değil. Yeni geldim ve alışmaya çalışıyorum. Ama ilk hedefim Cody Rhodes veya Dalton Castle olmasını bekliyorum. Geçen Rise'da gördük ki çok can sıkan tipler. Onları susturmak için birisi lazım. Ve galiba o kişi benim.

Muhabir: Peki herhangi şampiyonluk düşünüyor musun ?

Apollo Crews: Şu an için hayır. Dediğim gibi yeni elemanım. Alıştıktan sonra yavaş yavaş o sulara da kanca atacağım.

Muhabir: Teşekkürler Apollo. Graves, Ranallo ve Ziggler sizdeyiz.

Kameralar spikerlere dönüyor.

Corey Graves: Sizce şu ana kadar şov nasıldı ?

Mauro Ranallo: İyiydi. Sıcak bir başlangıç yapıldı ve keyifli bir maçtı.

Corey Graves: Katılıyorum, peki sen Dolph ?

Dolph Ziggler: PWE para kazanmaya devam ediyor ve gerçek yetenekler harcanıyor. Hemen hemen aynı. Diğer maça geçelim.

Ambition and Vision!

Aries'e destek var taraftarlardan.

Phenonemal!

Karışık tepkilerle geliyor AJ Styles.

Austin Aries vs AJ Styles

Aries ve Styles birbirlerine bakıyor. Aries lock-up işareti yapıyor. İkili gireceklerken Aries fake atıp AJ’ın kafasını yakalıyor ve karnına doğru dizini sallıyor, sonra da Side Headlock’a alıyor. O pozisyonda köşeye kadar sürüklüyor ve köşede tokatlar indirmeye başlıyor Styles’a. Styles birden dirsek darbesi indiriyor. Aries sersemlemişken Styles yuvarlanarak köşeden uzaklaşıyor…ama dizini tutuyor acıyla. O şekilde kalkarken Aries arkasını dönüyor ve Dropkick ile indiriyor Styles’ı.  Styles kalkmaya çalışırken Aries onu Suplex vaziyetinde kaldırıyor..Styles havada bacaklarını çırparak iniyor. Aries onu bıraktığı an suratına yumruğu geçiriyor. Styles suratını tutarken Aries onu kolundan tutup iplere fırlatıyor ve o döndüğünde eğiliyor ve Back Body Drop ile fırlatıyor Styles’ı. Styles sırtını tutarak kalkarken Aries onu Small Package’e alıyor. 1, 2- Styles kurtuluyor. Aries kaldırıyor onu ve Lariat vurmak istiyor ancak Styles eğiliyor ve Pele Kick! Aries yere yıkılırken Styles da dizini tutarak kalkıyor. Aries’i kaldırıp DDT vaziyetinde tutuyor. Köşeye doğru koşuyor ama Aries onu köşeye ittiriyor. Styles orada dururken Aries koşuyor ve IED! Styles yere yapışıyor. Aries bekletmeden köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Drop ile atlıyor. Tuş girişimi. 1, 2- Styles attı! Aries şaşkınlıkla bakıyor. Sonra kalkıyor ve Styles’ın bacağını yakalayıp yere vuruyor. Styles acı içerisindeyken Aries aynı şeyi yeniden yapıyor. Styles acıyla iplere yuvarlanıyor. İpleri tutup kalkmaya çalışırken Aries onu arkadan yakalıyor ve Victory Roll’a çekmeye çalışırken Styles ipleri çok sert tutuyor ve Aries çekemiyor Styles’ı ve sadece kendisi yuvarlanıyor. Ayağa kalktığında Superkick! Sesi buradan duyuldu! Aries 2.80 yatarken Styles tuşa gidiyor. 1, 2- Aries attı! Styles ayağa kalkıyor ve Aries’i kaldırıyor. İki tane yumruk sallıyor, sonra bir Shoot Kick vuruyor, sonra bir Spinning Backfist ve en sonunda Roaring Lariat ile bitiriyor comboyu! Aries yerdeyken Styles aprona çıkıyor ve kalk diye bağırıyor Aries’e. Aries kalkarken Styles atlıyor ve Phenomenal Forearm…. Aries çekiliyor ve Styles dizlerinin üzerine düşüyor. Dizini acı içerisinde tutuyor Styles, kalkmaya çalışırken Aries’ten Discus Elbow Smash! Styles yere yapışıyor. Aries tuşa gidiyor. 1, 2- Styles ayağını iplere koyuyor. Aries onu yeniden kaldırıyor ve Michinoku Driver ile yere vuruyor. Sonrasında köşeye tırmanıyor hışımla. 450 Splash için atlıyor..Styles kendini ring dışına yuvarlıyor ve Aries karnını çarpıyor çok kötü. Styles hemen ringe giriyor ve Aries’i kaldırıp Styles Clash için pozisyona getiriyor..Aries onu Back Body Drop ile fırlatıyor. Styles sırtını tutarak kalkarken Aries onu yakalıyor ve Forward Russian Legsweep ile fırlatıyor. Styles yeniden kalkmayı denerken Aries onu omuzluyor. Styles dirsek darbeleriyle kurtuluyor ve bir Pele Kick daha vuruyor Aries’e! Aries katlanarak düşerken Styles köşeye çıkıyor. Spiral Tap için atlıyor…Aries dizlerini kaldırıyor! Styles karnını tutarken Aries onu Small Package’e alıyor. 1, 2- Styles yuvarlanarak çeviriyor 1, 2- Aries kalkıyor. Styles kalkıyor ve hemen Aries’e doğru gidiyor fakat Aries’ten onun karnına bir tekme geliyor. Ardından Brainbuster! Tuşa gidiyor. 1, 2, 3!

Austin Aries galibiyetini kutluyor ve arka alana gidiyor ve bizde diğer maçımıza geçiyoruz.

Omen in the Sky!

Bullet Club üyeleri ve Takım şampiyonları The Club geliyor.

I Want It All!

Intercontinental Şampiyonu Wade Barrett ve PWE Şampiyonluğu için aday Drew McIntyre geliyor.

The Club vs The United Kingdom Non Title Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. United Kingdom tarafından Wade Barrett, The Club'dan ise Karl Anderson ringde. Lockupla başlanıyor maça. Lock up'tan üstün çıkan Barrett oluyor ve Karl Anderson'ı koltuk altına alıyor. Bu pozisyondayken ikili iplere doğru gidiyorlar. Anderson Barrett'ı itiyor, Barrett diğer iplere gidip ordan güç alarak geliyor ve Shoulder Tackle'la Anderson'ı yere indiriyor. Şimdi Barrett Anderson'ı kaldırıp köşeye atıyor ve köşede Anderson'ı iplerden destek alarak yumrukluyor. Hakem 4'e kadar sayınca bırakıyor. Anderson köşede yavaş yavaş ayaklanıyor fakat Barrett çok hızlı bir şekilde ona geliyor ve Corner Clothesline. Barrett Anderson'ı yerden kaldırıyor. Sonra da takım arkadaşının olduğu köşeye gönderiyor. Barrett tag veriyor McIntyre'a. Fakat ringden çıkmıyor. McIntyre'a da içeriyor beraber Anderson'ı iplere gönderiyor. Sonra da double shoulder tackle'la Anderson'ı yere indiriyorlar. McIntyre, Anderson'ı kaldırıyor ve sonra da Anderson'ın göğsüne arka arkaya chop darbeleri vuruyor. Şimdi Anderson'ı sırtlıyor fakat Anderson'dan arka arkaya dirsek darbeleri iniyor. Anderson yere iniyor ve bir roll-up denemesi. 1 2 McIntyre kurtuluyor. Kalkınca Anderson bir yumruk sallıyor ve McIntyre yumruktan kurtuluyor hemen ardından tekrardan sırtlıyor Anderson'ı ve Fireman Carry Gutbuster.Hemen tuşa gidiyor McIntyre 1 2- Anderson son anda atıyor. McIntyre bu sefer de Bridging Northen Lights yapıyor ve hemen arkasından tuşa gidiyor. Anderson sol omzunu son anda kaldırıyor yine. McIntyre, Anderson'ı Barrett'ın olduğu köşeye gönderiyor ve iplerden destek alarak tekmeler atmaya başlıyor. Hakem araya giriyor ve McIntyre'ı uyarıyor bu sırada Barrett'da fırsattan istifade tekmeler atıyor. Bu sırada Gallows bunu görüp sinirleniyor ve ringin dışında Barrett'ın üstüne koşuyor, Barrett'ta ona koşuyor fakat yüzüne Big Boot'u yiyor. Şimdi de McIntyre, Gallows'a sinirleniyor ve ringin dışına bir şeyler söylüyor. Bu sırada Anderson arkadan sinsice yaklaşıp bir Necbreaker bırakıyor McIntyre'ın boynuna. Hemen ardından tuşa gidiyor 1 2- McInyre atıyor. Şimdi avantaj The Club'ta. Gallows tekrardan yerine çıkıyor ve Anderson'da McIntyre'ı ona getirerek tag veriyor. Şimdi Gallows içerde. Gallows McIntyre'la alay ediyor. Kafasına hafif darbeler geçiriyor ve İngiltere Kraliçesinin çok iyi bir yalayıcı olduğunu söyleyip gülüyor. McIntyre'ı yerden kaldırıp iplere gönderiyor, ilk seferinde ikisi de birbirini es geçiyor. İkinci sefer de McIntyre Crossbody ile uçmak istiyor fakat Gallows onu tutuyor, başını iyi tarafa sallayıp Belly-to-Belly suplex yapıyor. Hemen ardından tuşa gidiyor 1 2- McIntyre atıyor. Gallows McIntyre'ı köşeye fırlatıyor sonra da üstüne atlıyor fakat McIntyre çekilince kafasını ringin köşesine vuruyor. Hemen ardından da McIntyre'dan bir running clothesline. İki isim de yerde. McIntyre köşesine sürünüyor, Gallows da sürünerek onu takip ediyor ve McIntyre tagi veriyor! Barrett'dan arka arkaya yumruklar geliyor Gallows'a. Gallowsu köşeye sıkıştırıyor, diğer köşeye koşuyor ve bir corner clothesline! Gallows hafif kendinden geçmiş bir şekilde ringin ortasına yürüyor ve bir de Big Boot yiyor Barrett'tan. Barrett'tan bir de elbow drop! Hemen tuşa gidiyor 1 2- Anderson ringe girip tuşu bozuyor. Sonra da Barrett'a 2-3 tekme atıyor. Hakemin bu konuya el atması lazım yoksa maçın kontrolünü kaybedecek. Anderson şimdi Gallowsu köşesine çekiyor ve kendine tag veriyor. Bu sefer yasal bir şekilde tekmeleye başlıyor Barrett'ı. Anderson, Gallowsu köşeye gönderiyor hemen ardından gidip sert bir yumruk geçiriyor ve Death Valley Bomb! Gallows'a tag veriyor. Şimdi Gallows ringe girip Barrett'ı sırtlıyor ve Boot of Doom! Gallows hemen tuşa gidiyor 1 2- Hayır! Bu sefer de McIntyre ringe girip tuşu bozuyor. Anderson'da ona doğru koşuyor fakat Anderson'dan kıvrak bir hareketle kurtulup onu ringin dışına fırlatıyor. Şimdi Gallow, McIntyre'ın arkasında. McIntyre arkasını dönüyor, boğazlanıyor ve Gallows Pole!Şimdi de Barrett'a yönelicek anlaşılan- BULL HAMMER! Barrett'tan mükemmel bir Bull Hammer. Hemen tuşa gidiyor 1 2 3! United Kingdom kazanıyor.

PWE Takım Şampiyonlarını yenen Barrett ve McIntyre seviniyor. Onlar galibiyeti kutlarken kameralarımız arka alana çevriliyor.

Renee Young ve Randy Orton'ı görüyoruz.

Renee Young: Merhaba PWE izleyicileri, yanımda Randy Orton var. Randy bugün kaybettin düşüncelerin neler ?

Randy Orton: Kayda değer bir şey yok. Cole ve Christian için her şey güllük gülistanlık. Birisi oturduğu yerde kemer maçı aldı diğeri de kimsenin takmadığı bir turnuvada yer alıyor. Ben haftalardır Shaw ile ring içi ve dışında kavga ediyorum. Zorlu maçlara çıktık ve bir kaç takım maçında beni bıraktı. O ikisi yatarken veya kolay maçlara çıkarken ben mirasımı sürdürdüm. Bakın Samuel Shaw nerede şu an ?

Renee Young: Teşekkürler Randy. Tekrar sizdeyiz beyler.

Kameralar girişe çeviriliyor ve bir müzik duyuluyor.

#MMMGORGEOUS!

Dolph Ziggler: Bu gelen kim ?

Klasik bir şekilde geliyor ve ringe giriyor, mikrofon alıyor.

Hepinizin çirkin suratlarından belli oluyor ki buraların biraz güzelliğe ihtiyacı var. Modern bir çağda ilk insan gibi dolaşıyorsunuz. Ve o pislik sıfatları görmek zorunda kalıyorum. Bir de eğlendirmek zorundayım. Saçma bir düşünce. Ringde muhteşemlik yaratıyorum ve sizler bir büyüye kapılıyorsunuz ve bende ringde ki çirkin suratlı birilerini dövüyorum. Sizlere bu kadar eğlence yeter. Daha fazla eğlence istiyorsanız benim seviyemde bir muhteşemliğiniz olmalı. O da zor bir şey, Tanrı vergisi ve Tanrı beni yaratırken kıskandı. Çünkü ışık saçıyorum. Ve insanlar buna aşık oluyor ve bana layık olmak için bana bir takım sıfatlar veriyorlar. Prince Pretty, The Gorgeous One, The King of Cuteville, The Definition of Delish ve son olarak The Sultan of Selfies. Selfie demişken, (Bir kaç selfie çekiyor.) Pardon, kendi güzelliğime daldım ve bir an sizlerin öyle olmadığınızı unuttum. Aptal şey, sizin gibi dağdan gelme ve devlet çalışanları ne kadar güzel olabilir ki ? PWE'nin görkemli, muhteşem bir şampiyona ihtiyacı var. Benim gibi birine. Tüm şampiyonlar birbirinden çirkin. Görünce midem bulanıyor, kendimi zor tutuyorum. Ve sonra bir kaç selfie daha çekiyorum. 1 Numara olmak için gelmedim, zaten 1 numara benim. Sadece bu çirkin kişiliklere bir ders vermek ve sevimli, güzel bir şampiyon olmak için. Beauty Shot ile...
Tyler Breeze ringi terk ediyor. Kameralar spikerlere çevriliyor.

Dolph Ziggler: Bu kimdi ?

Mauro Ranallo: Tyler Breeze. Geri döndü PWE'ye.

Dolph Ziggler: Ne zaman geldi ? Ne zaman gitti ? Neyse ne yakında bununda biletini keserler.

Corey Graves: Bilemeyiz, yetenekli olduğun gördük.

Mauro Ranallo: Evet, kendini gösterirse çok şey başarabilir.

Dolph Ziggler: Tabi tabi, sırada ki maça geçelim lütfen.

Dolph Ziggler:

http://steamcommunity.com/id/sXe07
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: PWE Rebellion Only on PWE Network Part 1   Paz 10 Tem. 2016, 22:22

Bu şovda tek yazdığım maç Aries vs Styles'tı, diğer maçları halleden herkesin emeğine sağlık. En çok da senin emeğine sağlık Alper. İkinci partta daha detaylı değerlendirme yapacağım.

Genç muhabir dediğin hatun da Devin Taylor bu arada.

RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:

Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 31

MesajKonu: Geri: PWE Rebellion Only on PWE Network Part 1   Paz 10 Tem. 2016, 22:26

eline sağlık alper çok beğendim ben.

Ayrıca emeğine çünkü şov silindi bidaha yazdın falan filan. Onun dışında maç booklayan Emre ve diğer aq evladının da eline sağlık

Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: PWE Rebellion Only on PWE Network Part 1   Paz 10 Tem. 2016, 22:50

Eline sağlık Alper.

RPG: Samoe Joe
Durum: X

Christian
1 Time Wildcard Champion
1 Time Hardcore Champion
1 Time Tag Team Champion
1 Time PWE World Heavyweight Champion
Second Triple Crown Winner of PWE History
First Ever Grand Slam Winner of PWE History

Samoa Joe
Current United States Champion
Mike Mizanin
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE Rebellion Only on PWE Network Part 1   Paz 10 Tem. 2016, 22:51

Triple Threat maça bayıldım. Okuduğum en keyifli maçlardan birisiydi. Yorumu ikinci partta tamamlayacağım.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: PWE Rebellion Only on PWE Network Part 1   

PWE Rebellion Only on PWE Network Part 1
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yöntem İnanç ve Samet Samyeli Raportajı
» Ben 10 Eşyaları 3
» Dexter labaratuarı karakterleri
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]