PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Episode 1 : Welcome to IWC

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Klaus Meine
Moderatör
Moderatör
avatar

Mesaj Sayısı : 2168
REP Puanı : 34
Kayıt tarihi : 02/02/12
Yaş : 20

MesajKonu: Episode 1 : Welcome to IWC   Ptsi 24 Ekim 2016, 20:18

İnceleme : Scott Smith, PWEInsider 

Yorum: İlk şovdan fazla beklentim yok, sonuçta ilk WrestleMania da kötüydü. Yine de şu ortamda içimde belli belirsiz bir optimizm var. Hadi bakalım.

Birkaç cılız pyro patlıyor ve IWC’ın ilk şovu başlıyor. Spiker masasında Don West ve Mike Tenay var. Yeni şov hakkında konuşuyorlar bir süre. Sonra giriş rampasının başında Ric Flair müziksiz görünüyor. Ringe giriyor ve herkesi selamladıktan sonra şovla alakalı konuşuyor bir süre. Ve tüm seyircileri ayağa kaldıracak birkaç haber veriyor. Bunların ilki IWC Japonya turuna çıkıyor! İkincisi NJPW şampiyonu, ROH şampiyonu ve TNA şampiyonu 3’lü maçta karşılaşıp kazanan PWE World Heavyweight Champion Dolph Ziggler ile karşılaşacak, sonra da kazanan IWC Legends kemeri için ya Ric Flair ile ya da Shawn Michaels ile maça çıkacak. Üçüncü haber de, bu akşam PWE efsanelerinden Dean Ambrose main event maçında Tommy Dreamer ile karşılaşacak.

WILL OSPREAY VS BRAUN STROWMAN 

İki güreşçi de ringin ortasına geliyor ve hakem zili çalıyor. Ospreay Lock Up yaklaşıyor, Braun ona dokunuyor ve gülüyor. Braun Strowman yumruklarını kaldırıyor ve Will'e sen 10 kez vur ben 1 kez vurayım, hatta sen 15 kez vur diyor ve Will Ospreay de kabul ediyor. Strowman'ın kollarını açıyor ve vur bana diyor. Will art arda 3 yumruk atıyor, 2 de Backhand Chop vuruyor. Hemen ardından bir de BASEMENT DROPKICK çakıyor. Strowman bacağını tutarken Ospreay bir de sırtına tekme atıyor ve CHOP BLOCK vuruyor sonrasında. Strowman yarı ayakta şu an, Will karşısına geçiyor ve ROUNDHOUSE KICK!! çakıyor. Biraz geri çekiliyor ve Enzuigiri! yapıyor bir de. Bunun ardından Will Ospreay 3 yumruk daha atıyor. Strowman kısa süre sonra ayağa kalkıyor, Will onun karnına dönen tekme atıyor, Braun karnını tutarken de göğüs kafesine tekmeyi çakıyor ve 15 oluyor. Braun pis pis sırıtıyor ve sıra bende diyor, Will de elinden geleni ardına koyma diyor. Braun cesaretliymişsin evlat diyip bir yumruk çakıyor ama Will EĞİLİYOR ve KAÇIYOR, Braun oyunu bozdun piç diyor. Strowman arkasını dönüyor ve Will Dropkick çakıyor, ayağa kalkınca bir Dropkick daha atıyor. Karnına 2 tekme atıyor ve 3 de yumruk atıyor. Bir de JUMPING HIGH KNEE vuruyor. Strowman burnunu tutarken Will ona 2 Clothesline vuruyor ama Braun yerinde sabit. Will ardından karnına 10 yumruk atıyor ve köşeye çıkıyor, DIVING EUROPEAN UPPERCUT!! çakıyor ve Strowman iplere geriliyor. Will ayağa kalkıyor, Strowman da iplerden sekiyor ve BIG BOOT!! çakıyor Will'e. Strowman böğürüyor ve iplerden sekip RUNNING SPLASH yapıyor. Yerdeyken kafasına bir kaç yumruk atıyor ve ayağa kaldırıp köşeye fırlatıyor, Braun köşeye koşuyor ama Will çekiliyor ve Braun köşeye tosluyor. Ospreay iplerden sekiyor ve rakibini üzerine gidiyor ama Shoulder Block ile onu yere seriyor Braun. Will kısa sürede kalkıyor ama Strowman bir de Clothesline vuruyor. Rakibini ayağa kaldırıp omuzluyor ve RUNNING POWERSLAM yapıyor. Hemen boğazından tutup kaldırıyor ve REVERSE CHOKESLAM!!! Tuşa gidiyor Braun 1.. 2.. 3.. maç bitiyor, Braun Strowman bir kez daha kazanıyor.


YORUM: Meh. Fazla bir olayı yok. **


Arka planda tekrar Ric Flair’ı görüyoruz. Damien Sandow’a destek veriyor. Sonra da Japonya turuna davet ediyor. Sandow kabul ediyor. 

MOTOR CITY MACHINE GUNS VS. BEER MONEY

Zil çalıyor maça Shelley ve Storm başlıyor Sabin ve Roode da köşelerine geçiyor.Lock up ile başlıyorlar Storm headbut vuruyor ardından hızlıca Shelley'i köşeye yolluyor Shelley köşeye çarpıp yere düşüyor Storm iplere tutunarak yerde tekmelemeye başlıyor hakem araya giriyor bırakmak zorunda kalıyor , Shelley kalkıyor Storm üzerine doğru koşuyor yumruk sallıyor ama Shelley sıyrılıyor ve final cut yapıyor ardından Storm'u kaldırıyor köşeye sürükleyip takım arkadaşına tag veriyor , Shelley Storm'u kaldırıyor Sabin Top rope'a çıkıyor ve diving clostline yapıyor, tuş deniyor 1-2 attı .Sabin Storm'u kaldırıyor sabalızer deniyor storm direniyor bırakmak zorunda kalıyor Storm Sabini iplere yolluyor , sabin springboard tornado ddt  deniyor bu seferde ama Stormdan spinebuster geliyor , Storm Sabini kaldırıp ters şekilde top rope'a çıkarıyor ardınadan tag veriyor Roode da top rope'a çıkıyor ve avalanche german suplex! Roode crossface yapıyor Sabin bağırmaya başlıyor iplere doğru yöneliyor  Roode bırakıyor Sabini yerde biraz tekmeliyor ve tekrar crossface deniyor.Sabin acı çekiyor ama iplere ulaşmasını biliyor ,Roode bırakıyor middle rope'a çıkıyor Sabin ayağa kalkıyor ve Roode dan blockbuster geliyor tuşa gidiyor 1-2 attı.Roode sabini kaldırıyor köşeye doğru götürürken sabinden enzugiri geliyor , Sabin Top rope'a çıkıyor Roode ayağa kalkıyor Ama Storm Sabini itiyor Sabin düşüyor Roode sabini köşeye getiriyor yumruklamaya başlıyor ardından Storm'a tag veriyor Storm içeri giriyor ve double suplex geliyor Storm tuş deniyor 1-2 attı.Storm sabin'i kaldırıyor sabin direniyor yumruklamaya başlıyor Storm sersemliyor , Sabinden sabalizer geliyor, yere düşmeden  eploder yapıyor.Sabin bir dizinin üstünde Shelley'e tag vermeye çalışıyor , yavaş yavaş ilerliyor tag veriyor Shelley içeri giriyor  storm'u yakalıyor It came from japan geliyor ardından Roode ringe giriyor tekme atıyor Shelley'e  suplex deniyor ama Shelley izin vermiyor ve hammerlock legsweep ddt yapıyor.Şimdi Shelley yerde olan Storm'a border city stretch yapıyor ve Storm pes ediyor. Motor City Machine Guns bu çekişmeli maçı kazanıyor.


YORUM: Maç kesinlikle sağlam bir **** olsa da, bir şeyler yine eksik geldi bana. ***1/2
Japonya turunun maçlarından biri daha belli oluyor; Hiroshi Tanashashi vs. Chris Jericho.
ROMAN REIGNS VS BAD LUCK FALE


Hakem zili çalıyor ve iki canavar ringin ortasına geliyor. Fale rakibi Reigns'e yukarıdan bakıyor ve süzüyor. Tam o anda Roman bir yumruk patlatıyor. Art arda 3 yumruk daha atıyor Roman ve iplerden sekiyor ama Fale BIG BOOT ile indiriyor onu. Bad Luck Fale bir kaç tekme atıyor göğüs kafesine ve iplere gidiyor. İplerden destek alıyor ve Running Elbow Drop! yapıyor, Fale'den nadir gördüğümüz hareketler. Fale tuş deniyor 1.. de atıyor Roman. Hemen bir Headlock bağlıyor Fale. 1 Dakika geçiyor ve Roman Reigns yarı ayakta. Fale baskı uyguluyor ama Roman o hayvansı gücünü kullanıyor ve ayağa kalkıyor, omuzluyor Fale'yi ve SAMOAN DROP!! Roman elini rakibinin omzuna koyuyor ve tuşa gidiyor 1.. 1..50.. 1.75.. de ATTI Fale. Roman köşeye sürüklüyor kendini, Fale de bir hışımla kalkıyor ve BODY AVALANCHE yapıyor, Roman tost oluyor bir anda. Fale kendini karşı köşeye çekiyor ve dinleniyor. Taunt atıyor ve karşı köşeye koşuyor ama Roman ayaklarını kaldırınca kafasını çarpıyor. Fale 2 adım geri atıyor ve rakibinin üstüne gidiyor, Reigns FLAPJACK ile onu köşeye atıyor ve döndüğünde de SITOUT POWERBOMB!! çakıyor. Tuş deniyor Roman Reigns 1.. 1..50.. 2.. de attı bu sefer Fale. Roman hemen iplere geçiyor ve yumruğunu gösteriyor, Fale da kalkıp arkasını dönüyor ve SUPERMAN PUNCH!!! Bad Luck Fale düşüyor ama iplere düşüyor. Hemen sekip kalkıyor ve SPEAR!!! çakıyor Roman ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Roman Reigns dönüş maçında kazanıyor.


YORUM: Klasik bir Reigns maçı ve 1 yıldızdan fazlasını hak etmiyor.  Halen şov devam ediyor ve sıkıntıdan patladım. Verdiğim 10 doları gidip 2 kasa maden suyu içerek harcayabilirdim, ama güreş seviyorum ve izlemek zorundayım.
SIN CARA VS JOHN MORRISONHakem iki tarafı kontrol ediyor ve zili çalıyor. Sin Cara ve John Morrison ortaya geliyorlar ve el sıkışıyorlar. Lock Up ile başlıyorlar maça. 1 Dakika boyunca iki taraf da üstünlük kuramıyor ve Morrison bir diz darbesi vuruyor rakibin karnına ve onu ittiriyor. Sin Cara hemen üstüne gidiyor ama Morrison onu Arm Drag ile atıyor. Sin Cara kalkınca da Japanese Arm Drag ile atıyor. İki isme de Cheer geliyor. Morrison hemen rakibine bir yumruk sallıyor ama Sin Cara eğilerek savuruyor onu ve basit bir Hurricanrana ile rakibini atıyor. Morrison kısa sürede ayaklanıyor derken Sin Cara bir de Dropkick çekiyor. Morrison köşede ayaklanıyor, bu sefer de ENZUIGIRI vuruyor Sin Cara ama Morrison eğiliyor ve ringin ortasına geçiyor. Sin Cara arkasını dönüyor, Clothesline vuruyor JoMo ve kalkınca bir tane daha vurup rakibin kaldırıyor ve iplere atıp Leg Lariat da yapıyor. Rakibi yerdeyken bir kaç yumruk atıp STANDING SHOOTING STAR PRESS yapıyor Morrison ve tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Sin Cara. Morrison onu kaldırıp Wrist Lock bağlıyor ve iplere atıyor ama Sin Cara ipten zıplıyor ve SPRINGBOARD BACKHAND ELBOW vuruyor ve tuşa gidiyor Lateral Press ile 1.. 1.50 da atıyor Morrison. Sin Cara onu kaldırıyor ayağa ve TORNADO DDT!! yapıp hemen tuşa alıyor 1.. 2.. 2.25 de atıyor Morrison. Sin Cara köşeye çıkıyor ve HIGH ANGLE SENTON BOMB ile atlıyor ama Morrison çekiliyor, Sin Cara da takla atarak düşüyor yere ve hemen kalkıyor. Morrison ona Backhand Elbow vuruyor ve iplerden zıplıyor, FLYING CHUCK!! vuruyor ama Sin Cara eğiliyor. Morrison kalkıyor ve Sin Cara ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. 3.. Sin Cara kazanıyor maçı. Morrison şok oluyor biraz ama el sıkışıyorlar gene ve Sin Cara taunt atıyor.


YORUM: Arada segment olmadan ard arda 2. maç, ve tahmin edilebilir kadar sıkıcı. **1/2. 
Bilmiyorum neden ama cidden şu anda uykum var. Tam onu derken ringe 4-5 tane afet gibi hatun gelip gözlerimi açıyor. ECW zamanında Tazz nasıl Joey Styles'ın ayakkabısına attırırdı, onu yaşayacaktım ki bir inceleme yaptığımı hatırladım.GATE OF FUTURE CHAMPIONSHIP MATCH


CESARO(C)VS. KEVIN OWENS


Zil çalıyor Owens boynunu kıtlatma hareketi yapıp alaycı bir bakış atıyor Cesaro sinirleniyor Cesaro Owens'ın üzerine doğru yürüyor Owens R yapmadan üzerine doğru yürüyor lock up giriyorlar Owens Cesaro'nun arkasına geçip headlock yapıyor Cesaro dirsek atıyor Owens bırakıyor hızlıca yumruk sallıyor ama Cesaro dan tiger bomg geliyor tuş deniyor 1-2 attı çok hızlı bir başlangıç.Cesaro Owens'ı kaldırıyor ardından iplere yolluyor Michinoku driver geliyor tekrar tuş deniyor 1- 1.5 Owens tekrar atıyor.Cesaro kalkıyor ardından Owens iplerden yardım alarak kalkıyor iplere yaslanıyor Cesaro üzerine doğru koşuyor Owens eğiliyor Cesaroyu kaldırarak dışarı atıyor , Owens iplere gidip geliyor ve sommersault plancha geliyor.Cesaro sürünerek bariyerlere ilerliyor 1-ardından Owens cannonbal deniyor ama Cesaro çekiliyor Owens sümük gibi yapışıyor 2- Owens yavaş yavaş kalkıyor bariyerlere yaslanıyor ve Cesarodan european uppercut geliyor 3-Owens'ı yerden kaldırıp german suplex yapıyor 4- ringe giriyor dinlenmeye başlıyor o arada Owens hala yerden kalkmaya çalışıyor 5- ringe yuvarlanarak giriyor Cesaro hızlıca yakalıyor köşeye yolluyor europen upercut yapıyor ardından Owens'ı tope rope' a çıkarıyor Cesaroda çıkıyor ama Owens yumrukluyor Cesaro sersemliyor ve fisherman buster geliyor tuşa gidiyor 1-2-2.5 Cesaro atıyor.Owens Cesaro'nun kafasından tutup kaldırıyor , köşeye yolluyor corner ddt geliyor ardından somersault leg drop yapıyor tuş deniyor 1-2 attı.Owens Top rope'a çıkıyor frog splash deniyor Cesaro çekiliyor Cesaro hızlı davranıp middle rope'a çıkıyor Owens kalkıyor ve Cesarodan diving swiss uppercut geliyor.Cesaro köşeye geçiyor Owens'ın kalkmasını bekliyor , Owens kalkıyor arkasını dönüyor discus upercut için geliyor ama Owensdan superkick geliyor ve tekrar top rope'a çıkıyor frog splah! başarılı bu sefer , tuş deniyor 1-2-2.5 attı.Owens Cesaroyu kaldırıyor Omuzlarına alıyor Cesaro dirseklemeye başlıyor İniyor roll up yapıyor 1-2-2.5 Owens atıyor hemen kalkıyor yumruk sallıyor ama Cesarodan swissblade geliyor ,cesaro swing için Owens'ın bacaklarından tutuyor Owens direniyor tekme ile karşılık veriyor sürünerek ringin dışına çıkıyor ve "sikerim şovunuzu" dediğini duyar gibiyiz , Cesaroda ringin dışına çıkıyor Owens'ı yakalıyor Butterfly suplex için kollarından tutuyor 1- Owens diz vuruyor Cesaro kollarını bırakıyor Owens tekme atıyor ardından Apron'a powerbomb yapıyor 2- Owens Cesaroyu ringe sokuyor kaldırıp go home driver yapıyor ardından senton yapıyor , Owens Cesaroyu kaldırıp iplere yolluyor ve pop-up powerbomb için havaya kaldırıyor ama Cesaro kurtulup arkasına düşüyor ardından Owens superkick deniyor Cesaro çekiliyor ve german suplex yapıyor.Cesaro yerde olan Owens'a Sharpshooter yapıyor Owens direniyor yumruğunu sıkıyor iplere uzanmaya çalışıyor ve uzanıyor hakemin uyarısı ile Cesaro bırakmak zorunda kalıyor.Owens iplere tutunarak kalkıyor Cesaro sideslam spinebuster yapıyor tuş deniyor 1-2-2.7 attı.Cesaro Owens'ı kaldırıyor neutralizer pozisyonuna alıyor Owens kaldırarak arkaya atıyor Cesaro hızlı bir şekilde kalkıyor ama Owensdan pumphandle neackbreaker geliyor.
KO bir taunt atıyor. Köşeye gidiyor ve köşe yastığını söküyor. Cesaro'yu tekmeliyor bir kaç kez daha ve iplerden gerilip Low Angle Big Boot vuruyor. Bir kez daha iplerden geriliyor Owens ve RUNNING SENTON yapıyor ama Cesaro DİZLERİNİ KALDIRIYOR! Owens belini tutarak kalkıyor ayağa. Cesaro da hemen kalkıyor ve iplerden sekiyor. O anda Owens da arkasını dönüyor ve Cesaro'dan SPRINGBOARD EUROPEAN UPPERCUT!! Owens ayakta sallanırken Cesaro bir taunt yapıyor ve kaldırıyor onu, Gorilla Press! ile köşe yastığı sökülü olan köşeye gidiyor ve GORILLA PRESS DROP!! ile DEMİRE! bırakıyor. Owens kafasını tutarken Cesaro kolunu tutuyor. Büküyor ve arkasına geçiyor. Diğer kolunu da kendi sol koluyla kitliyor. Şimdi sıçrıyor bacağını ensesine yapıştırıyor. Tuş pozisyonuna geliyorlar!!! 1.. 2.. 3.. Cesaro kazanıyor. İlk kemer savunması zordu ama kazanmasını biliyor Cesaro.YORUM: Güzel maç. ****

Ric Flair Shawn Michaels maçı için girişini yaparken yere düşüyor. Birden de acıyla bağırmaya başlıyor. Bir iki adam onu alıp götürüyorlar ve hepimiz şaşkın gözlerle bakınıyoruz. Kemeri Shawn'ın eline tutuşturuyorlar. Benhayatımda böyle üşengeç bir segment görmedim. 

Hardcore Match


Dean Ambrose vs Tommy Dreamer

Tommy Dreamer, ringe girmeden alet arabasını karıştırıyor. Arkası ringe dönük. Dean Ambrose karşı iplerden sekip Tommy Dreamer'ın üzerine SUİCİDE DİVE ile uçuyor!!! İkili alet arabasına sertçe çarpıyor ve araba ikisininde altında kalıyor! Şimdi biri sağa sola yuvarlıyor kendini. Arabanın kırıldığını görüyoruz. Tommy Dreamer eline bir sandalye alıyor ve şimdi kalkmaya çalışıyor. Dean Ambrose ise spiker masasından destek alıyor. İkiside aynı anda kalkıyorlar. Şimdi Ambrose spiker masasını dağıtıyor. Bu sırada Tommy Dreamer üzerine geliyor. Ve sırtına patlatıyor sandalyeyi! Ambrose dizlerinin üzerine çöküyor! Tommy Dreamer bir kez daha aynı noktaya çakıyor sandalyeyi! Ambrose dizlerinin üzerinde spiker masasına yapışıyor! Tommy Dreamer şimdi sandalyeyi bırakıyor. Ambrose'u tutup aprona fırlatıyor. Ambrose fırsatını bulmuşken ringin içine giriyor. Tommy Dreamer dağılmış olan alet arabasından bir demet kendo stick alıyor ve ringe atıyor. Ardından ringin altından bir masa çıkarıyor ve onuda ringe sokuyor. Ambrose bu sırada karşı tarafta iplere dayanarak kalkmaya çalışıyor. Tommy şimdi ringe giriyor. Demet şeklinde bağlanmış yaklaşık 10 tane kendo sticki alıyor ve gidiyor Ambrose'un üstüne! Savuruyor sopaları ancak eğiliyor Ambrose ve arkasına geçiyor rakibinin. NOTHERN LARİAT! Tommy Dreamer iplere yapışıyor ve sekiyor. Bu kez Ambrose bir LARİAT daha çakıyor! Tommy Dreamer şimdi ringin dışına düşüyor! Dean Ambrose sandalyeyi eline alıyor karşı iplerden sekiyor ve AİR LUNATİC ile uçuyor yine!!! İkiside yerde tekrar. Şimdi Ambrose rakibinden önce kalkıyor. Rakibini kaldırıyor ve kafasını defalarca aprona vuruyor! Şimdi az önce birlikte uçtuğu sandalyeyi açıyor. Ve karnına bir tekme vuruyor rakibinin. DİRTY DEEDS mi gelecek ?

HAYIR! Reverseliyor Tommy Dreamer! Şimdi kafasıyla arkaya doğru kaldırıyor onu ve aprona çakılıyor Dean Ambrose!!! Tommy Dreamer sersemliği atmak için kafasını hızlıca sağa sola sallıyor. Ambrose şimdi tekrar ona doğru geliyor. Ancak yakalıyor onu Tommy Dreamer! Ve az önce Ambrose'un açmış olduğu sandalyenin üzerine SİTHOUT SPİNEBUSTER yapıyor!! Hakem o bölgede. Tommy tuş deniyor. 1...2...2.60! olmuyor! Omzunu kaldırıyor Dean Ambrose! Tommy Dreamer sinirleniyor. Tekrar alet arabasının yanına geliyor. Ve bir dikenli tel alıyor! Bu sırada Ambrose kalkmaya çalışıyor. Tommy Dreamer geliyor yanına. Ambrose onun ayaklarının önünde. Tommy bir elindeki dikenli tele bir Ambrose'a bakıyor. Kaldırıyor dikenli teli havaya... Vee.. Hayır! Vuramıyor! Ambrose bir anda itiyor rakibini!! Tommy Dreamer da arkasındaki hakeme sertçe çarpıyor!! Hakem yerde şimdi!! Tommy Dreamer iyice sinirleniyor ve yine geliyor üzerine! Bir anda LOW BLOW geliyor Ambrose'dan!!! LOW BLOW'u yiyince çırpınarak yere yapışıyor Tommy Dreamer! Ambrose tuş için üzerine yatıyor! Ancak sayan yok!!! Hakem hala yerde! Hakem durumu farkediyor ve sürünerek geliyor oraya. Haliyle Ambrose için vakit kaybı oluyor. Hakem şimdi saymaya başlıyor. 1...2...2.90! Son anda! Son anda atıyor Tommy Dreamer! İkiside yerde hareketsiz! Şimdi ayaklanmaya çalışıyorlar! Ambrose daha önce kalkıyor. Kafasından yakalıyor rakibini ve ringe sokuyor. Sonrada kendisi. Şimdi içerde ayakta ikiside. Ambrose rakibine sert bir yumruk atıyor. Dizlerinin üzerine düşüyor Tommy Dreamer. Ambrose, maçın başında rakibinin ringe soktuğu masayı köşenin hemen önüne kuruyor. Şimdi rakibine dönüyor tekrar. Kafasında sandalye patlıyor!! Ambrose kendini iplere atıyor , ve REBOUND LARİAT!!! Sandalye bu kezde Tommy Dreamer'ın yüzünde patlıyor!

İkiside yerde yine! Dean Ambrose kalkıyor şimdi. Kollarından tutup köşeye doğru çekiyor rakibini. Şimdi omuzluyor ve köşeye oturtuyor. Ardından kendiside ikinci iplere çıkıyor. Şimdi birkaç yumruk vuruyor kafasına. SUPERPLEX mi gelecek masanın üzerine ? Hayır! Ambrose'da rakibinin kafasını koltuğunun altına alıp kollarını yakalıyor. Ve MASANIN ÜZERİNE DİRTY DEEDS!!! Tommy Dreamer komalık!!! Tommy Dreamer'ın kafası Arizona Vadisi gibi açılıyor! Ambrose hemen tuş için kapanıyor üzerine. Hakem kendi geldi ve saymaya başlıyor. 
1...2...3!
YORUM: ***.


GENEL YORUM : İlk şov olduğu için sineye çekiyorum ama çok kaliteli değil. D+


RPG:

MEVCUT KARAKTER:  RAVEN
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )
 
1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Geri: Episode 1 : Welcome to IWC   Ptsi 24 Ekim 2016, 20:29

Bence güzel şovdu. Segmentler biraz daha detaylı olabilirdi. Puan verme güzel olmuş. Flair biraz daha reklam yapabilirdi, ''Hani dünyadan herkesi getiriyoz sanmayın para fazla, bunlar hep sponsorun işi'' gibi de olabilirdi.

Şovlara video veya fotoğraf eklenmesini öneriyorum. Böyle çok soluk geliyor. Göz de yoruyor sadece yazı olunca.

Booklar güzeldi ve segmentler özdü, sadece biraz daha detaylı olması gerekiyor. Yeni bir şey deniyoruz, umarız iyi geçer ve herkes buna alışabilir.

Yayında ve yapımda emeği geçenlerin ellerine sağlık.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 3278
REP Puanı : 53
Kayıt tarihi : 09/08/12

MesajKonu: Geri: Episode 1 : Welcome to IWC   Ptsi 24 Ekim 2016, 20:38

Emeği geçen herkesin eline sağlık. Booklar güzel olmuş, okurken zevk aldım. Maç yorumları da fena değildi. Flair'in maça gelirken sakatlanıp maçın gerçekleşmemesi ise klasik Emircan olmuş. Yeniden emeğine sağlık herkesin.RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 622
REP Puanı : 8
Kayıt tarihi : 29/01/16
Yaş : 21

MesajKonu: Geri: Episode 1 : Welcome to IWC   Ptsi 24 Ekim 2016, 21:22

Eline sağlık .dDrew McIntyre

The First-Ever Wildcard Champion
One-Time Wildcard Champion (31 Days)
Three-Times PWE World Heavyweight Champion (13 Days) - (9 Days) - (60 Days)
One-Time PWE Tag Team Champion (38 Days) (With Ethan Carter III)
Third Triple Crown Winner
Tag Team of The Year (MCIIIntyre)
WarTime II Survivor (Rise!)


Heath Slater

Two-Time Hardcore Champion (4 Hours) - (9 Days)
LOL Moment of the Year (Çomar Bites Randy Orton)

Wade Barrett

One-Time Intercontinentinal Champion (51 Days)
The Longest Reigning Intercontinentinal Champion
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Klaus Meine
Moderatör
Moderatör
avatar

Mesaj Sayısı : 2168
REP Puanı : 34
Kayıt tarihi : 02/02/12
Yaş : 20

MesajKonu: Geri: Episode 1 : Welcome to IWC   Ptsi 24 Ekim 2016, 21:26

The Chosen Onе demiş ki:
Eline sağlık .d
O imza ne lan xd


RPG:

MEVCUT KARAKTER:  RAVEN
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )
 
1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 1837
REP Puanı : 17
Kayıt tarihi : 31/01/16
Yaş : 18
Nerden : Bellefontaine, Ohio

MesajKonu: Geri: Episode 1 : Welcome to IWC   Ptsi 24 Ekim 2016, 22:27

Emeği geçen herkezin eline sağlık güzel olmuş


 

Mkk:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Episode 1 : Welcome to IWC
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: International Wrestling Championship :: Special Events-
Buraya geçin: