PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Episode 2: Sushi Fiesta

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Klaus Meine
Moderatör
Moderatör
avatar

Mesaj Sayısı : 2168
REP Puanı : 34
Kayıt tarihi : 02/02/12
Yaş : 20

MesajKonu: Episode 2: Sushi Fiesta   Ptsi 14 Kas. 2016, 17:27

İnceleyen: Tom Forrest, PWEUS


IWC'in henüz ikinci şovu, Japonya turundalar. Bir iki dikkat çeken maç haricinde yine PWE'ın az zaman alan süperstarlarına zaman aldırmak için yaptıkları bir şeye benziyor.


DAMIEN SANDOW VS. CAPTAIN NEW JAPAN


......
Sandow şimdi ringe giriyor. Rakibi köşeye tutunarak kalkmaya çalışıyor. Sandow adeta pusuya yatmış kurt gibi kalkmasını bekliyor. Captain Japan şimdi ayağa kalkıyor. Sandow RUNNING SHOULDER ATTACK ile köşeye zimbaliyor onu! Şimdi omzuna alıyor ve  köşeye atıyor. Ardından iplere koşuyor. Captain Japan köşeden aldığı darbe ile geri sekiyor. Sandow üzerine koşuyor ve BIG BOOT! Tuş deniyor şimdi. 1...2... atıyor Captain Japan. Sandow kafasından tutup kaldırıyor onu. Şimdi köşeye yolluyor. Ardından o da arkasından koşuyor. Bir dirsek geliyor Captain Japan'den! Şimdi köşeye oturuyor. Sandow yine üzerine gelince birde tekme vuruyor yüzüne! Şimdi ayağa kalkıyor. Sandow ona doğru dönünce DIVING CROSSBODY! Tuş deniyor. 1...2... atıyor Sandow! Captain Japan şimdi HEAD LOCK bağlamak istiyor ancak Sandow üzerinden atıyor onu! Şimdi aynı anda kalkıyorlar. Captain Japan koşuyor rakibine doğru. Sandow bir anda tekme vuruyor karnına! Kollarından kavrıyor ve SITHOUT SIDE SLAM! Tuş deniyor. 1...2...3! 

Damien Sandow kazanıyor!Not : *Bo Dallas & Epico vs Cody Hall & Hangman Page...


...

İki takım da kısa bir süre ringde ter attı. Şu an ise Epico ve Hall ringde. Hall onu köşeye sıkıştırdı ve kafasına 2 yumruk attı. Hakem köşede daha fazla vurma diyor ve Hall onu kolundan tutup öne çekiyor, Short Arm Clothesline vuruyor. Kaldırıyor onu ayağa ve bir Headbutt vurduktan sonro Cody Hall bir Short Arm Clothesline daha vuruyor. Aynı şekilde kalkıyorlar, Hall kolunu tutuyor, bir anda Epico onun bacağına bir tekme atıyor, bir tane de diğer bacağına atıyor. Epico art arda 4 tekme atıyor ve boşta ki eliyle de bir yumruk atıyor. Epico diğer elini de kurtarıyor ve 2 yumruk daha atıyor sonra Basement Dropkick atıyor. Hall yarı yerdeyken bir de ENZUIGIRI çakıyor Epico. Tag veriyor Epico ve Bo Dallas giriyor ringe, hemen Hall'a saldırıyor. Sağlı sollu girişiyor, tekme yumruk demeden. Sonra da bir Dropkick vuruyor. Üstüne gidiyor ama hakem araya giriyor, o sıra da Hangman Page tag alıyor ve ringe giriyor. Bir yumruk atıyor, bir tane daha atıyor ama ISKALADI. Dallas bir Backhand Chop! vuruyor. 3 Yumruk atıyor ve iplerden sekiyor, Page onu Shoulder Block ile yere devirdi. Yerde bir kaç tekme attı ve JUMPING ELBOW DROP yapıyor. Tuş deniyor 1.. de Epico, Leaping Double Foot Stomp ile BOZDU tuşu. Ayağa kalkıyor Epico, Hall ona Clothesline vuruyor. Epico'yu kaldırırken ayağa kalkan Dallas'a bir Backhand Elbow darbesi vuruyor. O sıra da Epico onu Hurricanrana ile dışarı atıyor. Epico aprona geçiyor, o sırada Page ona bir BIG BOOT!! çakıyor, Epico Hall'ın üstüne düşüyor, o arada Dallas rakibini ROLL UP!!! ile alıyor 1.. 2.. 3... bitiyor maç. Epico ve Bo Dallas kazandı.

Not : *


MCIIIntyre vs Alex Shelly & Kushida

...

...

Kushida top rope'a çıkıyor Ec3 Kushidayı ayağından tutup ringe itiyor Drew ayağa kalkıyor Kushidayı ayağa kaldırıyor tope Rope'a çıkarıyor Superplex yapıyor ve tuşa gidiyor 1-2 attı.Drew Kushidayı kaldırıyor köşe götürüyor Ec3 ye tag veriyor Ec3 ringe giriyor Beraber Kushidaya back suplex yapıyorlar.Ec3 Kushidayı kaldırıyor iplere yolluyor gelirken flapjack yapıyor ve tuşa gidiyor 1-2 attı tekrar.Ec3 Kushidayı tekrar kaldırıyor karnında knee vuruyor Kushida'nın bir dizi yere çöküyor Ec3 Kushidayı tokatlıyor ardından iplere gidiyor gelirken Kushidaya big boot deniyor ama Kushida Ec3'nin bacağını yakalayıp yere düşürüyor ve zaman kaybetmeden shelley'e tag veriyor .Shelley hemen Ec3 ye yöneliyor snap underarm sto deniyor ama Ec3 dirseği ile engelliyor ardından Shelley'i omzuna alıp fireman's carry stunner yapıyor yere düşmeden ringe Drew geliyor Future shock ddt yapıyor ve ringin dışına çıkıyor Ec3 de tuşa gidiyor 1-2-3 oluyor ve PWE Tag Team şampiyonları bir galibiyet daha alıyorlar.

Not : *
Hiroshi Tanahashi vs Chris Jericho


...


...

İki tecrübeli isim de bir süredir ringde savaş veriyor. Şimdi Tanahashi middle rope'a çıktı diving somersaul senton deniyor Jericho çekiliyor Tanahashi boşa atlıyor ardından hızlıca kalkıyor Kalkmaya çalışan Jericho'yu tutuyor Twelve six için kaldırmayı deniyor ama Jericho izin vermiyor karnını yumrukluyor ardından Jericho Tanahashiyi itiyor ama Tanahashi tekrar üzerine doğru koşuyor Jericho dan back elbow geliyor Tanahashi yere düşüyor.Tanahashi ayağa kalkmaya çalışıyor Jerichodan low dropkick geliyor Tanahashi iplere doğru sürükleniyor , İplere tutunup kalkmaya çalışıyor ama Jerichodan springboard dropkick geliyor Tanahashi apronda iplere tutunarak yerde kalıyor Jericho Tanahashiyi ringe sokuyor ve tuşa gidiyor 1-2 attı.Jericho Yerdeki Tanahashiye bakınıyor iplere doğru gidiyor lionsault yapıyor ama Tanahashi çekiliyor Tanahashi Jericho'nun kafasından tutuyor twist and shout yapıyor ve tuşa gidiyor 1-2-2.5 attı .Tanahashi texascloverleaf deniyor Jericho direniyor , izin vermiyor Tanahashi Jericho'nun kafasını tutuyor kaldırıp sırtına vuruyor ama Jericho bacağından yakalıyor yere indiriyor Walls of Jericho yapıyor Tanahashi dayanamıyor ve pes ediyor. Jericho kazanıyor.

Not : *
''TNA World Heavyweight Champion'' Eddie Edwards vs ROH World Champion'' Adam Cole vs ''IWGP Heavyweight Champion'' Kazuchika Okada


...

...


Maç başlayalı 15 dakika oldu ve 3 şampiyon da hala mücadele ediyor. Adam Cole köşede ayakta duruyor, Eddie Edwards da SUPERPLEX yapmayı bekliyor ama tam kaldıramadı ilk denemelerinde. Şimdi Edward ona bir yumruk atıyor, ikinci ve üçüncü yumruklar geliyor. Cole kıvama geldi artık. Edwards onu sıkıca tutuyor. O sırada Kazuchika Okada giriyor ringe. O da Edwards'ı yakalıyor ve TOWER OF DOOM!!! geliyor. Okada Edwards'a Powerbomb! Edwards da Cole'a Superplex! yapıyor. Üç güreşçi de karşılıklı şekilde yerdeler. Az çok hareketlenme var hepsinde. Adam Cole en çok zarar gören oldu ama hakemden tutunarak kalkıyor ve ilk kalkan oluyor. Cole iplerde kendini toparlıyor ve rakipleri de aynı anda kalkıyor, Cole'dan Okada'ya bir SUPERKICK!!! ve hemen ardından bir SUPERKICK!!! de Edwards'a geliyor AMA İKİSİ DE YERE DÜŞMÜYOR VE COLE'A SUPERKICK!!! vuruyorlar. Edwards tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da Okada bozuyor. Kaldırıyor onu ve bir tekme atıyor karnına ve hemen omuzluyor, HEAVY RAIN!! yapıyor. Edwards'ı tuşa gidiyor 1.. 2.. de attı Eddie Edwards. Okada hemen Cole'a tuşa gidiyor bu sefer 1.. 2.. 2.15.. de ATIYOR Adam Cole. Okada biraz şaşkın ama hala sinirli. Cole'u kaldırıyor ve Dropkick vuruyor. Edwards'ı da kaldırıyor ama Backhand Elbow çakıyor Edwards. Hemen ardından bir de Back Kick vuruyor. İplerden zıplıyor ve Springboard Moonsault deniyor, Okada sıyrılıyor ve Roundhouse Kick vuruyor ama Edwards eğilerek kurtarıyor kendisini, Okada'nın arkası dönükken bir Reverse Frankensteiner yapıyor. Ayağa kaldırıyor rakibini, Cole tekrar ayağa kalkıyor. Edwards, Okada'yı Cole'a ittiriyor, Cole ona Step-Up Enzuigiri! vuruyor. Edwards onu yakalıyor ve FALCON ARROW vuruyor. Okada yoldan çekiliyor, Cole da Edwards'a Corona Kick!! vuruyor. Tuş deniyor Cole 1.. 1.50.. 1.75.. de omzunu kaldırdı Eddie Edwards. Cole rakibi ayağına bile kalkmadan Shining Wizard vuruyor. Köşeye çıkıyor ve taunt atıyor, Edwards kalkıyor, Cole Diving Crossbody ile uçuyor ona ve Lateral Press ile tuşa alıyor 1.. 2.. OKADA BOZUYOR. Okada Cole'u kaldırıyor ve German Suplex ile atıyor. Edwards da bir hışımla kalkıyor, Drop Toe Hold ile Okada'yı yere düşürüyor ve Double Foot Stomp yapıyor. Cole arkasını dönüyor, Edwards onu yakalıyor ve DIE HARD!!! yapıyor, o tuşa gidemeden Cole dışarı düşüyor. Okada tutuyor ve Edwards'ı çeviriyor, RAINMAKER!!! vuruyor. Okada tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. IWGP Heavyweight Şampiyonu kazanıyor maçı.

Not: ***


Mordecai geliyor, ringde bir süre durup gidiyor. ???


Randy Orton vs Gunba

...

...

Maç seri başlıyor ve Orton rakibine bir tokat attıktan sonra Gunba bir Clothesline ile karşılık vermek istiyor. Arm Drag ile Orton onu atıyor. Geri gelirken de bir RKO yaparak hızlıca işini bitiriyor. 1.. 2.. 3.. Mr.MITB olan Randy Orton kolaylıkla maçını kazanıyor ve galibiyet serisini bir galibiyet ile daha taçlandırıyor.

Not: Yok.

DOLPH ZIGGLER VS SHIBATA 

...

...

Shibata yakalıyor arkadan! GERMAN SUPLEX! Tekrar gidiyor üzerine. Ziggler sırtını tutarak dizlerinin üzerinden ayağa kalkmaya çalışıyor. Shibata koşuyor ve sert bir tekme vuruyor! Tuş deniyor. 1...2... atıyor Ziggler. Shibata kafasından tutup kaldırıyor onu. Şimdi köşeye göndermek istiyor ancak Ziggler izin vermiyor! Bir anda sert bir diz vuruyor rakibinin karnına! Iplere koşuyor ve döndüğünde FAMOUSER!! Tus deniyor şimdi. 1...2... olmadi! Atıyor Shibata. Ziggler kollarından ringin ortasına çekiyor rakibini. Bir ELBOW DROP yapıyor. Şimdi iplerden sekiyor ve HEART STOPPER. Kalkıyor ve bir tane daha. Arkaya arkaya 3-4 kez HEART STOPPER yapıyor! Ardından tuş deniyor. 1...2... olmuyor yine! Shibata atmayı başarıyor. Ziggler sinirlenmiş gibi. Şimdi kaldırıyor rakibini. Bir anda BACK KICK vuruyor Shibata! Ardından iplerden sekiyor. Ziggler eğiliyor! Ama Shibata arkasını dönüyor ve çok güzel bir HIGH KICK vuruyor! Ziggler kendisini iplere bırakıyor. Göz ucuylada rakibine bakıyor. Shibata üzerine geliyor. Şimdi Ziggler eğildi yine! Arkasına geçiyor ve ZIGZAG!! Biter burda! 1...2...3...! Kazanıyor Ziggler! 


Not:  **

Evet, incelemem bu kadar. Şaka gibi bir inceleme yaptığımı biliyorum ama üşeniyorum be abi, ne yapayım.RPG:

MEVCUT KARAKTER:  RAVEN
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )
 
1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Geri: Episode 2: Sushi Fiesta   Ptsi 14 Kas. 2016, 17:42

Kısa book ama öz. Şovun temasına göre güzel bir şov olmuş. Aralara bir şeyler daha katılabilir ilerleyen zamanlarda. Emeği geçenlerin eline sağlık.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 1837
REP Puanı : 17
Kayıt tarihi : 31/01/16
Yaş : 18
Nerden : Bellefontaine, Ohio

MesajKonu: Geri: Episode 2: Sushi Fiesta   Salı 15 Kas. 2016, 16:45

Adam cole nasıl kaybeder yahu , o değilde adam pweden  gitti başka şirketin ana kemerini aldı helal olsun :Dddddddddddddd


 

Mkk:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 3278
REP Puanı : 53
Kayıt tarihi : 09/08/12

MesajKonu: Geri: Episode 2: Sushi Fiesta   Perş. 17 Kas. 2016, 17:30

Gunba'yı pushla Emircan.RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Episode 2: Sushi Fiesta
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: International Wrestling Championship :: Special Events-
Buraya geçin: