PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Episode 3: PWE Comes to Philly

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Episode 3: PWE Comes to Philly   Paz 04 Ara. 2016, 16:02

İnceleme: Scott Smith, PWEInsider 


Kameralar açılıyor. PWE Hayranları 2300 Arenayı doldurmuş bile. Scott Smith ise her zaman ki gibi yorumlarını yapmak için kendi yerine geçiyor.

Scott Smith: PWE Dünya üzerinde ki etkinliğini tek başına kanıtladı ama bu endüstri için çalışmaya devam ediyor. Ve her gün olmaz dediğimiz şeyleri yapıyor. Bugün ki şov da ise PWE, Philadelphia, Pennsylvania eyaletine geldi. Şu an 2300 Arena adlı arena içindeyiz. Bildiğiniz üzere burası yıllarca ECW'nun eviydi ve ECW Arena olarak da bilinir. 

Scott Smith: Bizleri bekleyen heyecanlı maçlar var ve ilki başlamak üzere, PWE'nin United States Şampiyonu Braun Strowman, NJPW'in Tomohiro Ishii'sine karşı.

PWE United States Championship Match


Braun Strowman (c) vs Tomohiro Ishii


...


...

Strowman dizlerinin üstüne düşüyor!! Tomohiro arka arkaya tekmeler vuruyor onun göğsüne! Ardından tam kulağının arkasına bir tane daha!! Strowman yere düşüyor! Arenada cheer tufanı kopuyor! Tomohiro şimdi tuş deniyor. 1...2... atıyor Braun! Tomohiro bir iki adım geri çekiliyor ve eliyle kalk işareti yapıyor! Şimdi Braun yavaş yavaş kalkıyor. Tomohiro iplerden sekiyor CROSSBODY! Ama hayır!! Braun onu havada yakalıyor! Ardından kükrüyor ve köşeye vuruyor Tomohiro'yu!! Hala bırakmıyor! Arka arkaya diz vurduktan sonra FALLAWAY SLAM yapıyor!! Braun kükremeye devam ediyor!! Tomohiro dizlerinin üstüne kalkıyor ve köşeye geliyor. Braun ise ağır adımlarla gidiyor ona doğru. Tomohiro şimdi kalkıyor ayağa. Braun Strowman BIG BODY SPLASH yapıyor! Ardından yakalıyor onu ve SIDE SLAM!! Ayağa kalkıyor Braun yine. İnatla tuş denemiyor. Tomohiro kalkmaya çalışırken kafasından tutuyor ve kaldırıyor ayağa. Bir anda Tomohiro kafasını tutan eline vuruyor!! Ardından ENZUİGİRİ!! Braun Strowman biraz sarsılsada yıkılmıyor. Tomohiro iplere koşuyor ve sekiyor. Birde LARİAT vuruyor!! Ama Braun yine yıkılmıyor! Tomohiro yine iplere koşuyor ve sekiyor. Yine CROSSBODY derken yakalanıyor Braun'a!!! Braun onu omuzluyor ve RUNNİNG POWERSLAM!!! Artık biter bu maç. Ama Braun inatla tuş denemiyor. Rakibini tutup yeniden kaldırıyor ve yine omuzuna alıyor. YOKOZUNA CUTTER!!! Şimdi tuş deniyor. 1...2...3! Braun Strowman kemerini başarıyla koruyor! 


Hakem ona kemerini getiriyor ve elini kaldırıyor.

Yorum: İki canavarın ringde ki çarpışması hayranlar tarafından beğenildi, benim açımızdan ise fena değildi. Strowman'ın da bu maçtan ders çıkaracağını düşünüyorum çünkü kendi cüssesinde ki biri ile ilk ciddi maçına çıktı.

Strowman ringden ayrılıyor ve American Alpha ile The Club ekibi geliyor.

Scott Smith: İki iyi takım, tahmini zor. Az sonra öğreneceğiz.

Tag Team Match


American Alpa (Jason Jordan & Chad Gable) vs The Club (Luke Gallows & Karl Anderson)


...


...

Gable sürünerek Jordan'a ulaşmaya çalışıyor Anderson Gable'ın ayağından tutup geri sürüklüyor. Anderson onu kaldırıyor ve iplere atıyor. Gable iplerden dönüyor ve Anderson onu Sidewalk Slam ile yere vuruyor . Tuş deniyor 1.. 1.50.. da attı Gable. Anderson tag veriyor, Luke Gallows ringe giriyor, yerde ki rakibine bir kaç tekme atıyor. Saçından tutup kaldırıyor ama Gable ona bir Headbutt veriyor ve Shoulder Jawbreaker yapıyor. Gallows çenesini tutarken Gable köşeye gidip tag veriyor, Jordan köşeye çıkıyor ve DIVING CROSSBODY! ile üstüne atlıyor, Lateral Press ile tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Gallows. Jordan hemen kalkıyor ayağa ve rakibini de kaldırıyor. Onu Body Slam için kaldırıyor ama Gallows fazla ağır geliyor ve arkasına düşüyor, Jordan'u tutup çeviriyor ve Clothesline vuruyor. Hemen de bir Leg Drop vuruyor. Ardından iplerden geriliyor ve Low Angle Big Boot vuruyor, tuş deniyor Gallows 1.. 1.50.. oluyor AMA GABLE BOZUYOR. Sırtına vuruyor Chad Gable ve ayağa kaldırıyor onu, bir kaç yumruk atıp Suplex deniyor ama kaldıramıyor, Gallows ona Backhand Elbow vuruyor bir kaç kez ve dışarı atıyor onu. Arkasını dönüyor, Jordan Dropkick vuruyor. Gallows darbe etkisi ile kendini iplerde buluyor, hemen geri geliyor, bu sefer de LARIAT vuruyor Jason Jordan. Gallows yine iplere geriliyor ve iplerden sekiyor, Jordan onu yakalıyor ve Body Slam ile yere gömüyor. Ama tuşa gidemeden arkadan Anderson ona vuruyor. Karl Anderson ona bir Snap Suplex yapıyor. Gallows da ayağa kalkıyor. Club ikilisi onu dövüyor biraz. Bu sırada Chad Gable ayaklanıyor ve köşeye çıkıyor. Gallows ve Anderson'a bağırıyor, ikili arkasını dönüyor, DIVING CLOTHESLINE!!! ile ikisinin üstüne uçuyor Gable. Anderson kalkamadan onu dışarı atıyor. Jordan da kalkıyor ve ikili Gallows'u dövüyor ve hemen ardından GRAND AMPLITUDE!!! geliyor ve Jordan tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor ve American Alpha kazanıyor.


Yorum: Meh, sıradan bir takım maçıydı. Sonu dışında hop oturup hop kalktığımız bir şey olmadı.

Scott Smith: Bir maç daha geride kalıyor ve sırada benim beklediğim bir maç var. Ve favorim Colt Cabana.

Triple Threat Match


Roman Reigns vs Colt Cabana vs Drew McIntyre


...


...

Drew Cabanayı iplere yolluyor gelirken Drew big boot deniyor Cabana sıyrılıyor o arada Roman geliyor ikisinede clostline vuruyor, Roman Drew'ü kaldırdı uppercut vurdu Drew dengesini kaybediyor yumruk sallıyor Roman altından geçiyor samon drop için kaldırıp omzuna alıyor ama CABANADAN RUNNING LARIAT GELİYOR İKİSİDE YER DÜŞÜYOR.Cabana Drew'ü kaldırıyor Air Raid crash neckbreaker için kaldırmayı deniyor Drew Cabana'nın sırtına vuruyor Cabana bırakıyor ardından yumruk sallıyor ama Drew sıyrılıyor Flatliner yapıyor tuşa gidiyor 1..2... Roman bozuyor Drew'ü ayağından çekiyor Drew iplere tutunuyor Roman ayağını tekmeliyor hakem Romanı uyarıyor ve anında bırakıyor AMA CABANA ARKADAN ROLL UP YAPIYOR 1...2...2.9 Drew son anda bozuyor ikisininde suratına tekme atıyor.Drew Cabanayı kaldırıyor Future shock deniyor ama Cabana ittiriyor tekme atıyor Colt 45 için kolları yakalamaya çalışıyor Drew izin vermiyor bir eli ile itiyor ROMAN REIGNS İPLERDEN GELİYOR CABANAYA SUPERMAN PUNCH ATIYOR DREW ROMANA CLOSTLINE SALLIYOR ROMAN ALTINDAN GEÇİYOR İPLERE GİDİP GELİYOR VE SPEAR! tuşa gidiyor 1...2...3.Roman Reigns zorlu maçın galibi oluyor.

Yorum: Maçtan beklediğim her şeyi aldım. Cabana'nın kazanmasını beklerdim ama Roman Reigns affetmedi. 

Sırada ki kemer maçına geçelim.


More Than One Man!


PWE Hardcore Şampiyonu geliyor.


Man in the Box! (CHEER)


Tommy Dreamer geliyor ve 2300 Arena izleyicisi coşuyor bir anda.

PWE Hardcore Championship Match


Heath Slater (c) vs Tommy Dreamer

İkili çok çekişmeli bir Hardcore match izletti. Şimdi Dreamer Slater'ı yerde headlock'a almış. Slater şimdi yavaştan ayağa kalkıyor ve Dreamer'ın karnına yumruk atıyor. Şimdi bir kaç tane daha yumruk atıyor ve iplere gidiyior ve gerilerek Dreamer'ın üstüne Jumping Necbreaker için stlıyor ama Dreamer'dan Clothesline From Hell geliyor! Slater adeta havada takla atıyor. Dreamer ringin dışına doğru çıkıyor ve ringin altından sandalye alıp ringe atıyor. 2 tane daha alıyor ve ikisinide ringe atıyor. Şimdi Dreamer tam ringe girdiğinde Slater yerdeki sandalyeyi alıyor ve Dreamer'ın sırtına indiriyor! Slater'dan art arda sandalye darbeleri geliyor. Şimdi bir tane sandalyeyi Dreamer'ın üstüne bırakıyor. Slater şimdi Turnbuckle'a doğru gidiyor ve tırmanıyor. Ve bir süre Dreamer'a baktıktan sonra 450 Frog Splash ile atlıyor derken Dreamer çekilerek reversliyor! Dreamer ringin dışına yuvarlanıyor ve bir daha ringin altını karıştırıyor. O sırada Yavaş Yavaş kendine gelen Slater etrafına bi süre bakındıktan sonra iplerden gerilip Dreamer'a Suicide Dive ile atlıyor! Şimdi Slater ringin dışında WOOOOOOOO! Diye bağırıyor. Slater ringin altından beyzbol sopasını alıyor ve Dreamer'ın kalkmasını bekliyor. Dreamer kalktığında Slater beyzbol sopasıyla Dreamer'ın karnına vuracakken Dreamer'dan ani bir hareketle Slater'ın karnına tekme ve Dreamer DDT geliyor. Dreamer sürünerek ringin altını karıştırıyor ve Kendo Stick çıkartıyor. Şimdi Dreamer yavaştan toparlanıyor ve Slater'ın sırtına Kendo Stick ile kırılana kadar darbeler indiriyor. Slater'ın sırtı kıpkırmızı oldu! Şimdi Slater'ı ayağa kaldırıyor ve ringe doğru sokuyor. Dreamer'da giriyor ve tuşa gidiyor 1...2...2,78898 Slater Kick Out! Dreamer , Slater'ı ayağa kaldırıyor ve turnbuckle a doğru gönderiyor ama Slater reversleyerek Dreamer'ı turnbuckle'a doğru gönderiyor. Ve koşarak Corner Elbow Smash yapıyor Dreamer'a! Şimdi Dreamer yerdeyken Turnbuckle'a ters tırmanıyor ve Moonsault geliyor! Slater tuşa gidiyor 1...2...2,8888 Dreamer Kick Out! Slater şimdi Dramer'ın kalkmasını bekliyor ve Slater'dan sandalyelerin üstünde Dreamer'a E Minnor geliyor! Slater şimdi tuşa gidiyor 1...2...3! Slater kemerini korumayı başarıyor!


Şampiyon kemerini koruyor.

Yorum: 2300 Arenaya yakışır bir Hardcore maçı olabilirdi ama olmadı. 

Sırada ki maça geçelim. Maçın kazanını sonra ki IWC Şovunda Shawn Michaels ile IWC Legends Championship için karşılaşacak.

IWC Legends Championship #1 Contendership Match

''The Show Off'' Dolph Ziggler vs ''IWGP Heavyweight Champion'' Kazuchika Okada

...

...

Okada Ziggler'ı iplere yolluyor gelirken dropkick yapıyor Ziggler ayağa kalkıyor Okada german suplex deniyor Ziggler arkaya doğru kafa atıyor Okada bırakıyor Ziggler Okada'nın karnına tekme atıyor FAMOUSER DENİYOR AMA OKADA YAKALIYOR POWEBOMB .Okada Ziggler'ı köşeye çıkarıyor Ziggler tekme atıyor Okada sersemliyor Zigglerdan diving elbow drop geliyor Okada çekiliyor Ziggler yere çakılıyor Okada Ziggler'ı kaldırıp köşeye yolluyor Okada Ziggler'ın üzerine doğru koşuyor corner back elbow yapıyor Ziggler yere düşüyor , Okada köşeye çıkıyor Elbow drop yapıyor ve tuşa gidiyor 1...2... attı.Okada vakit kaybetmeden Ziggler'ı kaldırıyor HEAVY RAIN İÇİN OMZUNA ALIYOR ZIGGLER DİRENİYOR VE KURTULUYOR ARKASINA DÜŞÜYOR TAKLA İLE KALKIYOR  OKADADAN  RAIN MAKER GELİYOR! AMA ZIGGLER ALTINDAN GEÇİYOR ZIG ZAG! YERE VURAMIYOR  OKADA İPLERE TUTUNUYOR ZIGGLER YERE YANLIZ DÜŞÜYOR OKADA ZIGGLER'I YAKALIYOR TOMBSTONE İÇİN KALDIRMAYI DENİYOR ZIGGLER DİRSEĞİ İLE ENGEL OLUYOR OKADA GÖZÜNÜ TUTUYOR ZIGGLER UZAKLAŞIYOR VE SUPERKICK! TUŞA GİDİYOR 1...2...3. Ziggler mükemmel bir son ile kazanıyor.


Ziggler kazanıyor ve hakem onun elini kaldırıyor. Ziggler vs Michaels sonra ki IWC şovunda yer alacak. Ziggler mikrofon istiyor.

Dolph Ziggler: Buraya geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Bazıları PWE'nin yaptığı International Wrestling Championship olayını bir şaka olarak ele alıyor ama sizi temin ederim ki öyle değil. Çünkü bu şovda maça çıkanlar ve izlemeye gelenler ciddiye alıyor. Ben ise ringde olduğum her dakikayı ciddiye alıyorum. Ve Shawn Michaels için geliyorum.

Yorum: Maç fena değildi, konuşma iyiydi. Önümüzde ki şovda olacak bu maçı merakla bekliyoruz.

Gecenin son maçına geçelim. PWE Intercontinental Championship ve GFW NEX*GEN Championship kemerlerinin ortada olduğu maça.

Championship vs Championship Match (PWE Intercontinental Championship - GFW NEX*GEN Championship)

Sami Callihan (PWE) vs Sonjay Dutt (GFW)

...

...

20 Dakikayı geçti ve ikili hala savaşıyor, kimin üstün olduğunu da bilemiyoruz. Dutt Callihan'ı kaldırıyor ve köşeye atıyor. Sonjay Dutt köşeye doğru koşuyor ve Corner Clothesline vuruyor. Dutt ona 3 tane Backhand Chop vuruyor ve omuzluyor, Fireman's Carry Neckbreaker! vuruyor. Sonjay Dutt bir taunt atıyor ve köşeye çıkıyor, Sami hareketsiz yerde yatıyor ve Dutt'dan DIVING MOONSAULT DOUBLE FOOT STOMP!!! geliyor. Hemen tuşa gidiyor Sonjay 1.. 2.. 2.50.. da omzunu kaldırdı Sami Callihan. Sonjay Dutt'ın tek isteği PWE de yer almak ve bu maçı kazanırsa yer almakla beraber Kıtalar arası kemeri de alacak. Ama Callihan da dişli bir rakip. Sonjay Dutt onu kaldırıyor ve Step Up Enzuguiri yapıyor. Callihan ayakta sallanırken Dutt iplerden sekiyor ve ona doğru gidiyor ama Callihan ona LARIAT çakıyor, takla atarak düşüyor Sonjay Dutt. Callihan hemen onu kaldırıyor ve HEADLOCK DRIVER pozisyonuna alıyor ama Dutt Reverseliyor! ve Spinning Side Slam ile atıyor onu. Callihan ayağa kalkıyor hemen ve onun üstüne gidiyor, Bicycle Kick!! deniyor ama Dutt kaçıyor ve Back Kick vuruyor, Sami karnını tutarken Dutt arkasına geçiyor ve Reverse Frankensteiner yapıyor. Sonjay Dutt aprona geçiyor ve taunt atıyor. Callihan kalkıyor ayağa ve arkasını dönüyor, Sonjay Dutt iplerden zıplıyor ve ona atlıyor... AMA CALLIHAN HAVADA BICYCLE KICK!!! vuruyor. Sami tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.99.. da atıyor Dutt. Callihan sinirli. Hemen kalkıyor ayağa ve rakibini kaldırıyor. Kafasına bir kaç yumruk atıyor ama sonuncu da Dutt onu yakalıyor ve Japanese Arm Drag ile atıyor. İkisi de aynı anda kalkıyor, Dutt ona doğru gidiyor ve Running Hurricanrana ile atıyor onu. Sami kalkar kalkmaz da Sonjay Knee Smash vuruyor. Hemen kafasından yakalıyor onu Sonjay Dutt ve SONJAY CUTTER!!! deniyor, havaya kalkıyor ama Callihan REVERSELİYOR ve Reverse Facebuster ile yere çakıyor onu. Sonjay Dutt yüzünü tutarken Callihan onu kaldırıyor ve CRADE KILLER!!! yapıyor. Sami tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oldu ve maç bitti. Callihan şu an itibari ile çifte şampiyon.


Sami Callihan şu an PWE Intercontinental ve GFW NEX*GEN şampiyonu. Kemerlerini alıyor Callihan ve taunt atıyor.

Yorum: Çok güzel bir Main Event oldu, seyirci de bunu onaylıyor. Callihan'ı tebrik ederiz.

Sami Callihan'ın bu görüntüleri ile şovun sonuna geliyoruz.

Scott Smith'in Genel Yorumu: Maçlar fena değildi, son maç inanılmazdı. Hayranlar da şovdan keyif aldılar. PWE her zaman ki gibi iyi bir yatırım yapıyor. Güzel bir şovla yayının sonuna geliyoruz.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
avatar

Mesaj Sayısı : 124
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 22/07/16

MesajKonu: Geri: Episode 3: PWE Comes to Philly   Paz 04 Ara. 2016, 16:17

Güzel bölüm tebrikler


RPG KARAKTERİM: Daniel Bryan

------------
First United States Champion 

Hardcore Classic Winner
 
2 Time PWE Hardcore Champion [32 Days]

1 Time Gate Of The Future Champion [19.10.16-06.11.16]

1 Time (Last) Wildcard Champion[21.10.16-∞]

PWE Tag Team Champion [13.12.16- ?]

2 Time PWE İntercontinental Champion

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 2677
REP Puanı : 31
Kayıt tarihi : 13/01/16
Nerden : Samsun

MesajKonu: Geri: Episode 3: PWE Comes to Philly   Paz 04 Ara. 2016, 16:21

Eline sağlık alper yorumlarda gayet iyi. Ziggler vs HBK mi göreceğiz orasını anlamadım da?


''The REIS'' John Cena

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Geri: Episode 3: PWE Comes to Philly   Paz 04 Ara. 2016, 16:26

Chettin The Rock demiş ki:
Eline sağlık alper yorumlarda gayet iyi. Ziggler vs HBK mi göreceğiz orasını anlamadım da?

Evet.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 222
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 02/04/16

MesajKonu: Geri: Episode 3: PWE Comes to Philly   Paz 04 Ara. 2016, 16:28

Şekil olmuş elinize sağlık
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 657
REP Puanı : 29
Kayıt tarihi : 14/03/16

MesajKonu: Geri: Episode 3: PWE Comes to Philly   Paz 04 Ara. 2016, 16:47

Kaan'nın kemer kazanmasına sevindim. Tebrikler KaanSpend most of YOUR life ruled by another! Watch YOUR race dwindle to a handful! And then...tell me what has more meaning than your own strength! I have in me the blood of a Saiyan prince. He is nothing but a joke! Yet I've had to watch him surpass me in strength...my destiny...THROWN TO THE WAYSIDE!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 622
REP Puanı : 8
Kayıt tarihi : 29/01/16
Yaş : 21

MesajKonu: Geri: Episode 3: PWE Comes to Philly   Ptsi 05 Ara. 2016, 00:21

Yuh aq ilk defa Slater ile finisher + pin kombinasyonunu yakalamışım normalde hep roll up ile alırdım. Eline sağlık.Drew McIntyre

The First-Ever Wildcard Champion
One-Time Wildcard Champion (31 Days)
Three-Times PWE World Heavyweight Champion (13 Days) - (9 Days) - (60 Days)
One-Time PWE Tag Team Champion (38 Days) (With Ethan Carter III)
Third Triple Crown Winner
Tag Team of The Year (MCIIIntyre)
WarTime II Survivor (Rise!)


Heath Slater

Two-Time Hardcore Champion (4 Hours) - (9 Days)
LOL Moment of the Year (Çomar Bites Randy Orton)

Wade Barrett

One-Time Intercontinentinal Champion (51 Days)
The Longest Reigning Intercontinentinal Champion
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 462
REP Puanı : 7
Kayıt tarihi : 31/07/16
Yaş : 14

MesajKonu: Geri: Episode 3: PWE Comes to Philly   Ptsi 05 Ara. 2016, 17:40

PWE'NİN YARISI FETOCÜ


Karakterim:Booby Roode
Başarıları-

Karakterim:Baron Corbin
Başarıları:1 Time PWE Hardcore Champion (06.12.2016-06.12.2016 12 Second)


Eski Karakterim:Sin Cara
Başarıları:First RTF Tag Team Champions /w Lucha Dragons
2 Time RTF Tag Team Champions /w Lucha Dragons (18.08.2016-26.09.2016 39 Days) /w Damien Sandow (29.11.2016-10.12.2016 11 Days)
Longest RTF Tag Team Champions /w Lucha Dragons (39 Days)
1 Time PWE WildCard Champion (12.10.2016-21.10.2016 9 Days)
1 Time PWE Hardcore Champion (15.11.2016-18.11.2016 3 Days)


Eski Karakterim:Tama Tonga
Başarıları:-
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Episode 3: PWE Comes to Philly
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: International Wrestling Championship :: Special Events-
Buraya geçin: