PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Episode 4: Rumble In The Jungle

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 3278
REP Puanı : 53
Kayıt tarihi : 09/08/12

MesajKonu: Episode 4: Rumble In The Jungle   Paz 25 Ara. 2016, 15:27


George Foreman vs Muhammad Ali maçından tam 42 yıl sonra: Rumble In The Jungle. PWE şirketinin düzenlediği International Championship Wrestling organizasyonunun dördüncü şovu için Kinshasa, Zaire'deyiz!
Batzorig Vaanchig duyuluyor ve Moğol yıldız Gunba, seyirciden karışık reaksiyon alarak ringe ilerliyor.


Gunba ringe girdikten sonra köşeye çıkıyor ve eli ile ezme işareti yapıyor.
Agni Kai! Wan The Dragon, uzun zaman aradan sonra aramızda! Zaire'de kanatlanıp uçuyor Ejder Wan.
İki isim de yerlerini alıyor.

GUNBA VS WAN THE DRAGON

İki isim birbirlerine iyice yaklaşıyorlar ve hemen lock-up'a giriyorlar. Wan çevik bir hareketle rakibinin arkasına geçiyor ve sırtına Dropkick vurarak ittiriyor. Gunba arkasını dönerken Wan ona doğru kanat çırpıyor. Sonrasında üzerine doğru koşuyor ama Gunba'dan bir Shoulder Tackle geliyor. Wan kalkarken Gunba iplerden sekiyor ve bir Shoulder Tackle daha yaparak indiriyor Wan'ı. Wan'ı kolundan tutarak kaldırıyor Gunba ve kolunu döndürüp arkasına geçiyor, Hammerlock bağlıyor. Wan acı içerisindeyken Gunba diğer kolunu da Wan'ın boynuna doğru atıyor...ve Mongolian Suplex! Wan yerde! Gunba rakibine doğru bakıyor ve Moğolca 'artık uçamıyor musun' diye bağırıyor. Wan yavaş yavaş kendine gelirken Gunba onu tutuyor, kaldırıyor ve bir de Bodyslam ile yere vuruyor. Wan yerde sırtını tutarken Gunba onu kafasından tutuyor ve karnına tekme atıyor sonra. Powerbomb pozisyonunda kaldırıyor...ancak Wan aniden hareketleniyor ve Hurricanrana yapıyor! Gunba iplere doğru eğilince Wan iplerden sekiyor ama Gunba kendine gelip Back Body Drop ile fırlatıyor Wan'ı iplerden aşağı. Gunba sonrasında ringden iniyor ve rakibini tuttuğu gibi çelik merdivenlere fırlatıyor. Wan omzunu tutarken Gunba onu ringe sokuyor. Wan yerdeyken Gunba sırtından tutarak kaldırıyor rakibini. Sırıtıp bir Mongolian Suplex daha yapıyor, ama sonrasında pozisyonu bırakmıyor...VE TWISTER! TWISTER BAĞLADI GUNBA! WAN HEMEN PES EDİYOR! 

Wan yerde yatarken Gunba onu kaldırıyor hemen ve görevlilerin itirazlarına rağmen ringden fırlatıyor. Wan yerde yatarken Gunba seyircilere bakıyor. Yuhalanırken Gunba ringe girerken kullandığı Moğol bayrağını kaldırıyor ve açıyor ringde. Kısa bir mola.

Moladan döndüğümüzde ring bomboş. Seyirciler sabırsızlıkla sıradaki maçı bekliyor.Shell çalıyor ve PWE'nin yeni yıldızı Alex Shelley girişte gözüküyor.Ringe giriyor ve rakibini bekliyor.


Luke Harper! Hardcore şampiyonu girişte!


Harper bir mikrofon alıyor ve ringe ilerlerken konuşuyor.

Luke Harper: Alex She'll sen geçmişte çok iyi bir güreşçi olabilirsin ama ben karanlığın içinde büyütüldüm yeah yeah yeah.

Harper mikrofonu fırlatıyor ve ringe giriyor.

LUKE HARPER VS ALEX SHELLEY

Shelley lock-up için yavaş yavaş yaklaşıyor rakibine fakat Harper aniden tokadı vuruyor. Shelley ne olduğunu anlayamamışken Harper rakibinin karnına tekmeyi geçiriyor. Shelley karnını tutarken Harper onu saçlarından tutuyor ve iplere fırlatıyor, döndüğünde ise Big Boot ile indiriyor. Hemen tuşa gidiyor. 1, 2- hayır. Shelley kalkmasını biliyor. Ayağa dikilmeye çalışırken Harper onu yeniden saçından yakalıyor ve German Suplex pozisyonuna getiriyor derken Shelley dirsek darbeleriyle kurtuluyor. Harper gerilemişken Shelley iplerden sekiyor, Harper hemen Clothesline deniyor ancak Shelley eğiliyor ve karşı iplerden de sekip Running Dropkick ile düşürüyor Harper’ı! Harper kalkmaya çalışırken Shelley elini çabuk tutuyor ve bir de Enzugiri vuruyor. Harper yerdeyken Shelley’den tuş girişimi. 1, 2- hayır. Harper kurtuluyor. Shelley kalkıyor ayağa. Harper da ayaklanmaya çalışırken Shelley koşuyor ve Harper’ın bacağına tekmeyi vuruyor. Harper bacağını tutarak yere yapışıyor. Shelley yerde stomplamaya devam ediyor rakibinin incinen bacağını. Harper’ı kolundan tutarak yerden kaldırıyor ve iplere fırlatıyor, Harper zorla dönüyor iplerden ve Shelley’in Elbow Smash’ine kurban gidiyor. Geriye doğru sersemliyor Harper. Shelley yeniden koşuyor ancak Harper onu yakalıyor ve iplerin arasından ringin dışına fırlatıyor! Shelley bariyerlere doğru uçuyor! Yerde omzunu tutarken Harper ringden iniyor ve suratını tokatlayarak kaldırıyor onu. Sonra Body Slam pozisyonunda kaldırıyor, bariyerlere yaklaşıyor ve Snake Eyes ile fırlatıyor bariyerlere. Shelley suratını tutarken Hardcore şampiyonu kaldırıyor onu ve ringe sokuyor. Harper de aprona çıkıyor. Ringe girdiği an Shelley ayaklanıyor ve Chop Block! Harper yeniden yere yapışıyor. Bacağını tutarken Shelley de yerde soluklanıyor. Harper ipleri tutarken Detroitli yıldız rakibinin incinmiş bacağını kaldırıyor ve yere vuruyor. Harper kendini ringin dışına yuvarlıyor. Diziyle ilgilenirken Shelley koşuyor ve Suicide Dive! İki isim de yere yıkılıyor. Zaire seyircisi tarzanlar gibi bağırırken ikisi de kendine gelmeye çalışıyor. 

Shelley kalkıyor yavaş yavaş. Aprona çıkıyor. Harper da kalkarken Shelley ona bakıyor…fakat Hardcore şampiyonu aniden kavrıyor rakibinin bacağını ve ring dışına çekiyor yine. Shelley acı içerisindeyken Harper da bacağını tutuyor. Shelley kalkmaya çalışırken Harper onu tutuyor ve apronun köşesine doğru fırlatıyor. Shelley orada dururken Harper koşuyor ve Big Boot! Detroitli yıldız yere yapışırken hakem count-out’ta 8’e ulaşmış durumda. Harper kaldırıyor rakibini ve ringe fırlatıyor. Shelley yerdeyken Harper giriyor ringe. Shelley ona tutunarak kalkmaya çalışıyor ama Harper sırıtıyor. Shelley kafasını kaldırıyor ve Harper’ı görünce geri çekiliyor. Harper bunun üzerine Spinning Heel Kick’i yapıştırıyor Alex’e. Shelley yerdeyken Harper tuşa gidiyor. 1, 2- Shelley omzunu kaldırıyor. Harper rakibini saçından tutarak kaldırıyor yeniden. Köşeye doğru fırlatıyor ancak Shelley köşeye çarpmadan tutunmasını biliyor iplere. Harper ona doğru koşarken Shelley’den ani bir Superkick! Harper sersemleyince Shelley ikinci iplere çıkıyor, atlıyor ve Diving Kneeling Jawbreaker yapıyor. Harper yere yapışırken Shelley onu zar zor kaldırıyor. Sliced Bread #2 için tutuyor ve ipleri gösteriyor…Harper ittiriyor rakibini köşeye. Shelley arkasını döndüğünde SUPERKICK! Yere yapışıyor Alex. Harper tuş deniyor. 1, 2- Shelley’in tek ayağı ipte. Hakem gösteriyor ona ayağı. Harper sinirle itekliyor hakemi ve Alex’i kaldırıyor. Shelley zar zor bir yumruk sallıyor ama Harper fazla etkilenmiyor…ve karşılığını Headbutt ile veriyor! ‘Tok’ diye bir ses çıkarken Alex yere yapışıyor. Hakem onu kontrole gidiyor. Alex iyiyim diyor. Maç devam ediyor. Alex son gücüyle kalkmaya çalışıyor. Harper arkadan onu izliyor. Alex arkasını dönüyor…VE DISCUS CLOTHESLINE….hayır Alex eğildi ve Harper’ın bacağına yapıştırıyor tekmeyi! Harper yerde. Deli gibi tutuyor bacağını. Ring dışına yuvarlanmayı deniyor yeniden ancak Alex onu kollarından tutup ringin ortasına sokuyor. Bacaklarını tutuyor rakibinin, gülümsüyor ve Figure Four Leg Lock bağlıyor! Harper acı içerisinde. Deli gibi sallıyor kollarını. Shelley kilidi maçta yediği darbelerden dolayı çok güçlü sıkamıyor ama bu bile Harper’ı bağırttırmaya yetiyor. Harper elini iplere uzatıyor….ve tutuyor! Kurtuldu Harper! Alex çaresizce hakeme bakıyor. Sonrasında ayağa kalkıyor. Harper zar zor ayağa kalkıyor…Alex omuzluyor onu! Automatic Midnight mı geliyor…..Harper arkaya düşüyor ve ittiriyor Alex’i…sonrasında dönen Alex’e DISCUS CLOTHESLINE! Alex takla atıyor. Harper da tuşa gidiyor. 1, 2, 3!


Luke Harper kazanıyor! Ringden iniyor ve arka alana dönerken Alex Shelley yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Zaire seyircisi alkışlıyor Alex'i performansından dolayı. Alex hafif bir gülümseme atıyor, sonra köşeye çıkıyor ve Titan pozunu verdikten sonra seyircileri selamlıyor. Bir mola daha veriyoruz.

Moladan döndüğümüz zaman sıradaki maçımızın Universal kemeri için bir turnuva maçı olduğunu öğreniyoruz.


Cesaro geliyor ilk olarak.


Üstündekileri yırttıktan sonra ringe giriyor.


The Rising Sun çalıyor. Shinsuke Nakamura girişte.
Kendisi gecenin en büyük reaksiyonunu alıyor. Strong Style'ın kralına adeta tapıyor Zaire halkı.

UNIVERSAL CHAMPIONSHIP TOURNAMENT
CESARO VS SHINSUKE NAKAMURA

Zil çalıyor Lock up ile başlıyorlar Cesaro Headlock bağlıyor Nakamura back suplex için belinden kaldırmayı deniyor Cesaro hızlı davranıp Nakamura'nın arkasına geçiyor Nakamura dönmüyor ama Cesaro Belly to belly suplex yapara Nakamurayı yere seriyor , yerde kafasını sıkıyor Nakamura ayaklanmaya çalışıyor , kalkıyo ve iplere tutunuyor.Hakem Cesaro'yu uyarıyor Cesaro geri çekiliyor Nakamura iplere yaslanıyor hakem Cesaro'nun önünden çekiliyor Nakamura Cesaro'nun üzerine doğru koşuyor Cesaro clothesline deniyor Nakamura altından geçiyor ringin öteki iplerine gidiyor sekerken JUMPING YAKUZA KICK VURUYOR! Cesaro köşeye doğru sürükleniyor , köşede kalkmaya çalışırken Nakamura ayağını koyuyor ve FACE WASH! ama Cesaro bacağını itiyor hızlıca kalkıyor Nakamura üzerine doğru koşuyor Cesaro'dan köşeye flapjack geliyor , Nakamura sersemliyor yere düşmüyor Cesaro iplere gidiyor VE SPRİNGBOARD UPPERCUT! tuşa gidiyor 1...2... attı.Cesaro top rope'a çıkıyor Nakamura ayaklandı Crossbody geliyor devamında tekrar tuşa gidiyor 1...2... attı.Cesaro Nakamurayı kaldırıyor suplex için kaldırıyor Nakamura kurtuluyor arkasına düşüyor backstabber yapıyor Cesaro yerde iplere tutunarak apron'a doğru sürükleniyor Nakamura hızlı davranıyor VE APRON KNEE DROP! Cesaro kafasını çeviriyor ama Nakamura'dan DIVING APRON KNEE DROP GELİYOR! Cesaro ringin dışına düşüyor Nakmura tekrar apron'a çıkıyor Cesaro ayağa kalkıyor Nakamura RUNNİNG KNEE YAPIYOR! CESARO NAKAMURA'NIN DİZİNİ YAKALIYOR POWERBOMB! Hakem boş durmayıp saymaya başlıyor 1-,Cesaro Nakamurayı bariyerlere sürüklüyor kaldırıyor Bariyerlerin üzerine front suplex yapıyor Nakamura bariyerin üstünde asılı kalıyor Cesaro geriliyor hızını alıyor VE EUROPEN UPPERCUT! NAKAMURA SEYİRCİLERİN YANINDA YERDE KALIYOR.Cesaro ringe giriyor Hakem saymayı eksik etmiyor 2-3-4-5-6-7 Nakamura bariyerlerden atladı stepslere tutunuyor 8-9 aprona tutunup ringe son anda giryor AMA GİRER GİRMEZ CESARO YAKALIYOR VE KARELIN LIFT! tuşa gidiyor 1...2...2.8... attı.Cesaro Naamurayı kaldırıyor omzuna alıyor ALPAMARE WATERSLIDE! AMA NAKAMURA CESARO'NUN KOLUNU YAKALIYOR YERE İNDİRİYOR VE ARMBREAKER! Cesaro zorlanıyor pes etmemek için kendini tutuyor ve iplerden uzakta kalıyor.Cesaro iplere biraz daha uzanmaya çalışıyor Nakamura iyice zorlamaya başlıyor Cesaro vazgeçiyor pozisyonunu değişiyor , ayaklarını uzanmaya çalıştığı iplere yöneltiyor ve zar zor iplere ayağını atıyor Nakamura bırakmak zorunda kalıyor.Cesaro kolunu tutarak ayağa kalkmaya çalışıyor Nakamura tekme atıyor Cesaro eğiliyor devamında SPINNING WHEEL KICK GELİYOR ! AMA CESARO BACAĞINI YAKALIYOR NAKAMURAYI YERE SERİYOR VE SHARPSHOOTER! Nakamura direniyor elini vurucak gibi oluyor bağırmaya başlıyor sürünerek iplere ulaşıyor Cesaro bırakıyor Nakamura iplerden dışarı çıkmaya çalışırken ayaklarından tutuyor ringin ortasına sürüklüyor VE CESARO SWING! DÖNDÜRDÜKTEN SONRA TEKRAR SHARPSHOOTER YAPIYOR! Nakamura can çekişerek iplere uzanmaya çalışıyor zar zor bir şekilde iplereelini getiriyor Cesaro bırakıyor Nakamura yerde soluklanmaya çalışıyor Cesaro Nakamurayı çekip tuş deniyor 1...2...2.9... attı.Cesaro Nakamurayı kaldırıyor NEUTRALIZER İÇİN BACAKLARININ ARASINA ALDI AMA NAKAMURA SIRTINDAN GERİYE DOĞRU ATIYOR.Cesaro ayağa kalkıyor Nakamura arkasından yakalayıp INVERTED EXPLORER SUPLEX YAPIYOR! Köşeye geçiyor Tauntunu yapıyor Cesaro ayağa kalkıyor KINSHASA!! Cesaro eğiliyor Nakamura iplere gidiyor sekerken CESARO'DAN VERY EUROPEAN UPPERCUT GELİYOR! Nakamura adeta yamuluyor. Çenesini tutarak kalkmaya çalışırken Cesaro'dan onun karnına tekme, ardından NEUTRALIZER! Bitti. 1, 2, 3!


Cesaro'nun kazanması Zaire halkının pek hoşuna gitmiyor. Cesaro onları takmayıp gidiyor. Bir mola daha.


PROFESYONEL GÜREŞ TARİHİNDEKİ EN GÜZEL THEME ÇALMAYA BAŞLIYOR! 


MINORU SUZUKI GİRİŞTE! GÜREŞİN ALLAHI GELİYOR! KAZE NI NARE!
GOD SAVE OUR QUEEN!


Wade Barrett de ringe giriyor ve rakibine bakıyor.

MINORU SUZUKI VS WADE BARRETT

Seyircilerden ‘’Minoru, bomaye’’ tezahüratları geliyor maçın başında. Suzuki sırıtırken Barrett öne çıkıyor ve tokadı yapıştırıyor. Minoru suratını tutarken Barrett yuhalanıyor. Hemen yumruk sallıyor derken Minoru kolunu yakalıyor rakibinin ve bacaklarını kaldırıyor, Rolling Armbar! Harika bir reversal, seyircilerden gürlemeler yükseliyor. Ayağını iplere koyuyor hemen Barrett. Minoru ayağa kalkıyor. Barrett de kalkıyor. Minoru öne açılıp lock-up pozisyonuna alıyor. Barrett de aynı pozisyonu alırken aniden karnına tekme atıyor Barrett onun. DDT için tutuyor ama Minoru ittiriyor ve Barrett’ın kolunun altından sıyrılıp arkasına geçiyor ve Sleeper Hold’a alıyor rakibini! Barrett acı içerisinde. Minoru hemen onu yere sallıyor ve yerde de kilidi sıkmaya devam ediyor. Barrett yavaş yavaş kalkıyor…derken Minoru yeniden aşağı çekiyor onu. Barrett elini kaldırıyor…ama pes etmek için değil iplere tutunmak için. Minoru sırıtarak bırakıyor kilidi ve ayağa kalkıyor. Barrett sersemlemiş bir şekilde ayağa kalkarken Minoru onu iplere ittiriyor ve göğsüne tokadı yapıştırıyor. Barrett iplere yaslanmışken Minoru onun üzerine koşuyor fakat Barrett onu Back Body Drop ile fırlatıyor…derken Minoru onun kolunu yakalıyor ve iplerin diğer tarafından Armbar ile asılıyor! Barrett acı içerisinde bağırırken hakem ayırıyor. Minoru ring dışında kolunu düzeltmeye çalışan Barrett’a bakıyor. Alt iplerin altından yuvarlanarak ringe girerken Barrett rakibi yerdeyken stomplamaya başlıyor onu. Minoru’yu yerde yakalamayı başarıyor Barrett. Hemen kolundan tutup ayağa kaldırıyor ve iplere fırlatıyor, döndüğünde Minoru kolunun altından geçiyor onun ama İngiliz’den ani bir Back Kick geliyor. Minoru karnını tutarken Barrett rakibini Powerbomb pozisyonuna sokuyor. Sırtına yumruk vurduktan sonra da kaldırıyor havaya! Ancak Minoru kendini Barrett’ın kafasını bacak arasına sokacak şekilde indirmeyi biliyor, hemen uygun pozisyonu alıyor ve Gotch-Style Piledriver için tutuyor. Kaldırmayı deniyor ancak Barrett kurtuluyor ve Back Body Drop ile atıyor üzerinden Japon yıldızı. Minoru sırtını tutarak kalkarken Barrett koşuyor ve Clothesline ile indiriyor. Minoru yeniden kalkmaya çalışırken Barrett koşuyor ve bir Clothesline daha. Minoru sarsılarak yeniden ayağa kalkıyor, Barrett ise rakibini kafasından yakalıyor, koltuk altına alıyor ve DDT ile indiriyor. Tuşa gidiyor hemen. 1, 2- Minoru atıyor. Barrett fazla bozuntuya vermiyor ve kalmaya çalışan rakibinin göğsüne indiriyor tekmeyi. Minoru yerdeyken Barrett yeniden tuşa gitmek istiyor fakat Minoru aniden rakibini yakalıyor ve Guillotine Choke’a alıyor! Barrett o pozisyonda yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Minoru şimdi kolunu yakaladı rakibinin ve parmaklarını geriye ittiriyor. Barrett acı içerisinde. Minoru onun kolunu biraz da büküyor. Barrett acı içerisinde yere yapışıyor. Minoru kilidi daha da sıkarken Barrett iplere yakın olduğunu fark ediyor ve ayak ucunu uzatıyor iplere. Hakem bunu görüp ayırıyor. Barrett elini tutarak kalkmaya çalışıyor. Minoru rakibini arkadan yakalıyor ve German Suplex! Barrett yerdeyken Minoru kolunu yakalıyor onun tekrar ve rakibini döndürüp kolunu bacak arasına sıkıştırıyor. Barrett acı içerisinde kalsa bile yavaş yavaş ayağa kalkıyor, iplere yaklaşıyor ve Minoru’nun sırtını iplere dayayarak hakemin bırakmasını sağlıyor. Minoru tam bırakacakken Barrett ani bir kuvvet buluyor, dönüyor ve Spinebuster! Tuşa gidiyor hemen. 1, 2- hayır. Barrett, incinmediği koluyla saçını yoluyor. Diğer kolunu kaldıramıyor desek yeridir. Minoru iplere tutunarak kalkarken Barrett dirsekliğini ters düz ediyor. Minoru kalkınca Barrett hemen sallıyor Bullhammer’ı...VE BAŞARILI! Minoru patates çuvalı gibi yere yapışırken Barrett tuşa gidiyor.

1!

2!

HAYIR! SON ANDA ATTI SUZUKI!

Barrett hakeme bakıyor. Hakem 2 diyor. Barrett yerdeki rakibine bakıyor ve ipleri tutarak ayağa kalkıyor. Minoru kendini ring dışına yuvarlıyor ve orada soluklanırken Barrett hala şaşkın. Minoru’nun işkence ettiği kolunu yanda tutarken bekliyor. Minoru yeniden ringe girince Barrett koşuyor ve bir Bullhammer daha sallıyor fakat Minoru eğiliyor ve arkasına geçtiği rakibinin kolunu tutuyor ve havaya sallayıp bırakıyor. Barrett acıyla öne ilerlerken arkasını döndüğünde Minoru’dan tokatlar gelmeye başlıyor. Çok sert tokatlar atıyor Minoru. Barrett’ın teri dışarı fırlıyor adeta. Barrett onuncu tokattan sonra yere yapışacak gibi oluyor fakat Minoru rakibini sakat kolundan yakalıyor. Acı, Barrett’ı uyanık tutarken Minoru’dan bir de Headbutt! Barrett knocked the fuck out! Minoru rakibini kaldırıyor yeniden, karnına tekmeyi basıyor. Uygun pozisyona getiriyor ve Gotch-Style Piledriver! Barrett için oyun sona ererken Minoru tuşa gidiyor. 1, 2, 3!


Minoru Suzuki resmen öldürüyor. Seyirci onun themesine eşlik ederken molaya gidiyoruz.

Moladan döndüğümüzde, sırada başka bir turnuva maçı var.


Karışık reaksiyon alıyor Roman Reigns.


Ringe giriyor ve rakibini bekliyor.


Kevin Owens da ilerliyor ringe. Ringe ilerlerken Afrika halkı ile dalga geçen hareketler yapınca yuhalanıyor.


Ringe giriyor ve face-to-face yapıyor rakibi ile.

UNIVERSAL CHAMPIONSHIP TOURNAMENT
KEVIN OWENS VS ROMAN REIGNS

Hakem zili çalıyor. Reigns rakibinin üzerine gidiyor hemen. Ancak Owens kaçak dövüşerek başlıyor maça. İplerin altından dışarıya çıkıyor. Reigns iplerin arkasından sırıtıyor rakibine bakarak. Owens aprona çıkıyor şimdi. Reigns ona doğru koşuyor. Owens şimdi ipleri çekiyor aşağı! Reigns dışarıya yuvarlanıyor! Ama ayaklarının üstüne düşmeyi başarıyor. Hemen Owens'a dönüyor. Ardından ayaklarından tutup çekiyor ve Owens kafasını aprona çarpıyor! Reigns şimdi kolundan tutuyor ve spiker masasına fırlatıyor Owens'ı!! Owens sipker masasına çarpınca Reigns LEAPİNG CLOTHESLİNE vuruyor ve Owens masanın arka tarafına, spikerlerin olduğu yere düşüyor! Ardından böğürüyor Roman Reigns! Şimdi rakibini kaldırıyor. Ardından ringe sokuyor. Şimdi kendisi de giriyor. Owens iplerden destek alarak kalkmaya çalışıyor. Reigns kafasından tutuyor kaldırmaya çalışıyor. O anda Owens karnına yumruk atıyor! Şimdi ayağa kalkıyor ve bir yumruk daha karnına! Ardından sırtına sert bir dirsek vuruyor ve Reigns dizlerinin üzerine düşüyor! Owens şimdi kafasına sert bir tekme vuruyor. Reigns yerde! Owens iplere koşuyor. Sekiyor ve RUNNİNG SENTON BOMB! Hemen tuş deniyor. 1...2.. Reigns atıyor. Owens şimdi üzerine çıkıyor ve yumrukluyor rakibini. Hakem müdahale edince bırakıyor. Ardından kafasından tutup kaldırmaya çalışıyor rakibini. Şimdi kolundan tutuyor ve köşeye fırlatmak istiyor. Ancak Reigns tersine çeviriyor ve Owens'ı köşeye fırlatıyor. Şimdi üzerine koşuyor. Ama Owens çekiliyor! Reigns köşeye çarpıyor! Owens arkasından sert bir NOTHERN LARİAT vuruyor ve Reigns yüzüstü köşeye yapışıyor! Owens şimdi sırtını yumruklamaya başlıyor rakibinin! Reigns dizlerinin üstüne çöküyor. Owens bırakmıyor! Hakem ayırmaya çalışıyor! Owens bırakmayınca saymaya başlıyor hakem. Şimdi bırakıyor Owens! Ardından rakibinin sırtını köşeye dayıyor. Şimdi kaşı köşeye geçiyor. Koşuyor Reigns'in üzerine. CANNON BALL! Ardından ayaklarından tutup ortaya doğru çekiyor. Tuş deniyor. 1...2... atıyor Reigns! Owens şimdi kafasından yakalıyor ve kilide alıyor rakibini! Reings zor durumda. Owens şiddeti arttırıyor. Ama Reings bırakmıyor maçı. Şimdi tek ayağını yere basıyor. Ardından diğeri. Şimdi Owens'ın karnına dirsek vuruyor! Bir tane daha! Ardından sert bir UPPERCUT! Şimdi iplerden sekiyor ve LEAPİNG CLOTHESLİNE!! Owens kalkıyor ve bir LEAPİNG CLOTHESLİNE daha!!

Owens şimdi ağır ağır kalkıyor. Reigns kolundan tutuyor ve köşeye fırlatıyor! Ardından koşuyor üzerine! CORNER CLOTHESLİNE! Arkaya arkaya vurmaya devam ediyor! Ardından bırakıyor ve iplere koşuyor! Owens darbelerin etkisiyle birkaç adım öne doğru geliyor. Reigns iplerden sekiyor ve BİG BOOT!!! Reigns şimdi şizofrenik hareketler yapmaya başlıyor! Ardından SUPERMAN PUNCH tauntu atıyor! Owens kalkmaya çalışıyor. Şimdi ayakta! Dönüyor Reigns'e doğru. Reigns sıçrıyor.. Ama Owens eğiliyor ve arkasına geçiyor! Ardından SUPERKİCK!!! SUPERKİCK vuruyor! Reings kendisini aprona yuvarlıyor şimdi! Owens tuş için rakibine yöneliyor ama Reigns kendisini ringin dışına bırakıyor! Owens yüzükoyun yerde ve birinci iplerden Reigns'e bakıyor. Reigns yerde. Kendisine gelmeye çalışıyor. Owens şimdi ayağa kalkıyor. Reigns'te aprona tutunarak kalkmaya çalışıyor. Ardından kalkıyor ayağa. Owens karşı iplerden sekiyor. Ardından harika bir SUİCİDE SOMERSAULT SENTON ile atlıyor!!! İkiside dışarıda ve yerdeler şimdi! Hakem hemen saymaya başlıyor. Owens rakibinden önce kalkıyor. Ardından rakibinin kafasından tutuyor ve çelik merdivene fırlatıyor!!! Arkasından gidiyor tekrar. Yine kaldırıyor. Bu kez ringe sokuyor rakibini. Şimdi kendisi de giriyor. Birkaç adım geriliyor ve kalkmasını bekliyor. Reigns kalkıyor. Owens onu tutmak istiyor ama Reigns eğilip karşı iplerden sekiyor ve koşuyor Owens'a doğru. Owens onu kaldırıyor bir anda POP UP POWERBOMB için!!!! Ama hayır!! Reigns SUPERMAN PUNCH vuruyor!!! Harika bir hareket izledik! Reigns şimdi tuş içn yatıyor rakibinin üzerine.. Ancak o anda aprona birisi çıkıyor!! Chris Jericho bu!!! Hakem onu farkedince saymıyor!! Reigns hala bekliyor! Jericho hakemi oyalıyor!!! Reigns durumu farkediyor ve kalkıyor ayağa. Şimdi koşuyor o tarafa doğru. Jericho aprondan yere atlıyor! Reigns çok sinirleniyor!! Owens hala yerde. Reigns köşeye geçiyor ve UVVVVVVAĞĞĞĞ diye böğürüyor. Owens kalkmaya çalışırken Jericho tekrar apronda!!! Hakemde yine Jericho'nun yanına geliyor inmesini söylüyor. Reigns'te geliyor oraya. Hakem Owens'a bakarken Jericho Reigns'i itiyor!!! Reigns hakeme çarpıyor ve hakem yerde! Reigns hakeme bakarken Jericho içeri giriyor. Şimdi CODEBREAKER yapıyor Roman Reigns'e !!!! Ardından Owens'a doğru itiyor! Owens kaldırıyor rakibini ve POP-UP POWERBOMB!!!!! Jericho hemen çıkıyor ringten. Owens hakemi dürtüyor. Hakem tuş pozisyonunu farkediyor ve saymaya başlıyor.

1...2...3!!!! Kevin Owens Roman Reigns'i yeniyor! 


Jericho ringe girip en iyi dostu Kevin Owens'ın elini kaldırıyor. İki isim yuhalanıyor. Bu sırada son molamızı da alıyoruz.

Ringde Lilian Garcia var.


Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, gecenin Main-Event maçı, IWC Legends Championship için yapılacak!


Sexy Boy! Yılların eskitemediği efsane Shawn Michaels'a sevgi gösterileri var Zaire'de.


Shawn ringe giriyor ve kemerini kaldırıyor.


I'M HERE TO SHOW THE WORLD! Ziggler'e ise karışık reaksiyon var.
O da ringe giriyor. Gecenin Main-Event'inin başlamaması için hiç bir sebep yok artık.

IWC LEGENDS CHAMPIONSHIP
SHAWN MICHAELS(C) VS DOLPH ZIGGLER

Maç başlıyor! İkili hemen Lock-Up'a giriyorlar. Ziggler rakibinin kafasını yakalıyor. HBK şimdi iplere itiyor onu. Ziggler iplerden sekiyor. HBK eğiliyor ve Ziggler üstünden atlıyor. Karşı iplerden sekiyor şimdi Döndüğünde HBK ona BACKHAND CHOP vuruyor! Bir tane daha! Arka arkaya vurmaya devam ediyor kolundan tutup! Şimdi son kez vuruyor ve Ziggler yere düşüyor! HBK şimdi saçlarından tutuyor kaldırıyor yine. Kolundan tutup köşeye fırlatmak istiyor anca Ziggler onu fırlatıyor! Ardından koşuyor üstüne! HBK çekiliyor! Ziggler köşeye çarpıyor. HBK iplerden sekiyor şimdi. Ziggler ona doğru dönünce FLYİNG FOREARM SMASH!!! Ardından Kip-Up ile kalkıyor!!! Seyirciden cheer alıyor. Şimdi köşeye çıkıyor HBK. Ancak bir anda Ziggler ayağa kalkıyor!! Ardından ikinci iplere çıkıyor ve HBK'nin kafasına sert bir yumruk vuruyor! Bir tane daha!! Şimdi pozisyon alıyor. Ardından SUPERPLEX!!! SUPERLEX!! İki isimde yerde! Ziggler ağır ağır rakibinin üstüne yatıyor. Hakem sayıyor. 1...2... atıyor HBK! Şimdi Ziggler kalkıyor yavaşi yavaş. HBK ise hala yerde. Ziggler'den bir HEARTSTOPPER! Ayağa kalkıyor ve bir HEARTSTOPPER daha! Tekrar tuş deniyor. 1...2... HBK yine atıyor. Ziggler şimdi kolundan ve kafasından tutup kilide alıyor rakibini. Hakem kontrol ediyor. Ziggler şiddeti biraz arttırıyor. HBK pes etmediğini söylüyor. Şimdi kafasının arkasıyla Ziggler'e HEADBUTT vuruyor! Bir kez daha vuruyor! Ziggler kilidi bırakmak zorunda kalıyor! HBK şimdi iplere tutunarak kalkıyor. Ziggler ona doğru geliyor yine. HBK kaldırıyor ve arkaya atıyor rakibini! Ancak Ziggler apronda kalıyor! HBK farkedince DROPKİCK vuruyor ve Ziggler ringin dışına düşüyor!! HBK ringte taunt atıyor. Ardından yine rakibine bakıyor. Ziggler'in kalkmaya çalıştığını görünce hemen aprona geçiyor. Ardından sıçrıyor ve SPRİNGBOARD MOONSAULT ile atlıyor!!!! Yerdeler şimdi!!!! HBK bariyere tutunarak kalkıyor. Ziggler ise spiker masasına yakın. HBK kalkmaya çalışan rakibini tutuyor. Şimdi kafasını masaya vuruyor birkaç kez! Ardından aprona fırlatıyor!!! Şimdi ringe sokuyor rakibini. Kendisi ise köşeye çıkıyor! Ardından DİVİNG ELBOW DROP!!!!! Şimdi ayağa kalkıyor HBK. Köşeye geçiyor ve Sweet Chin Music tauntu atmaya başlıyor!

Ziggler kalkıyor yavaş yavaş. HBK yaklaşıyor! Ziggler eğiliyor! Ardından sıçrıyor havaya ve JUMPİNG DDT!!! İkili yine yerdeler! Hakem saymaya başlıyor. İkiside farklı köşelere sürükleniyorlar. Şimdi aynı anda kalkıyorlar. Ziggler koşuyor üzerine rakibinin. STİNGER SPLASH!! Boynunu tekrar tutuyor rakibinin. İkinci iplere çıkıyor ve TORNADO DDT!!!! Hemen tuş deniyor Ziggler. 1...2...2.60! Olmuyor! HBK son anda omzunu kaldırıyor!! Ziggler dizlerinin üzerine kalkıyor ve soluklanıyor. HBK ise yerde! Ziggler köşeye çıkıyor şimdi yavaş yavaş. HBK ise ağır ağır kalkmaya çalışıyor. Ziggler'de ayağa kalkıyor köşede! HBK şimdi ona doğru dönüyor! Ziggler atlıyor DİVİNG CROSSBODY ile! Ama HBK onu DROPKİCK ile karşılıyor!!! Ziggler acı içerisinde karnını tutuyor! HBK ayaklarından aprona doğru çekiyor onu. Ardından ayaklarıyla iterek dışarı düşüyor. Şimdi kendiside iniyor ringten aşağı! Ardından rakibinin kafasını yumrukluyor bir süre! Ardından o yerdeyken spiker masasısın üstünü boşaltıyor. Spikerler ise ayağa kalkıyorlar. HBK şimdi rakibini kafasından tutup kaldırıyor. Önce birkaç tane BACKHAND CHOP vuruyor! Ardından spiker masasına yatırıyor rakibini! Şimdi kendiside önce aprona, ardından köşeye çıkıyor! Bunu yapma Shawn! Ama kararlı görünüyor. Şimdi atlıyor DİVİNG ELBOW ile!!!! Ziggler çekiliyor!!! Ziggler çekiliyor!!! HBK masa ile beraber yeri öpüyor!!!! Hakem ise saymaya devam ediyor Double Count Out için! Ziggler kemeri almak için rakibini tuş etmeli, ya da pes ettirmeli. Bunun bilincinde olarak rakibini kırık masanın üstünden alıyor şimdi. Ağır ağır ringe sokuyor! Kendiside baya hırpalanmış olduğu için ağır hareket ediyor. Şimdi kendiside ringe giriyor. Ardından tuş için rakibinin üstüne kapanıyor! 1...2...2.80!!!2.90!!!! OLMUYOR!! HBK son anda omzunu kaldırmayı başarıyor!! Ziggler rakibinin üzerinde! İkiside bitmiş durumda! Ama bu gece buradan bir kazanan çıkmalı! Ziggler şimdi kafasından tutup kaldırmaya çalışıyor rakibini. HBK kalkarken rakibinin karnına sert bir yumruk vuruyor! Bir kez daha!!! Ardından sallanarak da olsa kalkıyor ayağa!!! Şimdi kafasını tutuyor Ziggler'in ve SWİNGİNG NECKBREAKER!!!

Bu kez HBK tuş için kapanıyor. 1...2... Ziggler'de atıyor!!! HBK bu kez dizlerinin üstünde bitkin bir ifadeyle hakeme bakıyor. Ardından ağır ağır ayağa kalkıyor. Hala vücudunun sağ tarafını tutuyor. Şimdi iplere yaslanmış vaziyette bekliyor HBK. Ziggler ise daha yeni hareketleniyor. Ağır ağır kalkıyor o da. Kalkarken göz ucuyla rakibine bakıyor. Şimdi kalkıyor. HBK SWEET CHİN MUSİC için adım atıyor. Ziggler'de yan dönüyor. SWEET CHİN MUSİC!!!! AMA AYNI ANDA SUPERKİCK!!!! Neler oluyor böyle!!!! İkili tekrar yere düşüyorlar!!!! Hakem ikisinide kontrol ettikten sonra saymaya başlıyor. 1.... İkisinden de hareket yok. 2..... Hareket yok. 3..... Hareket yok. 4 olduğu anda ikiside iplerden destek alarak kalkmaya çalışıyorlar. Ama hala yerdeler. Şimdi dizlerinin üzerine kalkıyorlar. Ama sarhoş gibi sallanıyorlar. Hakem 7 diyor!!! İkiside ayaklarının üzerine basmaya çalışıyorlar. 9.....!!!!! Şimdi son bir hamle ile kalkıyorlar!!! Seyirciden büyük bir alkış geliyor aynı anda!!!!! İkili şimdi birbirlerine dönüyorlar. Şimdi ipleri bırakıp son bir gayretle birbirlerinin üzerine gidiyorlar. HBK tutmak isterken Ziggler bir anda eğiliyor! ARDINDAN ZİG-ZAG!!!ZİG-ZAG!!! Bu iş biter artık!!!! Ziggler hemen yatıyor üzerine rakibinin.

1...!

2...!

3!!!!!


ZIGGLER YENİ ŞAMPİYON! Bu muhteşem maçtan dolayı Zaire seyircisi ayakta alkışlıyor onu. Ziggler köşeye çıkıyor ve kemerini kaldırıyor. Bu görüntüler eşliğinde Afrika'dan yayınımızı sonlandırıyoruz.RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:
 


En son Los Ingobernables tarafından Paz 25 Ara. 2016, 15:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Rawe
Main Eventer
Main Eventer


Mesaj Sayısı : 1012
REP Puanı : 8
Kayıt tarihi : 26/02/16
Yaş : 21
Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Episode 4: Rumble In The Jungle   Paz 25 Ara. 2016, 15:32

Luke Harper: Alex She'll sen geçmişte çok iyi bir güreşçi olabilirsin ama ben karanlığın içinde büyütüldüm yeah yeah yeah.

ÖLÜYOMJSADGFUY8SGUDFSFG


RPG: Samoe Joe
Durum: X

Christian
1 Time Wildcard Champion
1 Time Hardcore Champion
1 Time Tag Team Champion
1 Time PWE World Heavyweight Champion
Second Triple Crown Winner of PWE History
First Ever Grand Slam Winner of PWE History

Samoa Joe
Current United States Champion
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Achilles
Moderatör
Moderatör
avatar

Mesaj Sayısı : 3357
REP Puanı : 32
Kayıt tarihi : 04/04/16
Yaş : 22
Nerden : Dublin, Ireland

MesajKonu: Geri: Episode 4: Rumble In The Jungle   Paz 25 Ara. 2016, 15:49

Eline sağlık Emre. Güzel bir şov. 

Reigns elendi aq ya


And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!
 


THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 1629
REP Puanı : 31
Kayıt tarihi : 14/01/16
Yaş : 18
Nerden : Cincinnati, Ohio

MesajKonu: Geri: Episode 4: Rumble In The Jungle   Paz 25 Ara. 2016, 15:59

eline sağlık sör


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Geri: Episode 4: Rumble In The Jungle   Paz 25 Ara. 2016, 16:01

Eline sağlık Emre, güzel bir şov olmuş. Afrika da PWE'yi yalnız bırakmamış. Emeği olanların da eline sağlık.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 1837
REP Puanı : 17
Kayıt tarihi : 31/01/16
Yaş : 18
Nerden : Bellefontaine, Ohio

MesajKonu: Geri: Episode 4: Rumble In The Jungle   Paz 25 Ara. 2016, 18:37

ellerine sağlık usta


 

Mkk:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 2677
REP Puanı : 31
Kayıt tarihi : 13/01/16
Nerden : Samsun

MesajKonu: Geri: Episode 4: Rumble In The Jungle   Paz 25 Ara. 2016, 18:58

Vay aq. KO yenmiş.


''The REIS'' John Cena

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Episode 4: Rumble In The Jungle
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Royal Rumble (30 man olmadı 20 en kötü ihtimal 10 man :D)
» ROYAL RUMBLE MAÇ SONUÇLARI

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: International Wrestling Championship :: Special Events-
Buraya geçin: