PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Root of All Evil

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Aleister Black
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: Root of All Evil    Perş. 06 Nis. 2017, 22:02

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Aleister Black'in yeni müziği duyuluyor. Arena kararıyor ve giriş kısmında gözüküyor.

Ringe doğru yürüyor yavaş adımlarla ve giriyor. Mikrofonu alıyor ve yere oturuyor. 

Aleister Black: Her şeyin bir ilki vardır Kane. Mesela bir kemer yapılır ve onu ilk alan onun ilki olur. Mesela bir şey yaparsın o herkesin yaptığı şeydir ama sana göre ilk olur. Sanırım Aleister Black'i de devirmen ilk kez gerçekleşti. Ne demiştim Kane? Bu şirkete amansız mücadeleyi, korkuyu salmaya geldiğimi söylemiştim. Yaklaşık 2 haftadır bu ringe gelmiyorum, insanların karşısına çıkmıyorum. Çünkü zorunda da değilim Kane. Hiçbir şeyi yapmak zorunda değilim. Bu aciz insanların karşısına çıkmaya, onlara her hafta dertlerimi anlatmaya zorunda değilim. Peki şimdi niye geldim? Seni tebrik etmek için. Bu şirkete geldiğinden beri sözünü tutan, yıkılmayan, rakiplerine her zaman acıyı yaşatan, sana bile acının ne demek olduğunu, gerçek cehennemi gösteren adamı devirdin, onu yendin. Belki de yendiğini, her şeyin bittiğini, beni o salak saçma hayallerinle kurduğun cehenneme hapis ettiğini sanıyorsun. Bak buradayım. Yalancısın Kane. Geçen hafta senin cehennemine ya da bir başka sokuk yere gitmedim. Çok gitmemi istediğin yer varsa bu da senin sirkin olurdu Kane. Sen bir paylaçosun, bir çeşit sirk şaklabanısın. Bulunduğu mekanı cehennemin sanıyor, gömdüğün, yendiğin adamların cehennemde hesap verdiğini düşünüyorsun. Hayır Kane. Hesap vermiyorum. Beni yendin, beni devirdin ama bak hala karşındayım. Beni ya izliyorsun ya da izlemiyorsun açıkçası s*kimde bile değil. Şeytanın favori iblisi lakabını sanırım sirkteki bir başka arkadaşların verdi. Ama yakında ne olacak biliyor musun? Şeytanın favori iblisi olmayacaksın. Aleister Black'in favori fahişesi! 

Black mikrofonu atıyor. Oturduğu yerde duruyor hala, kafasını eğiyor yere ve gözlerini kapatıyor. Kameralarda öyle kapanıyor. 

RPG: Aleister Black a.k.a Tommy End

"ANTI HERO"

Root of All Evil
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası