PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 IWC Crossfire in the Garden, Night 1 - Zayn vs Owens

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: IWC Crossfire in the Garden, Night 1 - Zayn vs Owens   Cuma 14 Nis. 2017, 22:04


Come and Get It çalıyor, pyrolar patlıyor.


Madison Square Garden da ki 14.000 PWE Hayranı ise heyecanla bekliyor. Kameralar spiker ekibine dönüyor.


Spiker ekibinden Corey Graves ve Nigel McGuinness ekranlara geliyor, ikili tokalaşıyorlar.

Corey Graves: İyi akşamlar PWE severler. Ben Corey Graves ve yanımda da bundan sonra sizlere IWC şovlarını anlatacak olan Nigel McGuinness var. Nigel bu nasıl bir duygu ?

Nigel McGuinness: Şu an çok mutluyum. PWE Dünyada ki en büyük güreş şirketi ve bende bunun bir parçasıyım. Şu andan itibaren IWC de çok daha ilginç şeyler göreceğiz ve bunda yer almak bana onur veriyor. Uzun bir süre bu masada olmayı hedefliyorum.

Corey Graves: PWE Dünyada ki en iyiler ile çalışır, her kategori de. Lafı uzatmayayım. Hoş geldin Nigel. Bu akşam ki şov hakkında ne düşünüyorsun ?

Nigel McGuinness: Öncelikle teşekkür ederim Corey. Bu akşam birbirinden güzel maçlar bizleri bekliyor. Hayranların beklemekten sıkıldığını görebiliyorum. O yüzden daha da uzatmayalım ve ilk maçımızla şova başlayalım.

Kameralar ringe dönüyor ve bir müzik duyuluyor.


Here to Show the World!


PWE'nin vazgeçilmez isimlerinden biri olan ''The Show Off'', Dolph Ziggler geliyor.


SOS!


PWE de bir tanıdık yüz daha, Kofi Kingston geliyor.

IWC Legends Championship Match

Dolph Ziggler (c) vs Kofi Kingston

Zil çalıyor ve ikili Lock Up ile maça başlıyor. 30 Saniye boyunca iki kişi de birbirine üstünlük kuramıyor, Ziggler rakibinin dizine bir tekme atıyor. Ziggler biraz geriliyor ve Famouser!! deniyor ama Kofi çekiliyor. Dolph ona dönüyor, Kofi ona Back Kick vuruyor. Ziggler karnını tutarken Kingston bir de göğüs kafesine tekme atıyor. Ziggler iplere dayanıyor, Kofi de TROUBLE IN PARADISE!!! vuruyor... AMA Ziggler çekiliyor. Kofi ayağa kalkıyor iplere tutunarak, Dolph Ziggler üstüne koşarak geliyor ama Kofi onu ensesinden yakalayıp dışarı atıyor. Dolph dışarıda hemen ayağa kalkıyor ve ringe girmeye çalışıyor ama Kingston ona Baseball Slide vuruyor. Kofi Kingston taunt atıyor, onun kalkmasını bekliyor, Ziggler ayağa kalkıyor ve arkasını dönüyor, Kofi Springboard ile onun üstüne atlıyor. Kofi iyice coşturuyor arenayı, spiker masasına vurarak tempoyu arttırıyor. Bu arada arkadan Ziggler vuruyor ona. Ziggler ona bir kaç yumruk atıyor. Ziggler'ın son attığı yumruğu Kofi yakalıyor ve Wrist Lock bağlıyor, arkasına geçiyor. Kofi onu spiker masasına çarpıyor. Dolph karnını tutarken Kingston kafasından tutuyor ve spiker masasına vuruyor. Ziggler ayakta sallanıyor, Kofi koşarak ringe giriyor ve karşı iplere koşuyor. Kofi Kingston iplerden sekiyor ve Somersault Plancha!! ile Ziggler'ın üstüne atlıyor. Kofi Kingston onu ringe sokuyor ve tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da atıyor Dolph Ziggler.

Kingston ayağa kalkıp taunt atıyor, rakibini kaldırmak için eğiliyor ama Ziggler SMALL PACKAGE!!! alıyor 1.. 2.. 2.50.. da atıyor Kofi. İkisi de ayakta, Dolph'tan Flying Clothesline geliyor. Kingston kalkınca Ziggler yine aynı hareketi vuruyor. Ziggler yakalıyor onu ve Swinging Neckbreaker yapıyor ona. Ziggler hemen ayağa kalkıp köşeye geçiyor, Kofi de yerde, kafasını kaldırıyor. Ziggler'dan Running Neck Snap geliyor. DZ kalkıp iplerden sekiyor ve bir de Low Angle Dropkick vuruyor, tuş deniyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Kofi Kingston. Dolph Ziggler ayağa kalkıyor, Kingston'ı da kaldırıyor. Onu biraz geri ittiriyor ve JUMPING DDT!!! için zıplıyor ama Kofi onu geri atıyor. Ziggler ayaklarının üstüne düşüyor. Kofi ona yumruk atıyor ama Ziggler bloklayıp onu yumrukluyor ve Kofi biraz geriliyor. Dolph SUPERKICK!!! vuruyor ama Kofi eğilerek alttan geçiyor ve köşeye geliyor, Ziggler arkasını dönüyor, Kofi'den Double Jump Crossbody!! geliyor. Kofi Kingston tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da attı Ziggler. Kofi ayağa kalkıyor ve rakibini tutup ringin ortasına sürüklüyor, ayağa kaldırıp Body Slam ile onu atıyor Kofi ve bir taunt atıyor, BOOM DROP!!! yapıyor Kingston. Kofi Kingston köşeye geçiyor, tauntlar atıyor. Ziggler ayağa kalkıyor, TROUBLE IN PARADISE!!! vuruyor Kofi.... Ziggler son anda bacağını yakalıyor. Ziggler Leg Sweep ile yere düşürüyor rakibini ve karnına bir tekme atıp hemen ardından da Heart Stopper yapıyor. Ziggler Kip-Up ile ayağa kalkıyor ve rakibini kaldırmak için eğiliyor ama Kofi onun kolunu yakalıyor ve Arm Drag ile atıyor. Kofi hemen ayağa kalkıyor, Ziggler da arkasını dönüyor ve TROUBLE IN PARADISE!!! geliyor. Ziggler köşeye doğru düşüyor, Kofi kemer için tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.75.. de Dolph elini iplere koyuyor. Kofi sinirle kalkıyor ayağa. Ziggler kendini köşeye atıyor. Kofi diğer köşeden ona doğru koşuyor ve üstüne atlıyor, kafasına art arda 3 yumruk vuruyor Kofi ve biraz bekliyor. Taunt atıyor ve Monkey Flip! yapıyor, Ziggler 2 takla atarak ringin diğer ucuna uçuyor, yüz üstü yere yapışıyor.

Kingston sinirli ama hala umutlu. Ziggler'ı ayağa kaldırıyor, ringin ortasına çekiyor ve DDT yapıyor. Kofi yine finisher tauntları atıyor, ellerini çırpıyor. Ziggler kalkıyor ayağa, Kofi üstüne gidiyor ve TROUBLE IN PARADISE!!! vuruyor... AMA Ziggler o vurmadan önce SUPERKICK!!! vuruyor ona. Kofi'nin tükürüğünün uçtuğunu görüyoruz. Kofi ayakta sallanırken Ziggler da toparlanıp ZIG ZAG!!! yapıyor. Tuşa gidiyor Dolph 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Dolph Ziggler IWC Legends Kemerini korumayı başarıyor.


Hakem onun elini kaldırıyor, Ziggler köşeye çıkıyor ve taunt atıyor. Köşeden iniyor ve mikrofon alıyor.

Dolph Ziggler: Bu gece ve bundan sonra ki gece International Wrestling Championship şovlarında yer alma sebebim şirket kontratından kaynaklanan zorunlu bir durum değil. Bu şovlarda olmak istedim. Ekstra mesai yapmak istediğim. Çünkü bu işte yaptığımı diğer herkesten iyi yaptığımı gösterme yolunda ki savaşım bir kaç talihsiz olay yaşadı. New York Halkı! Şu an tarihi bir ana tanık oluyorsunuz. İnsanlar size Dolph Ziggler'ın bir kez daha PWE Dünya Ağır Siklet Şampiyonu olduğunda nerede olduğunu sorarsa bu tarihi, bu yeri ve bu şovu hatırlatın. Gelecek çok güzel gözüküyor ve göründüğünden daha da hızlı bir şekilde geliyor.

Ziggler mikrofonu atıyor ve ringden iniyor. Arka alanın yolunu tutuyor, biz de sırada ki maça geçiyoruz.


Sasquatch!


Bir süredir onu ringlerde göremiyorduk. ''The Beast Incarnate'', Brock Lesnar geliyor.


Domination!Bir başka yıkım makinesi daha girişte. Bobby Lashley geliyor.

Singles Match

Brock Lesnar vs Bobby Lashley

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Maç başlar başlamaz Lesnar Lashley'i omzuyla kavrayıp Turnbuckle'a gidiyor ve Lesnar, Lashley'e art arda Shoulder Block vurmaya başlıyor. Lashley, birden çekiliyor ve şimdi'de Lesnar'ın karnına Knee Lift vuruyor. Lesnar eğilincede kafasına dirseğiyle vuruyor! Lesnar ayağa kalkınca onun arkasına geçiyor ve Exploder Suplex ile Turnbuckle'a yapıştırıyor. Lesnar istediği gibi başlıyamıyor. Lashley Lesnar'ı alıyor ve Turnbuckle'a koyup art arda Shoulder Block vuruyor. Daha sonra bırakpı Full Nelson Slam vuruyor Lesnar'a! Lashley tuşa gidiyor 1…2…2,11 Brock Lesnar Kick Out! Lashley şimdi biraz soluklandıktan sonra Lesnar, onu ani bir hareketle yere çekiyor ve onun üstüne çıkıp adeta Lashley'in üzerine yumruk yağdırıyor! Hakem ayırmaya geliyor ama Lesnar hala bırakmıyor. Hakem 5'e kadar saymaya başlayınca Lesnar Lashley'in üstünden kalkıyor. Lesnar ringin diğer köşesine gidiyor ve Lashley'e sinirli bir şekilde bakarken eldivenlerini çıkartıyor. Lashley hakem yardımıyla kalkarken Lesnar hakemi ittiriyor ve Lashley'i German Suplex yapıyor! Lesnar Lashley'i tekrar kavrıyor ve bir daha German Suplex yapıyor. Lesnar şimdi Turnbuckle'a gidiyor, en üstdeki Corner Pad'in iplerini çıkartıyor ve söküyor. Lasley kendine gelmeye çalışırken Lesnar onun kafasını tutuyor ve Turnbuckle'a götürüp söktüğü yere kafasını sürtüyor. Lashley o sırada çevik bir hareketle Lesnar'ı kavrıyor ve Russian Leg Sweep yapıyor! Lashley Lesnar'ı kaldırıyor ve Body Slam pozisyonuna alıp Snake Eyes ile Pad olmayan yere fırlatıyor! Lesnar kafasını tutarken Lashley onu kavrıyor ve German Suplex yapıyor! Lashley ayağa kalkıyor ve Lesnar'ı Suplex Toss ile fırlatıyor! Lashley tuşa gidiyor 1…2…2,44 Brock Lesnar Kick Out! Lashley Lesnar'ı şimdi ayağa yavaş yavaş kaldırıyor ama Lesnar birden Lashley'i F-5 yapıyor! Lashley yere yığılıyor. Lesnar, Lashley'i ayağa kaldırıyor ve Canadian Destroyer pozisyonuna getiriyor. Lesnar Lashley'i yaklaşık 1 dakika boyunca o pozisyonda ringin içinde dolaştırıyor. Lashley acı içinde bağırırken Lesnar Canadian Destroyer sonunda yapıyor. Lesnar şimdi Lashley'in ayaklarına geçiyor ve ayaklarını omzuna atıp 3 kere Triple Non Release Powerbomb yapıyor! Lashley'in sırtı pert oluyor! Onu bu sefer ayağa kaldırıyor ve şimdi de Triple Non Release German Suplex yapıyor! Lesnar Lashley'i ayağa kaldırıyor ve onu kavrayıp Gutbuster yapıyor! Lesnar onu bırakmıyor ve Fallaway Slam ile fırlatıyor! Lesnar ringte şuan bir cinayet işliyor. Lesnar, Lashley'i kaldırıyor ve F-5 yapıyor şimdide. Lesnar yere yatıp tam tuşa gitçekken vazgeçiyor ve bir daha Lashley'in ayaklarına gidiyor. Bu sefer iki ayağını da omzuna koyuyor ve Brock Lock yapıyor! Lashley çok kötü bir şekilde bağırıyor! Lashley, kurtulmaya çalışırken ayaklarına ağırlık veriyor ve Brock eğilmek zorunda kalıyor. Lesnar biraz daha eğilince Lashley, Lesnar'ı havada yakalıyor ve havada Anaconda Vise yapıyor! 

Lesnar yere yığılmamak için kararlı gözüküyor. Lashley daha fazla sıkmaya başlıyor ve Lesnar iyice zorlanıyor. Lesnar şimdi dizlerinin üstüne çöküyor ama Lashley hala sıkmaya devam ediyor. Lesnar şimdi diğer eliyle Lashley'in sırtına yumruk atıyor. Lesnar'ın sırt fetişi var heralde. Lashley kilidi gevşetince. Lesnar Lashley'in kolunu kapıyor ve Kimura Lock yapıyor! Lashley bağırmaya başlıyor. Laslhley şimdi iplere doğru ilerlemeye çalışıyor. Lashley tam pes etcekken o eliyle zıplıyor ve iplere deyiyor! Rope Break! Lesnar ayağa kalkıyor şimdi ve Lashley'e bakıyor. Lesnar şimdi Lashley'i German Suplex için arkadan kaldırıyor. Lesnar tam German Suplex yapıcakken Lashley Lesnar'ın suratına dirsek vuruyor. Lesnar'da alıyor ve Lashley'in karnına Knee Lift vuruyor. Lesnar alıyor ve Lashley'i iplere yolluyor. Lashley iplerden geri döndüğünde Lesnar Clothesline deniyecekken Lashley kolunun altıdan eğiliyor. Lashley iplerden sekerek geliyor ve Lesnar'a Spear ile uçuyor! Lashley tuşa gidiyor 1…2…2,88 Brock Lesnar Kick Out! Lashley ayağa kalkıyor ve taunt atıyor, Dominator! gelecek. Lashley rakibi Lesnar'ı kaldırıyor ve bir yumruk atıyor ona, bir tane daha atıyor ve karnına da bir tekme atıyor Lashley, yakalıyor onu ve DOMINATOR!!! için kaldırıyor... AMA Lesnar debeleniyor ve arkasına düşüyor. Bobby Lashley arkasını dönüyor, Lesnar ona sert bir Clothesline çakıyor. Lashley yere düşüyor ama hemen kalkıyor. Lesnar onu yakalıyor ve kafasına diz darbeleri geçiriyor. Brock Lesnar bir anda onun arkasına geçiyor ve belinden kavrıyor, GERMAN SUPLEX! yapıyor. Aynı pozisyonda kalkıyorlar ve bir German Suplex daha geliyor. Lesnar ve Lashley yine aynı pozisyonda kalkıyorlar, fakat bu sefer Lesnar Lashley'i ileri ittiriyor. Hemen kendisine çevirip omuzluyor ve F-5!!! yapıyor. Lesnar tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Brock Lesnar kazanıyor.


Güçlü bir galibiyet alıyor Brock Lesnar. Lesnar taunt atarken bir müzik duyuluyor.


The Truth Reigns!


Roman Reigns bu. Brock Lesnar ve arasında bir takım sorunlar vardı. Reigns girişte bir taunt atıyor ve ringe doğru koşuyor.

Reigns ringe giriyor, Lesnar da onun üstüne yürüyor. Reigns ona bir yumruk atıyor, bir yumruk daha geliyor ve 3. bir yumruk patlatıyor Roman. Bir yumruk daha geliyor ama Lesnar eğilince Reigns ıskalıyor ve iplere koşuyor. İplerden sekiyor Roman, Lesnar sert bir Clothesline ile avlıyor onu. Reigns yerde iken Brock ona art arda tekmele atıyor. Kaldırıyor onu ve bir de Body Slam yapıyor. Lesnar bu sefer saçından tutarak kaldırıyor onu ve bir kaç yumruk atıyor ve sonrasında F-5!!! için omuzluyor... AMA Roman onun arkasına düşüyor ve arkadan yakalıyor onu, köşeye doğru yardırıyor, Lesnar'ı köşeye çarpıyor ve kendisine doğru çeviriyor. Köşede sıkışan Lesnar'a Roman art arda Clothesline darbeleri vuruyor. Sonra karnına bir tekme atıyor ve Vertical Suplex ile onu ringin ortasına atıyor. Reigns köşede klasik tauntunu atıyor. Brock ayağa kalkıyor, Roman SUPERMAN PUNCH ile uçuyor ama Lesnar çekiliyor ve arkadan yakalıyor onu. German Suplex ile atamadan Reigns ona dirsek darbeleri vuruyor ve kurtuluyor. Reigns onun kolundan yakalıyor ve Wrist Lock bağlayıp iplere atıyor. Lesnar iplerden sekiyor ve Roman tam suratına Big Boot! vuruyor. Brock biraz eğiliyor, yüzünü tutarken Roman'dan ona Running Knee Lift geliyor. Brock ayağa kalkıyor, Roman iplerden sekiyor ama Lesnar onu yakalıyor ve Belly to Belly Suplex ile yere vuruyor onu. Lesnar hemen onun üstüne çıkıyor ve art arda yumruklar vuruyor, üstünlüğü ele geçiriyor.

Brock Lesnar ayağa kalkıyor ve taunt atıyor. Roman Reigns'i de kaldırıyor ve arkasına geçiyor, belinden kavrıyor ve German Suplex yapıyorlar. Kalkıyorlar ve German Suplex geliyor Lesnar'dan. Yine kalkıyorlar ve Lesnar'dan 3. bir German Suplex geliyor. Lesnar onu bırakıyor ve ayağa kalkıyor, ''Welcome to the Suplex City, Bitch'' diyor ona ve ayağa kaldırıyor, suratına bakıyor. Lesnar onu omuzluyor F-5!!! için.... AMA Reigns yine arkasına düşmeyi beceriyor. Brock arkasını dönünce Reigns sağlam bir yumruk atıyor, bir tane sağlam yumruk daha geliyor ve Roman Lesnar'ı iplere doğru itiyor. Lesnar iplerden geliyor ve Roman SUPERMAN PUNCH!!! vuruyor ona. Brock Lesnar ayakta sallanıyor. Roman Reigns iplerden sekiyor, bir daha sekiyor, bir daha sekiyor, bir daha sekiyor ve bir daha sekiyor, SPEAR!!! yapıyor Lesnar'a.


Roman Reigns ayağa kalkıyor ve saçını düzeltiyor. Bir taunt atıyor. O sırada kameralar spiker ekibine dönüyor.

Nigel McGuinness: Az önce gördüklerime inanamıyorum.

Corey Graves: İnansan iyi olur Nigel çünkü burası PWE. Her an her şey olabilir.

Nigel McGuinness: Öyle gözüküyor Corey. Cidden öyle gözüküyor.

Corey Graves: Bu güzel görüntülerden sonra ise sırada ki maçımıza geçiyoruz.

Bir müzik duyuluyor.


Done With That!


PWE'nin yeni takımları onlar. The Usos geliyor.


New Rockers!


Paul London and Brian Kendrick girişte beliriyorlar ve koşturarak ringe geliyorlar, taunt atıyorlar.

Tag Team Match

The Usos vs Paul London & Brian Kendrick

İki takım da ringde, London ve Jey Uso maça başlayacak ve hakemin zili çaldırmasıyla maç başlıyor, Jey Uso hemen saldırıyor London'a ve kendi köşelerine atıyor onu. Orada yumruklamaya başlıyor, hakem onu ayırınca Jimmy Uso'dan sert bir tekme geliyor London'ın suratına! London yere düşüyor ve Jey'de hemen onun üzerine gidip kaldırıyor ve bir Snap Suplex! Ardından kaldırıyor ve Powerslam! Jey Uso tuşa gidiyor, 1! 2! Paul London kurtuluyor! London şimdi kendini sürüklüyor ama Jey Uso onu ayağından tutup çekiyor derken London'dan Enzuigiri! Jey Uso sersemliyor London şimdi atlıyor ve tagı verdi! Brian Kendrick giriyor ve Jey Uso'ya bir Running Dropkick! bir de köşede duran Jimmy Uso'ya ardından ayağa kalkan Jey Uso'yu arkadan yakalıyor ve Deadlift German Suplex!Bir de Leg Drop! Kendrick tuşa gidiyor, 1! 2! Jey Uso kurtuluyor! Kendrick şimdi Jey Uso'u kafasından yakalayıp ayağa kaldırıyor,ringin ortasına doğru götürüyor ve Neckbreaker! Kendrick yine tuşa gidiyor, 1! 2! Jey Uso yine kurtuldu!Şimdi Jey Uso köşeye sürünüyor ama Kendrick ona izin vermiyor, Kendrick onu kaldırıyor ve Tornado DDT derken Jey Uso onu geri fırlatıyor ve Superkick! Superkick! Kendrick yere yığılıyor, Jey'de tag veriyor Jimmy içerde şimdi.Hemen köşeye çıkıyor ve Body Splash! Jimmy Uso tuşa gidiyor, 1! 2! ..

Kendrick kurtuluyor,Jimmy Uso sinirli! Jimmy şimdi kaldırıyor Kendrick'i ve iplere gönderiyor ardından bir Shoulder Block ile yere seriyor ve tekrar iplerden sekip bir Splash daha yapıyor,Kendrick acı içinde karnını tutuyor Jimmy'de seyircilere tauntlar yapıyor.Kendrick şimdi adım adım London'a doğru sürünüyor London arkadaşını gazlıyor ama Jimmy Uso yakalıyor onu ve kaldırıp bir Spinebuster ama hayır Tornado DDT yapıyor Kendrick! Harika counterladı Brian Kendrick! İki isimde takım arkadaşlarına yakın düşüyor, Brian Kendrick Kip-Up yapıyor,yere düşüyor ve tagı veriyor! Jimmy Uso'da aynı anda tagı verdi! İki isim de aynı anda ringde ve aynı anda Clothesline yapıyorlar! Aynı anda ayağa kalktılar şimdi, Superkick ama yine aynı anda! Bir tane daha,bir tane daha! Bir türlü vuramıyorlar! İki isimde yerde ve Enzuigiri,Jey Uso ölü gibi yere düşüyor,Paul London yorgunluktan düşüyor! Paul London şimdi tuşa gidiyor, 1! 2! ...

Jey Uso atıyor. London ise iplere doğru sürüyor kendisini. İplere tutunarak kalkıyor ayağa. Paul London bir taunt atıyor ve Jey'i ayağa kaldırıyor, karnına bir tekme atıyor ve kafasını kolunun altına sokuyor ve Tornado DDT! yapıyor. London aprona çıkıyor, sonra da köşeye. Jey hareketsiz yatıyor ve London SHOOTING STAR PRESS!!! yapıyor... AMA Jey Uso çekiliyor, Paul London yere çakılıyor. London karnını tutuyor, hareketlenmeye çalışıyor. Jey ise köşesine gidiyor. London da kendi köşesine sürükleniyor ve Brian Kendrick de köşeye çıkıyor. Jey Uso bunu görüyor ve bir hışımla Jimmy'ye tag verip London'a doğru koşuyor ve Running Low Dropkick vuruyor ona. Bunu gören Kendrick ringe dalıyor, Jimmy Uso onun üstüne gidiyor ama Brian LARIAT vuruyor ona, Jimmy takla atarak düşüyor. Brian Kendrick Jey Uso'yu ayağa kaldırıyor ve dizine bir tekme atıyor, boynundan yakalıyor ve SLICE BREAD #2!!! yapıyor ona. Brian Kendrick ayağa kalkıyor ve saçını arkaya atıyor, arkasını dönüyor, SUPERKICK!!! by Jimmy Uso. Jimmy toparlanıyor ve Kendrick'i kaldırıyor ayağa, ringin dışına atıyor onu. Bu arada Paul London da kalkıyor, Jimmy ona dönüyor. Paul ona yumruk atıyor, bir tane daha geliyor. Paul London 3. yumruğu atıyor ama hemen ardından Jimmy Jumping Enzuigiri vuruyor. London ayakta sallanırken Jimmy'den bir de Pop-Up Samoan Drop geliyor. Jimmy Uso hemen köşeye çıkıyor ve DIVING SPLASH!!! ile atlıyor. Jimmy tuşa gidiyor, Jey de kendini onun üstüne bırakıyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. The Usos kazanıyor.Jey kendini toplamaya çalışırken Jimmy de sessizlik tauntu yapıyor. Hakem ikilinin elini kaldırıyor. The Usos taunt atarak arka alana gidiyorlar.

Bir müzik duyuluyor.Swiss Made!''The Swiss Superman'', Cesaro geliyor. Köşeye çıkıp klasik tauntunu atıyor.One of a Kind!Eski bir toprak görüyoruz girişte, Rob Van Dam geliyor.Born to Raise Hell!''The Technical Wizard'', Zack Sabre Jr. geliyor.

Three Way Dance

Cesaro vs Rob Van Dam vs Zack Sabre Jr.

Zil çalıyor, üç isim bakıştıktan sonra ilk hamleyi Sabre yapıyor, Sabre Cesaro'nun üzerine doğru koşuyor, Cesaro uppercut ile karşılık veriyor, Sabre sersemliyor Rvd fırsatı değerlendiriyor Sabreyi arkadan yakalıyor German suplex yapıyor, Rvd Cesaro'ya doğru yöneliyor ama Cesaro daha erken davranıyor ve big boot vuruyor. Cesaro Sabre'yi kaldırıyor ama Sabre Cesaro'nun karnına dirsek vuruyor, Cesaro karnını tutarken Sabre iplere gidiyor gelirken Double high knee yapıyor, Sabre Cesaro'yu yere indirdikten sonra Rvd Sabreye doğru koşuyor ama Sabre Rvd'nin karnına tekme atıyor, Rvd karnını tutarken Sabre Rvd'nin boynunu yakalıyor ama Rvd Northern Lights Suplex yapıyor ve bırakmadan tuşa gidiyor 1...1.7...attı. Cesaro Rvdyi arkadan yakalıyor ama Rvd dirsek vuruyor, Cesaro bırakıyor, Rvd iplere gidiyor, Rvd iplerden gelirken Cesaro Rvd'yi yakalıyor VE MICHINOKU DRIVER YAPIYOR!! Cesaro pozisyonu bozmadan tuşa gidecek iken Sabre'den dropkick geliyor, Sabre Cesaro'yu kaldırıyor köşeye yerleştiriyor, Sabre hızını alıyor VE EUROPEAN UPPERCUT YAPIYOR!! Sabre tekrar hıznı almak için karşı köşeye geçmek isterken Rvd sandalye ile ringe giriyor , Rvd elindeki sandalyeyi Sabre'nin üzerine doğru atıyor, Sabre sandalyeyi tutuyor ama Rvd'den VAN DAMINATOR GELİYOR!! Cesaro hızlıca yerdeki sandalyeyi alıp Rvd'nin üzerine fırlatıyor, Rvd de sandalyeyi tutuyor ama CESARO'DAN DISCUS UPPERCUT GELİYOR!! Sandalye darbelerden dolayı yamuluyor, Cesaro ringin dışından masa alıyor, ringin ortasına kuruyor, o arada Sabre kalkıyor Cesaro Sabre'yi kavramaya çalışıyor ama Sabre izin vermiyor, Sabre yumruklar ile Cesaro'yu köşeye sıkıştırıyor, Sabre geriliyor VE CORNER KNEE STRIKE YAPIYOR!! Rvd Sabre'yi arkadan yakalıyor Inverted ddt yapıyor, Sabre kendini ringin dışına bırakıyor, Rvd masanın bacaklarını indiriyor ve Cesaro'yu masanın üstüne yerleştiriyor, Rvd iplere gidiyor VE ROLLING THUNDER YAPIYOR!!  Cesaro köşeye doğru karnını tutarak sürükleniyor, Rvd köşeye doğru koşuyor VE SPLIT LEGGED MOONSAULT YAPIYOR!! Sabre ringin dışında yavaş yavaş ayağa kalkarken Rvd apron'a geçiyor VE CORSCREW LEG DROP YAPIYOR!! Ama Sabre son anda çekiliyor!! Rvd bariyerlere yapışıyor, Sabre ringin dışından kendostick alıyor ve Rvd'ye vurmaya başlıyor 1-2-3-4-5-6 vurmayı bıraktığı gibi ringe giriyor.

Sabre ringe giriyor , Cesaro iplere tutunarak ayağa kalkmaya başlıyor, Sabre Cesaro'yu yakalıyor ayakları yerleşmemiş olan masanın üstüne BUTTERFLY SUPLEX YAPIYOR!! Devamında BUTTERFLY LOCK YAPIYOR!! Cesaro pes etmemek için direniyor, elini yere vurmaya tenezzül ediyor ama vaz geçiyor, Cesaro Sabre'yi kaldırıyor VE KÖŞEYE BUCKLE BOMB YAPIYOR!! Cesaro Sabre'nin bacaklarından tutup ringin ortasına sürüklüyor VE CESARO SWING GELİYOR!! Cesaro döndürdükten sonra SHARPSHOOTER YAPIYOR!! Sabre pes etmek üzere ama Rvd ringe tekrar sandalye ile geliyor ve sandalyeyi Cesaro'nun kafasına geçiriyor!! Cesaro kafasını tutarken Rvd Cesaro'ya sandalye ile vurmaya devam ediyor, Rvd sandalyeyi bırakıp Sabre'ye yöneliyor ama Sabre'den SUPERKICK GELİYOR!!! Sabre hızlıca tuşa gidiyor 1...2...2.777...attı. Sabre top rope'a çıkıyor , Cesaro yavaş yavaş ayağa kalkıyor , Sabre'den MISSILE DROPKICK GELİYOR!! Cesaro tekrar yere düşüyor. Zack Sabre Jr. ayağa kalkıyor ve Cesaro'yu kaldırmak için eğiliyor, fakat Cesaro ona bir anda European Uppercut vuruyor. Ardından Cesaro 2 tane daha European Uppercut vuruyor ve Sabre'nin tam suratına BIG BOOT! vuruyor. Sabre yüzünü tutarak arkasını dönüyor, Rob Van Dam sandalyeyi ona fırlatıyor ve Sabre de tutuyor, VAN DAMINATOR!!! vuruyor RVD. Sabre yere düşüyor, Rob onu tuşa gidecek iken Cesaro onu Pop-Up şeklinde havaya fırlatıyor ama RVD'den Mid Air Dropkick geliyor. İkisi de kalkıyor ayağa, RVD ona Backhand Elbow vuruyor ve iplerden zıplıyor, Springboard Thrust Kick vuruyor Cesaro'ya. Cesaro yerde, Sabre dışarıda, RVD ayakta. Rob Van Dam köşe iplerine tutunuyor ve köşeye zıplıyor bir anda. Klasik RVD tauntunu atıyor ve FIVE STAR FROG SPLASH!!! ile atlıyor... HAYIR! Cesaro son anda dizlerini kaldırıyor. RVD karnını tutuyor, debeleniyor yerde. Cesaro onu kaldırıyor ve VERY EUROPEAN UPPERCUT!!! yapıyor. Cesaro'dan taunt geliyor ve Gotch Style Neutralizer pozisyonuna alıyor onu, FAKAT arkadan Sabre geliyor ve Cesaro'yu tutuyor, köşe direğine atıyor onu. Cesaro omzunu çarpıyor. Sabre onu oradan çıkartıyor ve Roaring Elbow vuruyor ona, Cesaro hala ayakta. Sabre tutuyor onu ve dışarı atıyor, kalkmaya çalışan RVD'yi yakalıyor ve SABRE DRIVER!!! yapıyor. Zack Sabre Jr. tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor ve Sabre kazanıyor.Zack Sabre Jr. kazanıyor, hakem onun elini kaldırıyor, O da ringden iniyor ve bir mikrofon alıyor, aprona oturuyor.

Zack Sabre Jr: Zor bir maçtı ama üstesinden geldim. Cesaro ve Rob Van Dam benim dişime göre rakiplerdi ama onları aştım. Bu yüzden PWE Yönetimine bir soru sormak istiyorum. Sırada ki rakibim kim ? Heyecanlıyım, şu an tam moddayım. Ateş gibiyim. Bu galibiyet bana iyi geldi ve sadece başlangıç yaptım. Daha fazlası gelecek. Çok yakında ama bu gecelik bu kadar. En azından benden bu kadar.

Zack Sabre Jr. mikrofonu bırakıyor ve yoluna devam ediyor. Kameralar spiker ekibine dönüyor.

Nigel McGuinness: Zack Sabre Jr.'ı uzun bir süredir tanıyorum ve az önce dediklerinde ne kadar ciddi olduğunu gördük. İlerleyen zamanlarda neler yapacağını dört gözle bekliyorum. Ama dediği gibi bu gece ondan o kadar.

Corey Graves: Aynen öyle. İyi bir maç izledik ve Sabre kesinlikle etkileyici konuştu. Fakat sırada Main Event maçımız var. En iyi dostlardan azılı düşmanlara. Dünyanın her yerinde maça çıkan ve birbirleri ile durmadan savaşan Sami Zayn ve Kevin Owens'ın bir maçını da IWC da göreceğiz.

Kameralar ringe dönüyor.Worlds Apart!Dünyada ki en yetenekli güreşçilerden birisi o, Sami Zayn geliyor.Fight!O da dünyada ki en iyi güreşçilerden birisi ve aynı zamanda PWE Hardcore Şampiyonu. Kevin Owens geliyor.

No DQ Match

Sami Zayn vs Kevin Owens

Hakem zili çalıyor! İki isim birbirlerinin üzerine koşuyor! Ve birbirlerine arka arkaya yumruklar saydırmaya başlıyorlar!!! Adeta askerden yeni gelmiş gibiler!!! Makine gibi yumrukluyorlar birbirlerini!!! Şimdi Owens rakibine diz vuruyor!! Ardından kafasından tutuyor ve ringin dışına yolluyor!! Hemen kendisi de çıkıyor. Sami'yi kaldırıyor Owens ve önce sert bir şekilde bariyerlere fırlatıyor!!! Ardından kafasını tutuyor ve yumruklamaya devam ediyor!! Sami yerde ve sırtı bariyerlere yaslamış vaziyette! Owens geriliyor iyice. Koşuyor ve CANNON BALL!!! Şimdi kafasından tutuyor ve kaldırıyor. Ardından köşe direğine doğru itiyor!!!! Sami kafasını köşe direğine çarpıyor!!!! Owens ağır adımlarla sırıtarak geliyor şimdi. Tekrar Sami'nin kafasından yakalıyor ve kaldırıyor. Bu kez ringe sokuyor onu. Ardından kendisi de giriyor. Hemen tuş deniyor Owens. 1...2... atıyor Sami! Owens tekrar tutuyor rakibini ve kaldırıyor. Sert bir aparkat indiriyor!!! Bir tane daha!!! Şimdi kolundan tutuyor ve köşeye fırlatıyor!! Sami köşeye yaslanmış durumda. Owens koşuyor ona.. Sami HIGH KNEE ile karşılıyor!!! Owens darbenin etkisiyle üç dört adım sekiyor geriye! Ama tekrar dönüyor rakibine!!! Bir HIGH KNEE daha indiriyor Sami! Ardından köşeye çıkıyor!! Owens tekrar ona dönüyor... Sami DIVING CROSSBODY ile atlıyor!!! Tuş pozisyonundalar! 1....2.... atıyor Owens! İki isimde kafalarını sağa sola sallayarak üzerlerindeki sersemliği atmaya çalışıyorlar. Şimdi Sami daha önce kalkıyor ve Owens'ın kafasından tutuyor hemen. Sert bir yumruk indiriyor. Ardından karnına sert bir tekme çakıyor! Şimdi kafasından tutuyor ve köşe direğine fırlatıyor!!! Owens köşeye çivi gibi çakılıyor adeta!!!! Sami hemen ringin dışına çıkıyor!! Owens hala kafası ringin dışında olacak şekilde ikinci iplere asılı kalmış vaziyette!!! Sami şimdi aprona çıkıyor. Ve hızlanıyor!!! Owens'ın kafasına aprondan DROPKICK çakıyor!!!!! Owens ringe düşüyor şimdi!!!!

Sami hemen ringe dalıyor. Owens kendisini köşeye kadar sürüüklüyor!!! Sami bunu farkedince müdahale etmekten vazgeçiyor ve karşı köşede kalkmasını bekliyor!!! Owens köşeden destek alarak kalkıyor şimdi! Sami Zayn Helluva Kick için koşuyor!!!! Owens çekildi!!!!! Sami tek bacağını köşenin en tepesinde bırakıyor adeta!!!! Owens arkasında ona dönmesini bekliyor!!! Sami şimdi dönüyor. SUPERKICK!!!! Owens onu SUPERKICK ile yere seriyor!!! Hemen tuş deniyor! 1...2...2.40!! KICK OUT BY SAMI ZAYN!!! Owens sinirleniyor ve hemen ringin dışına çıkıyor. Ringin altından bir sandalye alıyor. Ardından bir de masa çıkarıyor. Şimdi ikisini de ringin içine sokuyor. Bu sırada Sami Zayn iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Owens hemen onun yanına geliyor. Sarılıyor rakibine ve OVERHEAD BELLY TO BACK SUPLEX ile fırlatıyor!!! Şimdi İplerden sekiyor ve rakibine RUNNING SENTON yapıyor! Tekrar tuş deniyor. 1...2... atıyor Sami! Owens şimdi masayı açmadan köşeye dikiyor. Ardından rakibini kontrol ediyor. Şimdi tekrar ringindışına çıkıyor ve bir masa daha alıyor!!! onuda ringe sokuyor ve aynı şekilde diğer köşeye dikiyor!!! Sami kalkıyor şimdi!! Owens ona doğru gelirken Sami bir anda MIDDLE KICK vuruyor ona!!! Ardından kafasını tutuyor ve köşeye vurmaya başlıyor!!!! Şimdi sandalyeyi alıyor Sami! Ve Owens'ın sırtını indiriyor!!! Owens dizlerinin üzerine çöküyor!!! Sami bir kez daha sırtına idiriyor sandalyeyi!!! Şimdi karına da birkaç kez vuruyor!!!!! Ardından sandalyeyi fırlatıyor!!!!! Sami delirmiş bağırıyor ona! Owens acı içerisinde yerde!! Sami şimdi köşeye çıkıyor! Owens'ı kontrol ediyor ve derin bir nefes alıyor. 450 SPLASH!!!!! Sami adeta Mesneviden ders almış gibi dönüyor havada!!!! Şimdi tuş deniyor!!! 1...2...2.60!!! KICK OUT BY KEVIN OWENS!!!!

Sami Zayn şaşkın bu kez!!!! Ama ne kadar itiraz etsede hakem kararını değiştiremiyor. Sami şimdi kafasından tutuyor ve zorda olsa rakibini ayağa kaldırıyor! Kolundan tutuyor vev köşeye fırlatıyor! Şimdi karşı köşeye de kendisi geçiyor!!! Elleriyle bitti işareti yapıyor! Ve bir kere daha Helluva Kick için koşuyor rakibinin üzerine!!!! Bir anda Owens'da koşuyor ona!!!! Sami koşarken Owens koltukaltlarından havaya fırlatıyor!!!!! POP-UP POWERBOMB!!!!!!! AMA HAYIR!!! Sami kendisini arka tarafa atmayı başarıyor!!! Owens'a dönüyor şimdi! Ama bir kez daha SUPERKICK yiyor!!!!! Sami tekrar yerde!!! Owens şimdi masalardan birisini açıyor köşenin dibine! Sami neredeyse yarı baygın yerde. Owens onu kaldırıyor ve masaya yatırıyor! Sandalyeyi de eline alıyor şimdi!!!! Hemen köşeye çıkıyor. Sami'ye son kez bakıyor ve Elindeki sandalye ile atlıyor!!!! FROG-SPLASH!!!!! FROG-SPLASH!!!!! Masa paramparça oluyor!!!! Owens acı çekse de hemen tuş deniyor. 1...2...3!!!! Hardcore Şampiyonu Kevin Owens kazanıyor!!!!Nefes kesen bir Sami Zayn vs Kevin Owens maçı daha sona eriyor. Bu sefer ise ayakta kalan isim Kevin Owens. KO kemerini alıp taunt attıktan sonra mikrofon alıyor.Kevin Owens: Az önce Sami Zayn'e yaptıklarım benim için sıradan şeylerdi. Bunu yapıyorum çünkü istiyorum ve yapabiliyorum. Çünkü ben diğerleri gibi şöyle böyle iyiyim, şunları bunları kazandım, şu şovlarda şunları yaptım demiyorum. Dememe gerek yok. Ben Kevin Owens'ım. Ne yapıyorsam bu ringde yapıyorum. Ve bu ringde yaptıklarımda karşıma geçenler için acı verici bir deneyim oluyor. Ama en azından doğru yoldan bunu yapıyorum. McIntyre, Ziggler, Rock, Cena gibi bir şeylerin arkasına saklanmıyorum. Sizler onlara bayılıyorsunuz çünkü yaptıkları güzel şeyler sizleri büyülüyor. Fakat ben güzel şeyler yapmıyorum. Benim elimden geçen rakibe yaptığım tek şey kim olduğunu hatırlatmak ve karşısında kimin olduğunu göstermek. Bu yüzden bana Güreşin En Kötü Kabusu diyenler oldu. Sadece bir lakap, önemli değil. Fakat yaptığım şeyi acımasız, doğru ve daha iyi yapıyorsam öyle olsun. Ve bu 3 haftalık ara bittikten sonra da Kevin Owens'ı bam başka bir noktada göreceksiniz.

Owens mikrofonu atıyor ve kemerini havaya kaldırıyor. Bu görüntüler eşliğinde şovun sonuna geliyoruz.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 3278
REP Puanı : 53
Kayıt tarihi : 09/08/12

MesajKonu: Geri: IWC Crossfire in the Garden, Night 1 - Zayn vs Owens   Cuma 14 Nis. 2017, 22:09

Emeği geçen herkesin eline sağlık ilk öncelikle. 3 haftalık aranın ardından bunun gibi şeylerin yapılması ilgiyi canlı tutuyor demek isterdim ama site olarak maalesef aşırı vefat bir dönemden geçmekteyiz. Umarım 3 haftalık ara bunun ilacı olur ve site toparlanır demekten başka bir şey elimizden gelmiyor şimdilik. Maçlara hafif göz attım, birazdan detaylı bir okuma yapacağım. Yeniden emeğine sağlık herkesin.RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
avatar

Mesaj Sayısı : 126
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 02/03/17
Yaş : 14
Nerden : Bursa

MesajKonu: Geri: IWC Crossfire in the Garden, Night 1 - Zayn vs Owens   C.tesi 15 Nis. 2017, 16:37

Tüm admin ekibinden aktif olamadığım için özür diliyorum. Bir promo hazırlıyorum fakat hepinizden küçüğüm ve TEOG geliyor. Böyle şovlar aktifliği arttırsa güzel olur fakat ilgi az. Emeğiniz büyük ve bu 3 hafta sonunda hazır sınav haftası da bitmişken aktif okur herkes. Summerslam'e de gümbür gümbür gideriz.

RPG: Will Ospreay


Match:12
Win:9
Loss:3
Draw:0

Başarılar:

1x United States Champion (21 gün)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 622
REP Puanı : 8
Kayıt tarihi : 29/01/16
Yaş : 21

MesajKonu: Geri: IWC Crossfire in the Garden, Night 1 - Zayn vs Owens   C.tesi 15 Nis. 2017, 17:40

Eline sağlık.Drew McIntyre

The First-Ever Wildcard Champion
One-Time Wildcard Champion (31 Days)
Three-Times PWE World Heavyweight Champion (13 Days) - (9 Days) - (60 Days)
One-Time PWE Tag Team Champion (38 Days) (With Ethan Carter III)
Third Triple Crown Winner
Tag Team of The Year (MCIIIntyre)
WarTime II Survivor (Rise!)


Heath Slater

Two-Time Hardcore Champion (4 Hours) - (9 Days)
LOL Moment of the Year (Çomar Bites Randy Orton)

Wade Barrett

One-Time Intercontinentinal Champion (51 Days)
The Longest Reigning Intercontinentinal Champion
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
avatar

Mesaj Sayısı : 152
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 02/07/16

MesajKonu: Geri: IWC Crossfire in the Garden, Night 1 - Zayn vs Owens   Ptsi 17 Nis. 2017, 19:45

Elinize sağlık arkadaşlar.


CODY ''GOD DAMN'' RHODES


Current PWE United States Champion
Former PWE Tag Team Champion & Chris Jericho
Former RTF Tag Team Champion & Damien Sandow
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
IWC Crossfire in the Garden, Night 1 - Zayn vs Owens
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]
» Night Of Champions Match Cards

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: International Wrestling Championship :: Special Events-
Buraya geçin: