PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 IWC Crossfire in the Garden, Night 2 - Bullet Club vs EZ/DZ

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: IWC Crossfire in the Garden, Night 2 - Bullet Club vs EZ/DZ   Paz 16 Nis. 2017, 21:54


Come and Get It çalıyor, pyrolar patlıyor.


Madison Square Garden da ki 14.000 PWE Hayranı ise heyecanla bekliyor. Kameralar spiker ekibine dönüyor.


Spiker ekibinden Corey Graves ve Nigel McGuinness ekranlara geliyor, ikili tokalaşıyorlar.

Corey Graves: İyi akşamlar PWE severler. Ben Corey Graves ve yanımda Nigel McGuinness var. New York da ki 2. gecemizdeyiz. İlk gece olağan üstü oldu ve bu gece de beklentiler yüksek. Değil mi Nigel ?

Nigel McGuinness: Sonuna kadar haklısın Corey. Muazzam maçlar ve olaylara tanık olduk. Fakat aksiyon bu gece de devam ediyor. Maçlar içerisinde çok fazla rekabet göreceğiz, buna eminim.

Corey Graves: Ağzından bal damlıyor Nigel. Fakat artık şovun başlaması gerekiyor.

Nigel McGuinness: Şovun başlaması için yine güzel bir maç seçilmiş, bunu da belirtelim.

Kameralar ringe dönüyor ve bir müzik duyuluyor.


 Glorious Domination!


PWE de görmek istediğimiz isimlerden biri olan ''The Glorious One'', Bobby Roode geliyor.


The Machine Gun!


Kariyerine solo devam eden ''The Machine Gun'', Karl Anderson geliyor.

Singles Match

Bobby Roode vs Karl Anderson

Zil çalıyor, ikili lock up ile başlıyor, Anderson üstünlüğü kazanıyor, Anderson üstünlüğü değerlendirip headlock yapmaya çalışıyor ama Roode Anderson'ı bacağından yakalayıp yere seriyor ardından Anderson'a yerdeyekn headlock yapıyor, Anderson yavaş yavaş ayağa kalkıyor dönüyor ve headbutt vuruyor, Rooder suratını tutarken Anderson Roode'u hızlıca köşeye yolluyor, Roode köşeye çarpıp yere düşüyor, Anderson Roode'u kaldırıyor bu sefer karşı taraftaki köşeye hızlıca yolluyor, Roode tekrar köşeye çarpıp düşüyor, Anderson Roode'un üzerine çıkıyor ve Roode'u yumruklamaya başlıyor, 1-2-3-4 Roode en sonunda Anderson'ı üstünden atıyor, Roode ayağa kalkıyor, Anderson ayağa kalkmaya çalıştığı an Roode Anderson'ı tekmeliyor, Anderson yere düşüyor, Roode yerde olan Anderson'ı tekmelemeye başlıyor, Roode Anderson'ın elini apron'a getiriyor, Roode apron'a geçiyor VE FUJIWARA ARMBAR YAPIYOR!! Hakem Roode'u uyarıyor ama Roode umursamadan iyice iplerden destek alarak sıkmaya başlıyor, Hakem saymaya başladığı an Roode bırakıyor,Anderson kolunu tutarken Roode Anderson'ın kolunu tekrar apron'a getiriyor ve iplere tutunarak Anderson'ın elini eziyor, Anderson acı çekerken Roode kolunu ezmeyi bırakyıror ve koluna foot stomp yapıyor, Roode sakin bir şekilde ringe giriyor, Anderson'ı kaldırıyor iplere yolluyor, Anderson iplerden gelirken Roode'a CALF KICK VURUYOR!! Roode düştüğü gibi hızlıca kalkıyor Anderson'a yumruk sallıyor, Anderson altından geçiyor VE HANGMAN'S NECKBREAKER YAPIYOR!! Anderson Roode'un kolunu vücudundan uzaklaştırıyor, Anderson iplere gidiyor, gelirken Roode'un koluna knee drop yapıyor, Anderson kolunun intikamını almış gibi hissediyor ama bununla yetinmiyor Roode'u kaldırıyor köşeye doğru götürüyor, Anderson Roode'u yüz üstü köşeye yerleştiriyor, Anderson apron'a geçiyor ve iplere tutunarak CORNER BICYCLE KICK VURUYOR!! Roode yere düşüyor , Anderson ringe giriyor Roode'un kalkmasını bekliyor, Roode yavaş yavaş ayağa kalkıyor, Anderson Roode'un üzerine doğru koşuyor ama Roode'dan DOUBLE R SPINEBUSTER GELİYOR!! Roode hızlıca tuşa gidiyor 1...2...2.55...attı. Roode yorgun şekilde Anderson'ı kaldırıyor, Anderson karşılık vermeye çalışıyor ama Roode Anderson'ın karnına knee vuruyor, Anderson karnını tutarken Roode Anderson'ın boynunu yakalıyor VE GLORIOUS DDT YAPIYOR!! Roode tuşa gidiyor 1...2...2.888... Anderson ayağını iplere atıyor!! Roode sinirleniyor, Roode Anderson'ın iplere olan ayağını tekmelemek isterken Anderson Roode'un bacağından yakalayıp yere seriyor, Anderson Roode'un bacağını bırakmıyor VE LEG CRAP YAPIYOR!! Roode bağırarak iplere doğru sürünüyor ve başarılı oluyor, Anderson Roode'un bacağını bırakmak zorunda kalıyor.

Anderson köşeye doğru geçiyor Roode'un kalkmasını bekliyor, Roode iplere tutunarak kalkıyor Anderson'a doğru yöneliyor ve Anderson'dan ROCKET KICK GELİYOR!! Roode aldığı darbe ile beraber kendini ringin dışına bırakıyor. Anderson ring dışına çıkıyor, Anderson Roode'u kaldırıyor hızlıca bariyerlere yolluyor, Roode bariyerlere çarpıp yere düşüyor, Anderson Roode'u kaldırıyor ama Roode Anderson'ı yumruklamaya başlıyor , Anderson sersemliyor Roode Anderso'ı yakalıyor ve bariyerlere doğru PAYY OFF YAPIYOR!! Roode sinirli bir şekilde Anderson'ı spiker masasına doğru sürüklüyor, Anderson oturur pozisyonda spiker masasına yaslanrken Roode onu tekmelemeye çalışıyor ama Anderson Roode'un bacağını yakalıyor, Anderson ayağa kalkıyor, Roode yerde olan ayağı ile enzuigiri vurmayı deniyor ama Anderson eğiliyor, Roode yere düşüyor, Anderson hızlıca ringe giriyor, Hakem saymaya devam ediyor 7- Roode apron'a tutunuyor 8- Roode ayağa kalkıyor 9- Roode ringe girdi ama Anderson hızlıca Roode'u yakaladı VE SPINNING SPINEBUSTER yapıyor... HAYIR! Anderson Roode'u havaya kaldırdığında Roode bir açık buluyor, Sunset Flip yapıyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25.. de atıyor Karl Anderson. İkisi de aynı anda kalkıyor, Roode Anderson'un tam suratına bir BIG BOOT! vuruyor ve hemen yakalıyor onu, GLORIOUS DDT!!! yapıyor. Bobby tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, Bobby Roode kazanıyor.


Hakem onun elini kaldırıyor. Roode taunt yapıyor ve mikrofon alıyor.


Bobby Roode: PWE'ye tek bir amaç için geldim. Burayı biraz çeki düzen vermek için geldim. PWE'yi sonraki seviyeye taşımak için. Maalesef ki ben geldiğimde PWE bir ara verdi. Başta biraz moralim bozuldu. Fakat IWC şovları yapılacağını duydum ve moralim yerine geldi. PWE geri dönesiye kadar ben de IWC'yi bir sonraki seviyeye taşımalıyım dedim. Ve dostlarım şu an yerde yatan Karl Anderson bunun bir örneği. Olağanüstü olan Makine olanı yendi. Hikayenin sonu.

Roode mikrofonu atıyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Biz de sırada ki maçımıza geçiyoruz.


Here to Show the World!''The Show Off'', Dolph Ziggler geliyor.

Bir süre sessizlik oluyor arenada ve keman sesleri duyulmaya başlıyor.Lee England Jr. girişte beliriyor ve ''The Rising Sun'' çalmaya başlıyor, arena coşuyor.

Kemancı son dokunuşunu yapıyor ve asıl şarkı başlıyor.


The Rising Sun!


Dünya çapında bir yıldız olan ''The King of Strong Style'', Shinsuke Nakamura girişte beliriyor.


Shinsuke Nakamura kemancısı ile selamlaşıyor ve ringe ilerliyor.


Nakamura ringe giriyor ve klasik tauntunu yapıyor.

Singles Match

Dolph Ziggler vs Shinsuke Nakamura

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ziggler ve Nakamura ringin ortasına geliyor. Ziggler Lock Up için ona yaklaşıyor ama Nakamura klasik tauntlarından birini yapıyor. Dolph bir adım geri çekiliyor, olan biteni anlamaya çalışıyor. Nakamura ona gel işareti yapıyor. Dolph Ziggler onun üstüne gidiyor ama Nakamura yine klasik tauntlarından birini yapıyor. Ziggler biraz sinirleniyor ve buna ayıracak vaktim yok diyor, onun karnına bir tekme atıyor. Sırtına da bir kaç yumruk atıyor Ziggler ve Headbutt vuruyor ona. Ziggler Nakamura'nın boynunu yakalıyor ve Swinging Neckbreaker deniyor... AMA Nakamura REVERSELİYOR, Ziggler'ı kendisine çekiyor ve Flapjack ile köşeye atıyor. Ziggler arkasını dönüyor, Nakamura ona tekme atıyor ama Ziggler bacağını yakalıyor, Nakamura da Step-Up Enzuigiri vuruyor bir anda. Shinsuke rakibini kendisine çekiyor ve tuş deniyor 1.. 1.15.. da atıyor Dolph Ziggler. Shinsuke Nakamura ayağa kalkıyor, rakibini kaldırıyor ve karnına bir diz darbesi vuruyor. Ziggler yarı ayakta, karnını tutuyor, Nakamura da onun sırtına bir kaç tekme atıyor. Ziggler her toparlandığında Shinsuke bir tekme daha atıyor. Ve bir tekme daha geliyor, Dolph yine yarı ayakta. Nakamura bu sefer iplerden sekiyor, Ziggler'a doğru koşuyor... AMA Ziggler bir anda ayaklanıyor ve üstüne gelen Nakamura'ya Dropkick vuruyor. Nakamura ayaklanıyor, Ziggler arkadan gelip onun üstüne atlıyor ve SLEEPER HOLD!!! bağlıyor. Ziggler biraz debeleniyor ve kontrolü iyice eline geçiriyor, Nakamura'yı ringin ortasına doğru getiriyor. Shinsuke Nakamura iplere yaklaşmaya çalışıyor ama Ziggler iyi bir baskı uyguluyor. Nakamura biraz daha debeleniyor, Ziggler da baskıyı arttırıyor ve Nakamura da yarı ayakta bir pozisyona iniyor. Ziggler pes et diye bağırıyor, Nakamura bir anda ayaklanıyor ve geri geri, köşeye doğru koşuyor, Ziggler'ı köşeye çarpıyor Shinsuke. Ve bir kez daha çarpıyor. Nakamura Snapmare ile onu ringin ortasına doğru atıyor. Ziggler yere düşüyor, kafasını kaldırıyor. Arkadan Shinsuke Nakamura taunt atıyor ve ona doğru koşuyor, LOW KINSHASA!!! vuruyor. Nakamura hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Ziggler.

Shinsuke Nakamura hiç moralini bozmuyor. Ayağa kalkıyor ve bir taunt yapıyor, arenayı coşturuyor. Nakamura Ziggler'ı bekliyor. Ziggler kalkıyor, Nakamura onun üstüne gidiyor ve Lariat! vuruyor... AMA Ziggler eğilerek kaçıyor. Nakamura arkasını dönüyor, Dolph SUPERKICK!!! vuruyor... Nakamura çekiliyor ve onu belinden yakalıyor, German Suplex yapıyor. Ziggler yarı ayakta, Nakamura ona yaklaşıyor ve Shining Triangle bağlamayı deniyor... AMA Ziggler onun bacaklarını sıkıca tutuyor ve kendini onun üstüne kaktırıyor, tuşa gidiyor 1.. de atıyor Shinsuke Nakamura. İkisi de aynı anda kalkıyor ayağa. Nakamura Ziggler'ın üstüne gidiyor ama Ziggler eğiliyor. Nakamura arkasını dönüyor, Dolph Hip Toss ile yere atıyor onu ve hemen iplerden sekiyor, Running Neck Snap yapıyor. Ziggler ayağa kalkıyor ve iplerden sekiyor, bir de Low Angle Dropkick geliyor Dolph'tan. Klasik Hair Flip hareketini yapıyor ve Elbow Drop'lara başlıyor 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 9.. ve Heart Stopper! geliyor, DZ tuş deniyor 1... 1.25.. 1.50.. da atıyor Shinsuke Nakamura. Dolph Ziggler ayağa kalkıyor ve rakibine bir kaç tekme atıyor, taunt yapıyor. Superkick için bekliyor. Nakamura ayağa kalkıyor, Dolph SUPERKICK!!! vuruyor... AMA Shinsuke bacağını yakalıyor, geri atıyor, Ziggler takla atarak ayaklarını üstüne düşüyor fakat Nakamura onu yakalıyor ve Exploder Suplex yapıyor. Shinsuke Nakamura kalkıyor ayağa, sonra da Ziggler. Ve Ziggler arkasını dönüyor, Nakamura'dan Jumping Yakuza Kick!! geliyor. Ziggler köşeye çekiliyor. Nakamura da onu takip ediyor ve onu bir kaç tekme atıyor. Ziggler köşenin dibinde yerde, Nakamura taunt atıyor ve Face Wash yapıyor, arena coşuyor. Nakamura onu ayağa kaldırıyor ve bir kaç sert tekme attıktan sonra köşeye yatay bir şekilde koyuyor. Shinsuke takla atarak geri gidiyor ve ayağa kalkıyor, köşeye koşuyor, Good Vibrations yapıyor. Ziggler köşeden düşüyor, Shinsuke onu ringin ortasına çekiyor ve Ground Knee Strike yapıyor art arda. Ziggler biraz bitkin düşüyor, tuş deniyor Nakamura 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Dolph. Nakamura ayağa kalkıyor ve klasik bir tauntu yapıyor, köşeye geçiyor. Ziggler kalkıyor ayağa ve arkasını dönüyor, Nakamura KINSHASA!!! ile onu gidiyor... AMA Ziggler SUPERKICK!!! vuruyor ona. Hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.15.. de atıyor Nakamura.

Ziggler ayağa kalkıyor ve ZIG ZAG! için bekliyor. Nakamura da kalkıyor, Ziggler zıplıyor ve Zig Zag!! yapıyor... HAYIR! Nakamura bir eli ile iplere tutununca Ziggler yere çakılıyor. İkisi de hemen toparlanıyor. Dolph yumruk sallıyor ama Nakamura çekiliyor ve arkadan yakalıyor onu, Double Knee Backbreaker yapıyor. Ziggler sırtını tutarak kalkıyor ayağa, Nakamura Roundhouse Kick! vuruyor. Ziggler kafasını eğilerek kurtuluyor ve tekrar kaldırıyor, Nakamura da Spinning Wheel Kick çakıyor o anda. Ziggler yarı ayakta iken Nakamura onu kaldırmaya çalışıyor ama Ziggler Arm Drag ile onu atıyor. İkisi aynı anda kalkıyor ayağa, Dolph Flying Clothesline vuruyor. Bir daha kalkıyorlar fakat Nakamura rakibinin karnına tekme atıyor... AMA Dolph son anda yakalıyor ve omuzluyor onu. Ziggler Fireman's Carry Double Knee Buster için onu atıyor ama Nakamura düşerken Ziggler'ın bacağını yakalıyor. Nakamura onun bacağını geri ittiriyor, DZ geri takla atarak kalkıyor. Nakamura da onu  yakalayıp Front Suplex yapıyor. Ziggler yerde iken Nakamura onu çeviriyor ve sırt üstü yatırıyor yere, 3 tane Knee Drop yapıyor. Ziggler bitik bir halde, Nakamura da pusuya yatıyor, Dolph kalkıyor ayağa, KINSHASA!!! vuruyor Shinsuke ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.75.. de atıyor Dolph. Nakamura bozuluyor biraz, ayağa kalkıp rakibini omuzluyor ve LANDSLIDE! yapıyor ona. Nakamura köşeye çıkıyor ve EL NINO!!! yapıyor... HAYIR! Ziggler dizlerini kaldırıyor. Nakamura göğüs kafesini tutarken DZ iplerden sekiyor ve FAMOUSER!! yapıyor, tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Nakamura. Ziggler kalkıyor ayağa ve rakibini bekliyor. Nakamura da kalkıyor ve DZ Superkick!! vuruyor ama Nakamura onu yakalıyor ve bırakıyor, o bir tekme atıyor ama DZ yakalıyor derken Shinsuke Enzuigiri vuruyor. İkisi de kalkıyor ve Ziggler bir anda SUPERKICK vuruyor ona ama dengesini kaybediyor. Nakamura ayakta sallanırken Dolph hemen toparlanıyor ve ZIG ZAG!!! yapıyor. Tuşa gidiyor Ziggler 1.. 2.. 3.. oluyor ve maç bitiyor.


Ziggler galip oluyor. Hakem onun elini kaldırıyor, Ziggler köşeye çıkıyor ve taunt atıyor. Köşeden iniyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Kameralar da spiker ekibine dönüyor.

Corey Graves: İnanılmaz bir maç izledik Nigel. Düşüncelerini neler ?

Nigel McGuinness: Aynı fikirdeyim. Uzun süredir böyle bir maç görmüyorduk ve iki güreşçinin de yaptıkları işi bir üst seviyeye çıkardığını gördük. Fakat yalnızca bir kişi kazanabilir.

Corey Graves: Ve o kişi de ''The Show Off'', Dolph Ziggler'dan başkası değil. Ziggler için güzel bir galibiyet oldu. Önceki akşam da kazanmıştı.

Nigel McGuinness: Aynen öyle. Geçen akşam son zamanlarda talihsiz şeyler yaşadığını söyledi ama Ziggler tekrardan oyunu kendi etrafında ve lehine çevirmeye başladı.

Corey Graves: Katılıyorum ama konuyu daha fazla uzatmadan sonra ki maçımıza geçelim.

Kameralar ringe dönüyor.


Break The Walls Down!Bu işte büyük bir efsane olan ''Y2J'', Chris Jericho geliyor.


Kingdom!Geleceğinde bir çok şey olan ''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.


Ambition And Vision!PWE Tag Team Şampiyonu Austin Aries geliyor.


Trouble!PWE Tag Team Şampiyonu Ethan Carter III geliyor.

PWE Tag Team Championship Match

Austin Aries & Ethan Carter III (c) vs Chris Jericho & Cody Rhodes

akemin işarertiyle zil çalıyor ve maç başlıyor. Ringte Jericho ve ECIII var. İkili birbirleri etafında bir tur atıyorlar önce. Ardından Lock-Up'a giriyorlar. ECIII üstün çıkıyor ve rakibini köşeye kadar itiyor! Şimdi Arka arkaya dirsek darbeleri indiriyor! Ama bir anda Jericho eğiliyor arkasına geçiyor onun! Ardından Roll-Up'a alıyor! 1... atıyor ECIII! İki isimde kalkıyorlar! Jericho rakibine koşuyor! ECIII Clothesline deniyor ama Jericho eğilip karşı iplerden sekiyor. Ardından SHOULDER BLOCK ile indiriyor rakibini. Şimdi ECIII kalkıyor tekrar. Jericho karnına sert bir tekme vuruyor onun. Ardından kafasından tutuyor ve köşe direğine fırlatıyor! ECIII omzunu köşe direğine çarpıyor! Jericho hemen Cody'e tag veriyor. Cody şimdi geliyor ECIII'ün yanına ve sırtına arka arkaya yumruklar indirmeye başlıyor. Ardından belinden sarılıyor ve GERMAN SUPLEX!!! Ve tuş pozisyonundalar! 1...2... atıyor ECIII. Cody rakibine hemen HEADLOCK bağlıyor! ECIII dirensede Cody sıkı bir pozisyonda zorluyor onu. ECIII kurtulmaya çalışsada şu an da başaramıyor! Cody şiddeti arttırırken ECIII şimdi tek ayağını yere basıyor! Ardından diğeri! Şimdi karnına dirsek indiriyor Cody'nin! Ve bir kere daha! Cody kilidi bozmak zoruda kalıyor! ECIII iplerden sekiyor. FOREARM SMASH!!!! İki isimde yerde şimdi! ECIII köşesine sürüklenmeye başlıyor! Cody'de iplerden destek alarak kalkmaya çalışıyor! ECIII şimdi tag veriyor Austin Aries'e!!! Cody'de Jericho'ya tag veriyor! Aries ve Jericho birbirlerinin üzerine koşuyorlar. Aries CLOTHESLINE ile yere seriyor. Jericho kalkıyor ve bir CLOTHESLINE daha! Jericho bu kez daha ağır bir şekilde kalkıyor. Aries bacaklarından kavrıyor onu havaya kaldırıyor. FACEBUSTER!!! Şimdi seyircinin desteği ile taunt atmaya başlıyor!!!

Aries şimdi köşeye çıkıyor. Jericho'ya bakıyor önce. Ardından DIVING ELBOW DROP!!!! Hemen tuş deniyor. 1...2... Cody bozuyor tuşu!!! Cody şimdi Aries'i yumruklamaya başlıyor! Bu sırada ECIII hemen dalıyor ringe! Cody'i kaldırıyor ve arka arkaya yumruklar indiriyor! Ardından rakibi iplere yaslanınca bir iki adım geriliyor ve üzerine atlıyor!!! Cody ve ECIII ringin dışına yuvarlanıyorlar!!!! Bu sırada Aries ve Jericho'da kalkıyor! Jericho bir anda DROPKICK indiriyor ona! Aries iplere yaslanınca koşuyor ve CLOTHESLINE ile onu da dışarı atıyor!!! Cody, Aries ve ECIII ringin dışındalar!!! Jericho şimdi apron tarafına geçiyor. Arkasını dönüyor ve son kez kontrol ediyor. Ardından LIONSAULT ile atlıyor!!!! 4 isimde ringin dışında yerdeler!!!! Seyirciden iyi reaksiyon geliyor!! İlk kalkan Jericho oluyor ve hemen Austin Aries'i kaldırıp içeri atıyor. Şimdi kendisi de giriyor ve tek yumruğunu havaya kaldırıp taunt atmaya başlıyor!!! Aries ağır ağır kalkıyor! Jericho sıçrıyor ve CODEBREAKER!!!! CODEBREAKER!!! AMA HAYIR!!! Aries dizlerinden yakalıyor onu!!! Ve POWERBOMB ile yere çakıyor!!! Cody ve ECIII'de köşelerindeler! İki isimde yine tag vermek için köşelerine sürükleniyorlar! Ve aynı anda tag veriyorlar!! Cody ve ECIII içerdeler! ECIII üzerine koşan rakibini ARM DRAG ile fırlatıyor!! Cody kalkıyor ve bir ARM DRAG daha!!! Şimdi Cody tekrar kalkıyor. ECIII onu yakalıyor ve EXPLODER SUPLEX!!!! Bu sırada Jericho köşesinde ayağa kalkıyor. ECIII ona doğru koşuyor ama Jericho aprondan iniyor!! Cody ağır ağır kalkıyor! ECIII kafasından tutuyor One Percenter için!!! Ama hayır! Cody onun karnına sert bir dirsek indiriyor!!! Bu sırada Jericho'da ringe dalıyor!!! 

Şimdi aynı anda Austin Aries'te geliyor ve Jericho'ya saldırıyor! Deli gibi yumrukluyor ve iplerin önüne geliyorlar! Aries şimdi bacaklarından kaldırıyor Jericho'yu ve atıyor dışarı!!!! Arkasını dönüyor... CODY'DEN HARİKA BİR DISASTER KICK!!! Austin Aries'te yere yapışıyor!!! Bu sırada ECIII kalkıyor! Cody ona dönünce karnına tekmeyi basıyor!!! Kafasını yakalıyor ve ONE PERCENTER!!! ONE PERCENTER!!!! ECIII Jericho'yu kontrol ediyor. Ardından tuş deniyor. 1...2...3!!!! Tag Team Şampiyonları kemerlerini korumayı başarıyorlar.

Austin Aries ve Ethan Carter III kemerlerini alıyorlar ve havaya kaldırıyorlar, taunt atıyorlar fakat Austin Aries bir anda dışarı çekiliyor...CODY RHODES onu dışarı çekiyor ve bariyerle atıyor.

Rhodes ringe giriyor, EC3 ona yumruk sallıyor ama Cody eğilerek kurtuluyor. EC3 arkasını dönünce Cody onu karnına tekme atıyor ve kendini de yere atıyor, kafasına tekme atıyor. EC3 yüzünü tutarken Rhodes iplerden sekiyor ve DISASTER KICK! vuruyor ona. Ethan düşecek iken Cody onu yakalıyor, seyircilere bakıyor ve CROSS RHODES!!! yapıyor. Bu arada Chris Jericho ayağa kalkıyor ve Cody'ye bakıyor, olanları sindiriyor. Austin Aries de o ara ringe giriyor ve bir anda ayağa kalkıp Cody'e koşuyor ama Cody eğiliyor ve Aries ilerlemeye devam ediyor, BAM! Chris Jericho ona CODE BREAKER!!! yapıyor. Rhodes şaşırıyor biraz ama gülümsüyor. Chris Jericho ve Cody Rhodes el sıkışıyorlar ve taunt atıyorlar. 

İkili arka alana giderken biz de bir sonra ki maça geçiyoruz.


Catch Your Wretched Kings!


Hızla yükselen isimlerden biri olan ''The Demon King'', Finn Balor geliyor.


Master of Dropkick!


Tecrübesini sık sık konuşturmayı seven Ryusuke Taguchi geliyor.

Nigel McGuinness: Bu maç çok güzel olacak. İki eski dost ve düşman karşı karşıya geliyor.

 Corey Graves: PWE çatısı altında bir Tables maçında.

Tables Match

Finn Balor vs Ryusuke Taguchi

Seyircinin tezahüratları eşliğinde maç Lock-Up ile başlıyor. Üstün çıkan olmayınca köşeye sürüklüyorlar birbirlerini, bir süre orada bekleyince hakem onları ayırıyor ama Balor'dan bir Sidekick! Ryusuke ringin ortasına doğru savruluyor ardından Balor ona doğru koşuyor ve Running Dropkick! Ryusuke köşeye çarpıyor kendini ve yere düşüyor.Balor tuşa gidiyor, 1! 2! Ryusuke kurtuluyor zorlanmadan. Ryusuke yerde yatarken Balor dışarı çıkıyor ve spiker masasının yanından bir sandalye alıyor ve ringe giriyor,sandalyeyi yere koyuyor ve Ryusuke'yi yerde kafasından tutuyor, yavaşça kaldırıyor ve Lifting Inverted DDT sandalyenin üzerine! Ryusuke acı içinde kıvranıyor yerde! Balor tekrar alıyor sandalyeyi eline ve rakibinin tam sırtına vuruyor! Acı içinde kendini ringin dışına yuvarlıyor Ryusuke Taguchi ! Balor onun peşinden çıkıyor ve Ryusuke yerde yuvarlanırken spiker masasının üzerini temizliyor ardından ringin altından bir masa çıkarıp onu da spiker masasının üzerine koyup açıyor! Balor şimdi Ryusuke'nin yanına gidip ayağa kaldırmaya çalışıyor onu ama Ryusuke Balor'a roll-up yapıp yuvarlıyor onu, aynı anda ayağa kalkıyorlar ve Superkick geliyor Ryusuke'den! Balor kendini demir basamakların üzerine bırakıyor, şimdi Ryusuke birkaç adım geri geliyor ve Balor'a doğru koşup Running Low Dropkick ve Balor'u basamaklara çakıyor adeta! Basamakları dağıtıyorlar ve Ryusuke ayağa fırlayıp tauntlar yapıyor seyircilere. Şimdi Ryusuke ringin altından bir Kendo Stick çıkarıyor!Balor'a doğru koşuyor ve başlıyor vurmaya! Balor çırpına çırpına kaçıyor oradan ve koşmaya başlıyor ringin etrafında,Ryusuke onun tersine koşuyor ama Balor'dan Running Crossbody! İki isimde yerde!
 
Balor şimdi kaldırıyor Ryusuke'yi ve spiker masasının üzerine çıkarıyor,Bloody Sunday deniyor ama Ryusuke izin vermiyor ve DDT yapıyor Spiker masasının üzerine! İki isimde masadan yere düşüyor spiker koltuklarının üzerine.Şimdi Ryusuke kalkıyor ayağa ve sandalyeye düşen Balor'un sandalyesini tutuyor ve Balor'u itmeye başlıyor, rampaya kadar geliyorlar ve Ryusuke Balor'u rampadan aşağıya itiyor! Balor ringin apronuna çarpıp yere düşüyor baygın şekilde! Ryusuke ona doğru koşuyor ama Balor birden ayağa kalkıyor ve Ryusuke'nin suratına sandalye ile vuruyor! Ryusuke baygın yere düşüyor! Balor şimdi hemen spiker masasına sürüklüyor Ryusuke'yi sırtına sandalye ile vurarak ardından masanın üzerine çıkarıyor, Bloody Sunday için yakalıyor kaldırıyor... ve BLOODY SUNDAY!!! yapıyor. Masa kırılıyor ve Finn Balor kazanıyor.Balor ayağa kalkıyor, hakem onun elini kaldırmaya geliyor ama Balor onu ittiriyor ve mikrofon alıp ringe giriyor.

Finn Balor: Taguchi, sana ne olmuş böyle ? Seni bıraktıktan 3-4 yıl sonra tamamen çökmüşsün. Eskiden olduğun adamdan eser kalmamış. Bir bana bir de kendine bak. Seninle bir zamanlar takım olduğuma, hatta iyi bir takım olduğumuza inanamıyorum. Ayrı geçen yıllarımız bana iyi geldi ama görüyorum ki sana yaramamış. Sana acıyorum ve doğruyu söylemek gerekirse sende kendine acımalısın. Tables maçı normalden biraz daha zor olsa da kolay kaybettin. Tamam ben çok iyi bir güreşçiyim ama seni de tanıyorum. Daha fazla mücadele etmeni beklemiştim. Demek ki yanılmışım. Sana acınası hayatında başarılar.

Finn Balor mikrofonu atıyor ve ringden ayrılıyor. Biz de sırada ki maça geçiyoruz.

Ricardo Rodriguez girişte beliriyor.Elinde bir mikrofon var. 

Ricardo Rodriguez: Beyler ve bayanlar, huzurlarınızda, Albertooooooooo Deeel Riiooo!Realeza!PWE Intercontinental Şampiyonu Alberto Del Rio geliyor. Kemerini arabanın yan koltuğundan alıp geliyor.Won't Let Go!Genç olduğu kadar da yetenekli olan Cedric Alexander geliyor.


Non Title Singles Match


Alberto Del Rio vs Cedric Alexander 

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Alexander ve Del Rio birbirinin etrafında dönüyor. Del Rio birden Alexander'ın koluna yapışıyor ve kolunu Lock Up'a alıyor. Alexander'da şimdi koluyla beraber aniden Del Rio'yu Headlock'a alıyor! Del Rio boğazını tutarken öne eğiliyor ve Alexander takla atmak zorunda kalıyor. Birde Alexander'ın sırtına tekmeyi vuruyor! Birde Headlock'a alıyor Alexander'ı! Alexander şimdi hafiften ayağa kalkıyor ve Del Rio'nun karnına dirseğiyle vuruyor. Daha sonra iplerden gerilerek geliyor ve Soccer Kick! Alexander tuşa gidiyor 1…2…2,33 Alberto Del Rio Kick Out! Alexander, Alberto Del Rio'yu ayağa kaldırıyor ve Turnbuckle'a atıyor. Alexander, Del Rio'nun göğsüne Backhand Chop indiriyor! Del Rio göğsünü tutarken Alexander, Del Rio'yu diğer Turnbuckle'a yolluyor! Ardından da koşuyor ve havada dönüp şık bir hareketle Corner Discus Elbow Smash vuruyor Alexander! Bir de kendine çekiyor Del Rio'yu ve Reverse STO yapıyor! Alexander tuşa gidiyor 1…2…2,55 Alberto Del Rio Kick Out! Alexander Del Rio'nun kafasının oraya gidiyor. Alexander gerildikten sonra Jumping High Knee Atack vuracakken Del Rio yuvarlanark çekiliyor. Alexander dizlerinin üstünde dizini kontrol ederken Del Rio ani bir şekilde Superkick indiriyor! Alexander birden sarsılıyor! İkiside yere yığılıyor! Del Rio kötü bir başlangıç yaptıktan sonra ilk o ayağa kalkıyor ve Alexander'ın koluna basıyor! Hakem ayırdıktan sonra Jumping High Knee Atack ile Alexander'ın koluna atlıyor. Alexander Kolunu tutarken Del Rio, Alexander'ı ayağa kaldırıyor. Powerbomb pozisyonuna getiriyor ve onu Turnbuckle'a atıp Turnbuckle Powerbomb yapıyor. Turnbuckle'dan sektikten sonrada onu alıyor ve Gutbuster yapıyor! Del Rio tuşa gidiyor 1…2…2,44 Alexander Cedric Kick Out! Del Rio Cedric'in bir ayağını kaldırıyor ve o ayağına Elbow Drop yapıyor! Cedric ayağını tutarken Del Rio birde iplerden gerilerek geliyor ve Senton Slam yapıcakken Cedric dizlerini kaldırıyor ve Double Knee Backbreaker yapıyor! Del Rio fena bir şekilde düşüyor. Alexander yerden tek sıçrayışla kalkıyor! 

 Del Rio'yu ayağa kaldırıyor boynundan yakalıyıp ve Snap DDT yapıyor! Alexander kalkıyor ve Del Rio'y bir tekme atıyor. Kaldırıyor Del Rio'yu, bir yumruk atıyor, ittiriyor onu ve Michinoku Driver deniyor Alexander ama Del Rio reverseliyor ve ayaklarının üstüne iniyor. Enzuigri deniyor ama Alexander Del Rio'nun ayağını yakalıyor ve geriye doğru atıyor ama Del Rio takla atarak ayaklarının üstüne iniyor yine derken Alexander'dan Del Rio'nun suratına bir Superkick geliyor. Alexander tuşa gidiyor1…2…2,66 Alberto Del rio Kick Out! Alexander rakibini kaldırıyor ve bir kaç yumruk atıyor, Lumber Check deniyecekken Del Rio arkaya düşüyor ve Double Knee Backbreaker yapıyor! Üstüne'de Del Rio bırakmıyor ve Cross Armbreaker bağlıyor! Cedric Alexander çok zor bir durumda şu an, iplere uzanmaya çalışıyor ama ringin ortasında. Del Rio biraz daha baskıyı arttırıyor ve Cedric Alexander pes ediyor, Alberto Del Rio bu maçı kazanıyor.Hakem ona kemerini getiriyor. Alberto Del Rio bir kez daha kazanıyor. Del Rio taunt attıktan sonra Cedric Alexander'ın kalkmasına yardım ediyor ve ikili el sıkışıyor. Bu görüntüler ile ikili arka alana giderken biz de Main Event maçına geçiyoruz.

Corey Graves: Bu maçın bir benzerini gördük fakat şu an biraz daha farklı ve karışık durumdayız.

Nigel McGuinness: Öyle olabilir Corey ama yine de muhteşem bir maç göreceğiz.

Kameralar ringe dönüyor.Shot'Em!
Dünya da ki en yetenekli üç güreşçilerinden olan Adam Cole ve The Young Bucks, Bullet Club üçlüsü geliyor.God's Gonna Cut You Down!
Son derece tehlike arz eden Luke Harper ve The Usos, EZ/DZ üçlüsü geliyor.

6 Man Tag Team Match

Bullet Club (Adam Cole & The Young Bucks) vs EZ/DZ (Luke Harper & The Usos)

Zil çalıyor , Cole ve Herper ringde başlayan iki isim oluyor. Harper Cole'un üzerine doğru geliyor, Harper gelirken Cole Harper'a forearm smash vuruyor, Harper fazla etkilenmiyor yumruk ile karşılık veriyor, Cole karşılık vermeye çalışırken Harper Cole'un karnına tekme atıyor, Cole karnını tutarken Harper Cole'u kaldırıyor tek omzuna alıyor, Harper köşeye doğru koşarak SNAKE EYES YAPIYOR!! Ama Fırlatacak iken Cole son anda Harper'ın omzundan iniyor ve Harper'ı köşeye doğru itiyor, Harper köşeye çarpıyor sersemliyor, Harper arkasını dönüyor, Cole Harper'ın boynunu yakalıyor ve köşeden yardım alarak TORNADO DDT YAPIYOR!! Cole tuşa gitmiyor Harper'ı kaldırıp takımının olduğu köşeye götürüyor ve Nick'e tag veriyor. Nick ringe giriyor, Karşı köşeye geçiyor ve suck ıt tauntu ile köşede olan Harper'a forearm smash vuruyor, Harper yere düşüyor, Nick ise top rope'a çıkıyor, Nick click işareti yapıyor VE MOONSAULT!! Harper son anda apron'a çekiliyor, Nick boşa atlıyor, Harper apron'da ayakta dururken Cole'dan SUPERKICK!! Harper ringin dışına düşüyor, Jey ve Jimmy Nick'e ringde saldırıyor Nick yerdeyken Cole ve Matt ringe giriyor, Cole ve Matt Jey ve Jimmy'nin üzerine doğru koşuyor ama Usoslardan ALLEY-UCE GELİYR!! Nick yavaş yavaş ayağa kalkıyor ama Harper ringe giriyor Nick'i arkadan yakalıyor VE HALF NELSON SUPLEX YAPIYOR!! Usoslar köşeye geçiyor, Harper ise tuşa gidiyor 1...2...attı. Harper Nick'i kaldırıyor köşeye çıkarıyor, Harper'da köşeye çıkıyor ve SUPERPLEX!! ama Nick izin vermiyor kafa atıyor, Harper'da kafa atıyor, Nick Harper'ı itiyor, Harper düşüyor ama hızlıca kalkıyor ve köşede olan Nick'e yumruk atıyor, Nick sersemliyor, Harper tekrar köşeye çıkıyor, O arada Matt ve Cole ringe giriyor, Usoslarda ringe giriyor ama Matt ve Cole daha hızlı davranıyor Usosları ringin dışına atıyor, Matt hızlıca Harper'ı bacaklarından tutup kaldırıyor , Cole hızlıca apron'a geçiyor, Matt karşı köşeye doğru BUCKLE BOMB YAPIYOR!! KÖŞEYE ÇARPARKEN COLE HARPER'IN KAFASINA ENZUIGIRI VURUYOR!! Matt Harper'ı Nick'in yakınına doğru sürüklüyor, Nick köşeden 450 SPLASH YAPIYOR!! VE TUŞA GİDİYOR!! 1...2...2.888... Jimmy son anda Nick'i ringin dışına çekiyor ve Lariat ile Nick'i yere seriyor.

Matt Jimmy'e doğru apron'dan Crossbody yapıyor, Matt ayağa kalktığı gibi Jey'den SUPERKICK GELİYOR!! Cole Jey'in üzerine doğru koşarken Jey Lariat vuruyor ama Cole altından geçiyor ve Jey'i yakalayıp FLORIDA KEY YAPIYOR!! Cole Nick'i kaldırıyor, Nick kendine geliyor ringe girip tekrar tuş deniyor, 1...2...2.444...attı. Harper iplere doğru sürünüyor, Nick Harper'ı kaldırıyor ama Harper Headbutt vuruyor , Nick sersemliyor, Harper Nick'i iplere yolluyor, gelirken Harper'dan TRUCKSTOP GELİYOR!! Harper yorgun şekilde Jey'e tag veriyor. Jey ringe giriyor , Jey Nick'i kaldırıyor ringin dışına yolluyor, Nick dışardayken Jey Jimmy'e tag veriyor, Usoslar Suicide Dive için iplere giderken Cole ve Matt'dan Clothesline geliyor Usos yerde kalıyor, Harper ringe girdiği gibi Cole ve Matt onu yere seriyor, Cole ile Matt Harper'ı yerde tekmeleyip arkalarını döndüğünde USOSLARDAN İKİSİNE DE SUPERKICK GELİYOR!! ardında beraber iplere gidiyorlar ve ringin dışında olan Nick'e SUICIDE DIVE YAPIYORLAR!! Jimmy'i Nick'i ringe sokuyor ardından Jimmy top rope'a çıkıyor VE DIVING SPLASH!! Jimmy tuşa gidiyor 1...2...2.777...attı.

Art arda Kick Out görüyoruz bu heyecanlı maçta. Jey Uso ringe giriyor ve Matt Jackson'ı ringin ortasına çekiyor, Jimmy ile konuşuyor ve Usos karşılıklı köşelere çıkıyorlar. Birbirlerine bakıp taunt atıyorlar ve Cole & Nick ikilisinden DOUBLE SUPERKICK!!! geliyor. Jey Uso aprona oradan da dışarı düşüyor, Jey ise ringe düşüyor. Bu arada Harper ringe giriyor ve Nick'e Runnig Big Boot!! vuruyor. Harper ayağa kalkıyor ve Cole da DISCUS CLOTHESLINE!!! vuruyor... HAYIR! Cole eğiliyor ve iplerden sekiyor, Corona Kick vuruyor Harper'a. Adam Cole Harper'ı köşeye çekiyor ve boynuna dirsek darbeleri vuruyor. Cole köşeye çıkıyor ve PANAMA SUNRISE!!! için atlıyor.... Cole Harper'ın üstüne geldiği anda Jimmy ona SUPERKICK!!! vuruyor. Jimmy Uso ayağa kalkıyor, Matt Jackson onu omuzluyor ve Fireman's Carry Gutbuster yapıyor ona. Matt ayaklanıyor, Harper Running Shoulder Tackle ile onu yere seriyor ve Nick Jackson da Luke Harper'a SUPERKICK!!! vuruyor. Nick Jimmy'yi ayağa kaldırıyor ve Matt'e atıyor onu. Matt onu omuzluyor, Nick de ileri koşuyor ve iplerin üstüne atlayıp aprona oradan da köşeye geçiyor. Matt'den Rolling Fireman's Carry Slam! geliyor,  Nick de hemen 450 Splash!! yapıyor. Nick hemen ayağa kalkıyor ve iplerden sekiyor, dışarı da ayağa kalkan Jey Uso'ya Somersault Plancha ile atlıyor. Ringe dönüyoruz ve Matt'den de Moonsault!!! geliyor, MORE BANG FOR YOUR BUCK!!! tamamlanıyor ve Matt tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, Bullet Club kazanıyor.


Hakem Bullet Club üçlüsünün elini kaldırıyor. Young Bucks taunt atarken Adam Cole Bullet Club tişörtü alıp giyiyor ve mikrofon istiyor.


Adam Cole: Bundan önce bir çok Bullet Club istilası PWE de başarısız oldu. Sanırım 3 veya 4, belki de 5 kez oldu. Evet, hepsinde bir şeyler yaptık. Önemli maçlara çıktık, kemer kazandık, şovları açtık veya kapattık ama asla kendimizi PWE de uzun süre boyunca tanınması gereken bir grup olarak gösteremedik. Belki çok fazlaydık, belki gereksiz üyelerimiz vardı. Fakat şu an ki Bullet Club ise en sade halinde. Ben, Matt ve Nick bu sefer bunu başaracağız. Ama Dolph Ziggler ve ekibi ile uğraşmak istemiyoruz. Çok can sıkan gereksizler topluluğunu pataklamak bile sıkıcı olabiliyor. O yüzden umarım derslerinizi iyi almışsınızdır. Çünkü biz size ders vermekten sıkıldık ve yeni şeyler arıyoruz. Geniş kitleye yayılmamız gerekiyor. Bu uzun sürecek ama Bullet Club da daimidir.

Adam Cole mikrofonu atıyor, Young Bucks onun yanına geliyor. Bullet Club taunt atarken şovun sonuna geliyoruz.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 3278
REP Puanı : 53
Kayıt tarihi : 09/08/12

MesajKonu: Geri: IWC Crossfire in the Garden, Night 2 - Bullet Club vs EZ/DZ   Paz 16 Nis. 2017, 22:55

Emeği geçen herkesin eline sağlık.RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 1837
REP Puanı : 17
Kayıt tarihi : 31/01/16
Yaş : 18
Nerden : Bellefontaine, Ohio

MesajKonu: Geri: IWC Crossfire in the Garden, Night 2 - Bullet Club vs EZ/DZ   Ptsi 17 Nis. 2017, 12:41

güzel şov olmuş ellerinize sağlık


 

Mkk:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
avatar

Mesaj Sayısı : 152
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 02/07/16

MesajKonu: Geri: IWC Crossfire in the Garden, Night 2 - Bullet Club vs EZ/DZ   Ptsi 17 Nis. 2017, 19:46

Yerimizi belli etmeye başlamışız, ellerinize sağlık arkadaşlar.


CODY ''GOD DAMN'' RHODES


Current PWE United States Champion
Former PWE Tag Team Champion & Chris Jericho
Former RTF Tag Team Champion & Damien Sandow
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
IWC Crossfire in the Garden, Night 2 - Bullet Club vs EZ/DZ
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Lautner Fan Club (:
» gakuen alice fan club
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]
» Night Of Champions Match Cards

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: International Wrestling Championship :: Special Events-
Buraya geçin: