PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Sakin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Uchiha Itachi
Jobber
Jobber

REP Puanı : 5

MesajKonu: Sakin   C.tesi 22 Nis. 2017, 02:30

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Making A Diffrence! Andrade "Cien" Almas girişte gözüküyor ve rampada kaydıktan sonra Los Ingobernables tauntu yapıyor. Ardından ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor :

Andrade "Cien" Almas :  Sakinlik... İnsanın aradığı şeydir aslında sakin olmak. Yaşanan şeylere karşı sakin davranmak ve hiç olmamış gibi hareket etmek. Buraya gelirken sakince bir giriş yapmak istedim çünkü rakipler sakinliğimi bozacakmış gibi gözükmüyor. Beni heyecanlandırmıyor da. İşimi yapacağım, paramı ve kemerleri kazanacağım. Ardından paralar artacak, daha çok kemerler kazanılacak vs. vs. Güzel iş aslında bir güreşçi olmak. Hem boş insanlara ders veriyorsunuz, hem izleyen boş kişilere gösteri sunuyorsunuz hem de para kazanıyorsunuz. Tabi işin en iyi kısmı da maaşı alınca gece kulüplerinde güzel hatunlarla ateşli geceler geçirmek. Ve bunları yaparken yine o sakinliği korumak. Neden sürekli sakinlikten bahsediyorum biliyor musunuz? Çünkü benim hayat felsefemdir bu. Yaşananlardan ve yaşadıklarımdan hiç etkilenmem. Galiba başarıya ve yapacağım işe odaklanırım. Önüme bakarım kısacası. Diğerlerinin ne yaptığı ve bu şirkette ne palavraların döndüğü umrumda bile değil. Nasıl olsa o palavraları sırayla yok edecek kişi de benim. Umrumda olmayan diğer bir şey ise sizlerin hakkımda ne düşündüğü ve düşüneceği. Bazılarınız beni buraya gelmeden önce de tanıyor olabilir ve buna göre o cheer veya boolarını atabilir fakat bu dediğim gibi umrumda değil. Andrade "Cien" Almas'ın umrunda olan üç şey vardır ;

Sakinlik, altınlar ve güzel hatunlar.

Sakinlik sizi rehavete sokmaz ve işinize hep odaklanmanızı sağlar. Altınlar ise istediğiniz her şeyi elde etmenizi. Güzel hatunlar ise sadece bir zevktir. Almasını bilene tabi. Dediğim gibi beni buraya gelmeden önce tanıyanlar vardır eminim. Ringde nasıl hareket ettiğimi ve nasıl biri olduğumu biliyorlardır. Bilmeyenler için hakkımda ufak bir fragman yayınladım. Film ise yakında başlıyor. Uzun bir film olacak ve konusu sonu gelmeyen zaferler olacak. Şimdilik kısa kesiyorum. Filmde görüşürüz.

"Tranquilo PWE Universe... Tranquilo"

Andrade "Cien" Almas mikrofonu atıyor ve sakin adımlarla arka alana ilerliyor.

Sakin
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası