PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The man is back in town!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mothersboy
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: The man is back in town!   Perş. 27 Nis. 2017, 12:10

Arenadaki sessizliği Shawn Michaels bozuyor ve müziğini duyuyoruz.

Jim Ross : Geri geldi, sözünü verdi ve tuttu. İşte gerçek bir efsane! PWE World Heavyweight Şampiyonu, Shawn Michaels'ı alkışlayın!

Jerry Lawler : Baksanıza! Hala formunda, ayakta ve hayat enerjisi tıpkı eskilerdeki gibi. Bu adamı seviyorum!

Ladies and gentleman's please welcome PWE World Heavyweight Champion, The Heart Break Kid, Shawn Michaels!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Öyleyse bu şova biraz daha eğlence katalım! Söz verdiğim gibi karşınızdayım ve bu sefer öncekinden daha da ateşliyim! Şimdi, akıllardaki sorular; Ben kimim, ben neyim, ne istiyorum ve ne olabilirim?

Merhaba PWE! Kim bu omzumdaki kemeri alırsa, şovu da eline alır. Herkes için kötü haber! Çünkü tahmin edin kim burada. Arka alanda, seyirciler arasında, televizyonlarının başında beni sevmeyenler varsa onlardan bir saniye susmalarını rica ediyorum ÇÜNKÜ. BEN. KONUŞUYORUM! Diğer bir soru, bu kemer kime ait? Cevap, bana. Asıl soru; kim bu kemeri benden almaya gelecek!? Hadi ama bana bakın. Plan yok, destek yok, hiçbir şeye deyecek silahlarım yok ama bir şey daha, KAYBEDECEK BİR ŞEYİM DE YOK! Şimdi eğer hala oradaysanız ve bu kemeri benden almayı planlıyorsanız sadece sizi durdurduğum her siyah geceyi hatırlayın ve ondan sonra, ondan sonra zekice bir hamle yapın. Hah, ilk önce başkasının denemesine izin verin! Bu arada bırakında kendimi tanıtayım. Merhaba! Ben Shawn Michaels. Bu sözüm ise üstüne alınması gereken tüm kişilere, basit olarak, kaçın! 
(Arena tezahüratlar ile sallanıyor)
Durun bir saniye ben bunları beni alkışlamanız için söylemiyorum. Kesinlikle öyle bir amacım yok, tek amacım daha öncede söylediğim gibi artık beni durdurma planı olan kişilerin bu planlarını tekrardan gözden geçirmelerini sağlamam. Yoksa ne mi olur? Bakın, Drew McIntyre mesela. Bir-iki kez karşılaştık ve götü oldukça kalktı ve sonunda ne oldu? Kemer ile karşınızda duran benim. O değil. Bu anı bekledim, geri döndüğümden beri bu anı bekledim. Bunun için çalıştım, egzersiz yaptım, benle boy ölçüşemeyecek kişilerin karşısına çıktım, yendim, yenildim, hata yaptım, yanıldım, üzüldüm, ağladım ama asla vaz geçmedim! Bunu bir kere bile olsa düşünmedim! Aklımda hep ilerisi vardı, göreceğim güzel günler, hayranlarıma yaşatacağım güzel anılar vardı ve eğer izin verirseniz bunu biraz kutlamak istiyorum. Millet, şampiyonunuz sizi selamlıyor. PWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonu, Shawn Michaels! 

Köşeye çıkıyor ve şampiyonluğunu kutluyor.

Çıkış doğru ilerliyor, seyirciler hep bir ağızdan onun ismini sayıklıyor. Giriş kısmında şovunu yaptıktan sonra arka alanın yolunu tutuyor. 

The Champ is Here

The man is back in town!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası