PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The Real Tag Team Champions!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 31

MesajKonu: The Real Tag Team Champions!    Ptsi 01 Mayıs 2017, 10:50

BREAK THE WALLS DOWN!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yeni takım şampiyonlarından Chris Jericho geliyor. Kendisine karşı tepkiler var. Pek umursadığı söylenemez. Takımı çekmiş ve cool bir havası var. Cody'i bekliyor. 

KINGDOM!

Cody Rhodes'da giriş rampasında görünüyor. İkili aralarında bir şeyler konuştuktan sonra ringe ilerliyorlar.

Chris Jericho: HEY SEN! KOCA KAFANI SEVGİLİNİN GÖĞÜSLERİNDEN KALDIR VE BİZE BAK! BİZ SENİN KURTARICINIZ! HEY SEN! HAMBURGERLE SEVİŞMEKTEN VAZGEÇ VE BİZE BAK! BİZ SENİN DE KURTARICINIZ! SEN! SEN! VE SEN! SEN DE! HEPİNİZ UĞRAŞTIĞINIZ SAÇMA SAPAN İŞLERE BİR SON VERİN ÇÜNKÜ ŞU ANDA YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY KURTARICILARINIZA BAKMAK!

BOO

Bunca yıldan sonra artık bu ringde durmak gibi zorunluluğum kalmadı. Çünkü yaptığım işte en iyisi olduğum gerçeğini bütün dünyaya kabul ettirdim. Kimileri için bunu kabul etmek Undertaker'ın serisinin Brock Lesnar tarafından kırıldığını kabul etmek gibiydi. Acı ama gerçek! Kimileri içinse bunu kabul etmek bir o kadar kolaydı. Acıktığında yemek yemen gerektiğini kabul etmek gibiydi, keyifliydi. Öyle ya da böyle iki tarafta aynı sonuca ulaşıyorlardı. Kabullenilmiş çaresizlik. Yine de bütün bunları başarmış olmama rağmen ben, hala bu ringde duruyorum! Zorunlu olduğum için değil, istediğim için! Sizin bana karşı olan iki yüzlü tavırlarınıza rağmen burada sizi kurtarmak için mücadele ediyorum. Sizi neyden mi kurtarıyorum? Bütün gece başka bir şeyle ilgilenmenizi sağlayan şovlardan, aptal mid carderların sıkıcı gösterilerinden, zaman zaman iğrenç, tiskinç main eventlerden ve şimdi de bu şirkette berbatın ötesine bir türlü geçememiş olan takım divizyonundan! Özür dilerim, bencillik ettim. Sizi şu anda ben değil, biz kurtarıyoruz! 

Mikrofonu Cody'e verir. Cody tam konuşacakken bir anda elinden alır!

SANA O KOCA KAFANI SEVGİLİNİN GÖĞÜSLERİNDEN KALDIR VE BİZE BAK DEMİŞTİM AŞŞAĞILIK HERİF! 

Mikrofonu yeniden Cody'e veriyor.  

''The REIS'' John Cena
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: The Real Tag Team Champions!    Paz 07 Mayıs 2017, 16:20

Cody Rhodes mikrofonu alır.

Cody Rhodes: Sizlere asla yalan söylemedik. PWE de ki Tag Team eksikliğini gördük ve bunu doldurmak için bir maceraya çıktık. Ve kısa sürede de bu güzel altınları elde ettik. Çoğu takım bunu başaramaz. Ama biz çoğu takım değiliz. Karşınızda Chris Jericho ve Cody Rhodes duruyor. Sizlerin PWE Tag Team Şampiyonları, dünyanın şampiyonları. Ama sizler bu nimetlere sırtınızı dönüyorsunuz, bizi booluyorsunuz. Onun yerine Usos veya Young Bucks gibileri destekliyorsunuz. Onlar birer sahtekarlar. Gerçek takım burada duruyor. Bizde kavgadan kaçmıyoruz. Üstüne gidiyoruz, savaşıyoruz. Sonuç mu ne ? Bu Tag Team kemerleri işte. Güneşin doğması kadar basit. Bu şirketin takım divizyonunu biz yürütüyoruz, bize ait. Biz taşıyoruz, biz kurtarıyoruz. Aksine iddia eden herkes ise yere serilecek ve ardından tuş gelecek 1.. 2.. 3.. bitecek. Veya daha utanç verici bir yol ile, dostum Chris Jericho'nun Wall of Jericho hareketine veya benim American Nightmare hareketime pes edecekler. O yüzden durmayın. Elinizde ki tüm takımları gönderin. The Usos, hallederiz. The Young Bucks, hallederiz. Legion of Doom, Steiner Brothers, Brothers of Destruction, Demolition, New Age Outlaws, LAX, Dudley Boyz, fark etmez. Her dönemden önümüze çıkan takımı halledebiliriz. Çünkü biz çoğu takıma benzemeyiz. Cody 'Lanet Olası' Rhodes ve Chris 'Y2J' Jericho Tag Team güreşini temsil eden bir takımdır. Ve bizim efsanemiz daha yeni başladı, fakat uzun bir süre devam edecek.

Rhodes mikrofonu atıyor ve Jericho ile beraber kemerlerini havaya kaldırıyorlar. Break The Walls Down eşliğinde ringi terk ederlerken kameralar kapanıyor.

CODY ''GOD DAMN'' RHODES

Current PWE United States Champion
Former PWE Tag Team Champion & Chris Jericho
Former RTF Tag Team Champion & Damien Sandow

The Real Tag Team Champions!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Night Of Champions Match Cards
» Nxt Championship ve Nxt Tag Team Kemerleri Boş
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]