PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kurşun Adres Sormaz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Kurşun Adres Sormaz   Ptsi 01 Mayıs 2017, 12:11

Bullet Club F-F-FOR LIFE

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Adam Cole, Young Bucks beraber ringe doğru ilerliyor

Hep beraber ringe giriyorlar (Owens'ı yok sayın)

Adam Cole mikrofon alıyor;

Cole: Sizlere göre içindeki nefreti küfürleri ile mikrofona döken bir küfürbazım, Küfürbaz olduğum gerçek ama içimdeki nefreti döken birisi değilim, benim gibi harika bir insan kimden nefret edebilir? Tarihin en uzun ağır siklet şampiyonuyum, güncel roster'ın en yakışıklısıyım ve hatta belkide gelmiş geçmiş en yakışıklısıyımdır. Bunlara rağmen kimden nefret edebilirim? Dolph Ziggler mı? Eğer Dolph Zigglerdan nefret ettiğimi düşünüyor iseniz güzel bir hayal gücüne sahipsiniz. Dolph Ziggler sadece sikimin gölgesinde "kötü adam" rolü yapabilecek birisi. Bu kötü adam rolü yapan ya da yapamayan Ziggler benden ne kadar iyi? Kötü rolü yapamamasını geçtim, iyi rolü yapabiliyor mu? Benim gibi bir egoistin yanında bile iyi karakter özellikleri sönük kalıyor, yoksa suratı veya tarzı mı daha iyi? Peki bu görüşte özgürsünüz ama hayatınızda deri ceketi benden çok yakıştırabileceğiniz birisi yok bunu unutmayın. Bu durum bile ondan üstün olduğumu kanıtlarken inkar etmeniz ne kadar doğru olur bilemem. Ziggler'ın sevgilisini mecburen atlıyorum çünkü locker room'da neler yaptığını kendisi daha iyi biliyor (cheer), Pwe sakinleri umarım yanlış anlamamışsınızdır ne de olsa bu yanlış anlaşılmayı kimse istemiyor. Kurşun adres sormaz, bu nedenle laflarımı nefret ettiğim birisine atmak zorunda değilim. İstersem güncel olan ama değişmesinden seyircilere gına gelen patron makamına bile laf atabilirim, hatta bu sıklıkla yaptığım bir şey ama şimdilik patronun masa altında taşıması gereken orospuları var, masa altındaki orospular gün yüzüne çıktığında kurşunlarım onlarıda hedef gösterecek. Bu hafta karşımda Jimmy Havoc var, güçlü birisi değil hatta imkanım olsa güreşmezdim ama aradan sonra sizlerinde benim galibiyetime ihtiyacınız var ve bu sayede Adam Cole'u kimler ile eşleştirmeniz gerektiğini anlamış olursunuz. 

Güçlü birisi gibi gözükmeye ihtiyaç duymuyorum, hayatın kuralı güçlü gözükmeye çalışanları ezmek. Ezildiğinde kaybettiğin bu oyunda tekrar bir şansın olmayacak, sana verilen ilk şansı sanki son şansmış gibi değerlendirmelisin. Bu düşünce sayesinde harika bir Adam Cole'a sahipsiniz, ya benim yerime o maça Aj Styles çıksaydı? Sonucunda Bullet Club'ın alamadığı bir unvan olurdu ama bir kahraman unvanı tek şansta kazandı ve en uzun sürede elinde bulunduran kişi oldu, bu kahraman ADAM COLE BAYBAY! Evet doğru duydunuz, dudağındaki dölleri silmeye çalışan bir orospu değil, yükselmek için hayatını patrona satan bir orospu değil ve mesleğini benimseyip hayatına yansıtan bir orospu değil. Sonucunda bahsettiğim bu kahraman bir orospu değil, bu kahraman saygı duyulası bir iş yapıp çevresindeki orospuları temizliyor. Bu orospuların fahişeden farkı bu işi zevk için yapmaları, yanlış anlamayın güreşi değil orospuluğu. Zevkle yaptıkları iş sayesinde hak etmedikleri meslekte yüksek yerlere çıkıyorlar. Buna adaletsizlik diyebilirsiniz veya adalete karşı gelen herhangi bir kelime ile değerlendirebilirsiniz. Hayat adaletsizliklerle dolu ama ben bu adaletsizliklere karşı savaşmak için yemin falan etmedim, onlar bizzat karşıma geldi ve bende onlara yapmayı hak etmedikleri meslekte dersini verdim. Kurşunumuz hedeflerini şimdiden belirledi, karşıma gelmeden önce düşünme fırsatınız artık kalmadı.

Mkk:

Kurşun Adres Sormaz
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası