PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

For Once And All

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

REP Puanı : 53

MesajKonu: For Once And All   Salı 02 Mayıs 2017, 21:10

TO SAVE FACE
HOW LOW CAN YOU GO?

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Catch Your Wretched Kings eşliğinde son PWE SuperShow'da Universal Title için Contender olan Finn Balor ringe ilerliyor. Ringe girdiğinde köşeden mikrofon çekip alıyor.

''Bu kadar ekşimiş olmaya ne gerek var? Birileri istediklerini elde edemedi mi yoksa? Hadi bana söyleyin, kimi istiyordunuz? Rock? Sheamus? Callihan? Anything but Balor? Evet, evet, kesinlikle sonuncusu. Benim yerime sikindirik Disney filmlerinde şarkı söyleyen Dwayne kazansaydı mutluluktan siz de onun ile düet yapıyordunuz, değil mi? Ya da gerçek savaşı gösterdiğim Sheamus? Ona gerçek savaşı gösterdim ve Sheamus bunu kaldıramadı. Gördüğü şeyleri kaldıramadı ve şimdi daha bir kötü adamımsı takılmayı seçiyor. Sheamus'un bu yaptığı sıvamaktır, başka bir şey değil. Peki ya Callihan? Ona hediye ettiğim kemeri Goldberg'e kaybetti ve takibini artık sürdüremiyor çünkü ben Callihan'a 'zamanın doldu.' dedim. Sana bir fırsat verdim Sami ve bunu sonunda Goldberg'e iki kere kaybederek tükettin. Üzgünüm, şimdi eski dönemlerine geri dön ve senden kat kat üstün olanların ayakkabılarını temizle. O üçünü benim seviyemden çok çok uzağa yolladım. Ne yapacakları sikimde bile değil. Bana sorarsanız sizin de sikinizde olmamalı çünkü onları düşünecek zamanınız olmayacak, inanın bana. PWE'ye yeniden adım atarken önemli bir amacım vardı bildiğiniz gibi. O da bu şirketi parçalarına ayırmak. Bana PWE'ye karşı ne garezim olduğunu hala sorup duruyorlar. Bunu benim söylememe bile gerek yok. Anniversary şovundan önceki PWE kariyerimi izlerseniz bu şirket ile ne sorunum olduğunu anlayabilirsiniz. Çakma anarşistler, Shield üyelerinin canı sıkılınca bana sataşmaya kalkması, prensin geri dönmeye çalışması ve rezil kepaze edilmesi. Bütün bunları içimde tuttum. Bana yapılan her saçmalıktan sonra tek bir kelime söylemedim çünkü yöneticilerimiz bu şirketi ayakta tutmak için ne kadar çalışıyor, bir fikriniz var mı? Düzeni sağlamak için o kadar uğraşıyorlar ki adam kayırırken bile başkaları zıtlık çıkarmasın diye onları sakatlıyorlar, sonra da şirketten yolluyorlar. Ne diyordu Joker: Ben bir canavar değilim, sadece sınırların biraz ötesindeyim. Ben sadece kötüyü indirmeye çalışıyorum. Ama bu hikaye bir plot twist ile geliyor: Gerçek kötü benim. Canavar ben değilim, ama canavar benim içimde. Bu canavar, Goldberg'in olduğunu iddia ettiği her doğaüstü şeyden daha güçlü. Ve Goldberg eğer beni elimi zorlamak durumunda bırakırsa bunu bizzat kendisi görecek. Elbette siz değerli seyircimiz de bu şölenden mahrum kalmayacaksınız. Evet, kendisi barbekü partilerinden kalan zamanında bu ringe çıkıp güreşmeyi ve konuşmayı çok seviyor. Goldberg'i bu ringe davet edeceğim beyler bayanlar, söyleceklerim bitince girişi işaret edeceğim. Sonra hoparlörlerden Torosları yerinden hoplatacak derecede gaza getiren bir müzik çalacak. Yedi gezegen ve yıldızlar kaskatı kesilmişken bu mit, bu efsane adam girişte gözükecek. Bill Goldberg. Bill Goldberg bir sahtekar. Bunu eskiden öğrenmiştiniz. Ama işinize gelince unutmayı seçtiniz. Goldberg, kariyeri boyunca merhamet göstermemiş, rakiplerini kısa sürede alaşağı etmiş bir canavar mı? Yanılıyorsunuz. Goldberg, bir proje. PWE'den önce WCW vardı ya. Hatırlarsınız, hani şu New World Order'ın yuvası! (cheer) New World Order demişken...şu New Wrestling Order çocuklarına ne oldu ya? Scott Call, Kevin Clash bir de Hulk Kogan'dan bahsediyorum elbette! Bence orijinallerinden daha iyiydiler. Her neyse, Goldberg, WCW'nin bir projesiydi. Güreşçi olmayan bir adamdan, lanet olsun, dövüşçü bile olmayan bir adamdan süperstar yaratma projesi. Ve bu başarılı oldu! Niye mi? Çünkü insanlar tamamiyle MORON. Öyle moronlarki bu ringlerde hiç bir yeri olmayan Bill Goldberg'i alıp baş tacı yaptılar. Onu bir efsane yaptılar. Goldberg'i WCW yarattı, ama siz taraftarlar onu bugünlere getirdiniz. Ve bunun için sonsuza kadar kendinizden utanmalısınız. Ama sizde utanç ne gezer ki? Çürümüş PWE'yi de bugünlere getiren sizlersiniz. Her ne kadar ortalıkta kol gezen it kopuk varsa, bunların hepsini sizin sayenizde yapıyor. Bana herhangi bir isim verin, hepsi sizin emeğiniz. Jimmy Jacobs, Seth Rollins, Dean Ambrose, Dave Batista. Evet, evet. Dave Batista. Güya Goldberg'in sonunu getirecekti o da, değil mi? Ona sert olmayı öğretecekti. Yaşlı bedeni sikik bir Jackhammer yedi, 10 saniye kalkamadı ve gözyaşlarına boğularak bu ringi terk etti. Ne kadar hüzünlü. Goldberg buralara kadar kendi emeğiyle gelmedi, hayır. Başkaları onu buraya çıkardı. Ben mi? Kokuşmuş İrlanda'dan insanların yılışık olduğu Japonya'ya kadar kendi tırnaklarımla kazıdım. PWE beni kaç kere yerde tutmaya çalıştı. Her seferinde kalkmaya çalıştım ama iyi bir insan olmak sizi ayağa kaldırmıyor. Herkesin bildiği sınırların dışına taşacaksınız ki kendi ayaklarınızın üzerinde durabilesiniz. Ben de bunu yapıyorum işte. Bu, Goldberg'in asla diyemeyeceği bir şey. Çünkü en derinlerde o da benimle boy ölçüşemeyeceğini biliyor. Sadece 3 tane çarktan oluşan beyin mekanizmasının en diplerinde biliyor ki, o ringe çıkması onun sonu olacak. Ancak, Goldberg hiç bir zaman geri adım atan biri olmadı. Bunun farkındayım. Ne tesadüf ki ben de geri adım atmıyorum. Yeterince geriye gittim zaten. Artık ileriye dönme zamanı. PWE'ye geri döndüğümde istediğim şeyi gerçekleştirmeye çok yakınım. O da dünya şampiyonluğunu ele geçirmek. Ve bu dünya şampiyonluğuna 'evrensel şampiyonluk' diye süslü bir isim de takmışlar. Ne kadar tatlılar, görüyor musunuz? İster evren olsun, ister galaksi, ister sonsuzluk. O kemer tarih boyunca en iyi olarak lanse edilenlerin sembolü oldu. Ve bu şirketin en iyisi olarak lanse edilecek olan benim bu şirketin antidotu olmayan zehri olduğumu da şimdiye kadar kavramış olmanız lazım. Kafanızda iki ile ikiyi toplayabilecek düzeyde iseniz bu işin bitmiş olduğunu görürsünüz. Bu iş benim kafamda bitti, mantık çerçevesinde bitti ama bazı mankafaların Alice in Wonderland zihinlerinde asla bitmedi. Biraz da farklı bakış açılarını dinleyelim beyler ve bayanlar, ne dersiniz? İşte bu yüzden bitmek üzere olan bir adamı bu ringe çağıracağım. Hiç bir zaman yeterli olmamış bir adamı bu ringe çağıracağım. En önemlisi, ben Universal kemerini aldığımda ringde lanet olası bir ceset olacak adamı bu ringe çağıracağım. En içten alkışlarınızla: Bill Goldberg!''

Balor ellerini girişe işaret ediyor.

RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:

The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: For Once And All   Çarş. 03 Mayıs 2017, 03:43

Invasion!

PWE Universal Champion Goldberg pyroların arasında yerini alıyor. Ardından tauntunu yaptıktan sonra hızlı adımlarla ringe geliyor. Universal Championship kemerini belinden çıkarıp omzuna aldıktan sonra görevliden mikrofon alıyor. Finn Balor'ı da biraz süzüyor.

İşte geldim buradayım, Finn. Senin şikayet etme seansını bölmekten nefret ediyorum ama bu da kafa sonuçta. Başımı ağrıttın. Ne konuştun be arkadaş. Buraya sızlanmaya mı geldin yoksa bana sallamaya mı belli değil. Gerçekten beni bile yenecek, hatta yok edecek kadar güçlü bir canavar olsaydın burada sitem etmek yerine bunları savuşturup yoluna çıkanları susturmak için yükseklere göz dikerdin. Mesela bak bana, beni zirveden uzak tutmak için rakiplerim yeri geldi locker room'da kim varsa toplayıp saldı üstüme, yeri geldi sakatlandım, yeri geldi en iyi arkadaşım saldırıya uğradı, hatta emekliliğimin geldiğini düşündüler. Ama ne oldu? Her seferinde geri döndüm. Her seferinde başarılar elde ettim ve şu anda PWE Universal Champion olarak karşında duruyorum! Ne Shield beni yıldırabildi, ne Bullet Club, ne de bir başkası. O yüzden bu zorlukları acıtasyon olarak kullanman sadece komik. Başıma ne gelirse gelsin, bu işi seviyorum ahbap, bu ringi, bu insanları, barbekü bunun yanında hiçbir şey, inan bana. Ha tabi bir sporcu, bir güreşçi olarak protein ihtiyacımı karşılamam gerekiyor. Haksız mıyım? Bu işi sevdiğim, yıkıcı bir canavar olduğum ve işimi iyi yaptığım için bu insanlar beni seviyor, Finn. Yolda benimle fotoğraf çektirmek istiyorlar, PWE Shop'tan aldıkları Goldberg ürünlerini imzalamamı istiyorlar, müziğim çaldığında "GOLDBERG! GOLDBERG! GOLDBERG!" diye bağırıyorlar. Bu WCW'da da vardı, WWE'de de ve PWE'de de değişmedi. İşte sen bunlara yeterince sahip olamadığın için sadece ona buna bok atmakla yetiniyorsun, küçük şeytan. Amerikan futbolu kariyerim lanet olası bir sakatlık yüzünden bittiğinde, WCW bana bir şans tanıdı. Beni bir profesyonel güreş efsanesine dönüştürme şansı, şampiyonluklar, galibiyet serileri elde etme şansı, karşıma çıkan her zavallıyı solucan gibi ezme şansı, bunu değerlendirdim ve başardım da. Görüyorsun, Finn, şu anda da PWE'nin zirvesindeyim, tıpkı zamanında WCW ve WWE'nin zirvesinde olduğum gibi. Kimseye yalvarmadım, kimsenin kıçını öpmedim, kimseyi aracı yapmadım, buralara tek başıma geldim, kimse bana yardım etmesi için bir stable oluşturmadı, hiçbir otorite figürü arkamda durmadı, aksine hepsi beni düşürmek için elinden geleni yaptı, ama ben yılmadım, pes etmedim, düştüğümde daha güçlü olarak kalktım, bu başarı merdivenlerinin basamaklarını sayesinde geldiğimi iddia ettiğin böceklerin leşlerini teker teker üst üste koyarak kendi başıma inşa ettim. Sen Cumartesi sabahları erkenden kalkıp çizgi film izlerken ben o bahsettiğin sınırları çoktan alt üst etmiştim. Etrafına bir bak, seni dövmesi için getirdiğim bir arkadaşımı görüyor musun? Hayır. Yanımda güvenlik görevlileri var mı? Hayır. Otoriteden herhangi biri var mı? Hayır. Aslında bu benim için değil, senin için kötüye işaret. Çünkü seni dövmeye başlarsam eğer, beni tutup sakin olmamı söyleyecek biri olmayacak. Bunun olmasını istemeyiz, değil mi? Ama senin de kaçmayacağını biliyorum, benimle savaşacağını biliyorum, istiyorum da, ama sonunun iyi olmayacağını sen de biliyorsun. Bunun ucunda ne olacağı umurumda değil. Ben bu şirketin bir güreşçisi olduğum sürece bu kemeri benden hiçbir zaman alamayacaksın. İstersen beni ceset haline getirmek için ringe topla tüfekle gel, istersen ne kadar hardcore malzemesi varsa kullan, istersen bildiğin ne kadar hareket varsa uygula, hatta istersen dünyadaki tüm güreşçileri topla. Bunların hepsi pimi çekilmiş ama zamanında atamadığın bir el bombası edasıyla elinde patlayacak. Kariyerim bir gün bitecek, ama bunu bitirecek kişi kesinlikle sen değilsin. Ve beni bitiremeyeceğini anladığında her şey çok geç olacak çünkü gerçek zannetiğin hayal dünyanı başına yıkacağım ve sıranın sende olduğunu anlayamayacaksın bile.

Goldberg, ters ters Finn Balor'a bakmaya başlıyor ve iki güreşçi face to face yapıyor.

Bill Goldberg

PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 89 Days )
The longest reigning PWE United States Champion
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: For Once And All   Perş. 04 Mayıs 2017, 22:04

''Şunu neden anlamadığını kendi kafamda tartmaya çalışıyorum ancak mantıklı bir sonuca ulaşamıyorum Bill. Neden geri döndükten beri yaptığı tek şey korku salmak olan beni Shield ve Bullet Club ile aynı kefeye koyuyorsun? Neden beni hayatları buna bağlı olsa bile önemli olan işi yapamayacak locker room andavalları ile aynı seviyede tutuyorsun? Sana söylüyorum Bill, ben daha önce karşılaştığın kimseye benzemiyorum. Bu lafı belki de bir milyonuncu kişiden bir milyonuncu defa duyuyorsun, açıkçası umrumda bile değil çünkü daha önce duydukların sadece mikrofonun yardımıyla yankı yapan sözcüklerden kurulmuş basit bir cümleydi. Benim bu insanlara verdiğim şey bir söz. Süslü bir laf değil. Benim ettiğim şey bir yemin. Bu yarım akıllı insanlara şunun sözünü veriyorum: Seninle işim bittiğinde, Bill Goldberg efsanesi de bitmiş olacak. Dumanlar, pyrolar, Spear, Jackhammer, barbekü partileri...hepsi sona erecek. Gerçi sonuncusundan o kadar emin değilim, seni cehennemin dibine yollarsam cehennem alevlerini barbekü yapmak için kullanırsın sen, seni aşağılık herif. Summerslam'de...haydi takım elbiselilerin oyununa göre oynayalım...yazın en büyük partisinde ringe sadece seni bitirmek için çıkmayacağım. Sadece Universal şampiyonu olmak için çıkmayacağım. Oraya bu çökmüş sisteme de son darbeyi vurmak için çıkacağım. Daha önce beni bıraktıkları gölgelerden çıkıp onların ışık aldığı güneşi kesmek için çıkacağım. Bu senden ve ünvanından daha büyük bir olay. Bu seninle yolda fotoğraf çektirmek isteyen, ürünlerini PWE Shop'tan satın alan ve sen her girişini gerçekleştirdiğinde 'GOLDBERG! GOLDBERG!' diye bağıran habeşlerden de daha büyük. Bu gerçekten yazın en büyük olayı. Ama buna parti demek fazla doğru olmaz. Benim açımdan bir parti olacak, buna şüphe yok. Ben keyif alacağım, eğleneceğim. Kutlamamı yaparken kafamda parti şapkasıyla siz moronlar ve karşımdaki beyinsiz aygır için parti düdüğümü cenaze marşı ile öttüreceğim. Bulutlu gökyüzünden yağmur yerine kan aktığında ben konfetiler patlatıyor olacağım. Plaj voleybolu, denizde su sıçratma, kumdan kaleler. Kendi içinizdeki çürümeyi durduramazken Finn Balor nerede diye merak ederseniz o yeni kazandığı Universal kemerini kumların altına gömüyor olacak. Sami Callihan denilen ucuz angutların veya Bill Goldberg denilen ihtiyarın yükseltmeye çalıştığı Universal kemeri, benim ellerimde ölümünü yaşayacak. Tıpkı Television kemerine yaptığım gibi. Roderick Strong hala benim bıraktıklarımı temizleyemedi bile. Summerslam'de ise arkamda bırakacağım en büyük pislik sen olacaksın Scott. Sen ve senin hakkınla kazandığını düşündüğün başarıların. Senin arkanda bırakacakların bir anlam ifade etmeyecek. Kariyerinde başardığın hiç bir şey...benim seni bu ringden uğurlayacak olmam kadar konuşulmayacak. Ben sıradanlığı sevmem, bilirsin, geldiğimden beri yaptığım hiç bir şeyin benzerini tarihte göremezsiniz. Özellikle senin gibi sıradışı bir canavarı buradan tahtalıköye postaladığımda ne kadar sınırların dışına taşacağımı sen düşün. Ya da düşünme, eğer bu sorum hakkında bir fikir sahibi olursan o ringe çıkamazsın, o kemer er ya da geç bana geçer ama seni ortadan ikiye cart diye yarmanın verdiği zevki asla ama asla veremez. O yüzden gözünü fazla korkutmamaya çalışıyorum. Dediklerimin şimdilik sadece kelimeler olmasına gayet dikkat ediyorum, görüyorsun ya. Daha önce bununla ilgili hiç bir sorunum olmazdı. Fakat senin dediğinin aksine ben gözümü yükseğe diktim bile. O kadar yükseğe bakıyorum ki sen bu resmi göremiyorsun bile. Sana göre ben sadece zırvalayan küçük piçin tekiyim, değil mi Scott? Kendi söylediklerini duymaya o kadar alışmışsın ki duyduğun her şey kulağına zırva gibi geliyor. Sen kendi gerçekliğinde öyle kötü kapana kısılmışsın ki gerçek dışı sandığın her şey sana palavra gibi geliyor. Dediğim gibi, sınırlar dışarı çıkılmak için vardır Bill. Ve sen bu oyunu hiç de iyi oynayamıyorsun. Buna karşı tez olarak Sami Callihan veya Bullet Club gibi sığ herifleri örnek vermeye de kalkma. Callihan biri kendisine 31ci dediği için hala övünen birisi. Bullet Club'u ise vakt-i zamanında kuran adam kimdi Bill, biliyor musun? Bullet Club, Adam Cole ve Young Bucks'un ortalıkta herkese götlerini döndükleri bir stable olmamalıydı. Japonya'da Bullet Club'u kurduğumda istediğim şey dar kafalı Japon halkının geleneklerinin ve göreneklerinin içine tükürmekti. Onların çerçevelerinin dışarısına çıkmak istediğim için Bullet Club'u kurdum. Ve ben gittiğimde Bullet Club da yok oldu. Tıpkı senin de yok olacağın gibi Scott Bill Goldberg. Summerslam'den sonra senin için hiç bir şey önem teşkil etmeyecek çünkü bunlar hakkında kafanı yorabilecek bir durumda olmayacaksın. Kapiş?''

The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: For Once And All   Cuma 05 Mayıs 2017, 22:29

"İlk sorunu cevaplayarak seni aydınlatayım, Finn. Benim seni diğerleriyle aynı kefeye koymama gerek yok ki. Bullet Club, Shield, veya herhangi bir güreşçi, hiç farketmez. Zaten hepiniz benim gözümde aynısınız. Hepiniz karşıma rakip diye dikiliyorsunuz ama yeni kurbandan başka bir şey değilsiniz. Ve bu kurbanların karşıma dikilip 'Ben diğerlerine benzemem.' demesinden de sıkılmaya başladım, ama ne ilginç ki aksini ispatlamaktan hiç bıkmadım. Merak etme, seni de bu zevkten mahrum etmeyeceğim. Summerslam'de senin de sonun diğerlerinden farklı olmayacak, beni bitirme, cehenneme yollama gibi bilimum hayallerinin hepsi o hafife aldığın Spear, ardından Jackhammer ile yok olacak! Beni yollayacağını iddia ettiğin cehennemi daha gitmeden yaşatacağım sana. Nerede mi? Summerslam'de! Ve orada bana yenildikten sonra utanç ve üzüntü içinde, aşağılanmış şekilde gölgelerine geri döneceksin. Orada artık tamamen içi boş hayallerine devam edebilirsin. Benim seviyeme gelmeye, bu unvanı benim götürdüğüm seviyeden öteye götürmeye senin ne tecrüben ne de gücün yeter. Seni orada yerden yere vururken bunu sistem için yapmayacağım. Benim derdim seninle çünkü. Ve derdimin seninle olması senin için çok kötü çünkü çalacak tek cenaze marşı, senin için olacak. O kadar zavallı bir durumdasın ki, kumdan kendi mezarını kazdığının farkında bile değilsin. Hatta öyle ki, ben beni mahvetmeye çalışanın kendisini yok ederken sen rakibin yerine cansız bir nesne olan şu omzumdaki kemeri bitirme derdindesin. Böyle mi bitireceksin PWE'yi? Görürsem söylerim. Daha önce defalarca duyduğum, başarılarıma saldıran ve her seferinde yanıltan bu cümlelerin artık bana zırva gibi gelmesi sence de normal değil mi? Benim bir efsane olduğumu, kariyerimdeki her başarıyı bileğimin hakkıyla karşımdakini ezip geçerek kazandığım tarihte zaten kazılı durumda. Sana kanıtlayacak bir şeyim yok. Sana kanıtlayacağım tek şey, hayallerinin sadece hayalde kalıp hiçbir anlam ifade etmediği. Bunu da seni o kemerimi gömeceğin kumlara gömerek sana kanıtlayacağım. Daha önce gömdüğüm soytarılardan hiçbir farkın kalmayacak ve kral yoluna kaldığı yerden devam edecek. Ben kimseyle savaşmaktan kaçmam, bilirsin, sen gözünü yükseğe dikersin, ben kendi yüksekliğimi oluşturur ve ona ulaşırım, bunlar bile sıradışılığımı, sen daha akıl bile edemeden sınırların dışına nasıl taştığımı kanıtlamaya yetiyor. Ben kurduğun kıçı kırık Bullet Club'ın değilim, Finn, sandığından çok daha tehlikeliyim, filmlerde, kabuslarında gördüğün canavarlardan daha tehlikeliyim, seni tükürüğüyle bile boğabilecek güce sahibim, bunu sana Summerslam'de göstereceğim. Buna kafa yorsan iyi olur, çünkü Summerslam'den sonra buna gerek kalmayacak, çünkü Summerslam'den sonra buna yoracak bir kafan olmayacak, çünkü Finn Balor... YOU'RE NEXT!

Bill Goldberg

PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: For Once And All   C.tesi 06 Mayıs 2017, 01:44

''Ben kabuslarımda canavar görmüyorum. Ben canavarın ta kendisiyim. Ben kabus bile görmüyorum. Çünkü ben aslında kabusum. Senin, şu an bizi izleyen milyonların ve en önemlisi arka alanda besin zincirinin tepesindeki sikik takım elbiseli korkakların kabusuyum. Sen de onların bir kuklasısın sadece Goldberg. Dediklerinin aksine kendi bileğinin hakkıyla yaptığın bir şey yok. Eğer gerçekten kendi bileğinin kuvvetine bırakılmış olsaydın kariyerinin başlarında seni rezil kepaze ederlerdi, sen de ağlaya ağlaya evine geri dönerdin. Bill Goldberg efsanesi başlamadan biterdi. Ama onlar bunu riske atamadı. Senin yolunu onlar çizdi, karşına zayıf rakipleri teker teker onlar koydu. Sen de buna sesini çıkaramadın. Sesini çıkardığın an sana verdikleri her şeyi geri alabileceklerini sen de biliyordun. Ve burada neler bahsettiğimden en ufak bir fikrin yokmuş rolü yapıyorsun ya, işte bu hayatımda gördüğüm en acınası şey. Tabii ki 12 sene önce çektiğin o Noel Baba filmini saymıyorsak. Tanrım, sanırım bahsettiğin kabus o filmdi Bill. Sanırım beni güreşerek değil, kötü oyunculuğun ile alt edeceksin. Evet, beni o oyunculuğunla yenme ihtimalin gerçekten güreşerek yenme ihtimalinden daha fazla. Ve bunu sen de biliyorsun. Olup bitecekleri sen başından beri biliyorsun ama sonuna kadar gitmek istiyorsun. Cesur olduğunu sanıyorsun ama aptalsın. Sana yapacaklarımı onlar düzeltemez. Bu seyirciler 'GOLDBERG' diye bağırınca seni büyülü bir şekilde yerden kaldıramaz. Ama ben seni yerin dibine sokabilirim. Gözünü açıp kapayıncaya kadar kendini yerde bulursun. Bunun nasıl gerçekleştiğini bile anlayamazsın. O ringde benimle tutunabilecek biri değilsin sen. Eğer başkaları olmasaydı o ringde hiç tutunamazdın bile. Ama ben boşa konuşuyorum, değil mi? Sorularımın cevaplarını bildiğine rağmen burada üç maymunu oynayacaksın. Görmedim, duymadım, konuşmadım. Burada küçük bir sorun yok mu? Evet, görmüyorsun, duymuyorsun ama buna rağmen o kadar çok konuşuyorsun ki. Ve sen benim hakkında söylediğin tek bir şeyi bile gerçekten yapamayacak kadar aciz bir adamsın ve bu seni yiyip bitiriyor. O yüzden kendinde bu kadar çok konuşma gereği görüyorsun. Boş yapayım, böylece insanlar kendi gözleriyle görebilecekleri gerçekliği unutsun. Onları bir yere kadar oyalayabilirsin Scott. Summerslam'e kadar aramızdaki bu ilişki sürecek. Ben gerçekleri söyleyeceğim, sen geçiştirmeye devam edeceksin. Gerçekten o ringe çıkana kadar bir sonuca varamayacağız. Buna rağmen iki medeni insan gibi burada konuşup anlaşmaya çalışıyoruz, ikimiz de birbirimizi dinlemeyecek kadar inatçıyız. Ama bu köprüden sadece bir inatçı keçi geçebiliyor Bill ve bu sen değilsin. Köprüde haddinden fazla bile ilerledin sen. Ve ben de olduğum adil ve iyi insan olarak bu adaletsizliğe bir son vereceğim ve seni olman gereken yere, yani aşağı iteceğim. Bu sefer ayağa kalkamayacaksın. Uzun süre ara verip sonra bir anda kıçına lanet olası bir roket takılmış şekilde geri dönemeyeceksin. Çünkü başkaları seni postaladığında sen başkalarından yakıt dolduruyordun. Fakat ben bununla yetinmeyeceğim, senin roketini parçalayacağım ki bir daha uçamayasın. Havalar da karalar da sana göre değil. Sen denizin dibinde boğulmaya layıksın. Ve hayır, tükürüğünle yapabileceğin tek şey beni daha fazla sinirlendirmek olur. Aramızdaki başka bir fark da şu: Sen beni tükürüğünle boğacağını iddia ediyorsun, ben ise sana tükürdüğümde çoktan boğulmuş olacağını iddia ediyorum. Ve benimki sadece iddia etmekle kalmayacak. Summerslam'de o ringe çıktığında neyden bahsettiğimi anlarsın. Bill Goldberg ve Finn Balor. Teke-tek bir maçta karşı karşıya. Bu sefer senin alacağın hasarı azaltacak Chris Hero veya Alberto Del Rio gibi fazlalıklar da olmayacak. Kimse sana yardım edemeyecek. Kukla ustaların senin iplerini oynatıp sana yeniden hayat vermeyi deneyecek ama tek bulacakları şey o iplerin benim tarafından kesilmiş olacağı olacak. İnan bana, ben efsane, çap, zafer ayrımı yapmıyorum. Yoluma çıkan her şeyi yok ediyorum. Goldberg, sen zaten buralarda kendini var gibi göstermeye çalışan bir yokluksun. Boş bir kabuk. Ben ise senin yok olduğunu resmiyete dökeceğim, o kadar.''

The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: For Once And All   Paz 07 Mayıs 2017, 00:52

O içinde bulunduğun gölgeler seni o kadar kör etmiş ki kendini kabusun kendisi zannediyorsun, ama kabusun tam karşında haberin yok. İşin kötüsü, kabusunun, bir canavarın iplere bağlı bir kukla olabileceğini zannediyorsun. O takım elbiseli lavukların gerçekten umrumda olduğunu mu zannediyorsun? Yanılıyorsun, koçum. Ben hayatım boyunca kimsenin kuklası olmadım. Kimseye başarı için yalakalık yapmadım. Bu sebepten uğradığım haksızlıkların haddi hesabı olmadı, ama ben ne yaptım? Sözlü uyarımı yaptım, sesimi yükselttim, ama onlar beni dinlemedi. Beni zirveden uzak tutmak için yapmadıkları şey, üstüme salmadıkları köpek kalmadı, sonuç olarak burada, karşında, PWE Universal Champion olarak duruyorum! Rakiplerimin zayıf olduğunu düşünmen normal, çünkü hepsi benim yanımda bir çöp parçasından başka bir şey değil! Bu efsaneyi ben kendi başıma inşa ettim. Acı da çektim, acı da çektirdim, hiç kolay olmadı. Ve sen burada ilk kategoriye gireceksin ve ortadaki tek kötü şeyin oynadığım kötü Noel Baba karakteri olmasını dileyeceksin. Ama görüyorsun işte hayatta insanın her dilediği olmuyor. Olacaklar zaten ortada, ama sen bunları görmekten aciz olduğun için ikna kabiliyetini kullanarak beni yolumdan çevirmeye çalışıyorsun. Acıyorum sana. Ama seni Summerslam'de yeneceğim için değil, başına gelecekleri bile bile beni kızdırmanın bedelini hayatınla ödeyeceğin için. Beni yerin dibine gömmeden önce bana dokunup dokunamayacağını kesinleştirmeni öneririm. Sonra hayal kırıklığına uğramanı istemem, beni yerin dibine gömme amacıyla ringe çıkarken bir bakmışsın Spear, ardından Jackhammer yiyorsun, sonra hakem saymış 1... 2... 3... Ve sen yerde acı içinde yatarken ben sıradan galibiyetimi birkaç saniyeliğine kutlayıp evime dönüyor olacağım. Sana neyin çarptığını anlamayacaksın bile. Seninle tutunabilecek biri değilim, çünkü sen benim seviyemin kat kat aşağısındasın. Sadece prosedür gereği seni dövmem gerekiyor o kadar. İstersem seni şu anda burada parçalayabilirim, ama nedense sana uyup konuşmaya devam ediyorum. Ne dersem diyeyim, bir kulağından girip öbüründen çıkmaya devam edecek, çünkü başına geleceklerin korkusunu bastırma yöntemin böyle. Devam et, Finn, şu an yerine senin gecen olabilecek Summerslam'i kabusa çevirmek daha keyifli olacak, o zamana kadar gerçek zannettiğin zırvalarını millete yutturmaya çalışabilirsin, benden sana izin. Sana gerçek cevabımı ringde vereceğim, yoğun acıyla! Benimle aynı köprüde olmak bile senin için büyük bir başarıyken nasıl beni aşağıya atacaksın? Düşsem bile kalkmasını bilirim, işte o zaman intikamım gerçekten acı olur, benden o kadar kolay kurtulamazsın, Finn. Çok tehlikeli denizlerde yüzüyorsun, ben boğacağını iddia ettiğin denizlerde kanının kokusuyla iştahı tavan yapmış bir köpekbalığıyım. Beni boğmak için o denize gireceksin, ama parçalanmış olarak o denizde tarihe karışacaksın. Daha önce söylediğim gibi, senin beni bitirme zırvalıklarını daha önce pek çok güreşçiden defalarca dinledim, artık masal etkisi veriyor. O ringde sen ve ben olacağız. Başka kimse olmayacak. Kimsenin yardımına ihtiyacım yok, Finn, sen bana hasar vermeyi düşünebilirsin, ama ben seni Summerslam'de yok edeceğim! Tıpkı buldozerin yıktığı gecekondular gibi. Ben bu zafer yolunu her tekmelenmiş rakibi koyarak inşa ettim ama sen bu yolda benim rakibim değilsin, sadece altımda ezilmeyi bekleyen bir böceksin. Zayıfsın, zayıflığını örtbas etmeye çalışıyorsun, ama çırpınışların boşuna, beni yok etmek istiyorsun ama kendi kendini imha etmeye hazırlıyorsun, intihar mektubunu okuyorsun, ipini hazırlıyorsun haberin yok ve ben Summerslam'de o ipi çeken cellat olacağım! Resmileşen tek şey senin idamın olacak!

Bill Goldberg

Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: For Once And All   Paz 07 Mayıs 2017, 01:49

''Bana kör diyene de bir bakın! Bana karşı sıradan bir galibiyet alacakmış güya! Seviyesinin kat kat aşağısındaymışım! Bill ya zihinsel özürlüsün ya da yıllar boyu bu ringde bulunmak görüş kalitene öyle zarar vermiş ki beni Sami Callihan olarak görüyorsun. Umarım olay otistik olmanla ilgilidir, çünkü Sami Callihan'a benzetilmeyi hiç ama hiç sevmem. Bu senin günlük, haftalık veya aylık bir rutinin değil. Bu senin lanet yaşamın. Summerslam senin için ölüm kanım meselesi olacak Goldberg. Ve sen buna rağmen rahatça beni karşına elle seçilerek çıkarılmış ödleklerle aynı seviyeye koyarak kendine hiç ama hiç yardımcı olmuyorsun. Doğrusunu söylemek gerekirse bazı cümlelerimde sana gerçekten haksızlık ettiğimi düşünmüştüm. Kendini tebrik et, beni yanılttın. Senin hakkında söylenecek olumlu hiç bir şey yokmuş gerçekten. Seni küçümsediğimi bana düşündürttüğüne inanamıyorum gerçekten. Meğersem sana hak ettiğinden fazla iyi davranıyormuşum Çünkü söylediklerinle ne büyük bir moron olduğunu bir kez daha gözler önüne serdin. Ama buna pek şaşırmıyorum. Sen hiç bir zaman düşünen bir adam olmadın, değil mi Bill? Karşına çıkıp seni durdurulamaz bir canavar olarak göstermek için o ringe adım atan herkes sana oynadı. İki hareket yedikten sonra tuş olacaklardı ki zaten hırsları olmayan bu adamlar senin gibi bir projeye hemencecik yenilip erkenden derme çatma evlerine dönüp obez karıları ve hasta çocuklarıyla vakit geçirebilsinler. Bazıları senin olduğun çöp parçasını göstermeye çalıştı bile. William Regal seni o ringde rezil etti. Ama onun da otoriteye karşı çıkacak taşşakları yoktu ve eninde sonunda sana mağlup oldu. Chris Jericho seni hem rezil hem de vezir edebileceğini ve senin aradaki farkı anlayamayacağını söyledi. Görünüşe göre aradaki farkı hala ayırt edemiyorsun. Bugüne kadar herkes tarafından vezir edildin. Bunu bir rutin olarak gördüğünü kendin bile söyledin. Buna alıştın. O kadar alıştın ki 5 aydır her yerde parmakla gösterilip korkulan ve 1 numaralı halk düşmanı olan adama 'sıradan rakip' dedin. Evet bu biraz gururumu incitti Bill çünkü geri döndüğümden beri yaptığım hiç bir şeyi daha önce kimse yapmaya cüret edemedi. Daha önce söylediğim her lafta sapına kadar ciddiydim. Her zamankinden daha kin dolu bir şekilde geri döndüm çünkü insanlığın ne kadar çürümüş olabileceğini gösteren bu şirket ve onun boş beyinli yaratıklarını yok etmek istiyordum. Ve ne kadar haklı olduğumu her cümlende daha da ispatlıyorsun. Neden o kemeri tuttuğuna şaşırmıyorum aslında. Elimination Chamber'da, benim de içinde bulunduğum kafeste o kemeri aldın. Tebrikler Bill, iyi bir zaferdi. Sami Callihan'ı tuş ederken umarım çok zorlanmadın. Oradan ben de şampiyon olarak çıkabilirdim aslında, böylece sen olamazdın ve bu anlamsız tartışmayı yarım saattir sürdürüyor olmazdık. Ama ne yazık ki 'sıradan bir rakibe' karşı 4 kişi işbirliği yapmayı seçti ve 4 tane bitirici hareket yedikten sonra elendim. Sonra da ayağa kalktım. Peki o 4 finisherı sana ben yaparsam Goldberg, o zaman ne olur, biliyor musun? Ayağa kalkamazsın. Bunlar sana saçmalık olarak gelebilir fakat Summerslam'den sonra gerçek olduğunu anlayacaksın. Bu aslında uzun zamandır bir gerçek. Güreşmeye ilk başladığımda istediğim şey zirveye çıkmaktı. Şimdi ise o zirveyi yakıp kül etmek istiyorum. Hayat seni istemediğin yerlere sürüklüyor. Sen de bunun farkındasın, değil mi? Başarısız bir Amerikan futbolu oyuncusu olacaktın. Sonra güreşçi olmaya karar verdin. Bu konu hakkında hiç bir niteliğin olmasa bile başkalarının yardımıyla zirveye çıktın. Ve daha da önemlisi, bunlara rağmen, bütün bu gözle görülür başarılarına rağmen mankafanın önde gidenisin. Karının tarihin en büyük gold digger'ı ve çocuğunun otistiğin teki olmasına hiç şaşırmamalı. (ooo) Başına gelenlerin hepsinden sen sorumlusun. Bu hiç sorun değil Bill, Summerslam de bu problemlere çözüm bulabilirim. O da seni öyle kötü düzmek olacak ki Bill, bunu tüm ailen hissedip buna sebep olduğun için seni olduğun küçük kancık gibi terk etmek olacak. O yüzden bunu engellemek için bütün silahlarını getirsen iyi olur seni orospu çocuğu, fakat bana karşı bu tavırların devam ederse seni şeytanın orospusu olmaktan hiç bir şey kurtaramaz, ne fahişe karın ne de özürlü çocuğun.''

The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: For Once And All   Paz 07 Mayıs 2017, 17:18

"Bana istediğin hakareti et ama ailemi bu işe karıştırmayacaktın."

Goldberg, bir anda Finn Balor'a sert bir kafa atıyor. Ardından yüzünü tutan Finn Balor'ı Double Leg Takedown ile yere yatırıp yüzünü yumruklamaya başlıyor...

Bill Goldberg

Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: For Once And All   Salı 09 Mayıs 2017, 21:36

Balor yerde sert Forearm darbeleri ile sersemlettikten sonra sıyrılıyor. Ayağa kalkınca Goldberg'in arkasına geçiyor ve Pele Kick! Yıkılmadığını görünce koşuyor ve Running Dropkick ile köşeye yolluyor. Sonra da köşedeki Goldberg'in üzerine koşuyor...

The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: For Once And All   Salı 09 Mayıs 2017, 21:51

Goldberg kenara çekilince Finn Balor köşeye çarpıyor, darbenin etkisiyle sersemleyen Finn Balor arkasını dönüyor ve Goldberg onu Overhead Belly To Belly ile arkaya fırlatıyor. Çabucak kalktığını gören Goldberg bir de Super Kick yapıyor. Ardından köşeye geçiyor ve Spear için taunt yapıyor...

Bill Goldberg

Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: For Once And All   Salı 09 Mayıs 2017, 21:53

Fakat Balor kendisini ringin dışına yuvarlıyor. Seyirci bu hareketi yuhalarken Goldberg tauntu bırakıp ringden çıkmak için hamle yapıyor derken Balor eline aldığı sandalyeyi geçiriyor kafasına! Sonra da Universal şampiyonunu ring dışına çekiyor ve sandalyeyi elinde tutarak bekliyor bir kez daha vurmak adına...

The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: For Once And All   Salı 09 Mayıs 2017, 22:05

Finn Balor sandalyeyi sallıyor ama Goldberg eğilince sandalyeyi ring direğine vuruyor. Elini sallayarak söylenirken Goldberg onu kucakladığı gibi sırtını ring direğine çarptırıyor. Ardından sandalyeyi kapıp sırtına indiriyor. Finn Balor, sırtını tutarak yerde yatarken Goldberg bir kere daha vurmak için sandalyeyi kaldırıyor...

Bill Goldberg

Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: For Once And All   Salı 09 Mayıs 2017, 22:07

''Bill......şunu söyleyeyim ki karın senden daha sert vuruyor ahbap.''

Balor yerde Goldberg'e sırıtıyor, yavaş yavaş da kalkmaya çalışıyor bu esnada....

The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: For Once And All   Salı 09 Mayıs 2017, 22:33

"Sertlik mi istiyorsun? Al sana sertlik!"

Goldberg, Finn Balor'ın kafasına bir kere daha sandalyeyle vuruyor ve Finn Balor'ın kafası kanamaya başlıyor. 2 güvenlik görevlisi onu sakinleştirmeye çalışıyor ama Goldberg onları "Benden uzak durun!" diyerek itiyor.

Bill Goldberg

Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: For Once And All   Salı 09 Mayıs 2017, 22:35

Goldberg görevlileri ittirirken Balor kafasını tutarak uyuşuk bir şekilde kalkıyor ayağa. Goldberg dikkatini ona verdiğinde Balor sırıtıyor ve Low Blow! Goldberg dizlerinin üzerine çökerken Balor da kafasına aldığı sandalye darbesinden dolayı kendine gelememiş bir şekilde oturuyor.

For Once And All
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki