PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The Big Dog İs Gonna Hunt(2)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Achilles
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 32

MesajKonu: The Big Dog İs Gonna Hunt(2)   Perş. 04 Mayıs 2017, 17:46

The Truth Reigns!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ringe giriyor. Mikrofon alıp konuşmaya başlıyor : 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Roman Reigns

Bundan uzun bir süre önce. Futbol oynadığım yıllarda, George Miller adında bir herifle tanıştım. Beni takdir ettiğini, maçlara tam konsantre çıktığımı söyledi. İyi giyimliydi ve zengin piçi olduğu her halinden belliydi. Söylediklerine geçiştirme cevaplar veriyordum. O ise bana devamlı beni anlatıp duruyor, beni daha fazla sinirlendiriyordu. Uzattıkça uzattı, dayanamadım ve sol gözüne sert bir yumruk attıp ayağa kalktım. Kahkaha atmaya başladı. Sonra dediki '' İşte senin sorunun bu evlat! Fazla gerginsin. Öfkenin kurbanı oluyorsun. Bunu hep yapıyorsun. Başına iş açmaktan başka ne geçti eline ? Hiçbir şey! ''. Bu beni daha fazla sinirlendirdi ve bu sefer bu çenesi düşük orospu çocuğunu komalık etmek istedim. Ancak bir an duraksadım. Herifi olduğu gibi bırakıp oturduğumuz yerden ayrıldım. Eve dönene kadar düşündüm. Herkes bana fazla agresif, yapıcı değil yıkıcı, anlaşılmaz birisi olduğumu söylerdi. Tanımadığım pek çok insan dahil! Sonra geri döndüm ve tekrar aynı yere gittim. Aynı koltukta oturuyordu ve geri döneceğimi tahmin etmiş gibiydi. Kısa bir sohbet geçti ve bana '' Madem değişmiyorsun, kendine uygun bir alan seç evlat. '' dedi. Pek bilinmez, ancak beni güreşe yönlendiren nadir sebeplerden birisidir bu zengin orospu çocuğu. Bunu neden anlattım biliyor musunuz ? Anlık meydana gelen olaylar ve fırsatlar, bir hayatı tamamen değiştirebilir. İyi yada kötü. Değişir! Ve sen Brock Lesnar. Sert bir fahişesin kabul ediyorum. Bende sert bir herifim. Senden daha sertlerini gördüm. Sen, hayatında benim kadar sertini yaşamayacaksın! Senin hayatını değiştiren piç kurusu ben olacağım Brock! Artık ringe çıkman imkansız hale gelecek ve küçük bir hastane odasında, hemşirelerin altını değiştirdiği bir yatalak olacaksın. Sana-

Bir müzik duyulur. 

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

The Big Dog İs Gonna Hunt(2)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası