PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Yanlış adama bulaştın.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mothersboy
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: Yanlış adama bulaştın.    C.tesi 06 Mayıs 2017, 15:28

Beats Rhymes duyulur ve John Cena ringe ilerler. 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yapılabilecek en büyük hatalardan birini yaptın Havoc. Aç bir kurda saldırdın, hemde kendin çok savunmasızken. Kendini o kurdun önüne attın ve adım adım sana yaklaşmasını izliyorsun. Sonunda ne olacağını çok iyi bildiğin halde, kendi yazdığını okumaya, kurdu sinirlendirmeye devam ediyorsun. O kurdun açlığını doyuracak çok şey vardı ancak hepsini elinden birer birer kaçırdı ve daha çok sinirlendi, daha çok acıktı, gözü daha çok döndü. Şimdi ise sen o kurdun önüne elinden kaçırmaması gereken tek şeyi, avını, lokmasını verdin. Bu örümcek ağından olmaktan bile daha acı bir durum Havoc. John Cena'nın önünde olmak. Kariyerinin en sinirli, en iştahlı, en yüksek ve en aç döneminde John Cena'nın rakibi olmak... Bunu istemezdim. Peki ya şimdi ne olacak Havoc? Daha fazla direnecek misin, yoksa son nefesini alıp gözlerini sonsuzluğa kapatıcak mısın? Bunu yapmadan önce bir saniye dur çünkü bunu senin için seve seve yaptırırım! Sana son maçını kaybettirmeme sadece bir başlangıçtı Havoc, bunun sende farkındasın. Her şeyin daha öyle başındayız ki, daha birçok şey göremeyeceksin. Özellikle de beni göremeyeceksin, sana nerden saldıracağımı, nasıl hasar vereceğimi. Her şey senin için bir göz açıp kapama süresi kadar olacak ve sonunda pişman olacaksın. Bu ringe ilk adım attığın güne, benim karşıma çıktığın ilk güne hatta dur, doğduğun güne pişman olacaksın. Geri sayım kendini yok etmen için başladı zibidi. He, küçük bir dip not; bir dahakine bu kadar sakin olmayacağım.

Mikrofonu atar ve seyircilere boş boş bakar. Seyirciler ne yapacaklarını şaşırırlar ve arenada sessizlik olur. Cena arka alanın yolunu tutar.

The Champ is Here

Yanlış adama bulaştın.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası