PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Return..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ryan O'reily
Emekli
Emekli

REP Puanı : 8

MesajKonu: Return..   Cuma 12 Mayıs 2017, 18:19

DUYULUYOR!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Uzun bir aradan sonra Phenomenal One!!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yogun ilgi ile ringe gelir ve mikrofonu alır:

Uzun zaman oldu sanırım sizleri görmeyeli baya özlemişim eminimki bana sormak istediğiniz çok soru vardır biliriyorum.Biraz güreşe daha doğrusu düzenli yaşamıma ara verdim.Dinlenme ihtiyacı duyuyordum size ne kadar yansıtmasamda ruhen hiç iyi değildim.Şuan kendimi iyi hissediyorum ve yoluma kaldığım yerden devam edeceğim.Planlarımı sorarsanız kafam şuan çok karışık tek odağım kazanmak ve ünvan sahibi olmak.Şuana kadar yaptıklarıma bakarsak çoğu maçım istediğim gibi gitti arada haksızlıklar ve adaletsizlikler yüzünden neler olduğunu hatırlıyorsunuz.Bunların önemi yok artık nede olsa her zaman dediğim gibi önümüze bakmalıyız geçmişte kalan ne güzel şeylere nede talihsizlere dile getirmemleyiz önemli olan şuanki durumun ve ne olacağın.Döndüğüm için içimde mutluluk ve farklı bir his var.Umarım güzel şeyler kazanıp birlikte kutlayacağız şimdilik daha fazla uzatmak istemiyorum daha beraber konuşacak zamanımız olucak şimdilik hoşcakalın.

DER VE RİNGİ TERK EDER.

Return..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası