PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Campeón!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Uchiha Itachi
Jobber
Jobber

REP Puanı : 5

MesajKonu: Campeón!   Ptsi 15 Mayıs 2017, 23:37

Making A Diffrence! Yeni USA Champion Andrade "Cien" Almas kemeri ile birlikte girişte gözüküyor. Yüzünde gülücükler ile ringe doğru geliyor ve mikrofon alıp konuşmaya başlıyor :

" Tranquilo dostlar tranquilo. Bunu söylemeyi hiç sevmem fakat size söylemiştim. O taklacı kuşu avlayıp kemeri alacağımı ve Amerika'yı daha iyi bir yer haline getireceğimi söylemiştim. Ve yaptım da. Ospreay'i kendi çevikliği ile avlayıp rahat bir galibiyet alıp bu omzumdaki bebeği kazandım. Bu bebek sayesinde sizler benim gücümün farkına varıp El Idolo'ya inanacaksınız. Summerslam'de Andrade "Cien" Almas giriş şarkısının ismi gibi bir farklılık yarattı ve bu farklılık sayesinde sizleri yeni ve sonsuz bir serüven bekliyor. Almas'ın çağı başladı ve sonsuza dek sürecek. Almas'ın süreli serüveni sadece yatakta olur onda da partner yorulur. 

Normalde oynayacak en ideal kemerler ana kemerlerdir. Ben o kemerlerden birini alabilirdim fakat almadım. Peki neden USA Championship? 

Çünkü Amerika ülkesi bir bok yığınından başka bir şey değildir. Irkçı insanlar,7/24 bilgisayar başında kıç büyütüp klavyesini bir silah olarak kullananlar ve niceleri. Andrade "Cien" Almas onlara kimin patron olduğunu gösterecek ve bu çöp yığını ülkede gerçekten iyi şeyler de olduğunu göreceksiniz. Parti başladı fakat sizin gibi asosyallere içki yok. Sizler içkilerinizi Tumblr gibi asosyallerin orgazm olduğu sitede şarap resimleri ile içiyorsunuz zaten. Hayat Andrade "Cien" Almas gibi sakin adamlara güzel ve bu adamlar bu çöp yığını ülkeye güzelliği getirecek. Sahi çöp yığını demişken omzumda da bir çöp yığını var ve sanırım ondan kurtulmam lazım.

Almas kemeri ringin dışına doğru rastgele fırlatıyor. Daha sonra konuşmasına devam ediyor.

İşte sizin hak ettiğiniz bu. Amerika ve içinde yaşayan sizler bir çöp gibi atılmaya mahkumsunuz. Ben ise ülkenizin yeni başkanıyım. Donald Trump'ı s*keyim.

Almas campeón, Almas más grande!

Campeón!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası