PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

NEFRET

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: NEFRET   Çarş. 17 Mayıs 2017, 20:25

Swiss Made duyuluyor. Cesaro Stage de gözüküyor. Ringe giriyor. Corner a çıkıp kemerini kaldırıyor. Tekrar beline bağladıktan sonra konuşmasına başlıyor.

(Cheers)

Bugüne kadar burada bir çok şey yaşadım. Güldüm ağladım. Yandıktım, yandım. Ancak şunu biliyorum ki bunların hepsini hak ettim. Belimdeki bu demir parçası da buna dahil. (Cheers) Evet bunun için çok savaştım. Ben herşey için çok savaştım. Ben herkese karşı savaştım. Peki bu savaş adil miydi ? Evet adım Cesaro ve hepsine denk! (Cheers) İlk United States Champion, Hardcore, Tag Team ve İntercontinental Champion. Evet hiç bir zaman bir eventin yüzü olmadım. Ya da şirketin yüzü. Peki bunun nedeni neydi ? Seth Rollins kadar yetenekli olamam mı? Sanmıyorum. Peki The Rock niçin bu şirket için önemli ? İnsanlar paranoyakları mı seviyor ? Aminoasid basmış ve ringte Brooklyn diye bağıran bir öküzü(boğa) kim sever ? Tabiki kas fetişi olan Mcmahon sever. Ben insanların ismini yükseltmek için mi kullanıyorum. Hayır, ben unvanlara değer katıyorum. Onlari yukarı çekiyorum. Benden sonra Hardcore Championship için kapışan bir çok koyun oldu. Bense o sıra Goldbergle meşguldüm. The Rock buraya Power Rankta seviyesini düşürmeye geliyor. Çünkü ben yapilamayacak şeyleri yaptım. Herkesi sok etmisti Rise ta Goldbergin sırtını 3 saniye yerde  tutmam. Bu yüzden bugün yine sizin imkansızlarınıza göğüs germiş bir şekilde Rock'u bekliyorum. Tabi aptal film cekimlerinden dönebilirse. Karavanda yaptığı leş makyajı suratından akıtıcam. Çünkü Dwayne sen bir güreşçi değilsin. Sadece film çekimlerinde slow motion da adam dövebiliyorsun. Ortaya tüm pisliğimi  dökmeye hazırlanıyorum. Ve sen onu göründüğün zaman ve sizler onu gördüğünüzde bu şirkete gelmiş en deli nefretle güçlenmiş bir adam güreş göreceksiniz. Çünkü ben standartların çok daha üstündeyim. Bu ego değil  bu kibirde değil. Standartları alta çeken Dwayne ve bunun gibi iki salak. Bakınız Goldberg. Bi bok anlatmayan edebiyat şarkıları gibisin Rock. Ve kulaklarımı tırmalıyosun. Bu gerçek hayat Rock, Ne Dom seninle ne de Brian O Conner. Benden iyi değilsin, benden güçlü değilsin, benim seviyem de değilsin. Sadece sıradan popstar ünün var. Ancak şöhretin senin kıçını kurtarmaya yetmiyor Rock. Gözündeki mor için farklı senaryo yazmak zorunda kalacaklar. Ve sen buraya geldiğin zaman ceketini inikleyeceksin. Çünkü üst makama saygı duymak zorundasın RESPECT THE CHAMPİON, Dwayne!

(Cheers)

Der mikrofonu bırakır. Kemerini havaya kaldırır. Ve backstage doğru yol alır.

RPG KARAKTERİM: Daniel Bryan

------------
First United States Champion 

Hardcore Classic Winner

2 Time PWE Hardcore Champion [32 Days]

1 Time Gate Of The Future Champion [19.10.16-06.11.16]

1 Time (Last) Wildcard Champion[21.10.16-∞]

PWE Tag Team Champion [13.12.16- ?]

2 Time PWE İntercontinental Champion

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NEFRET
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön