PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The King & The Champ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 26

MesajKonu: The King & The Champ   C.tesi 20 Mayıs 2017, 17:34

Next Level duyuluyor arenada! Strong müziği ile geliyor.Seyirciden Cheer&Boo karışık tepkiler geliyor Strong'a..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bir süre sonra Roderick belinde kemeri, yanında Triple H ile stagede görünüyor.İkili ringe giriyorlar ve Triple H hemen mikrofonu alıp konuşuyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Triple H

Bayanlar ve Baylar. Summerslam geride kaldı ve işte karşınızda, Still TV Champion, Roderick Strong! Sizlere bu adamın büyük yerlere geleceğini söylediğimde bizi ciddiye almayanlarınız olmuştu ama artık eminim Roderick Strong'un ne derece tehlikeli bir adam olabileceğini gördünüz. Şampiyonuz ve karşımıza düzgün rakip çıkarmadıkları sürece şampiyon olmaya devam edeceğiz. Aslında şuan şirkette bu kemeri alabilecek güçte bir adam yok. Sadece Roderick vardı ve o da gördüğünüz gibi şampiyon. Tabii işimiz burada bitmedi. Daha alacağımız çok kemer var ve bu kemeri birine verdikten sonra tırmanmaya devam edeceğiz. Roderick Strong bu şirketin yüzü ve bunu tescillemek için o ana kemere ihtiyacı var. Strong'a bu şans verilmeyecek. O bu şansı hak edecek! Görüyorsunuz Roderick Strong size verdiği sözleri bir bir tutmaya devam ediyor çünkü "The Man" olmak bunu gerektirir. Onu Ambrose'dan bile üstün tutuyorum çünkü o bunu hak ediyor. Roderick'in olması gereken nokta buradan daha yukarısı ama acele de etmeyeceğiz. Onu işleyeceğiz ve büyük bir elmas haline getireceğiz. Onu ezersek toza dönüşür ve Roderick bundan fazlası ediyor. O şu anda milyon dolarlık yetenek ve milyon dolarlık şampiyon. Şimdi hepiniz şampiyona kulak verin...

Strong Triple H'in elinden mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Roderick Strong

İşte görüyorsunuz! Şampiyon dün buradaydı ve şimdi de burada ve hep burada olacak! Belimde bu kemer ile daha çok galibiyet yaşayacağım. Benim zaferimin altında bana kafa tutanlar ezilecek çünkü Roderick Strong'un rakibi olanları kaderi budur! Bana ezilmeyi hak ediyorsunuzdur ve ben de size hak ettiğinizi veriyorum! Callihan arkasına isterse Bullet Club'ı da alsın! Umurumda değil biliyor musunuz? Hepsine karşı savaşacak gücüm var ve bunu göreceksiniz! Bu yüzden sana yalvarıyorum Callihan lütfen Club'ı da yanına al. Gerekirse handicap match yapalım ha? Roderick Strong sizin gibi korkak bir adam değil. Roderick Strong savaşır ve sonunda kazanır. Ben güreşi kazanmak için yaparım siz ise benim altımda ezilmek için yaparsınız. Bunun kanıtını istiyorsanız Supershow'da görüşelim!

Strong sözünü bitirince mikrofonu yere atıyor ve kemeri belinden söküp havaya kaldırıyor ardından müzik eşliğinde Triple H ile ringden ayrılıyorlar.

RPG:
"Messiah Of The Backbreaker" Roderick Strong

1x Television Champion
1x & Current PWE Champion

The King & The Champ
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» R-Truth, Rookie'si King Booker'ı Çalıştırıyor.