PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Headless Waltz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

REP Puanı : 53

MesajKonu: Headless Waltz   Cuma 26 Mayıs 2017, 21:13

TO KEEP PACE
HOW SLOW CAN YOU GO?

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Finn Balor! Eski ve sıradaki Universal şampiyonu ringe ilerliyor. Eksik olmayan yuhalamalara reaksiyon vermeden ringe giriyor Finn ve köşeye sabitlenmiş mikrofonu çekip alıyor.

''Ne dememi bekliyordunuz? Jimmy'nin böyle bir şey yapacağından haberim yoktu, lütfen bay McMahon bana kemerimi geri verin mi? Eğer cevabınız evet ise beni yeteri kadar tanıyamamışsınız. Hile yaptım. İnkar etmiyorum bunu. Jimmy'ye bunu yapmasını söylemedim fakat bunu yapacağını biliyordum. Jimmy Havoc gibi insanların sorunu da bu işte. Fazla tahmin edilebilir. Ellerine güç geçtiklerini sandıkları an da dönüştükleri insanlar da acınası derecede tiksinç. Beni bütün bu boka Jimmy Havoc bulaştırdı. Benim doğru insan olduğumu düşündü kendisi. Evet, ben doğru insandım. Ama Jimmy değildi. Jimmy sadece doğru zamanda doğru yerdeydi, o kadar. Onun gibi insanlar bu dünyada nefes alıyor çünkü işe yarayacak derecede saflar ve kendilerini bir şeye o kadar kuvvetli inandırıyorlar ki asla rakiplerinin karşı hamlelerini düşünmüyorlar. Jimmy, başından beri sen beni kullandığını sanarken aslında ben seni kullanıyordum. Hikayenin sonuna oldukça yakındın. Benim Universal kemerini aldığımdan emin olacaktın, sonra da benim kıçıma tekmeyi basıp inşa ettiğim her şeyin meyvelerini sen yiyecektin. Biliyor musun aslında, bunu yapacağına dair şüphelerim vardı. Belki de gerçekten ikimizin istedikleri tıpatıp aynıydı. Sonra şunu fark ettim, ben Summerslam’den önce seni tehdit ettim ve buna rağmen sen gelip bana yardım ettin. Bunu yaptın çünkü senin de bir çıkarın vardı. O çıkarın ise sen olmasaydın şu an belimde olacak PWE Universal şampiyonluğuydu. Beni satıp kemeri kendine alacaktın. Ama görüyorsun ya, koca şirketteki tek zeki insan sen değilsin. Bu iş için doğru insan başından beri bendim. PWE’yi dizlerinin üzerine çöktürecek insan başından beri bendim. Ben başarıdan başarıya koşarken Jimmy, sen Bobby Lashley gibi beyinsiz buffalolara yenilmekle meşguldün. Eğer dışarıya gösterdiğinin yarısı kadar kabiliyetli olsaydın Jimmy, inan bana bütün bu kargaşaya hiç gerek kalmazdı. Şimdi neredesin bilmiyorum ama emin olduğum bir şey varsa burada değilsin. Bir daha yüzünü gösteremeyeceksin. Bu utanç ve aşağılanmadan sonra bir daha insan içine çıkamazsın. Cehenneme git Jimmy, ama görünüşe göre ben seni çoktan yolladım bile. Sizleri de temin edeyim baylar ve bayanlar, birazdan hoparlörlerden bangır bangır AFI çalmayacak. Sizleri Finn Balor’dan kurtaracak kimse bu ringe gelmeyecek. Kimi beklerseniz bekleyin. Sheamus sizi kurtaramadı. Roderick Strong sizi kurtaramadı. Goldberg sizi kurtaramadı, ve kurtaramayacak. Jimmy Havoc sizi kurtaramaz. Bana hala alışmadıysanız bir an önce yapsanız iyi edersiniz çünkü ben hiçbir yere gitmiyorum. En azından bu pislik yuvasının tamamiyle yanıp kül olduğunu görmeden. Kim bilir. Belki bu Goldberg’i ikinci kez yendiğimde gerçekleşir. Belki de…Wrestlemania’ya kadar bekler, en ihtişamlı gecenizde işi bitiririm. İşin güzel tarafı da bu, bu tamamiyle bana bağlı. Dizlerinizin üzerinde benden son darbeyi vurmamı bekliyorsunuz ve ne zaman olacağını bilmediğiniz için içinizde bir korku var. İşte bu Finn Balor’un korku imparatorluğu. Sadece ve sadece benim.’’

‘’Şu an sinirli olmalıymışım gibi hissediyorum. Jimmy Havoc’un küçük hilesi bana kemeri getirse de Vince’in benden geri almasına sebep oldu. Her türlü alacağım o kemeri benden geri alan Vince’e sinirli mi olmalıyım? Sanmıyorum. Bu öfkelendirici bir hamle değildi. Vince bunu yaparak bana karşı üstünlüğünü kanıtlamaya çalışıyordu ancak başardığı tek şey ne kadar aciz olduğunu göstermek oldu. Onu kendi oyununda mağlup etmek için de paşa paşa o kemeri saygıdeğer patronumuzun ellerine teslim ettim ve teslim ederken olduğum kadar rahat bir şekilde o kemeri geri alacağım. 5 aydır sizlere beni durdurabilecek bir gücün olmadığını kanıtladım ve şu noktada hala bir kurtarıcı bekliyorsanız o zaman boşa kürek çekiyorsunuz. Alabora olmadan önce sözlerime kulak verin ve artık vazgeçin. PWE çoktan bitti. Şu an izlediğiniz şeyler uzatma dakikalarından başka bir şey değil. Görüyorsunuz ya, Vince McMahon teker teker bütün kozlarını oynuyor. Hiç birinin fayda vermeyeceğini biliyor ama Vince hiçbir zaman pes eden bir adam olmadı, o yüzden deniyor işte. Ona acıyorum. Kendisi hala onurlu bir iş yürüttüğünü sanıyordur muhtemelen. İnsanların yüzlerine gülücükler koymak, PWE’nin bir numaralı görevidir, değil mi? Kendini inandırdığı şey bu. Dediğim gibi, bir insan kendini bir şeye iyice inandırırsa başka hamleleri düşünemez. Hanginizin suratında gülücükler var? Hanginiz izlediklerinizden dolayı mutlusunuz? Söyleyin, bittikten sonra internete girip fik fik ağlamadığınız bir şov var mı? Bütün bunlar büyük bir sorunken Vince daha hangi gülücükten bahsedebiliyor? Hayır Vince, sakın üzülme. Ben gülüyorum sonuçta. Benim suratıma gülücük koymayı başardın. Bunu nasıl mı yaptın? Beni elbette Hell In A Cell kafesine koydun. Spor eğlencesinden sonra en büyük ikinci çocuğun olan The Undertaker’ın milleti cezalandırması için oluşturduğun kafes. Oraya girmekten korkacağımı düşünmüyorsun herhalde. Belki de Jimmy Havoc’u uzak tutmak için o kafesi seçtin ama sorun değil, onun icabına baktım bile. Tıpkı Goldberg’in icabına bir kez daha bakacağım gibi. Ve bundan sonra son olacak Vince. Hiçbir numaran kalmayacak. Bir kafese daha sok, önemli değil. Üç kafese daha sok, önemli değil. Ben kazanacağım. Ben hükmedeceğim. Goldberg mi? O hala Jimmy Havoc sayesinde kaybettiğine inanıyor. Hell In A Cell’den sonra da büyük ihtimalle başka bir bahane bulacaktı ama Goldberg benim planlarımda yer almıyor, bu da demek ki bahaneyi bulacak kadar dayanmayabilir. Büyük bir hata yaptın Vince, ben ve Goldberg’i aynı kafese soktun. Ben Goldberg ile aynı kafese tıkılmadım, make no mistake, Goldberg benim ile aynı kafese tıkıldı. Ve altın çocuğunu işimiz bittikten sonra canlı bir şekilde bulursan ona şunu söyle: Her şey bitti. Biz kaybettik. Başaramadık.’’

‘’Kendinizi hazırlayın, çünkü her şey hızlı bir viraja giriyor. Finn Balor ile kafasız valse hoş geldiniz, kafasız derken….gerçek anlamda söylüyorum. Son zamanlarda giyotinlere merak saldım ya, anlarsınız.’’

Balor içten bir kahkaha attıktan sonra mikrofonu fırlatıyor, ardından taunt atıp arka alanın yolunu tutuyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:

Headless Waltz
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası