PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

K.O.?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mothersboy
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: K.O.?   C.tesi 27 Mayıs 2017, 13:44

Ladies and gentlemans please welcome your PWE World Heavyweight Champion, Shawn Michaels!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
HBK hayranlarını selamlayarak ringe ilerliyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Jerry "The King" Lawyer : Eğlenceli dakikalara hazır olun!
JBL : Hiç öyle gözükmüyor ancak.. Shawn Michaels!

Ne! Güldürmeyin beni. O göbekli mi? Komiksiniz. O göbekli mi X-Rated'da beni mağlup edecek? Hadi ama biraz gerçekçi olun. Shawn Michaels'ın da bir onuru var ve bu onur Kevin Ovens'a yenilecek bir onur değil. Ben de bir şampiyon onuru var. Yaşayan bir tarihin onuru var ve bu onuru çoluk çocuğun ayağının altına serecek değilim. Ringde ki son karşılaşmamızda nasıl kaçtığını siz de gördünüz. Bu adam mı bana rakiplerine yaşattıklarının aynısını yaşatacak? Ben zannetmiyorum. Bu şirkette bu kemere talip olacak belki de son adamsın Kevin Ovens ve gelmiş beni yeneceğinden bahsediyor. Bak Kevin, geçen gece olanlar için mutlu olmadığını biliyorum ancak bunları yapmak için ben niyetli değildim. Bunları sen istedin. Bu şampiyonluk benim, şampiyon benim. Biliyorum bundan nefret ediyorsun, arka alandaki diğerleri de belki nefret ediyor ancak.. Umrumda değil! PWE World Heavyweight Şampiyonu benim ve bunu hiçbir şey değiştiremeyecek. Bak, bak bazı şeyleri kabul ediyorum. Ciddiden iyi bir iş çıkartıyorsun. Azmin,hırsın.. bunlar güzel şeyler ancak geçen gece senin son dersine ben girdim. Seni son sınıfa aldım. Anladın mı? Sana değerli bir ders verdim. Burası PWE. Burada bazı şeyleri doğru yapmak istiyorsan, kime sataştığını iyi seçmek zorundasın. Şimdi sana yaptığın bu saygısızlık için bir şans veriyorum, buraya gel ve elimi sık. Bana kazandığım saygıyı göster.

...

Sana bir şey söylememe izin ver seni küçük bencil. Son karşılaşmamıza kadar, insanlar seni B+ oyuncu olarak görüyordu ve ben "Hayır, o A takımı bir oyuncu" diyordum. Bir şey bilmek ister misin? İtiraf etmeliyim ki artık bilmiyorum ve umrumda değil! Ama bildiğim bir şey, ben A takımı bir oyuncuyum! Her zaman öyleydim ve her zaman öyle olacağım. Tanrı aşkına! Ben Shawn Michaels'ım ve sana dünya genelinde izlenen bir şovda elimi sıkma şansını veriyorum.  Şuan! Yap bunu! 

Beklemeye başlar.

The Champ is Here

K.O.?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası