PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Family ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Achilles
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 32

MesajKonu: Family ?   Paz 28 Mayıs 2017, 00:30

The Truth Reigns!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

'' The Big Dog '' Roman Reigns, yoğun boolar arasında ringe geliyor. Mikrofon alıp konuşmaya başlıyor : 

Roman Reigns

Yapılan birçok tahminin arasında, '' Roman Reigns Brock Lesnar'ı yener '' diyenleri tebrik ediyorum. Çünkü o yaratığı ringin ortasına sapladım! Bağırsaklarını birbirine doladım ve kıçını üç saniye yerde tuttum. Ciddiye alınmadığından yakınan Brock Lesnar, rezil oldu ve artık bu ringe çıkabilecek durumda değil. O bir efsane de değil. Hiç olmadı. O sadece aşırı geliştirdiği vücudunu insanlara göstermek için bu yolu seçti. Hepsi bu kadar! Brock Lesnar'ın kalemi kırıldığı ve layığını bulduğuna göre, artık o çok sevdiğiniz '' The People's Champion '' The Rock'tan söz edebilir ha ? Kıtalararası Şampiyon! Samoa Ailesinin büyük abisi! Hollywood'un en çok kazanan yapımcısı, oyuncusu ve en çok başrol alan 5 oyuncudan bir tanesi! Ne kariyer ama! Herkesin merak ettiği ise, Roman Reigns'in neden kuzenine savaş açtığı. Neden ona saldırdığı. Ben o kemeri kazanmak için, Kevin Owens ve Chris Jericho'yu kafesin içinde kağıt gibi dümdüz ettim. Alberto Del Rio'ya şanssızlık eseri kaybettim ve geri alacağım sırada Brock Lesnar'ın işin içine karışması yüzünden kazanamadım. Hedefim asla şaşmadı. O kemeri elde etmek için yolumdan Brock Lesnar'ı çekmem gerekti, bende bunu yaptım. Ancak o şampiyonluk için maç hakkı benimken, hem Cesaro, hemde Rock bu kemer üzerinde hak sahibi oldu. Bu kabul edilemez! O iki piç kurusu, benim istediğimi, benim hakkım olanı paylaşmaya kalktılar. Eninde sonunda hak ettiğime geri dönecektim ve dönümde. Rock ailedeki büyük abi olabilir, belki en başarılısı. Parlak bir kariyere sahip ancak asla parlak bir karaktere sahip değil! Kendisini sürekli öven, egosuyla düştüğü çatışma yüzünden ailesine zarar veren, tutarsız bir hainin teki! Rock'ın çenesi güçlüdür. Küçükkende ağzı iyi laf yapardı. Hala öyle. Onun insanlar tarafından takdir edilmesinin tek sebebi bu! Üç güzel kelimeyi bir araya getirip espiriler yapması! İnsanların algıları ve kaliteleri, Rock'ı takdir edecek kadar düşük seviyede. Bu yüzden Rock'a saldırdığım için, ona kemerle vurduğum için, yuhalanan, ıslıklanan benim. Bunu seviyorum. Çünkü yapmacık değilim. Kimsenin götünü yalamak zorunda değilim. İstediğim herşeyi yaparım ve buna ailem dahi engel olamaz! Hakkımı yiyen, gözüme batan, yalış davranan ailemden birisi bile olsa, cezasını çekmek zorundadır! Eğer adalet yerini bulmuyorsa, bende kendi kurallarımı koyar, kendi adaletimi sağlarım!

Bir müzik duyulur.

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 31

MesajKonu: Geri: Family ?   Salı 06 Haz. 2017, 01:27

The Rock ciddi bir ifadeyle hızlıca ringe geliyor.

The Rock: Hey! hey! hey! Yarım saattir kafa ütülediğin yetti artık. Bundan sonra yapman gereken iki şey var. Rolünü bil ve çeneni kapat! Bu saatten sonra ettiğin her kelime şeker kıçına birer tekme olarak geri döner ve bundan sonra ağzını yalnızca Mia Malkova'nın yaptığı gibi kullanmak zorunda kalırsın! Küçüklüğünden beri The Rock'u nasıl bir hayranlıkla takip ettiğini bize ispatladın. The Rock bunu biliyordu zaten ama sen onu buradaki insanlara da ispatlamış oldun. The Rock'un başarılarını The Rock'tan bile daha iyi ezberlemişsin çocuk. Senin sayende The Rock'ta başarılarını yeniden anımsama fırsatı buldu. Ama buradan ileriye gitmemeliydin çocuk. The Rock'un sana yakıştırdığı sıfat gibi yani bir çocuk gibi kağıtta yazanlara bağlı kalmalıydın. Kendi yorumunu katmamalıydın, The Rock hakkında ne düşündüğünden bahsetmemeliydin. Çünkü ne düşündüğünün hiç bir önemi yok seni aşağılık herif! The Rock sana burada yapman ve yapmaman gereken ne varsa sıralayabilir ama buna gerek yok. Çünkü The Rock bunu yapsa da yapmasa da senin yine kıçını The Rock'a tekmeletmek için çabalayacağını biliyor. Şu an bu ringde iki ayağının üzerinde duruyorsan bu The Rock'un işine olan saygısındandır. Çünkü burada işler böyle yürür. Önce konuşulur ve biz şu an konuşma faslındayız. Ama üzgünüm çocuk çünkü bu konuşma fasıllarının ömrü çok uzun olmuyor. Uzun olsa bile eninde sonunda şeker kıç tekmeleme faslına da geçiliyor. Bizde o fasıla geçeceğiz. Ama o zamana kadar The Rock senin o lanet ağzını konuşarak kapatmayı deneyecek. İşine olan saygısından dolayı. Ayrıca The Rock birde aile değerlerine olan saygısından dolayı bazı şeylerden kendisini kısıtlıyordu. Ama sen konuştuğun sırada bu saygıyı ortadan kaldırdın. The Rock'a piç kurusu dedin. The Rock'a piç kurusu diyemezsin çocuk. Eğer bunu yaparsan, eğer The Rock'a piç kurusu dersen, The Rock kimsenin gözünün yaşına bakmaz ve senin ananı siker! 

''The REIS'' John Cena

Family ?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası