PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

See you in Hell...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 3

MesajKonu: See you in Hell...   Salı 30 Mayıs 2017, 16:54

"Invasion" duyulunca PWE Universe Goldberg'ün adını haykırmaya başlıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Goldberg pyroların arasından çıktıktan sonra tauntlarını yaparak pyroları patlatıyor ve ringe giriyor. Ardından tezahüratların azalmasını bekliyor. Tezahüratlar azaldıktan sonra birdenbire alkışlamaya başlıyor.

Bravo, Finn Balor, bravo. Harikasın, hani yok mu yeni Universal Champion'a bir alkış? Tebrik ederim, Summerslam'de bir güreşçinin yaşayabileceği en alçakça kemer kazanma şekline imza attığın için seni can-ı gönülden tebrik ederim. Tam adına sanına yakışacak bir işe imza attın. Hani neredeydi o cesaretin? Kendine 'Şeytan Kral' demelerin? Aileme sövmelerin falan? Ringe çıkış zamanı yaklaşınca saran göt korkusu insana neler yaptırıyor arkadaş. Kaç cent ödedin orospun Jimmy Havoc için, çok pahalı değildir umarım? İşte sen böyle bir şampiyonsun, taşıdığı unvanı haketmeyen bir şampiyonsun. Korkundan başkasına palyaço kostümünü giydirip üstüme salıp dikkatimi dağıtarak kazanmayı kendine layık görüyorsun. Sen kim hakkınla kazanmak kim? Supershow'da nasıl olduysa gereken yapıldı ve hakkınla kazanmadığın unvanın boşa çıkarılınca utanmadan itiraz ediyorsun. Neyin itirazı bu? Ha doğru. Biz buna "Korku" diyoruz. Finn Balor bu kahpeliğinin intikamını almak isteyeceğimi tahmin etmişti. Bana zarar veremeyeceğini tahmin etmişti. Bu yüzden itirazlarla işten sıyırmayı denedi ama başaramadı. Sonuç ne? Finn Balor içinden kurtulamayacağı bir tuzağa düştü. X-Rated'da benimle bir rövanş maçına çıkacak. Kimsenin ona yardım edemeyeceği bir yerde, sağlam çıkamayacağı bir yerde, tabutun içinde terkedeceği bir yerde... HELL IN A CELL! Onu tekmelemem için gerekli antrenmanı Supershow'da yapmıştık. Sami Zayn'e de yardımları için tekrardan teşekkür ediyorum bu arada. Olur ya yardıma ihtiyacın olursa buralardayım adamım. İşte o maçta yenilmesi sanırım Finn Balor'a, Jimmy Havoc'un orospusu olarak yeterince iyi çalışamadığı kanısına varmasına yardım etti. Ne çabuk kovdun itini Finn? Yakıştı mı senin gibi şampiyona? Aklını kaybetti resmen. Çünkü korkuyordu, daha Supershow'da kıçına tekmeyi basan bir canavarın, fahişesinin yardımı olmadan ona kilitli kalacağı bir kafeste neler yapabileceğini düşündü. Çekeceği acıyı, gözlerinden akacak yaşları, vücudundan akacak kanı düşündü. Bunun korkusunu öfkeye çevirmeyi başardı ve hıncını o piçten çıkardı. Şimdi de aptalca bahanelerle aklınca beni sakinleştirmeye çalışıyor. "Benimle alakası yok." diyor. Alakan olsun ya da olmasın, o senin sorunun, ama korkunun ecele faydası yoktur, Finn. Kendini "Korku İmparatoru" diye kandırmaya devam edebilirsin. Korkan korku imparatoru mu olur? X-Rated'da kaçacak ya da saklanacak bir yerin olmayacak, birkaç cent uğruna kendini satıp sana yardım edecek bir orospu olmayacak. Hakkınla kazanmadığın o kemeri senden her bir kemiğini defalarca kırarak geri almadan bana rahat yok. Seni yenmek için ne Vince'in buruşuk kıçına ne de bir başkasına ihtiyacım var. Ben senin gibi korkak değilim, korkunun sebebinin ta kendisiyim! O yüzden o zamana kadar arkanı kollamakla kendine iyilik yaparsın. Her an beklemediğin bir anda, beklemediğin bir yerden gelecek bir Spear ile yere serilebilirsin. Bu olursa bil ki, sadece prova yapıyor olacağım. Asıl acı dolu Spear tam göğsünün ortasına X-Rated'da saplanacak. Bu sefer beni yenmek için bir çakma Finn Balor'dan fazlasına ihtiyacın olacak. Bu sefer hile için sana göz açtırmayacağım. İster Jimmy Havoc ister başka biri, bana bu sefer kimse engel olamayacak. Engel olmaya kalkan hangi güreşçi çıkarsa onu da Finn Balor ile beraber oraya gömeceğim. Finn, ne kadar korkunç bir sona doğru emin adımlarla yaklaştığının ne yazık ki farkında bile değilsin. Bu bir şampiyonluk maçı değil... İNFAZIN! Bunu farkettiğinde maalesef çok geç olacak, çünkü o kafes senin mezarın olacak.

IT MEANS YOU'RE NEXT! AGAIN! 

SEE YOU IN HELL...

IN A CELL!

CHAMPION!

Goldberg mikrofonu öfkeyle yere atıyor ve köşeye çıkıp bağırarak tauntunu yaptıktan sonra ringden iniyor. Birkaç hayranla tokalaştıktan sonra arka alanın yolunu tutuyor.

Bill Goldberg

PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 89 Days )
The longest reigning PWE United States Champion
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )

See you in Hell...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası