PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Rosso Sangue

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Rosso Sangue   Perş. 01 Haz. 2017, 02:21

Space Dementia duyuluyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sami Callihan ringe giriyor

Mirofon alıyor.

Callihan:  Hayatımı değiştiren bir kaç fırsat oldu, bu fırsatlar sayesinde insanlar yapmayı sevdiğim mesleği izleyebiliyor. Onlara en iyi şekilde yaptığım işi yansıtabilmek beni sevindiriyor, güreşmek yerine sokakta part time çalışan beş kuruşsuz herifin teki olabilirdim ama ben bunu bana verilen en ufak şanslar ile tersine çevirerek milyonları kazanan full time güreşçilerden biri oldum. Ara vermek bana göre bir davranış değil, sakat olduğumda bile insanların korktuğu ringlerde veya insanların cesaret edemeyeceği maçlara çıktım. Güreşten beni hiç bir şey alı koyamaz, ben bir sürekliliğim. Geçici olan duygular insanların pişmanlığıdır, unutmak isteyeceğiniz dakikalara sebep olan en büyük etken geçici olan saçma duygularınızdır. Hayatınızı sürekliliği adamak zorundasınız. Nefret, kin, intikam sönmeyen bir alevden farksızdır. Sönmeyen bir alevi hayatınıza bağlayın, mantıklı karar almak zorunda değilsiniz, ne kadar yere düşseniz de aleviniz sizi tekrar yukarıya taşır ve tekrar yere düşmemek için çabalarsınız. Mantıksız olduğumu düşünen insanlardan daha çok başarıya sahibim, Grand Slam yapan 3 güreşçiden birisiyim ve aldığım unvanın her zaman en güzel dönemlerini yaşatmışımdır. Kıtalar arası şampiyonluğunu kaybedene kadar herkesin bir numaralı göz odağıydı , ardından herkesin istediği Universal kemerini kazandığım zaman ise şirketteki herkes sıfırdan zirveye tırmandığım gerçeğinin farkına varıp  mantıklı kararlar ile beni zirveden indirmeye çalıştı. Zirveden uzun bir serüvenin ardından düşsem de alevim sayesinde hala insanların bana şampiyon demesini sağlayabiliyorum. Bacaklarım bile kırılsa önceden bulunduğum zirveye sürünerek gitmeye hazırım. Sami Callihan'ın diğer güreşçilerden farkı bu, pes etmek gibi bir alternatifinin olmaması. Gülünç suratlar bazen sizi rahatsız edebilir veya insanların sizi kahkaha ile karşılaması, bu tür piskolojik baskılar yüzünden neredeyse olduğumu kişi olmaktan vazgeçiyordum. Ama ilerleyen zamanlarda gerçek piskolojik baskının ne olduğunu anladım. Universal kemerini kazandığım zamanlar tanıdığım ve tanımadığım herkes arka alanda gözlerimin içine baktı. Hepsinin bakışları derin ve anlamlıydı. Girdiğin her maçtan sonra insanların hepsi sana bakıyor ve senin rakibin olmak için yer arıyor. Zirvedesin ama zirvede olsan bile arkanı kollayabilecek kimse yok, tamamen yalnızsın. Haftalar önce Summerslam'de berabere biten maç tamamen senin hakkındı Strong, spiker masasının üstünde canıma okuduğunu kabul edebilirim, ne kadar seni o maçın galibi olarak görsem de ilerleyen yıllarda zirvede duracak bir kişilik olduğunu sanmıyorum. Bu Tv şampiyonluğu umurumda değil, benim için çöp kemerinden bile farksız ama ben güreşmek için yaşayan bir insanım ve gittiğim bu düşünce yolunda karşımdakilerinde iyi olmasını isterim. PWE'de gelecek vaad edenlerin yanında bulunan Triple H seni zirveye taşıyamaz, seni zirveden alı koyan kişi tamamiyle kendisi. Unvanını elinden aldıktan sonra bunu kabullenmen biraz zor oldu biliyorum, ama karşında bir fırsat daha var, beni yanıltmaya çalış ve zirveyi hak ettiğini benden bu kemeri alarak kanıtla. En güçlü yumruklarını bekliyorum Strong. Bu unvan için şans kazanan başka bir isim ise Aj Styles. Güreş dahisi, güreş sevmeyen insanları bile güreşe bağlayabilecek bir karizması var. Sahip olduğu özellikler gerçektende göz  ardı edilebilir değil ama her zaman birilerinin galibiyetinin süsü oldu. İnsanlar onu yenerek başarılarını süsledi ama ben galibiyetimi süslemedim zaferimi süsledim ve hem de bunu onun bulunduğu bir turnuvada yaptım. Onun bulunduğu turnuvayı kazanarak övündüğümü sanmayın, sadece abarttığınız kişinin karşımdaki değerini görmenizi sağlamaya çalışıyorum. İkinizde bu unvanı almak için hiç olmadığı kadar savaşacaksınız, hiç olmadığı kadar çabalayacaksınız ve hiç olmadığı kadar beni umursayacaksınız.

o arada bir müzik duyuluyor.

Mkk:

Ryan O'reily
Emekli
Emekli

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Rosso Sangue   Cuma 02 Haz. 2017, 18:59

Phenomenal One!!

Yogun ilgi ile ringe gelir ve mikrofonu alır:

Uzun bir ara yoktum dönüşüm ile ilk maçımı kazandım ve doğru söylemek gerekirse beni zorlayan bir maç olmadı.Sen Callihan çok büyük konuşuyorsun.PWE Television kemerini almak istiyorum ki bunu sizde maç da gördünüz.Television kemerini kazanıp kademe kadame yükselmek istiyorum ve bunu yapmam için tek bir şeye ihtiyacım var adaletli bir ortama adaletli bir ortamda kozlar paylaşılacaksa kendime bir rakip görmüyorum açıkcası.Bu seferki rakiplerim çok dişli gibi gözüküyor ama benim karşımda etkileri olmayacak.Dönüşümün ciddiyetini anlamamış kişiler var kendimi kanıtlamanın zamanı geldi asla şu ünvan umrumda değil gibi birşey söylemem bu kadar boş bir güreşci değilim.Kadame kadame atlayıp yükseleceğim sizde benim kendimi kanıtlamamda kukla olacaksınız Sami ve Roderick maç sonunda ikinizn ensesinden tutup havaya kaldıracağım sizin için çok ezici bir durum olucak farkındayım.Uzun bir ara sıkıntı içinde bulundum döner dönmez on kişi arasından aday ben olduysam bence benim gölgemden kokrman lazım Sami umursadığın bir ünvan olsa bile sonuç benim olacak.Sana ve Roderick kaptıracağım bir ünvan olmayacak bu çünki buna hazır birisiyim.Sana ve Rodericke önem veriyorum çünki siz benim köprüm olacaksınız sadece Television kemeri için değil kendmi kanıtlamak için işe yarayacaksınız üstünüze basıp daha iyi ünvanları hakettiğimi kanıtlayacağım çünki etrafımızdaki insanlara bir sözüm var beni engelleyemeyeceksiniz.

Derken bir müzik duyuluyor

Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: Rosso Sangue   Cuma 02 Haz. 2017, 22:07

Next Level! Roderick Strong yanında Triple H ile stage beliriyor. Ellerinde mikrofon var ve ikili ağır adımlarla ringdekilere bakarak ilerliyor. Ardından ringe giriyorlar ve Triple H konuşmaya başlıyor.

Triple H

Bayanlar ve Baylar ve ringdeki iki ucube, lütfen tek ve gerçek TV şampiyonu Roderick Strong'a saygı duyun ve gerekirse önünde eğilin. Aklınızı başınıza alın gençler çünkü bu adamın canını çok sıktınız. Buraya gelip birbirinize meydan okuyorsunuz,havalı sözler ediyorsunuz ama bir gerçeği unutuyorsunuz. Roderick Strong da o merdiven maçında ve Roderick Strong o maçı kazanacak. Bunu size spoiler olarak veriyorum. Hevesiniz kaçtıysa da ne mutlu bana. Sami Callihan, ucubeler kralı! O kemeri hak ettiğini mi düşünüyorsun? Senin hak ettiğin tek şey Roderick'in kıçında çıkaracağı bot izidir. Hak ettiğini almak için sadece 2 gün bekleyeceksin merak etme. Yine de kendini fazla yorma ve heyecanlanma çünkü onu tembihledim. Sana karşı nazik olmayacak yani istediğin kadar acı çekeceksin. Acıya doyacaksın. Merak etme mutlu aile Babası AJ Styles. Sen de acıyı tadacaksın. İstemediğiniz kadar acı tadacaksınız. Merdivenin üzerine atılacaksınız,merdivenler suratınıza çarpacak,masalar kırılacak ama sizin için en acısı ne olacak biliyor musunuz? Sizin için en acısı Roderick Strong kemeri aldığında aşağıdan çaresizce ona bakıyor olmak olacak. Biraz içerlemiş gibisiniz ama merak etmeyin. Hepsi 4 Haziran gecesi sona erecek. Aslında bu işi şimdi de bitirebiliriz. Sami Callihan kemerini Roderick'e verir, AJ Styles'da paşa paşa buradan defolur ve böylece üçünüzün de ringde acı çekmesine gerek kalmaz. Ne dersiniz? Bence gayet iyi bir anlaşma. İnsanlar ringde Sami Callihan'ı izlemek yerine bu anlaşmanın gerçekleşmesini izlemeyi tercih ederler diye düşünüyordum aslında. *Gülüyor* Biliyor musun Sami? Kimse seni sevmiyor çünkü sen bir zavallısın. Kendine kaç yıldır çeki düzen veremedin ve soytarılık yapmaktan başka bir işe yaramıyorsun. O kemeri hak ediyor musun? Sonsuza kadar underdog kalıp jobberlar tarafından gömülmeliydin. Bu seviyelere çıkmana engel olmalıydım keşke bunu yapsaydım. Şimdi bu yaşlı adamı daha fazla yormayın ve genç kaplanı dinleyin.

Triple H birkaç adım geriye çekiliyor ve Roderick Strong konuşmaya başlıyor.

Roderick Strong

Size Roderick Strong yasalarını anlatmak isterdim ama bunun için vaktim yok ki sizler de buna değmezsiniz zaten. Şimdi Baylar, mesele şu ki 4 Haziranda kaybedeceğiniz bir maç var ve siz bunun için burada birbirinize atıp tutuyorsunuz ve bu benim hoşuma gitmedi. Beni beklemeliydiniz. Sizden utandım doğrusu. Sami Callihan zaten başlı başına bir utanç kaynağı. Ailen seni arıyor mu Sami? Eminim şampiyon olduğunda tipini s*ktiğim diye bahsetmiştir senden Baban. Şu haline bak! Sana kemeri verecek karizmayı gören adam kör falan olmalı. Senin yerine AJ Styles almış olsaydı daha az üzülürdüm biliyor musun? *Kahkaha atıyor.* Biliyorsun AJ yakında emekli olacağı için ileride çocuklarına ve torunlarına anlatacak hikayeleri olmak zorunda bu yüzden içimde biraz da olsa bir sevinç olurdu ama senin şu tipine bak. Lanet olsun Callihan buraya dost düşman giriyor,9 kıtadan insan geliyor bu tipi gören adama ne deriz? Senin şampiyon olduğunu nasıl açıklarız ha? Seninle güreşeceğimi öğrendiğimde ekstra para istiyorum çünkü o aptal suratına 10 dakika dayanamıyorum. Bu Pazar günü kaybedeceksiniz ama en azından para kazanmış olacaksınız. Sonuçta AJ'in küçük çocuklarına çikolata alabilmek için paraya ihtiyacı var öyle değil mi AJ?!

Roderick'in sözü kesiliyor..

RPG:
"Messiah Of The Backbreaker" Roderick Strong

1x Television Champion
1x & Current PWE Champion

Rosso Sangue
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası