PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ben kazanacağım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: Ben kazanacağım   Cuma 02 Haz. 2017, 00:38

KINGDOM!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

American Nightmare Cody Rhodes girişte.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ringe giriyor, mikrofon alıyor.

Cody Rhodes: Bir kapı kapanır ama mutlaka başka bir kapı açılır sözü doğru çıkmışa benziyor. Bundan kısa bir süre önce ben ve Chris Jericho PWE Tag Team Şampiyonları idik fakat ilgi olmadığı için kemerler askıya alındı. Bundan kısa bir süre sonra da PWE United States kemeri için bire şansım var. Karma veya ironi, ne derseniz deyin o maçtan galip çıkmak için tüm gücümü ortaya koyacağım. Andrade ''Cien'' Almas hızlı çıkış yapmış birisi. O yıldız ışığı onun gözlerini boyamış bir durumda ve X-Rated'da bunun yüzünden hataya düşecek. Will Ospreay iyi işler yapıyor ama çok genç birisi ve buda onun hatası olacak. Ben ve Chris'in durumu ise çok daha farklı. Bazı kişiler hala kavga etmemizi bekliyor. Ama bu olmayacak. Bizler yakın dostlarız. O maçı ve kemeri ben kazanamayacaksam tabi ki de Chris kazanmalı. O da tam olarak böyle düşünüyor. Almas ve Ospreay dost değiller ama biz öyleyiz ve birbirimizi kollayacağız. Bu da ikimizden birini şampiyon yapacak. Kim olacak ben de merak ediyorum. Tabi ki de o kemeri kazanmak önemi ama hayatta daha önemli şeyler de var ve hiçbir şey bizim dostluğumuzu etkileyemeyecek. İkimiz de kaybetsek bile bunu zaman içinde unutacağız ve yolumuza bakacağız. Tabi ki bu gerilerden gelen bir seçenek. İlk tercih kazanmak. İçimde bir his var. Başarıya ulaşma hissi bu. Köklü bir güreş ailesinden geliyorum ve benim de o aileye yakışır bir şampiyon olmam gerekiyor. X-Rated kaderimi ilginç bir şekilde etkileyecek. İyi, kötü veya çirkin, öyle ya da böyle etkileyecek. Ama bildiğiniz üzere benim adım Cody 'lanet olası' Rhodes. Kazanmak için buradayım. Bu sebepten dolayı mücadele ettim. X-Rated'da da bunu göreceksiniz. Cody 'lanet olası' Rhodes, PWE United States kemerinin yeni sahibi ve PWE'nin gelecekte ki yüzü. Zamanı gelince size demiştim diyeceğim.

Kingdom eşliğinde tauntlar atıyor Cody Rhodes. Rhodes ringden ayrılırken kameralar kapanıyor.

CODY ''GOD DAMN'' RHODES

Current PWE United States Champion
Former PWE Tag Team Champion & Chris Jericho
Former RTF Tag Team Champion & Damien Sandow

Ben kazanacağım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası