PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bu Dünya İki Şeyden Yıkılacak

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

REP Puanı : 53

MesajKonu: Bu Dünya İki Şeyden Yıkılacak   Perş. 08 Haz. 2017, 00:13

STEEL UNLOAD FINAL BLOW
WE THE ANIMALS TAKE CONTROL
HEAR US NOW CLEAR AND TRUE
WRETCHES AND KINGS WE COME FOR YOU

Yeni Universal şampiyonu Finn Balor ringe ilerliyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Seyircilerin karışık tepkilerine aldırmadan aprona çıkıyor ve kemerini belinden çıkarıp ringe atıyor, sonra kendisi de giriyor. Yere attığı kemeri eline alıyor ve konuşuyor.

''Bu şey belimi cidden sıkıyor. Tabii ki bunu belimde görmenin sizi sıktığı kadar olmasa da, bizim de bir kaç rahatsızlığımız var elbette. Aslında, bir çok rahatsızlığım var. Bunları siz de biliyorsunuz. Hatta bunları defalarca dile getirmeme rağmen kimse tedbir almadı. Bunu denemediler değil, ellerindeki her şeyi bana karşı fırlattılar. Bundan önce ben gidip hemşehrim Sheamus'u buldum ve hem ona, hem de sizlere kim olduğumu gösterdim. Bazılarınız akıllandı, bazılarınız akıllanmadı. Ne diyordu Sheamus: Anlayana sivri sinek saz, anlamayana zurnayı soksan az. Ben de sazı, davulu, zurnayı elime aldım ve şarkılarımı söyledim. Şeytanın şarkılarını her biriniz dinlediniz. O şarkılar sizlere haksızlıklardan bahsetti. O şarkılar size bencilliği öğretti. O şarkılar size ışık tuttu. O şarkılar bu dünyada dönen entrikaları açık etti, özellikle bu şirketin içinde dönenleri. That has been quite the ride, hasn't it? Yarım bir sene boyunca arayışlarımın beni bu elimde gördüğünüz teneke parçasına getireceğini biliyordum. (Kemeri havaya kaldırıp incelermiş gibi bakıyor.) Buna neden bu kadar değer verdiklerini cidden anlıyor değilim ama bunun bende olması onların en büyük anahtarlarının bende olması anlamına geliyorsa neye benzediği veya neyi temsil etmesi gerektiği umrumda değil. Evet, kabul ediyorum, ben Universal şampiyonuyum. Bu da demek oluyor ki bütün ipler benim elimde. Amacıma tam ulaşamadığımı söylersem yalan olmaz aslında, fakat şu noktada artık hiç bir önem teşkil etmiyor. Çünkü baylar ve bayanlar, filmin sonuna geldik! Credit sahnesini oynatalım lütfen! Yazan, yöneten ve oynayan: Finn Balor! Bana haberleri duymadığınızı söylemeyin. PWE ölüyor. Buraya her çıktığımda size söylediğim her şey teker teker gerçek oluyor. Siz bile niye buraya artık geliyorsunuz bilmiyorum. Ya içinizde ufak bile olsa bir umut kırıntısı var ya da Stockholm sendromundan muzdaripsiniz. Zahmet etmeyip geldiğinize göre sizlere bir şov sunmama izin verin: Birlikte, el ele, son konuşmalarımızı yapıyoruz. Perdeler son bir kez açılıyor. Spot ışıkları son kez yanıyor. Oyun son bir kez sahneleniyor. Ve seyirciler son bir kez alkışlıyor. Ellerinizi boşuna yormayın, PWE kimsenin alkışlarını hak etmiyor. Bu gece, günahları son bir defa açığa vuruyoruz.''

''Universal kemerini ilk aldığım Summerslam II akşamını hatırlayalım. Peki Summerslam I'da ne yapıyordum? Elbette ki kapı dışarı ediliyordum. Neden mi? Haberimin olmadığı bir sakatlık yüzünden güreşmeme izin verilmediği için hakkımı savunmuştum. Bunun için Jimmy Jacobs'a ve onun eski köpeği Seth Rollins'e teşekkür edebiliriz. Sizleri bu duruma onlar da soktu. PWE'nin bu durumundan en az benim kadar onlar da sorumlu. O gün kendime bir söz verdim. Bu şirketi dizlerinin üzerine çöktürecektim. Güreşçileri, sizleri ve en önemlisi bu şirketin başındakileri. Geldiğimde ne mi gördüm? Ne Seth Rollins ortadaydı, ne de Jimmy Jacobs. İkisi de uzun bir süredir burada gözükmüyor? Neden mi? Çünkü ikisi de buraya gelip benimle yüzleşecek cesarete sahip değil. Doğru duydunuz, Seth Rollins benim yüzümden emekli oldu. Jimmy Jacobs ise kendi tabiriyle büyüttüğü bu şirkete yeniden adım atamıyor çünkü onun geçmişindeki en büyük hayalet burada. Beni uçurumdan aşağıya yuvarladı ama bilirsiniz, uçurumdan aşağı yuvarlanırken biriktim, biriktim ve karşınızda gördüğünüz adam oldum. Şimdi beni uçurumdan itenler ortada yok, çünkü korkuyorlar. Vince McMahon ise...nasıl diyelim....şanssız bir adam. Beni yanlış zamanımda yakaladı. Ve bana istediğimi vermek yerine kendi çıkarlarını önde tuttu. Yazık oldu. Dediğim gibi, PWE ölüyor. Vince McMahon da bu konuda kendini suçlayabilir. Çünkü bu PWE o kadar karanlık bir geçmişe sahip ki, başına geçip gemiyi sorunsuz bir şekilde yönetmek için gerçek bir güç gerekiyor. Benim içimde olan gibi. Hayır, hayır. PWE'nin aradığı kahraman ben değilim. Hatta tam zıttıyım. Ben kahramanları katlederim. Tıpkı Sheamus'a yaptığım gibi, tıpkı Goldberg'e yaptığım gibi. Söz verdiğim her şeyi yaptım. PWE'yi öldürdüm. En büyük sorumlu benim. Bunu söylemekten o kadar gurur duyuyorum ki.....''

''Biliyor musunuz? Ben güreşi severdim. Hem de her şeyden çok. Sevdiğiniz şeyi bulun ve onu öldürmesine izin verin. Ben de bunu yaptım. İtildim ve kakıldım, sonunda aradığım şeyi bulacağıma inandım. Hayat sürprizlerle dolu, istemediğiniz şeyleri istediğiniz yollarla bulursunuz. İstediğiniz şeyleri ise istemediğiniz yollardan bulursunuz. Sürgüne yollandım ve buraya lanet olası bir yok edici olarak geri döndüm. Kimse de bunun hakkında tek bir söz söyleyemez. Sizlere vaat ettiğim son gerçekleşmek üzere. Bunun kaçınılmaz olduğunu size defalarca söylemiştim. Beni dinlemeliydiniz. Ama zaman öğüt verme zamanı değil. Zaman, partinin tadını çıkarma zamanı. Zafer kutlamasına hoş geldiniz. Konfetileri alabilir miyim lütfen?''

Konfetiler patlıyor. Ringe dökülürlerken Balor üstünü silkeliyor.

''Bundan bahsediyordum. Nasıl? Şimdi tam bir kutlama oldu, değil mi? İçkilerinizi havaya kaldırın. (Balor da kemerini havaya kaldırıyor.) Şerefe! Benim zaferime, ve sizin mağlubiyetinize! (boo) Hala ekşiyiz sanırsam. Bana sorarsanız ekşi olmanız için hiç bir neden kalmadı. Yakın bir zamanda burada toplanıp beni yuhalayabileceğiniz bir yer bile olmayacak. Ne diyordu Seth Rollins: Don't be sad because it ended, smile because it happened? İnanın bana, gülümsenecek hiç bir şey yok. Tabii ki burada kutladığımız bu trajik ölüm hakkında yapabileceğiniz hiç bir şey olmadığını anlayıp üzülmek ile zaman kaybetmemeye karar verdiyseniz başka tabii ki. Öyle ya da böyle, bütün kahramanlarınız öldü. PWE öldü. Ben ise şampiyonum. Bir süre sonra bu da olmayacak. Fakat ben şunu fark ettim. Bütün bunları yaptım çünkü herkesin suratındaki ifadeyi görmek istiyordum. Bunun vereceği zevkin her şeyi geçebileceğini düşündüm. Ama görünüşe göre, siz çoktan ölmüşsünüz. Yeterince eğlendim, bir süre daha burada kalmamın gerçekten anlamı yok. Bence hepimiz birbirimizi eğlendirdik, ne dersiniz ha? Siz benim can sıkıntımı giderdiniz, ben ise sizinkini giderdim. Sizlerin o zayıf kalplerini ölümcül derecede çarptırdım. Bu duyguyu hayatınız boyunca tatmadığınıza eminim. Güzel zamanlardı, fakat ne yazık ki sona erdi. Siz bitmşsiniz, gerçekten. Vince McMahon ise sizden beter, tıpkı sırtını dayadığı vasat güreşçileri gibi. İnanın bana, burada yapacak hiç bir işim kalmadı. PWE'yi çoktan bitirdim bile. Ben gittikten kısa bir süre sonra kepenkleri indirecek. PWE batan bir gemi, ben ise haddimden daha uzun süre burada durup sizin ve tüm şirketin haline gülmek için kaldım. Fakat PWE ile birlikte batmaya hiç bir niyetim yok, anlarsınız ya. Sizler benim en büyük eğlence kaynağımdınız, şimdi ise bana tiksinti dışında hiç bir şey veremiyorsunuz. Hala buraya tutundunuz. Bu sahtekar yuvasını desteklediniz. Fakat bu hiç bir şeyi değiştirmedi. PWE yıkılacak, ve günün birinde içinde bulunduğumuz her şey gibi. Bunu biraz açalım diyorum ben.''

Balor derin bir nefes alıyor.

''Bu dünya iki şeyden yıkılacak. Bi binadan, bi de zinadan. Mahşer günü bütün binaları deniz geri isteyecek, batan bütün memleketler gibi. Deniz kumu eninde sonunda geri alacak, çaresi yok bunun. Ve sizler, Vince veya bana karşı çıkabileceğini düşünen herhangi güreşçi. Hepiniz...bir gün ne kadar bir boka yaramaz ve gerizekalı olduğunuzu anlayacaksınız. Umarım o gün geldiğinde iş işten çoktan geçmiş olur da, boktan hayatlarınıza olmadığınız insanlar gibi davranarak devam edersiniz. Fakat ben bunun daha fazla bir parçası olmayı planlamıyorum. Sizi, tüm kokuşmuşluğunuzla baş başa bırakacağım. Bunu da aynen böyle yapacağım.''

Balor Universal kemerini havaya fırlatıyor. Kemer yere düşüyor. Balor sıkkın bir ifade ile ring dışına çıkıyor ve spiker masasının üzerini dağıtıyor. Spikerler yerinden kalkınca Balor onlara yaklaşıyor. Spikerler korkunca Balor sırıtıyor ve geri çekiliyor. Yeniden ringe giriyor ve köşe yastıklardan birini söktükten sonra ring dışına atıyor. Giderken Universal kemerini de tekmeliyor ve ring dışına çıkıyor. Rampada tiyatrocu pozu verdikten sonra arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda da Balor'u çekmeye devam ediyor. Bir kaç görevli ona yaklaşıp 'bu neydi şimdi' diye soruyor fakat Balor elini cekedinin cebine götürüp cüzdanını çıkarıyor. Görevlilerin hepsine parayı verip 'alın bunu, karıya mı gidersiniz iddia mı oynarsınız bilemem.' diyor. Görevlilerin hepsi çekiliyor. Balor sırıtıyor. Yürürken Vince'in ofisinin önünde duruyor. Kapıyı çalıyor. Fakat hiç bir ses gelmiyor. Balor dönüyor ve yavaş yavaş arenanın çıkışına kadar ilerliyor. Kapıya gittikten sonra son bir kez arkasını dönüyor. Bir kez daha sırıtıyor ve yeniden arkasını dönüyor. Balor biraz daha ilerliyor ve en sonunda kameralar çekim yapmayı kesiyor. 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:

Bu Dünya İki Şeyden Yıkılacak
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası