PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Goodbye and Goodnight

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

REP Puanı : 28

MesajKonu: Goodbye and Goodnight   Perş. 08 Haz. 2017, 23:56

Devil's Sky!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

''The Cleaner'', Kenny Omega geliyor.

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Kenny Omega: İşte döndüm. Tekrar PWE topraklarına ayak bastım. Ne kadar hoş, değil mi ? Pardon, bunlar o kağıtta yazılan uzun paragrafın başıydı ama şu an fark ettim çok sıkıcı ve uzun. Benim vaktim dar ve sizlerin de paraları önemli. Neden mi döndüm, King of the Ring turnuvası. Niye şimdi döndüm, dönmek için güzel bir zamandı ve kapıda bir sürü fırsat vardı. Tek yapmam gereken o fırsatlara uzanmak ve almak. Peki tüm bunlar meydanda idi PWE de ki diğer ahmaklar niye yapmıyor ? Sorunun cevabı sorunun içinde gizli, çünkü ahmaklar. Ben kimim, ''The Cleaner''. Yani ne yaparım, bu gibi ahmakları temizlerim. Neden bunu yaparım, en iyisi ve şampiyon olmak, hayali gerçeğe dönüştürmek ve para kazanmak. Soru cevap tarzında yapınca her şeyi ne kadar kısa sürede açıklandı gördünüz mü ? Ve bu sadece başlangıç. Daha önce 2 kere PWE de yer aldım ama bunları yapamadım, niye mi ? Çünkü onlar yani takım elbiselerinin arkasında saklananlar Bullet Club üstünden iyi para kaldırmak istedi ve Bullet Club ile ilişkili bir kaç kişiyi aldı. Sonra dediler ki ''Yanlarına Kenny Omega gibi büyük bir yeteneği daha katalım ve daha çok para kaldıralım'' dediler. Bu Bullet Club olayını 2 sefer denediler, 2 sefer beni buraya getirdiler ama hep ellerinde patladı. Şu an 3. bir sefer yapıyorlar ama ilk 2'sinden farkı ise daha kişisel olması. Ve sizlere gönülden söylüyorum ki Bullet Club ile işim bitti. Şu an iplerin biraz daha fazlasını kendi elimde tutuyorum. Bu ipleri fazla sıkarsam ne olur ? Herkesin başı derde girer ve kaos ortamına gireriz. Bu ipleri fazla gevşek bırakırsam ne olur ? Beni istemediğim şeyleri yapmaya zorlarlar. Fakat korkmayın, böyle bir şey olmasına izin vermeyeceğim. Her şeyi abartmaya, ölüm veya kalım meselesi yapmaya gerek yok. Bazı şeyleri basit tutmak lazım. Ben sadece bir temizlikçiyim. Son derece yetenekli ve tehlikeli bir temizlikçi. O yüzden hoşça kalın ve iyi geceler.

Kenny Omega sözlerini bitirdikten hemen sonra klasik tauntunu yapıyor ve Devil's Sky eşliğinde kameralar kapanıyor.

Dolph Ziggler:

http://steamcommunity.com/id/sXe07

Goodbye and Goodnight
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası