PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 IWC King of the Ring Special Edition

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: IWC King of the Ring Special Edition   Paz 11 Haz. 2017, 21:59


Come and Get It çalıyor, pyrolar patlıyor.


Madison Square Garden da ki 14.000 PWE Hayranı ise heyecanla bekliyor. Kameralar spiker ekibine dönüyor.


Spiker ekibinden Corey Graves ve Nigel McGuinness ekranlara geliyor, ikili tokalaşıyorlar.

Corey Graves: İyi akşamlar PWE severler. Ben Corey Graves ve yanımda da Nigel McGuinness var. Bu IWC bölümü King of the Ring özel adı altında ekranlarınızda. Bu gece ki tüm maçlarımız King of the Ring turnuvası ilk raunt maçlarından oluşuyor.

Nigel McGuinness: Şu an çok heyecanlıyım Corey. Bu gece büyük bir şeye tanık olacağız. Bir sürü güçlü isim kozlarını paylaşacak ama kurallar gereği sadece birer kişi kazanıp üst tura çıkabilecek. Daha fazla uzatmayalım ve aksiyonu başlatalım.

Bir müzik duyuluyor.


Phenomenal!PWE Television Şampiyonu, ''The Phenomenal One'', AJ Styles geliyor.


Invasion!Goldberg geliyor.

King of the Ring Tournament First Round Match

AJ Styles vs Goldberg

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Maçın başlamasıyla Goldberg kendinden emin bir şekilde rakibinin üzerine gidiyor. Styles'da gardını alıyor. Tam Lock Up'a gireceklerken Styles ibr tekme çıkartıyor rakibinin karına! Şimdi bir de göğsüne vuruyor! Ardından iplere koşuyor! İplerden sekiyor ve geliyor. Goldberg sert bir LARIAT ile indiriyor onu! Beklemeden kaldırıyor tekrar. Kafasından tutuyor ve köşeye fırlatıyor. Şimdi kendiside koşuyor üzerine! Styles çekiliyor! Goldberg köşeye çarpıyor! Çarpmanın etkisiyle birkaç adım geri sekiyor. Bu sırada Styles'da karşı iplerden sekiyor! Arkası dönük rakibine ENZUIGIRI vuruyor! Goldberg yıkılmıyor! Kendisini iplere bırakıyor! Styles tekrar karşı iplerden sekiyor!! Bu kez sert bir DROPKICK vuruyor!!! Goldberg apron tarafına düşüyor!!! Styles şimdi köşeye çıkıyor!!! Apron tarafındaki rakibinin kalkmmasını bekliyor! Goldberg kalkıyor! Styles'tan PHENOMENAL FOREARM!!!! İkiside ringin dışına düşüyorlar!!!! Styles bariyer kenarından destek alıp kalkıyor. Goldberg hala yerde. Styles kafasından tutup kaldırmak istiyor. Bir anda Goldberg itiyor onu! Styles bariyere çarpıyor! Goldberg geriliyor. Spear için koşuyor!!!!! Styles tekme ile karşılıyor!!!!! Bir anda PELE KICK geliyor Styles'dan!!!! Goldberg sallanıyor ve dizlerinin üzerine düşüyor! Şimdi Styles tekrar kalkıyor. Goldberg'i ringin içine sokmak için hamle yapıyor. Başarıyor!

Şimdi Goldberg yerde! Styles'da apronda. Şimdi bekliyor ve iplerden sıçrıyor... SPRINGBOARD 450 SPLASH!!!!! Styles pervane oldu adeta! Hemen tuş deniyor. 1...2... 3 olmadan atıyor Goldberg!!! Styles şaşkın olsa da itiraz etmiyor hakeme! Dizlerinin üzerinde kısa bir süre bekliyor. Bu sırada Goldberg kendisini iplere sürüklenmiş durumda. Styles'da şimdi kalkıyor. Goldberg iplerden destek alarak kalkıyor. Styles sert bir FOREHAND CHOP vuruyor. Ardından bir tane de BACKHAND CHOP! Goldberg bir eliyle göğsünü tutarak tamamen ayağa kalkmayı başarıyor!!! Şimdi Styles ona yumruk atarken blokluyor!!!! Karnına bir tekme atıyor ve hemen bir EXPLODER SUPLEX yapıyor!!! Styles kalkmak istiyor! Goldberg ise onu bekliyor adeta! Styles kalkıyor. Goldberg yaklaşıyor ona. Şimdi karnına tekme atıyor ve kaldırıyor. FALLAWAY SLAM!!!!!! Styles köşeye yakına yere düşüyor bu kez! Şimdi destek alıp kalkıyor köşede. Goldberg koşuyor ona! Styles yine çekiliyor!!!! Goldberg köşeye çarpıyor!!! Styles çekildikten hemen sonra karşı iplere koşuyor!!!! Goldberg ona dönüyor. Styles iplerden sekip döndüğü anda Goldberg'in SPEAR'ı ile karşılaşıyor!!!!!! Goldberg SPEAR ile yere seriyor!!!! Şimdi deli gibi taunt atıyor ve hemen kaldırıyor rakibini. Şimdi kaldırıp adeta havaya dikiyor!!! VE JACKHAMMER!!!!!! Goldberg zafere yakın. 1...2...3!!! oluyor ve Goldberg kazanıyor.Goldberg tur atlayan bir diğer isim oluyor. Köşeye çıkıp taunt atıyor Goldberg ve kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda, Young Bucks ekranlara geliyor.Matt Jackson: Herkesin aklında aynı soru var. Bullet Club EZ/DZ'nin büyük bir kısmını PWE'den def etti ve üstünlük sağlayıp onlarla olan işini bitirdi ama neden Young Bucks Adam Cole'a saldırdı ? Bir kaç gündür bu soruyu alıyoruz. Eminim ki şu an Adam Cole bile ekran başında bir cevap bekliyor. Aslında beklememeli. Bunun olacağını önceden tahmin etmesi gerekirdi. Çünkü ben ve Nick PWE'ye geri döndüğümüzde hedefimiz Tag Team kemerlerini ele geçirmek, bol para kazanmak ve PWE de ki en iyi isimler olmaktı. Ama biz Adam Cole ile birlik olduğumuzda bu amaçtan saptık. Cole'un Ziggler'a karşı olan kini bizi her şeyden etti.

Nick Jackson: Tag Team Kemerleri için sadece 1 maça çıkabildik ve o maçı kaybettik fakat o maçtan sonra kemerleri emekli ettiler. Düşündüğümüz kadar para kazanamadık çünkü uzun bir süre boyunca arada bir yerde sıkışık kaldık. Ve PWE de ki en iyi isimler de olamadık. Biz PWE'nin en büyük yıldızları olma hedefi ile buraya geldik. Ürün satışlarında 1 numara olmak istedik, büyük şovlarda yer almak istedik, önemli maçlara çıkmak istedik ama Cole ve onu kaplayan nefret yüzünden hiçbirine sahip olamadık. Şu an Adam Cole da kendi yaptıklarının bedelini ödüyor.

Matt Jackson: Pişman mıyız ?

Nick Jackson: Hayır, değiliz.

Matt Jackson: Peki Adam Cole'u gelecekte ne bekliyor ?

Nick Jackson: Genel olarak pek çok şey ama bizden bahsediyorsan bolca Superkick.

Matt ve Nick Too Sweet tauntunu yapıyor ve kameralar ringe dönüyor.Space Demantia!''The Callihan Death Machine'', Sami Callihan geliyor.Swiss Made!PWE Intercontinental Şampiyonu, ''The Swiss Superman'', Cesaro geliyor.

King of the Ring Tournament First Round Match

Sami Callihan vs Cesaro

Zil çalıyor, Callihan ile Cesaro yumruklaşmaya başlıyor hızlıca, Callihan Cesaro'yu bacaklarından yere seriyor yumruklaşmada üstünlük sağlıyor, Cesaro Callihan'ı üstünden atıyor, ikisi aynı anda tekrar ayağa kalkıyor , Callihan Elbow Smash vuruyor, Cesaro'da karşılık olarak Elbow Smash vuruyor, Callihan Headbutt vuruyor, Cesaro sersemliyor, Callihan Cesaro'yu ringin dışına yolluyor, Cesara spiker masasına yakın yerde ayağa kalkarken Callihan onu yakalıyor Spiker masasının üzerine Scoop Slam yapıyor, Cesaro Spiker masasının üzerindeyken Callihan'da spiker masasının üzerine çıkıyor, Callihan Cesaro'yu kaldırıyor Front Suplex deniyor ama , Callihan Cesaro'yu kaldırmaya çalıştığı gibi Callihan'ın karnını yumruklamaya başlıyor, Callihan bırakıyor karnını tutmaya başlıyor , Cesaro onu yakalıyor ve spiker masasından aşağıya doğru GUT WRENCH SUPLEX YAPIYOR!! Callihan yerde acı içinde kıvranırken, Cesaro onu kaldırıyor kollarından yakalıyor ve apron'a doğru BUTTERFLY SUPLEX YAPIYOR!! ama Callihan izin vermiyor ardı ardına Knee vurmaya başlıyor, Cesaro bırakıyor, Callihan Cesaro'yu kolundan yakalıyor ve defalarca karnına tekme atmaya başlıyor, Cesaro yere düşecek iken Callihan tuttuğu koldan yere düşmesini engelliyor, Callihan Cesaro'yu yakalıyor ve apron'un üzerine EXPLODER SUPLEX YAPIYOR!! Hakem saymaya devam ediyor 6-7 Callihan Cesaro'yu ringe sokuyor ardından kendisi giriyor , Cesaro iplere doğru sürünmeye çalışırken Callihan onu bacağından yakalıyor VE STRETCH MUFFLER!!! Cesaro acı içinde bağırmaya başlıyor, elini yere vurmamak için direniyor sürünmeye çalışıyor ama Callihan kendini ringin ortasına kadar çekiyor, Cesaro dönmeyi başarıyor ve boşta kalan ayağı ile Callihan'ın bacağına ayak tabanı ile tekme atmaya başlıyor, Callihan tek dizinin üstüne düşüyor, Callihan bu sefer kendini komple yere bırakıyor ve bacakları ile Cesaro'yu bağlıyor, Cesaro Callihan'ın bacaklarından kurtuluyor ve sürünerek iplere ulaşıyor, Callihan Cesaro'yu bırakıyor , Cesaro bacağını tutarak ayağa kalkıyor ama Callihan'dan BICYCLE KICK GELİYOR!! Cesaro altından sıyrılıyor iplere gidiyor, Callihan 'da arkasından geliyor ama Cesaro'dan SPRINGBOARD EUROPEAN UPPERCUT GELİYOR!! Callihan yerdeyken Cesaro onu bacaklarından yakalıyor ve CESARO SWINGS!!! Çevirdikten sonra SHARPSHOOTER YAPIYOR!!! Callihan neye uğradığını şaşırmış şekilde, Callihan iplere  kadar ulaşıyor ama Cesaro bırakmıyor , Hakem Cesaro'yu uyarmaya başladığı sıra Callihan kendini ringin dışına bırakmaya çalışıyor, Cesaro hakemin yarısıyla bırakınca Callihan ringin dışına yuvarlanıyor.

Cesaro ringin dışına çıkıyor, Callihan'ı kaldırıyor , kolundan yakalayarak omzuna alıyor ve bariyerlerin üzerine SWISSBLADE YAPIYOR!! Callihan seyircilerin arasına düşüyor baygın bir şekilde, Cesaro ringe giriyor dinlenmeye başlıyor, hakem saymayı sürdürüyor 2-3, Callihan bariyerlere doğru sürünüyor 4-, Callihan şimdi bariyerlere tutunup kalkmaya çalışıyor 5-6, Callihan kendini bariyerlerin üstünden ileriye atıyor 7-8, Callihan tekrar kalkıyor 9-, Callihan son anda ringe giriyor ama Cesaro onu yumruklayarak karşılıyor, Callihan sersemlemişken Cesaro onu köşeye yolluyor, Callihan köşedeyken Cesaro'dan CORNER EUROPEAN UPPERCUT GELİYOR!! Callihan yere düşüyor ama Cesaro hızını bozmuyor köşeye çıkıyor taunt yapıyor, Callihan ağır şekilde tekrar ayağa kalkıyor, Cesaro'danDIVING EUROPEAN UPPERCUT!! ama Callihan son anda iplere çekiliyor, Cesaro boşa atlıyor, Cesaro ayağa kalkmaya çalışırken Callihan onu arkadan bacakları ile beraber omuzlarınaalıyor ve köşeye doğru ASSAULT DRIVER YAPIYOR!! Callihan tuşa gidiyor 1...2...2.888...attı. Cesaro köşeye tutunarak kalkmaya çalışıyor, Callihan iplere tutunarak Cesaro'yu tekmelemeye başlıyor, Cesaro yere düşüyor apron'a doğru sürükleniyor , Cesaro iplere tutunarak apron'da ayağa kalkıyor, Callihan köşeye basıyor VE SPRINGBOARD LARIAT YAPIYOR!! Cesaro ringin dışına düşüyor, Callihan hızlıca ringin dışına çıkıp Cesaro'yu ringe sokuyor, Callihan köşeye geçiyor Cesaro'nun kalkmasını bekliyor, Cesaro ayağa kalktığı gibi Callihan BICYCLE KICK VURUYOR!! Callihan tuşa gidiyor 1...2...2.8888...attı. Callihan hiç bekletmeden Headlock Driver için kaldırıyor, boynunu yakalıyor ama Cesaro izin vermiyor Callihan'ı köşeye doğru itiyor, Callihan yüz üstü köşeye çarpıyor sersemleyip arkasını döndüğünde Cesaro tekme atıyor Neutralızer pozisyonuna alıyor, Cesaro boynunu çıtlatma tauntunu yapıyor ama Callihan onu arkaya fırlatıyor, Cesaro iplere tutunarak kalkmaya çalışırken Callihan onu boynundan yakalayıp ringin ortasına sürüklüyor VE HEADLOCK DRIVER YAPIYOR!! Callihan tuşa gidiyor 1...2...3! Callihan kazandı.Callihan hemen kalkıyor ayağa ve taunt atıyor. Bir üst tura geçiyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve bir müzik duyuluyor.Live in Fear!''The Eater of Worlds'', Bray Wyatt geliyor.Ringe giriyor ve cebinden mikrofon çıkartıyor.

Bray Wyatt: Bunca zaman sonra geri döndüm. Neden döndüm veya bunca zaman neredeydim ? Bunlar önemli değil. Geldim çünkü bana ihtiyacınız vardı. Sizlere biraz hatırlatma yapmak gerekiyor. Ben buradayken PWE de korku çağları yaşanırdı. Kimseye rahat vermezdim. Bir süre sonra PWE de ki zamanım bitti, ta ki şu ana kadar. Kapanmamış meseleler ve yeni hedefler için geri döndüm. Benimle ters düşenleri cezalandırmak için buradayım. PWE'nin geleceği de önümüzde ki günlerde benim tarafımdan şekillenecek. Demem o ki yakın bir sürede bu evreni sallayacağım o yüzden sıkı tutunun.

Wyatt mikrofonu bırakıyor ve kollarını iki yana açıyor. Bir süre sonra ışıklar gidiyor ve geri geliyor. Geldiğinde Wyatt ringde yok. Kameralar da arka alana gidiyor.

Arka alanda Rennee Young ekranlara geliyor. Yanında Sami Zayn var.Renee Young: Sami bu hafta içinde öğrendiğimize göre Cesaro'nun Intercontinental Kemeri için bir maçın var. Kendisi de bu gece King of the Ring turnuvasına veda etti. Tıpkı senin de bu hafta içinde ettiğin gibi. Bunun hakkında ne düşünüyorsun ?

Sami Zayn: Tabi ki de turnuva dışında kalmak üzücü bir durum ama böylelikle maçımıza daha çok odaklanabiliriz. Benim gördüğüm şey 2 yetenekli güreşçi ve ortada uzun süredir etrafta olan prestijli bir kemer. Kendimi o kemere hedefledim. İstiyorum ve hak ettiğimi de düşünüyorum. Şu an devam ettiğim gibi devam edersem o kemeri de ele geçireceğimden %100 eminim.

Renee Young: Peki ya maçından sonra Will Ospreay'in sana saldırması hakkında ne diyebilirsin ?

Sami Zayn: Genç bir güreşçi. Kanı hızlı kaynıyor. Beni yendikten sonra bana saldırarak eline bir şey geçtiğini düşünüyor ama aslında bir şey geçmedi. Maçı kazandı ve tur atladı ama bu onun egosunu tatmin edemedi. Ve bu yüzden de bu turnuvada başarısız olacak. Ama onunla bir daha karşılaşırsam bu sefer dayak yiyen o olacak.

Renee Young: Bize katıldığın için teşekkür ederim Sami, maçın için de sana bol şans diliyorum.

Kameralar ringe dönüyor.Voices!''The Viper'', Randy Orton geliyor.Break The Walls Down!''Y2J'', Chris Jericho geliyor.

King of the Ring Tournament First Round Match

Randy Orton vs Chris Jericho

il çalıyor, lkili birbirine bakındıktan sonra lock up giriyor, Orton üstünlüğü sağlıyor, Jericho Knee vuracak iken Orton Jericho'nun arkasına geçiyor, Orton Jericho'yu yere serecek iken Jericho köşeye doğru geri gidiyor, Orton köşeye çarptığı gibi Jericho'yu bırakıyor, Jericho Orton'ı yakalıyor karşı köşeye yolluyor, Jericho köşedeki Orton'ın üzerine doğru koşuyor ama Orton'dan Elbow geliyor, Jericho suratını tutarak arkasını döndüğü anda Orton onu arkadan yakalıyor iplerin üzerine Back Suplex yapıyor, Jericho iplerin üzerinde acı çekerken Orton onu kafasından tutuyor ringe indiriyor, Jericho sürüklenmeye başladığı anda Orton onu kaldırıyor ama Jericho'dan ENZUIGIRI!! Orton dizlerinin üstüne düşüyor, Jericho iplere gidiyor, Jericho iplerden gelirken Orton ayağa kalkıyor Thez Press yapıyor, Orto yumrukladıktan sonra ayağa kalkıyor taunt yapıyor, Jericho o arada iplere tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyor, Jericho ayağa kalktığında Orton Clothesline vurarak ringin dışına yollamak istiyor ama Jericho eğiliyor, Orton ringin dışına düşecek iken iplere son anda tutunuyor apron'da kalıyor, Jericho köşeye doğru koşuyor, Jericho yandaki iplere koşuyor ve Aprondaki Orton'a SPRINGBOARD DROPKICK VURUYOR!! Orton ringin dışına düşüyor, Orton ringin dışındayken Jericho apron'da dinleniyor, Orton ringin dışında ayağa kaktığı gibi Jericho apron'dan MISSILE DROPKICK VURUYOR!! Orton bariyerlere kadar geriliyor, Jericho seyircilere karşı taunt yapıyor ardından Orton'ı kaldırıyor ama Orton Jericho'nun karnına knee vuruyor, Jericho karnını tutup geriliyor, Orton hızlıca onu kafasından yakalıyor ringin demirlerine gönderiyor, Jericho ringin demirlerine çarpıp yere düşüyor, Orton Jericho'yu yerde yumruklamaya başlıyor, Jericho karşılık veremiyor, Orton Jericho'yu kaldırıp ringe yuvarlıyor, Jericho ayağa kalkmaya çalışırken Orto ringe geliyor onu yakalıyor VE GUTWRENCH ELEVATED NECKBREAKER YAPIYOR!! Orton tuşa gidiyor 1...2...2.444...attı. Orton Punt Kick için köşeye geçiyor Jericho'nun kalkmasını bekliyor, Jericho dizlerinin üstüne geldiği gibi Orton'dan PUNT KICK GELİYOR!! ama Jericho son anda çekiliyor, Orton boşa gittikten sonra arkasını dönüyor, Jericho tekme atıyor, Orton karnını tutarken Jericho onun kollarını yakalıyor DOUBLE UNDERHOOK BACKBREAKER YAPIYOR!! Orton yerdeyken Jericho iplere gidiyor VE LIONSAULT!! Jericho devamında tuşa gidiyor 1...2...2.777.... attı.

Jericho Orton'ı bacaklarından yakalıyor VE WALLS OF JERICHO YAPIYOR!! Orton iplere doğru sürüklenmeye çalışıyor, Jericho iplerden uzaklaştırmak için ringin ortasına ilerliyor , Orton iyice bağırmaya başlıyor, Orton tekrar sürünmeyi deniyor ve bu sefer başarılı olup ipleri yakalıyor, Jericho bırakmak zorunda kalıyor , Orton iplere tutunarak zor bir şekilde ayağa kalkıyor, Jericho hızlıca Orton'ın üzerine doğru koşuyor ama Orton yumruk atarak Jericho'yu durduruyor, Jericho suratını tutrken Orton karnına tekme atıyor ardından Boynundan yakalıyor apron'a çekiyor VE SPIKE DDT!! Orton tuşa gidiyor 1...2...2.7...attı. Orton Jericho'yu kaldırıyor köşeye çıkarıyor, Jericho köşedeyken Orton'ın suratına tekme atıyor, Orton suratını tutarken Jericho DIVING CROSSBODY YAPIYOR!! ama Orton onu yakalıyor VE POWERSLAM!! Orton RKO için taunt yapıyor, Jericho ağır şekilde ayağa kalkıyor, Orton onu çeviriyor VE RKO!! ama Jericho son anda Orto'ı iplere yolluyor, Orton iplerden gelirken Jericho'dan CODE BREAKER!! ama Orton onu dizlerinden yakalıyor havaya fırlatıyor VE RKO!! Orto tuşa gidiyor 1...2...3!! oldu. Orton bir üst turda.Randy Orton galibiyeti kopartıyor bu gece de. Hakem onun elini kaldırıyor. Orton köşeye çıkıp taunt atıyor, kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda, Matt Hardy ekranlara geliyor.Matt Hardy: King of the Ring turnuvası benim için büyük bir fırsat. Doğru kafada kısa yoldan bu turnuvayı kazanıp bir kemer maçına çıkabilirim. Önümde bir çok zorlu sınav olacak ama aşmasını da biliriz. Yılların tecrübesi bu turnuvada bana yardımcı olacak. Böyle bahsetmem beni yaşlı gösteriyor ama doğru da. Kariyerimin son yıllarındayım fakat bu yıllar kariyerimin en iyi ve ihtişamlı yılları olabilir. Bunu öğrenmek için yapmam gereken şey de bu turnuvayı kazanmak.

Hardy bir taunt yapıyor ve kameralar ringe dönüyor.Devil's Sky!''The Cleaner'', Kenny Omega geliyor.Kingdom!PWE United States Şampiyonu ''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

King of the Ring First Round Match

Kenny Omega vs Cody Rhodes

Zil çalıyor ve iki güreşçi Lock Up için ringin ortasına geliyor. Birbirlerine kollarını uzatıyorlar, Omega rakibinden önce davranıyor ve Wrist Lock bağlıyor. Cody'nin karnına diz darbesi vuruyor Omega ve iplere koşuyor ve iplerden sekiyor, Cody Shoulder Block ile onu deviriyor. Şimdi Rhodes iplerden sekiyor, Omega yerde kalmayı seçiyor. Rhodes diğer iplerden sekiyor, Omega  Leapfrog ile zıplıyor ve rakibinin arkasında kalıyor. Cody bir anda arkasını dönüyor, Omega ona Jumping Enzuigiri vuruyor. Kenny hemen tuşa gidiyor 1.. 1.15.. de atıyor Rhodes. Omega rakibini yakalıyor ve Headlock bağlıyor ama çok baskı sağlayamıyor çünkü Rhodes'ın ayağı yere sağlam basıyor. Cody onun karnına bir kaç yumruk attıktan sonra Kenny onu bırakmak zorunda kalıyor. Kenny Omega karnını tutarken Cody ona Dropkick vuruyor. Omega hemen kalkıyor ayağa, Rhodes bu sefer Clothesline çakıyor. İkisi de ayaklanıyor, Rhodes yumruk atıyor ama Omega bloklayıp ona yumruk atıyor. Kenny 2. yumruğu da savuruyor ama Cody eğiliyor. Omega arkasını döndüğünde Rhodes onun karnına tekme atıp DDT! yapıyor ve tuş deniyor 1.. 1.25.. de Omega atıyor. Cody Rhodes ayağa kalkıyor ve taunt atıyor. Omega'yı saçından tutarak kaldırıyor. Omega ona bir yumruk atıyor. Cody daha sert bir yumruk atıp onu itiyor. Omega biraz geriliyor, Cody üstüne geliyor ama Omega ona Backhand Elbow darbesi vuruyor. Cody yüzünü tutar iken Omega sol elini Cody'nin kalçasının biraz üstüne koyuyor ve önce Cody'nin yanından sonra arkasından geçip önüne çıkıyor ve LARIAT! vuruyor ona, Rhodes takla atarak düşüyor. Cody Rhodes yarı ayakta kalıyor, Omega iplerden sekiyor ve ona V-TRIGGER!!! vuruyor, Cody iplere düşüyor. Rhodes iplerde toparlanıyor biraz, yarı ayakta. Kenny yine iplerden sekiyor ve bir kez daha V-TRIGGER!!! vuruyor. Omega tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Cody Rhodes.

Omega ayağa kalkıyor ve biraz soluklanıyor. Cody yavaştan hareketlenince Kenny klasik ateş etme tauntunu yapıyor ve bir kez daha V-TRIGGER!!! vuruyor... AMA! Cody çekilince iplere çarpıyor Kenny ve Cody ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Omega. Omega ayağa kalktığında Cody iplerden sekip ona BEAUTIFUL DISASTER KICK!! vuruyor. Kenny geri takla atarak düşüyor, Rhodes hemen onu yakalıyor ve kaldırıyor, Alabama Slam! ile yere çakıyor ve tuş deniyor 1.. 2.. 2.15.. de omzunu kaldırıyor Omega. Cody hemen kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor, Rolling Suplex ile onu köşeye doğru atıyor ve köşeye çıkıyor Cody. Kenny'nin kalkmasını bekliyor. Kenny kalkıyor ve bir hışımla köşeye çıkıyor. Rhodes ve Omega bir süre köşede kapıştıktan sonra Cody rakibine 2 tane Headbutt vurup ona aşağı itiyor. Cody tepede dengesini sağlıyor ve rakibinin üstüne MISSILE DROPKICK! ile uçuyor ama Kenny çekiliyor. Rhodes yere çakılıyor. Cody Rhodes yarı ayakta, sırtını tutuyor, Omega biraz geriliyor ve ona EX Hadouken!!! vuruyor. Cody iplere geriliyor. Rhodes iplere tutunarak kalkıp biraz ilerliyor ama Kenny onu durduruyor ve Flash Man's Time Stopper vuruyor. Rhodes iplere kalıyor şimdi, Omega da ona Dropkick çakıyor ve Rhodes dışarı düşüyor. Kenny taunt atıyor ringde, Cody dışarıda ayaklanıyor ve Omega iplerden sekip TOPE CON HILO! üstüne uçuyor. Omega da belini tutarak kalkıyor, rakibini kaldırıyor ama Rhodes onu bariyerlere ittiriyor. Kenny bariyerden destek alıp onun üstüne gidiyor ama Rhodes Flapjack ile onu zemine çakıyor. Omega'nın acısı taze iken Rhodes bir de Body Slam ile onu zemine atıyor. Omega belini tutarak Rhodes onu kaldırıyor ve kafasını bir keç kez ringe vurduktan sonra onu ringe sokuyor. Cody de giriyor ringe ve iplerden sekiyor, Low Angle Dropkick vuruyor ona. Cody şimde köşeye çıkıyor ve dengesini sağlıyor, MOONSAULT!!! ile atlıyor ama... Omega yine çekiliyor.... Fakat Cody de ayaklarının üstüne düşüyor, Omega da bekletmeden ona Back Kick vuruyor, Cody ringin ortasında karnını tutarken Omega iplerden sekiyor ve ona Kotaro Krusher!! yapıyor. Rhodes ayağa kalkmaya çalışırken Omega onu kaldırıyor ve ONE WINGED ANGEL!!! yapıyor. Omega tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Omega geri dönüş maçını kazanıyor.Hakem geliyor ve onun elini kaldırıyor. Omega bir üst tura geçiyor ve klasik tauntunu yapıyor. Bu görüntüler eşliğinde şovun sonuna geliyoruz.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
 
IWC King of the Ring Special Edition
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» R-Truth, Rookie'si King Booker'ı Çalıştırıyor.

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: International Wrestling Championship :: Special Events-
Buraya geçin: