PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

I win

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: I win   Cuma 16 Haz. 2017, 19:48

KINGDOM!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

United States Şampyionu American Nightmare Cody Rhodes girişte.

Ringe girip kemerini gösteriyor.

Mikrofon alıyor.

Cody Rhodes: Uzun zamandır beklenen gün geldi. PWE de ki kemerlerinden biri benim olacağım dediğim de bana güldünüz ama ben yaklaştıkça daha da sizleri umursamadım. Sonunda o gün geldi çattı ve United States kemerini kazandım. Kimse bunun geldiğini görmedi ama herkesi şaşırtmakta bana bahşedilen lanet olası harika bir yetenek. Bu kemere çok yabancı sayılmam aslında. Ele geçirmem uzun sürdü ama bu kemer ile hep bir bağlantım vardı. Bu kemeri 30 sene önce babam, 20 sene önce de abim kazanmıştı. Rhodes ailesi Birleşik Devletlerinin Şampiyonu olma onur ve gururunu daha önceden bir kaç kez tatmıştı ve şu an bir daha tadıyor. Bunun bir çeşit rekor da olması gerekiyor. Bir tarih kitabinin bir sayfasında mutlaka yer alacak. Bu altın bebeği aldığıma göre sırada ki hedefe geçmeliyim. King of the Ring turnuvası güzel duruyor fakat ondan elendim. Yani kemerimi korumam gerekiyor. Bu kemeri benden almaya cesaret edecek birisi varsa memnuniyet ile karşılarım kendisi. Ben diğer aptallar gibi istediği aldıktan sonra her şeyi salmam, daha da sıkı tutarım. Elime büyük bir nimet geçti ve ben bunun keyfini uzun süre sürdüreceğim. Eğer bu kemeri istiyorsanız gelin ve beni bulun.

Kingdom eşliğinde tauntlar atıyor Cody Rhodes, ringden ayrılırken kameralar kapanıyor.

CODY ''GOD DAMN'' RHODES

Current PWE United States Champion
Former PWE Tag Team Champion & Chris Jericho
Former RTF Tag Team Champion & Damien Sandow

I win
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası