PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 IWC King of the Ring Special Edition II

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: IWC King of the Ring Special Edition II    Paz 18 Haz. 2017, 20:02


Come and Get It çalıyor, pyrolar patlıyor.


Madison Square Garden da ki 14.000 PWE Hayranı ise heyecanla bekliyor. Kameralar spiker ekibine dönüyor.


Spiker ekibinden Corey Graves ve Nigel McGuinness ekranlara geliyor, ikili tokalaşıyorlar.

Corey Graves: İyi akşamlar PWE severler. Ben Corey Graves ve yanımda da Nigel McGuinness var. Bu IWC bölümü King of the Ring özel adı altında ekranlarınızda. Bu gece ki tüm maçlarımız King of the Ring turnuvası çeyrek final maçlarından oluşuyor.

Nigel McGuinness: Şu an çok heyecanlıyım Corey. Bu gece büyük bir şeye tanık olacağız. Bir sürü güçlü isim kozlarını paylaşacak ama kurallar gereği sadece birer kişi kazanıp üst tura çıkabilecek. Daha fazla uzatmayalım ve aksiyonu başlatalım.

Bir müzik duyuluyor.


Domination!


Bobby Lashley geliyor.


My Time Is Now!John Cena geliyor.

King of the Ring Tournament Quarter Final Match

Bobby Lashley vs John Cena

Zil çalıyor ve ikili Lock Up ile başlıyor. Üstünlük kuran olamıyor ama Lashley gücünü kullanıp Cena'yı ittiriyor, Cena geri takla atarak düşüyor ve hemen ayağa kalkıyor. John direk rakibinin üstüne gidiyor ama Bobby onu Shoulder Block ile deviriyor. Cena köşeye tutunarak kalkıyor, Lashley de koşuyor ve Body Avalanche yapıyor. Cena sersemliyor, Lashley karnına tekme atıyor ve Vertical Suplex ile ringin ortasına atıyor onu, Lashley iplerden sekip Low Angle Big Boot vuruyor ona. Bobby Lashley tuş deniyor 1.. 1.15.. de atıyor Cena. Lashley ayağa kalkıyor ve yine iplerden sekiyor, Running Splash ile atlıyor onun üstüne ama Cena çekilince Lashley yere çakılıyor. Lashley karnını tutarak kalkıyor, Cena arkasına geçiyor ve geriliyor. Cena taunt atıp koşuyor ve Throwback yapıyor. Lashley yüzünü tutarak kalkınca Cena Clothesline çakıyor ona. İkisi de kalkıyor ve John Cena'dan bir Clothesline daha geliyor. Yine kalkıyor ikisi, Cena karnına tekme atıp Fisherman Buster deniyor ama Lashley blokluyor onu ve kolunu yakalıyor, Wrist Lock bağlıyor ve karnına diz darbesi vuruyor. Lashley Cena'yı ileri doğru açıyor ve Short Arm Lariat vuruyor. Cena yerde Lashley taunt atıyor ve ellerini onun boynuna koyuyor ve Cena'yı öyle kaldırıyor. Karnına tekme atıyor Bobby ve SITOUT POWERBOMB!!! ile yere çakıyor onu. Bobby tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Cena. Lashley köşeye geçiyor ve SPEAR!!! tauntlarına başlıyor. Cena kalkıyor, arkasını dönüyor, Lashley SPEAR ile ona koşuyor... AMA Cena çekiliyor. Lashley arkasını dönüyor, John Cena onu AA!!! için omuzluyor... AMA Lashley debeleniyor ve onun arkasına düşüyor. John arkasını dönüyor, Bobby yumruk sallıyor ama Cena eğiliyor ve Lashley arkasını dönünce ona art arda 3 yumruk atıyor. Lashley biraz sersemliyor ve ileri doğru bir adım atıyor, Cena Hip Toss ile atıyor onu yere ve iplerden sekip Low Angle Dropkick vuruyor, tuşa gidiyor John 1.. 1.25.. de atıyor Lashley. Cena Lashley'yi kaldırıyor ve Fisherman Buster yapıyor. Lashley iplere tutunarak kalkar iken Cena onu kendine çekiyor ve bir de DDT! yapıyor. Cena tuş deniyor 1.. 1.50.. da atıyor Lashley. Cena şimdi onu kaldırıyor ve bir de Body Slam ile atıyor ve kaldırıp omuzluyor... AMA Lashley arkasına düşüyor ve belinden yakalıyor onu, German Suplex ile atıyor. İkisi de kalkıyor hemen, Cena onun üstüne koşuyor ama Bobby bir de Big Boot vuruyor ona ve köşeye geçip SPEAR!! tauntlarına başlıyor. Cena kalkıyor, Lashley koşuyor SPEAR için ama Cena onu omuzluyor ve hiç bekletmeden AA!!! ile atıyor, Cena tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor, Cena kazanıyor.


John Cena yarı finalde. Köşeye çıkıyor ve taunt atıyor, kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Kenny Omega ekranlara geliyor.


Kenny Omega: Turnuva basamaklarını hızla çıkmanın verdiği keyif güzel. Şimdilik her şey yolunda. İlk başta önüme kendisini çok şık sanan şımarık birisi konuldu ama onu yendim. Sonra kendisine verilenlere yetinemeyen birisi önüme konuldu ama onu da yendim. Tüm rakiplerim önümde tek tek düşüyor ve bu sadece uzun bir maceranın başlangıcı. Daha kat edilecek çok yol ve elde edilecek bir çok şey var. Ama her şeyin bir sırası var. Bu gece yarı final rakibim belli olduktan sonra Çarşamba akşamı SuperShow da kendisini de mağlup edip WorldWide da final maçında yerimi alacağım.

Omega sandalyeden kalkıyor ve klasik tauntunu yapıyor. Kameralar ringe dönüyor.


Next Level!


PWE World Heavyweight Şampiyonu Roderick Strong geliyor.


Voices!''The Viper'', Randy Orton geliyor.

King of the Ring Tournament Quarter Final Match

Roderick Strong vs Randy Orton

Zilin çalmasıyla maç başlıyor. İkili Lock Up a giriyorlar. Orton hemen rakibinin karnına diz vuruyor. Ardından sert bir yumruk indiriyor sırtına. Şimdi kafasından tutuyor ve köşeye götürüyor. Ardından köşede yumruklamaya başlıyor. Ancak hakem giriyor araya. Şimdi kolundan tutuyor Orton ve karşı köşeye fırlatıyor rakibini. Ardından üzerine koşuyor. Ama Roderick onu HIGH KNEE ile karşılıyor! Orton tekrar dönüyor rakibine. Roderick'ten bir HIGH KNEE daha!! Şimdi köşeye çıkıyor Roderick. Orton tekrar ona döndüğü zaman MISSILE DROPKICK vuruyor!! Şimdi tuş deniyor. 1...2... atıyor Orton. Roderick iki adım çekiliyor ve Orton'un kalkmasını bekliyor. Orton ise kendisini iplere kadar sürüklüyor. Şimdi iplerden destek alıp kalkıyor ayağa. Roderick üzerine geliyor ama Orton SHOULDER BLOCK ile karşılıyor. Roderick tek dizinin üzerine düşüyor ama tekrar ayaklanıyor. Şimdi tekrar Orton'u tutmak istiyor. Ancak Orton tek hamlede rakibini ikinci iplerden apron tarafına geçiriyor!!! Karnına tekme atıyor ve ikinci iplerden boynunu kavrıyor! ELEVATED DDT!!!!! Randy Orton bir engerek misali pusuya yatıyor hemen! Rko için taunt atıyor! Ama Roderick köşeye yuvarlıyor kendisini. Orton sinirleniyor ve rakibinin sırtına sert bir tekme indiriyor. Ardından boynundan tutup kaldırıyor. Şimdi sert bir EUROPEAN UPPERCUT vuruyor! Ardından bir de DROPKICK! Roderick köşeye yaslanıyor darbeden sonra. Orton geriliyor. Şimdi koşuyor üzerine! Roderick çekiliyor! Orton köşeye çarpıyor kafasını! Roderick arkasından itiyor onu köşeye ve Orton tekrar kafasını çarpıyor!!! Roderick şimdi bir anda Roll Up'a alıyor! 1....2.... atıyor Orton! Roderick hemen geriliyor. Orton sersemliğini atmak için kafasını sağa sola sallıyor. Şimdi ağır ağır kalkıyor. Dönüyor rakibine. Döndüğü anda SICK KICK!!!! Roderick yere seriyor Orton'u. Tuş deniyor. 1...2....3!!!! Roderick kazanıyor!Hakem ona kemerini getiriyor. Strong bir tur daha atlıyor. O taunt atarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Bir müzik duyuluyor.Invasion!Goldberg geliyor.Space Demantia!''The Callihan Death Machine'', Sami Callihan geliyor.

King of the Ring Tournament Quarter Final Match


Goldberg vs Sami Callihan

Callihan hızlıca Goldberg'in üzerine doğru koşuyor ama Goldberg onu dirseği ile karşılıyor, Callihan suratını tutarken Goldberg onu iplere yolluyor, Callihan iplerden gelirken Goldberg SPUNEBUSTER YAPIYOR!! Callihan köşeye doğru sürüklenmeye çalışıyor ama Goldberg onu kaldırıyor Biel ile ringin ortasına fırlatıyor, Callihan ayağa kalkmaya çalışırken Goldberg onu belinden yakalıyor VE GUTWRENCH SUPLEX YAPIYOR!! Callihan ringin dışına yuvarlanıyor, Goldberg  ringin dışına çıkıyor Callihan'ı kaldırıyor , Goldberg Callihan'ı kaldırdığı gibi Callihan Fore arm smash vuruyor ardından Goldberg'i yakalıyor ve apron'a EXPLODER SUPLEX YAPIYOR!! Goldberg apron'un üzerinde kalıyor, Callihan apron'a çıkıp Goldberg'i kaldırıyor VE FRONT SUPLEX İLE RİNGE SOKUYOR!! Goldberg ayağa kalkmaya çalışıyor ama Callihan onu bacağından yakalıyor VE STRETCH MUFFLER!! Goldberg direnmeye çalışıyor, Callihan iyice zorlamaya başlıyor, Goldberg iplere yakın olduğu için fazla acı çekmeden ipleri yakalıyor, Callihan bırakmak zorunda kalıyor, Callihan bırakıyor ardındna Goldberg'in boynunu yakalayıp ringin ortasına doğru sürüklüyor, Goldberg ağır şekilde ayağa kalkıyor ve bu seferde Callihan'dan BICYCLE KICK!! Goldberg altından geçiyor, Callihan boşa gidiyor, Goldberg iplere gidiyor, Callihan Goldberg'e yöneliyor ama Goldberg'den SPEAR!! Callihan ringe zımbalanıyor, Goldberg Callihan'ı kaldırıyor iki elinin üstüne alıyor VE MILITARY PRESS DROP YAPIYOR!! Goldberg Callihan'ı Jackhammer için kaldırıyor ama Callihan Goldberg'in karnına tekme atıyor ardındna iplere gidiyor, Callihan iplerden gelirken Goldberg'e BICYCLE KICK VURUYOR!! Callihan Goldberg'i hızlıca kaldırıyor HEADLOCK DRIVER!! ama Goldberg arkadan Calihan'ı iplere yolluyor, Calihan iplerden gelirken Goldberg POWERSLAM YAPIYOR!! Callihan sırtını tutarak ayağa erken kalkmaya çalışıyor ama Goldberg onu yakalıyor ve JACKHAMMER YAPIYOR!! Goldberg tuşa gidiyor 1...2...3! Goldberg kazanıyor.Goldberg tur atlayan bir diğer isim oluyor. Köşeye çıkıp taunt atıyor Goldberg ve kameralar arka alana gidiyor.

Shawn Michaels ekranlara geliyor.Shawn Michaels: Çok uzatmak istemiyorum. Bir kaç hafta önce Roderick Strong adil bir şekilde beni yendi ve kemerimi aldı. Çok kısa bir süre sonra da ben bana ait olan kemeri geri alacağım. Strong'un iyi olduğunu biliyorum ama ben Shawn Michaels'ım. O çocuk bir anda büyüklerin havuzuna atladı ama onu döve döve çıkartacağım.

Michaels sandalyeden kalkıp gidiyor, biz de ringe dönüyoruz.Swamp Gas!''The Backwoods Brawler'', Luke Harper geliyor.Live for the Moment!Matt Hardy geliyor.

King of the Ring Tournament Quarter Final MatchLuke Harper vs Matt Hardy

Zil çalıyor, ikili lock up ile başlıyor, Hardy yumruk atmaya çalışıyor ama Harper Hardy'nin kolunu yakalayıp arkasına geçiyor, Hardy arkaya doğru dirsek vuruyor, Harper bırakıyor, Hardy onu iplere yolluyor, Harper iplerden gelirken lariat vuruyor ama Hardy altından geçip Harper'ı yakalıyor ve Inverted Ddt yapıyor, Harper yerdeyken apron'a doğru sürükleniyor, Hardy Harper'ı apron'da kaldırıyor ama Harper Hardy'e Headbutt vuruyor, Hardy suratını tutarken Harper onu çeviriyor ve dışarıya doğru HALF NELSON SUPLEX YAPIYOR!!! Harper Hardy'i ringe sokuyor, Hardy yavaş yavaş ayağa kalkıyor ama Harper back kick vuruyor, Hardy karnını tutarken Harper'dan DISCUS CLOTHESLINE!! ama Hardy Harper'ın kolunu yakalıyor ve SIDE EFFECT YAPIYOR!!!  Hardy Harper'ı kaldırıyor TWIST OF FATE!! ama Harper son anda Hardy'i radan itiyor, Hardy iplere gidiyor, Hardy iplerden gelirken Harper'dan SUPERKICK!! Harper Hardy'i kaldırıyor Powerbomb için bacaklarının arasına almaya çalışırken Hardy Harper'ın karnına Knee vuruyor, Harper karnını tutarken Hardy onu çeviriyor VE EXTREME TWIST OF FATE YAPIYOR!! Hardy hızlıca köşeye çıkıyor VE DIVING LEG DROP YAPIYOR!! Harper son anda çekiliyor, Hardy boşa atlıyor, Hardy yerdeyken Harper onu bacağından hemen yakalıyor VE LEG CRAP YAPIYOR!! Hardy iplere doğru ilerlemeye çalışıyor, Harper ilerlemesini durdurmak için diğer bacağınıda yakalıyor VE BOSTON CRAB!! ama Hardy diğer bacağını yakaladığı gibi iplere ulaşmayı başarıyor, Harper bırakıyor, Hardy iplere tutunarak ayağa kalkıyor ama Harper'dan BIG BOOT GELİYOR!! Hardy son anda çekiliyor, Harper'ın ayağı iplerin üzerinde kalıyor, Harper ayağını iplerden çektiği gibi Hardy onu yakalıyor VE TWIST OF FATE! Hardy tuşa gidiyor 1...2...3 oluyor ve Hardy kazanıyor.Hakem onun elini kaldırıyor, Matt taunt atıyor. Bir üst tura geçiyor Matt. O taunt atarken biz de arka alana gidiyoruz.

Bray Wyatt ekranlara geliyor.Bray Wyatt: Kara günler gittikçe yaklaşıyor. Bray Wyatt yavaştan içlerinize işliyor. Ve ring içinde ne kadar güçlü olduğumu göstermeme de az kaldı. Bunu vurguluyorum çünkü bir çok kişi bunu unutmuş ve ortada rahat rahat geziyorlar. Onların bu kadar rahat olması da beni rahatız ediyor. O yüzden Çarşamba günü SuperShow da ringlere, ait olduğum yere geri dönüyorum. KAÇIN!

Işıklar gelip gidiyor ve Wyatt ortada yok. Kameralar ringe odaklanıyor.(ADAM COLE BAYBAY)

Something For You!''The One'', Adam Cole geliyor.Just One!Will Ospreay geliyor.

King of the Ring Tournament Quarter Final Match


Adam Cole vs Will Ospreay

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ospreay rakibinin yaklaşma çabasına karşılık veriyor ve hemen bacağına sert bir tekme indiriyor. Ardından karın boşluğuna da bir tekme vuruyor. Şimdi iplerden sekiyor. Rakibinin arkasından NOTHERN LARIAT vuruyor! Cole yere düşüyor ama hemen kalkıyor. Osperay kolundan tutuyor. İplere yollamak istiyor ama Cole reverseliyor ve rakibini iplere yolluyor. Ospreay iplerden dönünce Cole CLOTHESLINE deniyor ama Ospreay eğilip karşı iplere gidiyor. Sekiyor ancak sektiği anda Cole'dan SPINNING HEEL KICK! Cole tuş deniyor. 1...2... atıyor Ospreay. Cole şimdi kafasından tutup kaldırıyor rakibini. Sert bir yumruk atıyor önce. Ardından karnına tekme atıyor ve tutup kaldırıyor. EXPLODER SUPLEX! Yine tuş deniyor. 1...2... atıyor Ospreay. Cole şimdi kafasından ve tek kolundan yakalıyor rakibini. HEAD LOCK pozisyonundalar. Cole rakibini zorluyor. Ospreay direniyor. Hakem soruyor pes edip etmediğini. Ospreay hayır dercesine kafasını sallıyor. Şimdi tek bacağını yere koyuyor. Ardından diğerini. Şimdi ayağa kalkıyor. Cole'un karnına dirsek vuruyor! Şimdi bir tane daha! Cole kilidi bırakıyor. Ospreat iplere koşuyor. LEAPING CLOTHESLINE! Cole kalkıyor. Ospreay tekrar koşuyor ve bir LEAPING CLOTHESLINE daha!!! Ospreay iplere koşuyor ve sekiyor. STANDING SHOOTING STAR PRESS! Tuş deniyor 1...2... atıyor Cole! Ospreay geriliyor kalkmasını bekliyor. Cole kendisini ipelre kadar yuvarlıyor. Ordan destek alıp kalkıyor. Ospreay koşuyor. Cole ona sert bir SPRINGBOARD ONE LEG LARIAT vuruyor! Şimdi Cole tuş deniyor. 1...2... Ospreay kurtuluyor! Cole şimdi Superkick için taunt atmaya başlıyor. Ospreay kalkıyor. Cole SUPERKICK deniyor! Ama hayır! Ospreay eğiliyor! Rakibinin karnına tekme atıyor! Ospreay iplerden sekiyor ve ESSEX DESTROYER!!! Cole hareketsiz yerde! Ospreay bacaklarından köşeye doğru çekiyor. Şimdi Köşeye çıkıyor Ospreay. IMPLODING 450 SPLASH!!!! Hemen tuş deniyor. 1...2...3! oluyor ve maç bitiyor. Will Ospreay kazanıyor.Ospreay bu akşam tur atlayan son isim oluyor. Ayağa kalkıp taunt atıyor ve bu görüntüler eşliğinde şovun sonuna geliyoruz.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
 
IWC King of the Ring Special Edition II
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» R-Truth, Rookie'si King Booker'ı Çalıştırıyor.

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: International Wrestling Championship :: Special Events-
Buraya geçin: