PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

I'm The Real Power!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Achilles
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 32

MesajKonu: I'm The Real Power!   Salı 20 Haz. 2017, 04:12

The Truth Reigns!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

'' The Big Dog '' Roman Reigns ringe geliyor. Mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor :

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Roman Reigns

Yaşanan onca şeyden sonra sessizliği bozan kişi olarak söyleyeceklerim var. Rocky ve ben aynı aileye mensup iki kişi olarak, aramızdaki büyük sorunu çözmek için adam gibi bir adım atmamışken, yanlızca birbirimize Suriyeli görmüş milliyetçi gençler gibi bakarken, elimize fırsat geçti. Rocky'nin gerçekten ne istediğini bilmiyorum ama, bu iş gerçekten çok uzadı. Kuzenim olması ona kıyak geçeceğim anlamına gelmiyordu bunu defalarca söyledim. Onun anladığı tek şey sağlam birinden çıkan yumruklar. Bende o yumruklara sahibim! Kötü adam gibi görüldüğüm güreş kariyerim boyunca, çok fazla efsane tanıdım. Birçoğuyla kavga etmişliğim de var. Rock bu efsanelerden biri olmamasına rağmen kendisini güneşin etrafında döndüğü bir gezegen olarak görüyor. İçinde bulunduğu tüm saçmalıkları, gerçek bir kavgayla birleştirdiğim için beni suçluyor. Pekala. Ortada bir suç varsa ben bunu kabul edip üstlenebilirim. Zerre kadar sikimde değil. Rock kendisini Hızlı ve Öfkeli'deki çılgın ajan Luke Hobbs zannediyor. Seni anlıyorum kuzen. Ama burda hızlıda öfkelide olan benim! Muhtemelen bundan sonra yüzyüze bile bakmayacağız. Çünkü aramızdaki kor ateş harlandı hiçbir zaman sönmeyecek. Ringe çıkacağız ve kendi yöntemlerimizle bunu halledeceğiz. Siktiğimin ringinde ağzımıda burnumuda bırakabilirim. Kolum bacağım bir kere daha tutmayabilir. Hatta kariyerimde bir daha güreşemeyecek duruma gelebilirim. Bunların hepsini göze alıyorum kuzen. Senin sıcaktan kavrulmuş kıçına botlarımı yerleştirmek için herşeyi yapacağımdan şüphen olmasın. Boşa çıkarılan Universal Şampiyonluğu beni tetikler mi ? Elbette. PWE kariyerimde ilk kez ana kemeri kazanmak beni memun eder. Ama kazanacağım hiçbir şey, HİÇBİR ŞEY, senin morarmış suratını izlemekten daha çok keyif veremez. Sen ailedeki bir kambursun. Bu kamburun yıllarca ailiemize verdiği zarar ortada. Artık aile dışısın. Şimdi ailemi, bu kamburdan kurtaracağım. Seni yenerek ailenin sahte olmayan, gerçekten ismi için savaşan bireyi olarak ringten ayrılacağım. Hazır gel kuzen. Hiç olmadığın kadar hazır gel! 

Mikrofonu bırakıp ringten ayrılır.

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

I'm The Real Power!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası