PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The Messiah

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 26

MesajKonu: The Messiah   Salı 20 Haz. 2017, 19:25

Next Level!

Roderick Strong Next Level'in çalması ile stagede beliriyor. Yanında Triple H'i görmüyoruz. Strong belinde kemeri, elinde mikrofonu ile ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor.

Roderick Strong:

İşte buradayım! The Messiah! Kral beni buraya şampiyon olmam için gönderdi ve işte! Kemer belimde ve burada çook uzun süre boyunca kalacak bebeğim! Bu benim yeni oyuncağım ve sizlerde beni kıskançlıkla izlemek zorunda olan komşu çocuklarısınız. Aynı şey arkada şuan beni izleyenler için de geçerli. Burası artık Roderick Strong'un mekanı ve buna kimse karşı çıkamaz! Shawn Michaels gibi ihtiyarların artık burada olmasına gerek yok ki ben bunu Showdown şovunda çok güzel bir şekilde gösterdim öyle değil mi? Burası artık benim ringim, burası artık benim arenam ve bu kemer artık benim! İhtiyar babyfacelerinizi alın ve cehenneme gidin orası sizin gibilere en iyi değer gösterilen yer ve PWE'nin sizlere ihtiyacı yok, benim sizlere ihtiyacım yok! Arkamda Kralların kralı var ve bu bana sonsuza kadar yetecek bir güç veriyor. Bütün kariyerim boyunca bu kemeri koruyacağım için şimdiden çalışmaya başlamalıyım. Doğrusunu söylemek gerekirse çok yorucu bir yolculuk olacak ama Roderick her zaman hazır ve Roderick her zaman Strong! Buna hala inanmayan varsa geçen şov neler yaptığıma baksın ve hemen elleri ile yüzünü kapatıp utansın çünkü ben o insanları düşününce bile utanıyorum. Hadi biraz gerçekleri konuşalım değil mi?.. Roderick Strong kemeri kazandı ve şimdi atıp tutma sırası onda ama icraat yapabilecek mi? Evet yapacağım hem de hiçbir şampiyonun yapamadığı icraati yapacağım. Bu kemeri en tepeye çıkarıp PWE Universal Title'dan bile üstün bir kemer yapacağım. ve ben bunu yaptığımda benden nefret edenlerin gözyaşları ile yıkanacağım..

Şimdi Triple H yanımda yok diye çoğunuz ortaya dedikodu çıkaracaktır ama ben şimdiden sizin aptal yalanlarınıza cevap vermek istiyorum. Triple H bugün burada yok çünkü o benim yeni tişörtlerimin,posterlerimin dizaynı için uğraşıyor. İmza günlerimi ayarlıyor, reklam çekimlerimi ayarlıyor çünkü Roderick Strong'un yüzü her yerde olmalı! O büyük bir adam ve geleceğin kim olduğunu çok iyi biliyor bu yüzden benim için bu kadar çok çabalıyor ve çabasının karşılığını da alıyor! Eminim içinde biraz da olsa korku vardır.. Ona ihanet eden bazı sürtükler gibi olacağımı sanıyordur ama bu olmayacak.. Ben bir sürtük değilim ve istediğimi aldıktan sonra beni bu noktaya getiren adamı satmam. Şampiyonluğu kaybetsem bile Triple H benim her zaman akıl hocam olacak ve onunla bir sürü başarıya koşacağız. Şimdi bu kemeri aldım ve sırada bu kemeri başarı ile korumak var. Bunu en iyi şekilde yapacağımdan şüpheniz olmasın eğer şüpheniz varsa da şimdiden ağlamaya başlayın!

Roderick Strong sözünü bitirdikten sonra mikrofonu yere bırakıp kemerini belinden alıyor ve havaya kaldırıyor ardından müziği eşliğinde ringden ayrılıyor.

RPG:
"Messiah Of The Backbreaker" Roderick Strong

1x Television Champion
1x & Current PWE Champion

The Messiah
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası