PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Young Bucks! Young Bucks!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Machine
Jobber
Jobber

REP Puanı : 5

MesajKonu: Young Bucks! Young Bucks!   Cuma 23 Haz. 2017, 05:26

War of Nerves çalıyor. Young Bucks ekibinin müziği bu.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Matt & Nick Jackson geliyor.

Ringe girip taunt atıyorlar ve mikrofon alıyorlar.

Matt Jackson: Bazı insanlar Adam Cole'a yaptıklarımıza sinirlenmişler ve bizlere dönek diyorlar. Buna Adam Cole da dahil diye duydum ben. Ama biz buna hayat şartları diyoruz. Adam biz yerine ben olmaya başlamıştı ve buda bizim için kötü bir şeydi. Bi sorun gördük ve onu çözmenin en iyi yolu da Superkick ile onu yolcu etmekti. Makul bir çözüm bulduk ve onu uyguladık. Bu dünya da işler böyle yürür, eğer bu dünyanın bir fanı iseniz buna katlanmanız lazım. Yoksa n'olur ? Zamanınızı çöpe atmış olursunuz. Fakat umrumuzda mı ? Değil, paramızı alıyoruz sonuçta. Bu da çoğu kişinin bize sorduğu sorunun cevaplarından birisi. Neden yaptınız sorusundan bahsediyorum. Yapılması gereken şeyleri defalarca orda burda anlattık. Ama Adam Cole dahil olmak üzere anlamak istemeyenler veya anlamazdan gelenler var. O yüzden Nick bunu size bir kez daha anlatacak. Hadi Nick, şunları biraz aydınlat da burada daha fazla vakit kaybetmeyelim. Yapılacak iş verilecek ders ve tekmelenecek kafa veya kıç var ama bunları yapacak vakit çok az. Bitir şunu.

Matt geri çekiliyor, Nick öne çıkıyor.

Nick Jackson: Sonda ki espri güzeldi. Neyse konumuz Adam Cole ve neden tekmelendiği, daha da tekmeleneceği. Aslında ne ekersen onu biçersin mantığı var burada. Cole Ziggler'ı ve sahip olduğu, başardığı her şeyi gördü. Cole'ı en çok sahne ışığı cezbetti ama onu almak kolay olmayacaktı. Tabi ki Cole'un geri dönmesi ona sahnede yer verecekti ama kısa bi süre için. Buda ona yetmeyecekti. Biz ondan bir kaç hafta önce dönmüştük. Biz döndüğümüzde Karl Anderson yalnız takılmaya başlamıştı. Cole da dönünce ilk iş bizimle iletişime geçti ve bizde onun yanında durmayı seçtik. Bir süre boyunca Ziggler ve ekibinin, hatta istediklerinin önüne geçtik ama sonra Usos'un kadroya gelişi ve Harper'ın daha aktif rol oynaması devreye girince sıkıntılar oldu ve o zaman da biz Anderson'u yanımıza aldık. Sayılar dengelendi ve adil bi kavga olacaktı. Ama Cole'un aç gözlülüğü onu kör etti. Ziggler'ın karısına saldırmak veya onu aşağılamaktan bahsetmiyorum bunlar normal şeylerdi ama sadece kendisine odaklanmıştı ve bize ettiği bir kaç vaatleri de unutmuş gibiydi.

Matt öne çıkınca Nick susuyor.

Matt Jackson: Ben, Nick ve Anderson da buna dur deme kararı aldık kendi aramızda. Direk gidip Adam'ı dövüp böyle böyle demiyecektik. Biz bir ekibiz ama daha önemlisi arkadaşız. Onu güzelce uyaracaktık, tavsiye verecektik. İyi arkadaşların yaptığı gibi. Bi nevi arkadaşlık borcu işte. Ama Bullet Club vs EZ/DZ maçına yaklaştıkça Cole daha da sıkıntılı davranmaya başladı, bizleri geri çevirip duruyordu. Sonra da bardağı taşıran son damla gerçekleşti. O takım maçını kaybettik ve onlara saldırdık. Bunu Adam istedi ama bunun sonuçlarını umursamadı. 

Nick onu geri çekiyor ve öne geçiyor.

Nick Jackson: Sonuçları da oldu. Soluğu yetkililerin yanında aldık ve kaybedenin buradan gideceği maçı kararlaştırıldı. Adam direk grup adına kabul etti. Hepimize ayrı maçlar denk geldi. Yine üçümüz oturduk konuştuk ve bu sefer Adam'ı dövme kararı aldık. İşlerimi riske attı. Maçlar sonucu Anderson kovuldu, biz kıçımızı zor kurtardık ve Adam da burada kaldı. Ama artık canımıza tak etti ve ona haddini bildirdik. Başkasının yerine göz koydu ve buna yaklaştı fakat bize aradan çıkarınca da biz onun yerine göz koyduk ve onu aradan çıkarma kararı aldık ve bize soracak olursanız da isabetli bi karar oldu.

Matt & Nick kafa evet anlamında kafa sallarken bir müzik duyuluyor.
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: Young Bucks! Young Bucks!   Paz 25 Haz. 2017, 00:55

Müzik duyuluyor ama kimse gelmiyor, bir anda ekranda Cole beliriyor ve Matt ile Nick hemen ekrana yöneliyor.

Cole: Güreş dünyasında insanlar elde etmediği şeyleri elde ettiği zaman değişim gösterir. Ben değişimimi övgüler elde ettiğim zaman gerçekleştirdim, ismimi bilmeyen insanların beni desteklemesi bile harika bir duyguydu. Sizler için de aynısı geçerli, değişiminizi yanımda durup ilgiye ortak olmanız ile gerçekleştirdiniz. Sanırım bu ilgi size biraz fazla geldi? Emin olun eğer ben olmasaydım bu Pwe şirketinden yüzünüz asık gidecekti, ama sayemde hiç elde edemediğiniz şansları elde ederek kendinizi kanıtladınız. Bunca yıllar boyu Bullet Club'ın ismini bilmeyen sade güreş takipçileri benim sayemde bu takım üyelerini diğer şirketlerde bile takip ediyor. Çünkü Adam Cole eğer bir topluluğa katıldıysa demekki bir şeyleri doğru yapıyor demektir. Ben bu güreş mesleği ile uğraşmasaydım elbet kendime farklı bir iş bulur ve o işte yine en iyisi olurdum ama sizler için aynısı geçerli değil, sizlerin elinizde bir tek güreş var. İnsanlar sizin ihanetinizi umursamıyor, benim nasıl intikam alacağımı tahmin etmeye çalışıyor ve insanların sizi umursamadığı savaşta halen sidik yarıştırmaya devam etmekte sizin hatanız. Ama bu hataları umursamadan sizi tekrar ilgiye yani kendi tarafıma alabilirdim ama eğer bir kere orospuysan hep orospusundur ve sizde mermi sıktığımız insanların arasına çoktan girdiniz. Eğer sizin adınıza karar aldım diye nefret besliyor iseniz yaptığınızı yanlış bulmuyorum, sırtımı bir avuç korkağa emanet etmek yerine benim kararım ile kendine güvenerek maça çıkan kişileri tercih ederim.

Mkk:

Young Bucks! Young Bucks!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası