PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Boom Boom: Cross Rhodes

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: Boom Boom: Cross Rhodes   Cuma 23 Haz. 2017, 21:17

KINGDOM!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

United States Şampyionu American Nightmare Cody Rhodes girişte.

Ringe girip kemerini gösteriyor.

Mikrofon alıyor.

Cody Rhodes: Geçen sefer ringe adım attığımda bir rakip istedim ve PWE hemen önüme bir tane attı. Eski dostum Chris Jericho. Bana soracak olursanız Chris berbat bir dost ama çok iyi bir güreşçi. Ring içinde zekasını iyi konuşturuyor ve her an size silahlarından biri ile vurabilir. Ama bunu kendi zamanında yapabilirdi. 2017 de gördüğümüz Chris Jericho ise bu kabiliyetlere çok uzak. O kadar uzak ki onu yenmem için çok bir şey yapmaya gerek bile kalmadı. Kolay bir şekilde PWE United States Kemerimi korudum ve sözlerimin değerini yine gösterdim. Ama bir Rhodes olarak benim önüme atılan bu rakip beni çok zorlamadı. Zorlanmayı seven bir aileyiz. O yüzden maç sonrası daha güçlü bir rakip talep ettim. Bir kişi de bekletmeden buna cevap verdi. O kişi de Kofi Kingston'dan başkası değildir. Kendisine saygı duyuyorum, ben herhangi birini davet ettim o da geldi ve benim taşıdığım bu kemeri istedi, evet iyi güzel. Herkesin hedefinin olması iyi bir şey, ne yaptığımızı biliyoruz. Fakat sonrasında yaptığı çirkince şeyi kendisine veya herhangi bir güreşçiye yakıştıramıyorum. Ben ona doğru gitmiş olabilirim ama o bana saldırdı. Çirkin ve korkak bir şekilde bana saldırdı ve benim kemerim ile gösteri yaptı. Bunu yediremem ve kabul edemem. O yüzden de şu an kendisinin buraya gelmesini ve bir açıklama yapmasını istiyorum. Bunu diyorum çünkü Pazar gecesi onu yendiğim de başka mazeretler duymak istemiyorum.

Cody Rhodes beklemeye başlar.

CODY ''GOD DAMN'' RHODES

Current PWE United States Champion
Former PWE Tag Team Champion & Chris Jericho
Former RTF Tag Team Champion & Damien Sandow

Boom Boom: Cross Rhodes
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası