PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

PWE Legacy Night 1

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

REP Puanı : 28

MesajKonu: PWE Legacy Night 1   Çarş. 28 Haz. 2017, 23:30

The Legacy!

Şarkı çalıyor, Intro oynuyor ve pyrolar patlıyor. Kameralar spikerlere dönüyor.

Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. Sizlere PWE Legacy adlı şovları anlatacağız.

Jerry Lawler: Çok heyecanlıyım JR. 3 Günlük büyük bir macera yaşayacağız ve bir sürü güzel şeye tanık olacağız. Bu günü sabırsızlıkla bekledim. İkimizinde bu geceden ümitli olduğunu biliyorum, o yüzden bir an önce başlayalım.

Invasion!

Goldberg geliyor.

Kingdom!

PWE United States Şampiyonu ''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

PWE United States Championship Match

Cody Rhodes (c) vs Goldberg

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor. İkili Lock Up ile başlıyor ama Goldberg çok geçmeden rakibi Cody'yi yere atıyor. Cody sinirli bir şekilde kalkıyor ayağa. Direk rakibinin üstüne gidiyor Rhodes ama Goldberg Clothesline vuruyor ona, Cody yine yerde. Cody yine sinirli bir şekilde kalkıyor ve Goldberg'e art arda 3 yumruk atıyor ama Goldberg neredeyse hissetmiyor ve şimdi Goldberg bir yumruk sallıyor, Rhodes eğiliyor. Goldberg arkasını dönüyor, Cody ona hemen bir yumruk atıyor ve sonrasında karnına bir tekme atıp kendisini yere bırakıyor ve yarı ayakta karnını tutan Goldberg'in kafasına tekme atıyor. Rhodes hemen kalkıyor, Goldberg yüzünü tutuyor. Rhodes ona doğru koşu yapıyor, Goldberg gelişine yumruk sallıyor ama Rhodes yine eğiliyor ve ipten zıplıyor, BEAUTIFUL DISASTER!!! vuruyor... HAYIR! Goldberg onu havada yakalıyor ve Scoop Powerslam ile yere çakıyor onu. Goldberg tuş deniyor 1.. de atıyor Cody. 

Goldberg ayağa kalkıp taunt atıyor, Rhodes'u kaldırıyor AMA! Rhodes Shoulder Jawbreaker yapıyor ve Rhodes boynundan tutuyor onu ve aşağı doğru çekiyor, orta iplerin arasından dışarı atıyor onu. Goldberg dışarıda hemen ayaklanıyor, ringe arkası dönük. Cody de iplerden sekiyor ve ona Baseball Slide vuruyor. Rhodes iplere tutunarak kalkıyor ve taunt atıyor. Goldberg kalkıyor ve arkasını dönüyor, Rhodes Slingshot Plancha! ile onun üstüne atlıyor. Rhodes hemen kalkıyor ve rakibini kaldırıyor, bariyerlere atıyor onu. Rhodes aprona çıkıyor, Goldberg biraz ayaklanınca da köşeye çıkıyor Cody. Goldberg kafasını kaldırıyor ve Cody Rhodes MOONSAULT!! ile onun üstüne atlıyor. Rhodes hemen rakibini kaldırıp ringe sokuyor ve kendisi de girip tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Goldberg. Rhodes hemen kalkıyor ve onu da kaldırıyor, DDT yapıyor birde. Cody zar zor Goldberg'i yine kaldırıyor ve CROSS RHODES pozisyonuna alıyor onu... AMA! Goldberg debeleniyor baya ve Cody hareketi yapamıyor. Goldberg onun kolunu iyice kavrıyor ve Wrist Lock bağlayarak kurtuluyor, onun arkasına geçiyor. Goldberg onu iplere atıyor. Cody iplerden gelince Big Boot vuruyor ona Goldberg. Rhodes ayağa kalkmaya çalışırken Goldberg onu kaldırıyor ve iki elinin üstüne alıyor, Gorilla Press Slam! yapıyor. Goldberg tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Rhodes. Goldberg Jackhammer!!! tauntu atıyor ve onu kaldırıyor... Fakat Cody arkasını düşüyor. Goldberg ona dönünce Cody onu 2 tane dirsek darbesi vuruyor. Sonra bir kaç yumruk atıyor ve karna da tekme, ardından da göğüs kafesine tekme atıyor. Rhodes bekletmeden bir de European Uppercut patlatıyor ona ve iplerden sekiyor, BEAUTIFUL DISASTER! vuruyor... AMA Goldberg eğiliyor bu sefer. Cody kalkıyor ve arkasını dönüyor... SPEAR!!! vuruyor Goldberg ona. Goldberg onu kaldırıyor havaya ama Cody hemen düşüyor. Goldberg onu sıkıca tutup kaldırıyor ve JACKHAMMER!!! yapıyor. Goldberg tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, Goldberg yeni şampiyon.

Goldberg PWE United States Kemerini kazanıyor ve kariyerine sadece 1 başarı daha eklemiyor. Bu gece Goldberg Triple Crown ve Grand Slam'i de kariyerine ekliyor. O sevinirken kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Vince McMahon'ı görüyoruz. Etrafta dolanıyor ve Paul Heyman'ı görüyor, onun yanına gidiyor.

Vince Heyman'a sesleniyor.

Vince McMahon: Merhaba Paul E. Seninle konuşmam gereken bir şey var. 

Paul Heyman: Sizi din-

Vince McMahon: Araya girme Paul E. Sadece dinle. PWE'de büyük bir değişim gerçekleşecek, biliyorsun. Bu sebeple alınan bazı kararlar var. Sen buradaki en tecrübeli adamlardan birisin Paul E. Ancak maalesef artık bizim için yapabileceğin bir şey yok. GM olarak  işine son veriyorum! 

Vince ordan ayrılırken Paul Heyman şaşkın şaşkın ona bakarken bakıyor. Kameralar ringe dönüyor.

Written In My Face!

Sheamus geliyor.

Man with A Plan!

''Man with A Plan'', The Brian Kenrick geliyor.

Singles Match

Sheamus vs The Brian Kendrick

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Kendrick Lock Up için tek elini gösteriyor. Sheamus tek elini uzatıyor. Ama bir anda rakibinin karnına diz geçiriyor. Şimdi mayosundan ve kafasından tutup köşe direğine fırlatıyor!!!! Şimdi belinden kavrıyor ve geri çekiyor. Ardından bir kez daha köşeye itiyor!!! Kendrick sersemlemeye başlamışken Sheamus Ona dönüp daha yeni başlıyoruz diyor. Şimdi kafasından tutuyor ve apron tarafına geçiriyor. Kendrick iplere tutarak kalkmak istiyor. Ağır ağır kalkarken Sheamus karşı iplerden sekiyor ve BROGUE KICK!!! Sheamus Kendrick i Brogue Kick ile dışarı atıyor!! Kendrick hareketsiz bir şekilde ringin dışında!!!! Sheamus ise ringe ona bakıyor sırıtarak. Arkasından intikam zamanı fella diye bağırıyor. Bu arada Kendrick hala kalkamıyor. Hakem ise 6 ya gelmiş durumda. Sheamus hemen ringin dışına çıkıyor ve Kendrick i ringe sokuyor. Kendrick yeni yeni tepki vermeye başlıyor! Ağır ağır kalkarken Sheamus köşeden BATTERING RAM ile atlıyor be yere seriyor onu!!!! Sheamus şimdi Brogue Kick için taunt atmaya başlıyor. Kendrick yavas yavas kalkıyor. Sheamus koşuyor ona... Kendrick çekildi!! Sheamus boşa sallıyor!! Kendrick arkasından koşuyor şimdi ve köşeye kafasını çarpıyor Sheamus'un!! Şimdi arkasından Roll Up a alıyor!!!! 1...2...2.70!!!! Sheamus son anda kurtuluyor Roll Up tan!! Şimdi Kendrick köşeye çekiliyor Sheamus ise ona bakıyor şaşkın şaşkın. Sheamus kalkarken Kendrick ona doğru koşuyor ama Sheamus yakalıyor Kendrick'i. IRISH CURSE BACKBREAKER yapıyor!. Kendrick iyice sersemlemis durumda. Sheamus bir kez daha Brogue Kick tauntu atıyor. Köşede bekliyor. Şimdi sallana sallana kalkıyor Kendrick. Sheamus geliyor ve BROGUE KICK!! Kendrick artık hareket edemiyor. Sheamus şimdi tuş için ayağını göğsüne basıyor Onun. 1....2....3! Sheamus kazanıyor.

Rakibine hiç fırsat vermeden kazanıyor Sheamus. O taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Bray Wyatt ekranlara geliyor.

Kameraya yaklaşıyor Wyatt.

Bray Wyatt: Hayatın çok karmaşık olduğu zamanlar vardır. Hepsini tek tek anlatsam da saatler, günler sürer. Hepsin de ayrı bir hikaye var çünkü. Ama ben bugün tek bir kişinin hikayesini anlatacağım. Luke Harper'ın hikayesi. Luke Harper'ı ilk yanıma olduğumda paramparça idi. Kaybolmuş bir ruhtu. Ona yardım ettim. Kendisini bulmasını sağladım, potansiyelini fark etmesini sağladım. Luke Harper'ı ben düzelttim. Ve doğaya saldım. Şimdi kendisi Television Şampiyonu. Onun için güzel. Ama uzun sürmeyecek. The New Face of Fear kendisini PWE dünyasına adapte etmeye çalışıyor ve bu dünya da ki değerli altınlardan birini ele geçirmekten daha iyi bir adapte olma yöntemi yok. Senin ve Television Kemerin için geliyorum Luke Harper. KAÇ!

Işıklar gelip gidiyor, Wyatt ortadan kayboluyor. Biz de ringe dönüyoruz.

The Truth Reigns!

PWE Universal Şampiyonu Roman Reigns geliyor.

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Roman Reigns: PWE Legacy şovları içerisinde 3 gece de zorlu maçlarda varım. Bu gece The Undertaker ile, yarın gece Shield ve Bullet Club takım maçı ve son gece de Roderick Strong ile bir kemer birleştirme maçı. Yerimde başka bir adam, güreşçi veya şampiyon olsa bu takvimden korkardı. Peki ya ben ? Tabi ki de hayır. Hepsi birer rakip ve yenilmez rakip yoktur. Bu gece efsane ama yaşlı Undertaker'ın eski kıçına tekmeyi basacağım ve kazanacağım. Yarın akşam Shield'ın Bullet Club'dan daha üstün olduğunu göreceğiz, maç sonunda ki klasik bir Triple Powerbomb ile. Ondan sonra da PWE World Heavyweight Şampiyonu Roderick Strong'ı yeneceğim ve onun kemerini de alacağım. Bu kadar açık ve net. Beni Cheer'layın veya Boo'layın, gerçekler gerçektir.

Reigns sözünü bitiriyor ve bir müzik duyuluyor.

Next Level!

PWE World Heavyweight Şampiyonu Roderick Strong geliyor.

Ringe girip mikrofon alıyor.

Roderick Strong: Çok konuşuyorsun Roman. Bunu sana söyleyen oldu mu hiç ? Söyleyen olmadıysa duyman gerekiyor dostum. O lanet olası çeneni kapat ve işimize geçelim.

Roman Reigns: Komiksin değil mi ? Komik küçük bir adamsın. Ne hoş. Ve evet Strong, bunu bana söyleyen oldu. Brock Lesnar'ın ta kendisi. SummerSlam de onu yendikten sonra ortadan kayboldu. The Rock'ın ta kendisi. WorldWide da onu yendikten sonra ortadan kayboldu. Arada ki bağlantıyı bulabileceğini düşünüyorum.

Roderick Strong: Senin de gözden kaçırdığın bir bağlantı var. Neredeyse 5 yıldır ekranlardasın. Onlarca ülkeden, yüzlerce kanal ve yayınlarda binlerce insan seni izledi. Raw veya SmackDown da. Showdown veya Rise da. Royal Rumble da, WrestleMania da, War Time da, X-Rated de, SummerSlam de, WorldWide da. Bunu çok iyi biliyorum Reigns. Çünkü ben ve bazı yakın arkadaşlarım oturup senin bu şovlara çıkmanı izlerdik. Senin gibi bu şovlarda çıkmadık, senin kazandığın kemerler gibi kazanmadık, senin çıktığın Main Event'ler gibi maçlara çıkmadık. Ama biz de güreştik. Tüm dünya da. Bir lisenin basketbol sahasından, orta derece bir arenaya, oradan da bir stadyuma kadar. Belki de isimlerimiz sizinki kadar duyulmadı veya sizin kadar tanınmadık ama biz de en iyi yaptığımı her an ve her zaman yaptık. Sizler gibi bizlere büyük bir güreşçi olmanın kaderlerde var olduğu veya bunun için doğunulduğu söylenmedi. Geldiğimiz yerler çok çalışarak ve başka insanları hatalı çıkarıp çeneleri kapatarak geldik. Ve bunların aynısı da ben sana yapacağım.

Roderick Strong mikrofonu atıyor, kemerini yere bırakıyor ve tişörtünü çıkartıp gardını alıyor. Reigns sen ciddi misin diyor ona, Strong ise geri çekilmiyor. Reigns biraz gülüyor ve sonra kemerini belinden çıkarıyor ve yere koymak için eğiliyor. O sıra da Strong onun kafasına tekme atıyor. Roman bir anda ayaklanıyor, Strong ona bir kaç yumruk atıyor ve sert bir Backhand Choğ vuruyor, Reigns iplere kadar geriliyor. Strong da koşuyor ve ona Clothesline vuruyor, Reigns dışarı uçuyor. Strong hemen onun kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor, Reigns sinirli. Strong kemerini ona atıyor ve kendi kemerini alıp köşeye çıkıyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada bir maç daha var.

Can You Feel My Heart!

''Bruiserweight'', Pete Dunne geliyor.

Fight!

Kevin Owens geliyor.

Singles Match

Pete Dunne vs Kevin Owens

Zil çalıyor ve 2 güreşçi birbirine yaklaşıyor. Owens rakibinin karnına tekme atıyor ama Pete Dunne onu yakalıyor ve bir anda bırakıyor, KO sallanıyor biraz. Dunne o açıdan yararlanıyor ve onun kafasına art arda dirsek darbeleri vuruyor. Kolundan tutuyor onu Pete ve köşeye atıyor, kendisi de köşeye koşuyor ve Running Corner Forearm vuruyor ona. Dunne Rolling Suplex ile de onu ringin ortasına doğru atıyor. Dunne tuş deniyor 1.. de atıyor Owens. Dunne hemen kalkıyor ve taunt yapıyor. Owens da yarı ayakta, Dunne ona dönüyor ve yumruk atıyor ama Kevin Owens onu blokluyor ve bir yumruk atıyor, sonra ayağa kalkıyor, karnına diz darbesi vuruyor. KO onu tutuyor ve 2 diz darbesi daha vuruyor karnına. Owens rakibini saçından tutarak kaldırıyor ve ona Short Arm Lariat vuruyor. Dunne yerde oturur pozisyonuna geliyor ve Owens da sırtına sert bir tekme vuruyor ve hemen ardından da Running Senton yapıyor. KO tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da atıyor Dunne. Owens rakibini kaldırıyor  ve iplere atıyor, Dunne iplerden geliyor, KO Pop-Up Powerbomb!!! için onu havaya atıyor... AMA Dunne arkasına düşüyor ve hemen toparlanıyor. Owens arkasını dönüp ona hamle yapıyor fakat Dunne onu iplere yolluyor. Owens iplerden geliyor, Pete Dunne gelişine Basement Dropkick vuruyor, KO yarı ayakta. Dunne iplerden sekiyor, Running Knee Lift vuruyor ona, boynundan yakalıyor ve Standing Neckbreaker çakıyor. Pete tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor KO. 

Pete Dunne kalkıyor ayağa ve rakibini de kaldırıyor, Wrist Lock bağlıyor ona. Dunne ona Wrist Lock bağladıktan sonra bir anda dizlerinin üstüne düşüyor, ve KO'nun kolunu kendi omzuna çarpıyor. Pete kalkıyor, Owens yarı ayakta acı çekiyor. Dunne onun karnına 2 tekme atıyor, Owens düşüyor yere, sırt üstü yatıyor. Dunne onun kolunu bırakmıyor ve ve defalarca Owens'ın kafasına ayağıyla vuruyor. Hakem yeter deyince Dunne biraz duruyor fakat sonrasında bir kez daha Owens'ın kafasına ayağı ile defalarca vuruyor. Dunne şimdi vurmayı bırakıyor ve gülümsüyor. Bu arada Owens onu kolundan tutuyor ve çekiyor, Pete orta iplerin arasından aprona geçiyor. KO ayaklanıyor bir anda, Dunne orta iplerden ringe girmeyi deniyor ama Owens ona BIG BOOT! çakıyor, Pete apronda kalıyor. Owens toparlanıyor biraz ve aprona yaklaşıyor ama Dunne bir anda ona Forearm Smash!! vuruyor. Dunne Owens'ı sıkıca tutuyor ve Inverted Sitout Suplex Slam ile atıyor. Owens sırt üstü yatarken Dunne Slingshot Somersault Senton ile onun üstüne atlıyor. Pete Dunne hemen kaldırıyor Owens'ı ayağa, omuzluyor ve Go 2 Europe!! yapıyor, Dunne tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.15.. de atıyor KO. Dunne ayaklanıp taunt atıyor ve Owens'ı kaldırıyor, BITTER END!!! yapıyor... HAYIR! Owens'ı kaldırdığı anda geri yere düşürüyor. Dunne onu kaldırmayı denerken Owens Back Body Drop ile atıyor onu. Dunne sırtını tutarak kalkıyor ve ona doğru gidiyor, KO SUPERKICK!! vuruyor ona. Pete düşmeden Owens karnına tekme atıyor ve Package Fallaway Powerbomb! yapıyor. KO hareket sonrası rakibini bırakmıyor ve yere yatıyor, Pete Dunne KO'nun üstünde kalıyor ama KO onu hızlıca itiyor, Dunne iplere çarpıyor ve Owens'a doğru sekiyor, Owens da onu atıyor ve POP-UP POWERBOMB!!! yapıyor. Owens tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Kevin Owens kazanıyor.

Hakem onun elini kaldırıyor. Owens iplere gidiyor ve taunt atıyor. Güzel bir maçın ardından gelen galibiyet gibisi yoktur. Kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Vince McMahon'ı görüyoruz. Etrafta dolanıyor ve Eric Bischoff'u görüyor, onun yanına gidiyor.

Vince Bischoff'a sesleniyor.

Vince McMahon: Beni araya girmeden, soru sormadan dinlemeni istiyorum Bay Bischoff. Draft Pick gününden bu yana Showdown'un idaresi senin elindeydi. Iyı işler çıkardığını söylemem gerekiyor. Onemli isimlerin geri dönüşünü sağladın. Tüm PWE Ailesi adına teşekkür ederim ancak şunu bilmelisin ki, Artık devir değişiyor. Bu da demek oluyor ki, Showdown artık Eric Bischoff tarafından idare edilmeyecek. An itibariyle PWE'deki işine son veriyorum!

Vince oradan ayrılırken Bischoff sinirli bir şekilde arkasını dönüp gidiyor. Kameralar da ringe dönüyor.

The Truth Reigns!

PWE Universal Şampiyonu Roman Reigns geliyor.

Rest In Peace!

The Undertaker geliyor.

Singles Match

Roman Reigns vs The Undertaker

Zil çalıyor, Taker ile Reigns birbirinin üzerine yürüyor ve hızlı bir şekilde yumruklaşmaya başlıyorlar, Taker üstünlüğü ele geçiriyor Reigns'i köşeye kadar kıstırıyor, Taker yumruk atmayı bırakıyor Reigns'i yakalıyor ama Reigns Taker'ın karnına Knee vuruyor, Taker karnını tutarken Reigns onu boynundan yakalayıp köşeye yaslıyor, Reigns'den Taker'a Multiple Corner Clothesline geliyor, Taker yere düşmeye yakınken Reigns geriliyor ve Uppercut vuruyor, Taker yerdeyken kendini ringin dışına bırakıyor, Reigns ringin dışına çıkıyor Taker'ı kaldırıyor ama Taker Headbutt vuruyor, Reigns suratını tutarken Taker onu yakalıyor ve bariyerlerin üzerine SNAKE EYES YAPIYOR!! Reigns düşecek iken Taker onu ayakta yakalıyor hızlıca Stepslere yolluyor, Taker taunt yapıyor ardından Reigns'i apron'a getiriyor, Taker apron'a çıkıyor VE APRON LEG DROP YAPIYOR!! ama Reigns son anda çekiliyor, Taker boşa atlıyor ama hemen ringe girmeye çalışıyor, Reigns Taker'ın ringe girmesini engelliyor , Taker apron'da kalıyor, Reigns Taker'ı Suplex ile ringe sokmaya çalışıyor ama Taker onu yumruklamaya başlıyor, Reigns bırakmak zorunda kalıyor, Taker Headbutt vuruyor, Reigns yere düşüyor, o sırada Taker tekrar ringe giriyor Reigns'i TOMBSTONE İÇİN KALDIRIYOR!! ama Reigns arkadan iniyor Taker'ı arkadan iplere itiyor, Taker iplerden gelirken Reigns'den SUPERMAN PUNCH!! Reigns tuşa gidiyor 1...2...2.666...attı.

Reigns Taker'ı kaldırmak için eğiliyor AMA EĞİLDİĞİ GİBİ TAKER ONUN KFASINI YAKALIYOR VE HELL'S GATE!!! Reigns direniyor, Taker bırakmamakta ısrarcı, Reigns iplere bile uzanamıyor pes edecek gibi oluyor, Reigns'in dizleri bile çöküyor, Hakem Reings'e pes edip etmediği soracak iken Reigns Taker'ı belinden kavrıyor ve AYAĞA KALKIYOR! POWERBOMB YAPIYOR!!  Taker bırakıyor, Reigns ise köşede oturarak dinlenmeye çalışıyor, Taker ayağa kalktığı gibi Reigns'e yöneliyor ama Reigns'den SUPERMAN PUNCH!! Taker Reigns'in elini yakalıyor!! Taker efsanevi tauntunu yapıyor Reigns'in boynunu yakalıyor VE CHOKESLAM!!! Taker tuşa gidiyor 1...2...2.888...attı. Taker taunt yapıyor, Reigns yavaş yavaş ayağa kalkıyor, Reigns ayağa kalktığı gibi Taker onu yakalıyor ama Reigns yumruk ile karşılık veriyor, Taker'da lariat ile karşılık veriyor  ama Reigns altından sıyrııyor iplere gidiypr, Taker Reigns'e yöneldiğinde Reigns'den SPEAR GELİYOR!! Reigns tuşa gidiyor 1...2...3!! oluyor, Reigns Undertaker'ı yeniyor.

Hakem ona kemerini getiriyor. Reigns büyük bir galibiyet daha alıyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, sırada Main Event maçımız var. Hardcore Kemeri bu gecelik sahibi bulacak. Üç katılımcı da PWE de uzun süre bulunmuş, çok şey başarmış ve baya iyi tanınan güreşçiler. Hepsi Hardcore tarzı ile çok yakın ve birbirini çok iyi tanıyorlar. Dean Ambrose maçı kazanırsa eski kurallara göre Grand Slam'i elde edecek ve daha önce elde eden rakipleri Sami Callihan ve Dolph Ziggler'e katılmış olacak. Üçlünün Triple Crown yaptıklarını da belirtelim.

Space Demantia!

Bellefontaine, Ohio'dan ''The Callihan Death Machine'', Sami Callihan geliyor.

Retaliation!

Cincinnati, Ohio'dan ''The Lunatic Fringe'', Dean Ambrose geliyor.

Here to Show the World!

Cleveland, Ohio'dan ''The Show Off'', Dolph Ziggler geliyor.

Ohio Street Fight Match for PWE Hardcore Championship

Sami Callihan vs Dean Ambrose vs Dolph Ziggler

Zil çalıyor, Callihan Ziggler'ın karnına tekme atıyor, Ambrose'a yumruk atıyor. Callihan iplerden sekiyor ve Double Running Front Dropkick vuruyor onlara. Sami ayakta, Ziggler da kalkıp onun üstüne geliyor ama Callihan Michinoku Driver! ile yere çakıyor onu ve tuş deniyor 1.. 1.25.. de atıyor DZ. Callihan kalkıyor, Ambrose üstüne geliyor, Flapjack ile onu atıyor. Callihan iplerden sekiyor ve kalkmaya çalışan Dean'e Running Forearm Smash vuruyor. Callihan ringden iniyor ve açılmış bir merdiveni kapatıyor ve ringe sokuyor. Açılı bir masayı kapatıp ringe sokuyor, bir kaç sandalye atıyor ringe Callihan ve bir de Kendo Stick alıp ringe giriyor. Callihan ringe girdiğinde Ambrose karşılıyor onu, Callihan karnına Kendo Stick ile vuruyor, Ambrose karnını tutmak için eğildiğinde bir de sırtına vuruyor. Callihan sopayı bırakıyor ve masayı açıyor, ringin ortasına kuruyor. Yerden sopayı alıyor Callihan ve Ambrose'a vurmak için kaldırıyor ama arkadan gelen Dolph sopayı elinden alıyor. Callihan arkasını dönünce Ziggler onun kafasına geçiriyor sopayı ve sopa kırılıyor. Callihan yarı ayakta iken DZ koşu yapıp Famouser!! deniyor ama Sami çekilince ıskalıyor ve masanın tam ucunda duruyor. Callihan onun üstüne koşarak gidiyor ama Ziggler ona Backhand Elbow vuruyor ve yakalıyor onu, Body Slam ile kaldırıp masanın üstüne atmayı deniyor ama Dolph tam masaya dönemeden Callihan onun arkasına, masa ile arasına düşüyor. Ziggler iplerden sekiyor ve Jumping DDT için zıplıyor ona ama Sami onu havada yakalıyor ve atıyor onu. Ziggler iplere tutunarak kalkıyor, o sırada Ambrose üstüne koşuyor ama Ziggler eğiliyor ve ipleri çekiyor, Ambrose dışarı düşüyor. Dolph Callihan'ın üstüne koşuyor... AMA Sami onu Back Body Drop!! ile MASAYA doğru atıyor... Fakat Ziggler elleri ile masaya dokunuyor ve kendisini biraz daha ileriye itmeyi beceriyor. Callihan bunu görünce şaşıyor ve bir anda arkasından Ambrose ona sandalyeyi geçiriyor. Sami masanın üstüne yığılıyor ve Ambrose onun sırtına 2 kez daha vuruyor sandalye ile. Ambrose şimdi onu yakalıyor ve Side Suplex ile yere çakıyor. Ambrose Callihan'ı kaldırıyor ve masanın bir kısmına onu yatırıyor. Ziggler'ı da diğer kısmına yatırmak için kaldırıyor ama Ziggler onu itiyor ve Dropkick vuruyor. Ziggler ayaklanıyor ve Dean'e bir hamle yapıyor ama Ambrose ona dirsek vuruyor ve köşeye doğru itiyor. DZ köşeden geliyor... AMA! Ambrose kafasına sandalyeyi patlatıyor ve onu da masaya yatırıyor. Ambrose ringde ki merdiveni açıyor ve tırmanıyor ona, bir selam veriyor ve MERDİVENİN ÜSTÜNDEN SENTON!!! ile masa üzerinde ki Ziggler & Callihan ikilisinin üstüne atlıyor.

Ambrose ne yaptı öyle. Rakiplerinin üstüne merdivenin üstünden atladı. Masa paramparça oluyor, 3 kişi de bir yana dağılıyor, hakem de kırık masa parçalarını ringden atıyor. Ambrose köşede yavaş yavaş ayaklandı ve Ziggler'ı tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 2.. de atıyor Ziggler. Ambrose bir de Callihan'ı tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.15.. de o da atıyor. Ambrose biraz düşünüyor ve Ziggler'ı kaldırıyor. Ama Ziggler ona Headbutt vuruyor bir anda, Dean ayakta sallanırken Ziggler bir de yumruk atıyor ona, Dean biraz geriliyor ve arkadan Callihan yakalıyor onu, German Suplex ile atıyor. Ziggler ve Callihan ayağa kalkıyorlar. Dolph onun üstüne koşarak gidiyor ama Sami o yaklaştığında karnına diz darbesi vuruyor. DZ karnını tutarken Sami ona bir dirsek darbesi vuruyor ve iplerden sekiyor, Ziggler da onu Kitchen Sink ile karşılıyor. Callihan yerde. DZ tuş deniyor 1.. 1.25.. de atıyor Sami Callihan. Ziggler ayağa kalktığında Ambrose onu Clothesline ile yere çakıyor. Ambrose hemen kaldırıyor onu ve Fisherman Suplex yapıyor, kaldırıp dışarı fırlatıyor onu. Ziggler ayaklanıyor ve Ambrose iplerden sekip Suicide Dive! ile onun üstüne uçuyor. Ambrose hemen kalkıyor ve Ziggler'ı bariyerle atıyor. Dolph sırtını çarpıyor, Ambrose ek olarak kafasını da bariyere vuruyor ve onu ringe doğru yaklaştırıyor, bırakıyor. Ziggler hafif ayaklanıyor ve Ambrose yine ringe giriyor. Dean Ambrose iplerden sekiyor yine.. AMA Callihan ona BICYCLE KICK!!! vuruyor. Ve Sami Callihan iplerden sekip Suicide Dive! ile Ziggler'ın üstüne uçuyor. Callihan Ziggler'ı kaldırıyor ve kurulu bir merdivene atıyor onu. Ziggler merdivene çarpıp geri dönüyor, Callihan onu ringe yaklaştırıyor ve DDT yapıyor zemine. Sami ringe giriyor, Ambrose ona vuracakken Callihan dur diyor ve Ziggler'ı gösteriyor, beraber üstüne uçalım diyor. Ambrose güzel fikir diyor. Ziggler yarı ayakta ve Ambrose & Callihan'ın iplerden sektiğini görüyor, Ziggler hemen kenardan bir sandalye kapıyor, Callihan ve Ambrose tam iplerin arasından uçarken Ziggler SANDALYEYİ KAFALARINA GEÇİRİYOR!!! Callihan ve Ambrose iplerde asılı kalıyor, Ziggler Callihan'ı ringe itiyor ve Ambrose'u dışarı çekiyor. Ziggler elinde ki sandalye ile Ambrose'nun karnına vuruyor bir kaç kez. Sonra onu kaldırıyor Ziggler ve Vertical Suplex ile Ambrose'u Çelik Merdivene!! atıyor. Dolph Ziggler ringe giriyor ve ayağa kalkmaya çalışan Callihan'ı yakalıyor, Swinging Neckbreaker ile yere çakıyor onu, tuş deniyor 1.. 1.50.. da atıyor Sami. Ziggler kalkıyor hemen ve köşenin orada kurulu merdiveni kapatıyor, karşı köşeye getiriyor onu ve Ziggler o köşeye çıkıyor, dengesini kuruyor. Ziggler köşede ayakta bekliyor ve merdiveni tutuyor, sağ ayağını merdivene koyuyor Dolph. Sami Callihan ayaklanıyor ve Ziggler köşe de ki sol ayağı ile kendini itiyor ve DZ merdivenin üstüne Callihan üstüne düşüyor. Callihan merdiven altında kalıyor, Ziggler da düşüş sırası yüzünü çarpıyor.

Dışarı da ki Ambrose bunları görüyor ve güç bela ayaklanıyor, ringin altından bir torba alıp ringe giriyor. Ambrose torbayı döküyor, raptiyeler düşüyor. Ambrose Ziggler'ı Powerbomb ile kaldırıyor ama onu atamadan Ziggler SUNSET FLIP POWERBOMB!!! yapıyor ona. Tuş da geliyor aynı anda 1.. 2.. de Callihan Ambrose'u çekip bozuyor tuşu. Ziggler ve Callihan birbirlerine yumruk atarken Callihan ona Headbutt vuruyor ve eğilip LOW BLOW vuruyor ona. Karnına tekme atıyor ve Inverted Sitout Suplex Slam ile on atmayı deniyor ama Ziggler yere düşmeyi başarıyor ve yandan yakalıyor onu, ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Sami. İkisi de kalkıyor ayağa ve yine birbirlerine yumruk atmaya başlıyorlar. O sırada Ambrose ringden sıvışıyor ve ring altından yangın söndürme tüpü alıyor ve ringe salıyor gazı. Ziggler ve Callihan bir şey göremiyor. Dean ringe giriyor ve Ziggler'ı yakalıyor, ona DIRTY DEEDS!!! yapıyor. Ambrose kalkıp tuşa gidecek ama dumanlar yüzünden gidemiyor ve Ziggler'ın bacağı diye Callihan'ın bacağını tutuyor ve Sami bunu fark ediyor, dirsek darbesi vuruyor ona ve yakalıyor, HEADLOCK DRIVER!!! vuruyor ona, Callihan tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. da Ziggler rastgele kolunu sallarken tuşu bozuyor. Dumanlar kayboluyor şimdi. Callihan kalkıyor ayağa, Ziggler'ı kaldırıyor ama Ziggler itiyor onu ve karnına tekme atıp Famouser çakıyor. Ziggler vakit kaybetmeden kaldırıyor onu ve bir de ZIG ZAG!!! vuruyor ve tuş deniyor 1.. 2.. 2.25.. de ise Dean Ambrose bozuyor tuşu. Ambrose bir sandalye alıyor, ilk Ziggler kalkıyor ve Ziggler kafasını koruyor direk ama Dean onun karnına vuruyor sandalye ile. DZ karnını tutar iken Callihan kalkıyor ayağa ve Ambrose onun kafasına vuruyor sandalyeyi ve fırlatıyor sandalyeyi. Ambrose Callihan'ın karnına tekme atıyor ve onu raptiyelerin üstüne atmayı deniyor ama Sami debeleniyor ve ittiriyor onu. Sami arkasını dönüyor ve iplere doğru hareket ediyor ama Ziggler ona SUPERKICK!!! vuruyor. Ziggler şimdi Dean'in üstüne koşuyor ama Ambrose onu Hip Toss ile RAPTİYELERİN ÜSTÜNE ATIYOR! Ziggler sırtında raptiyeler ile kalkıyor ayağa ve kendini iplere bırakıyor. Dolph iplerin arasından Kendo Stick alıyor ve bir anda Ambrose'un karnına vuruyor. Sami kalkıyor, Ziggler ona da vuruyor ama Sami eğiliyor ve Ziggler da elinden düşürüyor sopayı. Callihan da arkadan onu köşe direğine itiyor ve DZ omzunu direğe çarpıp dışarı düşüyor. Sopa Callihan'ın ayaklarının, bacak arasının altında. Callihan tam onu alacak iken arkasında ki Ambrose yavaşça eğiliyor ve sopayı tutup Callihan'ın hayalarına doğru yukarı kaldırıyor bir anda. Callihan hayalarını tutarken Ambrose Kendo Stick ile 2 kez vuruyor onun sırtına ve bir de kafasına geçirince sopa kırılıyor. Ambrose onu kafasından tutuyor ve HEADLOCK DRIVER!!! yapıyor, tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Dean Ambrose kazanıyor.

Dean Ambrose Hardcore Kemerini hakemden alıyor ve iplere çıkıp taunt atıyor, kemeri öpüyor. Ambrose PWE de iken elde edemediği Grand Slam'i bu gece eski kurala göre elde ediyor. Dolph Ziggler hakem yardımı ile kalkıyor ayağa ve ringe giriyor. Sami Callihan da iplere tutunarak kalkıyor, Dean Ambrose arkasını dönüyor ve üç Ohio'lu dost birbirine bakıyor ve hepsinin gülmeye başladığını gülüyor. Hepsi fazla terli ve biraz kanlı ama hiç aldırmıyorlar ve beraber taunt atıyorlar. Bu görüntüler ile Legacy şovunun ilk gecesi bitiyor.

Current PWE Intercontinental Champion, ''The Cleaner'', Kenny Omega

Dolph Ziggler:

http://steamcommunity.com/id/sXe07

PWE Legacy Night 1
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]
» Night Of Champions Match Cards