PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

PWE Legacy Night 3

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

REP Puanı : 28

MesajKonu: PWE Legacy Night 3   Cuma 30 Haz. 2017, 23:30

The Legacy!

Şarkı çalıyor, Intro oynuyor ve pyrolar patlıyor. Kameralar spikerlere dönüyor.

Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. Sizlere PWE Legacy adlı şovları anlatacağız.

Jerry Lawler: Çok heyecanlıyım JR. 3 Günlük büyük bir macera yaşayacağız ve bir sürü güzel şeye tanık olacağız. Bu günü sabırsızlıkla bekledim. İkimizinde bu geceden ümitli olduğunu biliyorum, o yüzden bir an önce başlayalım.

Devil's Sky!

''The Cleaner'', Kenny Omega geliyor.

Worlds Apart!

PWE Intercontinental Şampiyonu Sami Zayn geliyor.

PWE Intercontinental Championship Match

Sami Zayn (c) vs Kenny Omega

Zil çalıyor, İkili Lock Up ile başlıyor, Omega üstünlüğü elde ettiği gibi Zayn'in arkasına geçmeye çalışıyor ama Zayn izin vermeyip Forearm Smash vuruyor Lock Up bozuluyor, Zayn yumruk atmayı deniyor ama Omega altından geçip Zayn'i yakalıyor, Zayn hızlıca dirsek vuruyor, Omega bırakmak zorunda kalıyor, Zayn iplere gidiyor, Zayn iplerden gelirken Omega'dan Hadouken geliyor ama Zayn Omega'nın bacak arasından geçiyor tekrar iplere gidiyor, Omega arkasına döndüğünde Zayn iplerden geliyor Dropkick vuruyor, Omega kalkmaya çalışırken Zayn onu kaldırıyor iplere yolluyor, Omega iplerden gelirken Zayn üstünden atlıyor , Omega karşı iplere gidiyor, Omega iplerde kendini durduruyor o sırada Zayn dropkick vuruyor ama Omega kendini durdurduğu için boşa atlamış oluyor, Omega Zayni hemen yakalıyor ROLLING FIREMAN'S CARRY SLAM YAPIYOR!! Omega devamında köşeye doğru gidiyor ve köşeye doğru koşarak çıkıyor VE MOONSAULT YAPIYOR!! Omega tuşa gidiyor 1...2...attı. Omega Zayn'i kaldırıyor köşeye yolluyor, Zayn köşedeyken Omega üzerine doğru koşuyor, Omega üzerine doğru koşarken Zayn hareketleniyor hemen onu yakalıyor VE MICHINOKU DRRIVER YAPIYOR!! Omega kendini ringin dışına bırakıyor, Zayn taunt yapıyor ringin dışına çıkıyor, Omega ayağa kalktığı gibi Zayn'den SUICIDE DIVE INTO A TORNADO DDT YAPIYOR!! Zayn Omega'yı ringe sokuyor ardından köşeye yerleştiriyor, Zayn hızını alıyor VE HELLUVA KICK VURUYOR!! Ama Omega son anda çekiliyor, Zayn'in ayağı köşedeyken Omega'dan ROLL UP GELİYOR!! 1... Omega hemen bırakıyor, Zayn ayağa kalkmaya çalışırken Omega'dan  SUPERKICK GELİYOR!!! Omega tuşa gidiyor1...2...2.888...Zayn elini iplere atıyor!!  

Omega Zayn'in kalkmasını bekliyor, Zayn iplere tutunarak ayağa kalkıyor, Omega'dan tekrar SUPERKICK GELİYOR!! ama Zayn sıyrılıyor Omega'yı arkadan yakalıyor VE GERMAN SUPLEX YPAIYOR!! ama Omega kaldıramadan Zayn dirsek vurmaya başlıyor, Zayn bıraktığı gibi Omega onu yumruklamaya başlıyor, Zayn sersemlediği anda Omega Zayn'in arkasındaki iplere gidiyor, Omega iplerden gelince Zayn'in arkasından KOTARO KRUSHER YAPIYOR!! ama Zayn son anda eğiliyor!! Omega hızlıca ayağa kalkıyor Zayn'e yönelip yumruk atıyor ama Zayn yumruktan sıyrlıp Omega'yı yakalıyor VE BLUE THUNDER BOMB YAPIYOR!! Zayn tuşa gidiyor 1...2...2.999.. attı. Zayn hakeme itiraz edyor ama sonuç alamıyor, Zayn Omega'yı kaldırıyor köşeye doğru EXPLODER SUPLEX YAPIYOR!! Omega köşedeyerdeyken Zayn onu köşeye yerleştiriyor kendiside karşı köşeye geçiyor, Zayn HELLUVA KICK İÇİN KOŞUYOR!! ama Omega SUPERKICK VURUYOR!! Zayn yere düşmeden Omega onu arkadan yakalıyor VE V-TRIGGER YAPIYOR!! Omega onu hemen kaldırıyor ve omuzluyor, ONE WINGED ANGEL!!! yapıyor. Omega tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, Omega kazanıyor.

Kenny Omega Intercontinental Kemerini kazanıyor. Hakem ona kemeri veriyor ve o da kemeri ile taunt atarken biz de arka alana gidiyoruz.

Arka alanda Edge ekranlara geliyor.

Edge: PWE de akıllarda kalan bir çok maçta bulundum. PWE'nin PWE olduğu dönemlerde temsil ettim. Ama tabi bunlar bir Superstar için yeterli sayılabilecek şeyler değil. Daha fazlası için ringlerde bulunmaya devam edeceğim. PWE de neler yapacağım konusuna gelirsek, sadece başarılı olacağımdan şüphe edenleri yanıltmak ile yetinmeyeceğim, aklınızda kalacak yeni anlar içinde zemin hazırlayacağım. Rakiplerim yine değişecek ve bu fazlasıyla alışık olduğum bir durum ama bu sefer rakiplerimin bahaneleri de farklı olacak. Bu bahaneleri duymak bile insana harika bir heyecan yaratıyor, bu heyecanımı her ringe geldiğimde yansıtmaya çalışıyorum, ne kadar tecrübeli olsan da yeni bir başlangıcın getirdiği sonuçların heyecanını asla gizleyemezsin.

Kameralar ringe dönüyor.

Written In My Face!

''The Celtic Warrior'', Sheamus geliyor.

Space Demantia!

''The Callihan Death Machine'', Sami Callihan geliyor.

Singles Match

Sheamus vs Sami Callihan

Zil çalıyor, Callihan hiç alışık olmadığımız şekilde Sheamus'a elini uzatıyor, Sheamus eli boş bırakmıyor, ardından ikiside Lock Up giriyor, Sheamus üstünlüğü ele geçiriyor Callihan'ı köşeye kadar sıkıştırıyor, Sheamus Lock Up'ı bırakıp Callihan'ı yumruklamaya başlıyor, Callihan sersemlemeye yakınken Sheamus'un son yumruğunu yakalıyor Headbutt vuruyor, Sheamus suratını tutarken Callihan köşeden çekilip Sheamus'u köşeye çekip yurmuklamaya başlıyor, Sheamus yere düşüyor Callihan onu iplere tutunarak tekmelemeye başlıyor, Hakem Callihan'ı uyarıyor Callihan bırakmak zorunda kalıyor, Callihan çekiliyor arkasını dönüyor, Callihan tekrar Sheamus'a yöneldiğinde Sheamus'dan Running Double Axe geliyor, Callihan fazla etkilenmeden tekrar kalkmaya çalışırken Sheamus iplere gidiyor, Callihan ayağa kalktığında Sheamus iplerden geliyor Clothesline geliyor ama Callihan altından sıyrılıp iplere gidiyor, Callihan iplerden gelirken Sheamus onu yakalıyor Tilt Whirl Backbreaker yapıyor, Callihan sırtını tutarak iplere doğru yöneliyor , Sheamus onu yakalıyor ama Callihan Sheamus'u bacağından kaldırıyor ve ringin dışına yolluyor, Sheamus ringin dışındayken Callihan iplere gidiyor, Callihan iplerden gelirken Sheamus ayağa kalkıyor, Callihan'dan SUICIDE DIVE GELİYOR!! Sheamus bariyerlere çarparak yere düşüyor, Callihan Sheamus'ı kaldırıyor apron'a doğru EXPLODER SUPLEX DENİYOR!! ama Sheamus izin vermiyor Callihan'ı yumruklamaya başlıyor, Callihan bırakmak zorunda kalıyor, Sheamu yumruklamaya devam ettiği süre Callihan sersemliyor, Sheamus onu yakalıyor apron'a FRONT POWERSLAM YAPIYOR!! Sheamus Callihan'ı sürükleyerek ringe sokuyor.

Sheamus Callihan'ı ringe kaldırıyor köşeye yolluyor, Callihan köşedeyken Sheamus koşarak Clothesline vuruyor, Callihan yere düşmeden Sheamus onu yakalıyor ringin ortasına doğru DROP SUPLEX YAPIYOR!! Sheamus köşede taunt yapmaya başlıyor, Callihan ağır şekilde ayağa kalkıyor, Callihan arkasını dönüyor Sheamus'dan BROUGE KICK!! ama Callihan altından sıyrılıp iplere gidiyor, Callihan iplerden gelirken Sheamus arkasını dönüyor, Callihan'dan BICYCLE KICK!! Callihan hemen tuşa gidiyor 1...2...2.666...attı. Callihan Sheamus'ı kaldırıyor bacaklarının arasından omuzlarına alıyor VE ELECTRIC CHAIR BOMB YAPIYOR!! ama Callihan yere indirmeden Sheamus Callihan'ın kafasını yumruklamaya başlıyor, Sheamus Callihan'ın omuzlarından arkasına düşüyor, Sheamus Callihan'ı arkadan yakalıyor ama Callihan kurtuluyor yumruk sallıyor, Sheamus Callihan'ın yumruğunu yaklıyor ardından Callihan'ı yakalıyor VE IRISH CURSE BACKBREAKER YAPIYOR!! Sheamus tuşa gidiyor 1...2...2.888...attı. Callihan kendini apron'a bırakıyor, Sheamus onu ringin içinden kaldırıyor VE BEATS OF THE BODHRAN YAPIYOR!! Callihan yere düşmeden Sheamus onu tutuyor omuzlarına alıyor  ve ringe doğru ROLLING FIREMAN'S CARRY SLAM YAPIYOR!! ama Callihan son anda iniyor ardındna Sheamus'u köşeye doğru itiyor, Sheamus köşeye çarpıyor arkasını bile dönemeden Callihan onu yakalıyor VE HEADLOCK DRIVER YAPIYOR!! Callihan tuşa gidiyor 1...2...3! oluyor ve Callihan kazanıyor.

Sami bir galibiyet daha alıyor. O taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Kofi Kingston ekranlara geliyor.

Kamera ona bakıyor ama Kofi başka yere bakıyor. Sonra kamerayı fark ediyor Kofi ve burnunu çekiyor sonra da siliyor, yanında ki şeyi yere itiyor Kofi ve kameraya dönüyor.

Kofi Kingston: Kimse ciddiyetimin farkına varmadan beni küçümsedi. Karşıma farklı ülkelerden gelen bir çok güreşçi geldi ama hiç biri beni tatmin edemedi. Sizlere göre kötü alışkanlıkları olan zenci herifin teki olabilirim ama ben sizlere göre kötü olan bu özellikler ile bile mutlu olabilirim. Beni ciddiye alan rakipler istiyorum, hafife aldıkları süre istediğim güreş tadını alamıyorum. Tamam bu şirkette bulunan kimseye kendime zenci dedirtmedim çünkü bir zenciye ancak bir zenci "Zenci" diyebilir. Irkçı değilim sadece insanların bulduğu terimler ile konuşuyorum, bu yüzyılda kimse siyahi ve koyu tenli gibi terimleri kullanmıyor. Dediğim gibi sizlere göre kötü alışkanlıkları olan birisi olabilirim ama aynı zamanda saygıyı hak ederek bir güreşçiyim ve...

O sırada arkadan birisi ona sandalye ile vuruyor ve Kofi Kingston yere yığılıyor. Bu EC3!!! Ethan Carter III sandalyeyi açıp oturuyor ve Kingston'a yaklaşıyor.

Ethan Carter III: Umarım konuştuğun kadar dolusundur, PİS ZENCİ!

Kameralar ringe dönüyor.

Swiss Made!

''Swiss Superman'', Cesaro geliyor. Elinde mikrofon var.

Cesaro ringe giriyor ve gözlüğünü takıp mikrofonu yaklaştırıyor kendisine.

Cesaro: Çok uzun bir süredir PWE'deyim. Bir sürü şeyin için de yer aldım ama yapmam gereken bir takım şeyler hala var. Burada olduğum süre boyunca 2 kez Intercontinental, 1 kez United States, 1 kez Wildcard, 3 kez Hardcore, 1 kez Gate of Future ve 3 kez de Tag Team Şampiyonu oldum. Ama hiçbir zaman büyük olanı kazanamadım. O kemeri kazanamadım. Bir kaç fırsat yakaladım ama hepsini kaçırdım. Ama şu andan itibaren kendimi bir Main Eventer ilan ediyorum. Artık büyük olana oynayacağım ve onu kazanacağım. Aynı şeyleri yapmaktan sıkıldım. PWE'nin güreşçilerine sunabileceği en büyük kemeri kendim için istiyorum. Ve bundan 15-20 yıl sonra da tarih kitaplarında benim saltanatımın bugün başladığını söyleyecekler. Göreceksiniz, herkes görecek. Bu gece Roman Reigns vs Roderick Strong maçından sonra kim ayakta kalırsa karşısında ben duracağım. Eğer yoluma başka birisi de çıkmayı düşünüyorsa onu da kibarca veya kibar olmayan bir şekilde yolumdan iteceğim.

Cesaro mikrofonu bırakıyor ve klasik tauntunu yapıyor. Arenadan karışık tezahüratlar geliyor ona. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada bu gecelik için dönen Tag Team Kemerleri için Triple Threat maçımız var.

TNT!

Dolph Ziggler ve Tye Dillinger, The New Rockers geliyor.

War of Nerves!

Matt ve Nick Jackson, The Young Bucks geliyor.

The Haunted!

Seth Rollins ve Jiimy Jacbos, Age of the Fall geliyor.

Triple Threat PWE Tag Team Championship Match

The New Rockers (Ziggler & Dillinger) vs The Young Bucks vs Age of the Fall (Rollins & Jacobs)

Matt Jackson ve Jimmy Jacobs ringde. Zil çalıyor ve ikili Lock Up ile başlıyor maça. 1 Dakika geçiyor ve Jacobs üstünlük kuruyor, Headlock bağlıyor. Matt Jackson da onu ittirmeye çalışıyor, Jacobs yavaş yavaş geriliyor, en sonda Matt onu iplere kadar getiriyor ve oradan güç alarak ittiriyor onu. Jacobs karşı iplerden geliyor, Matt ona Dropkick vuruyor. Jacobs kalkmaya çalışırken Matt koşarak geliyor ve One Handed Bulldog yapıyor. Matt Nick'e tag veriyor ve Matt Jacobs'a Standing Moonsault yaparken Nick de iplerden zıplıyor ve Springboard Frog Splash yapıyor. Nick tuş deniyor 1.. 1.25.. de atıyor Jacobs. Nick Jackson onun kalkmasını bekliyor. Jimmy Jacobs kalkıyor ayağa ve ona yumruk atıyor ama Nick blokluyor ve art arda ona 2 yumruk atıyor, Suck It tauntunu yapıyor Nick ve Jumping Enzuigiri!! vuruyor. Matt tag alıp köşeye çıkıyor, Nick de ayağa kalkan Jacobs'ı yakalıyor ve Body Slam ile atıyor yere, Matt de Diving Leg Drop! ile atlıyor üstüne. Nick ringden çıkıyor, Matt tuşa gidiyor 1.. 1.25.. de iken Seth Rollins gelip bozuyor. 

Seth hemen ayağa kalkıyor ve apronda ki Nick'e Basement Dropkick vuruyor. Yine ayaklanıyor Seth, Matt ona yumruk atıyor ama Rollins eğiliyor. Matt arkasını dönünce ona Back Kick vuruyor Seth ve diğer köşeye koşup Tye Dillinger'a vuruyor, onu aprondan düşürüyor. Matt karnını tutarken Rollins onu kaldırıyor ve art arda 2 Forearm vuruyor, bir tane de Spinning Back Kick vuruyor ve arkasından da göğüs kafesine tekme atıyor, Matt iyice ayaklanmış oluyor ve Rollins de Sling Blade yapıyor, hakem araya giriyor ve onu dışarı çıkartıyor. Jacobs köşesine giderken Matt de boş durmuyor ve New Rocerks köşesine gidiyor. Jacobs ve Matt aynı anda Rollins ve Ziggler'a tag veriyor. Dolph Ziggler direk ringe giriyor... AMA Rollins SPRINGBOARD HIGH KNEE!!! ile onun üstüne uçuyor. İkisi de hemen ayaklanıyor, DZ yumruk sallıyor ama Seth eğiliyor ve kendisine dönen Dolph'a art arda 2 tane Backhand Chop vuruyor. Rollins bir de onun karnına tekme atıyor ve Snap Single Underhook Front Facelock Drop! yapıyor Rollins. DZ yüzünü çarparak düştüğü için hemen kalkıyor ama Seth ona bir Forearm daha vurunca düşüyor. Rollins ayağa kalkıyor ve ringe giren Tye ona LARIAT!! vuruyor, Rollins takla atarak düşüyor. Dillinger hemen kaldırıyor ve Reverse STO yapıyor. Tye kalkıp arkasını döndüğünde Young Bucks ona Double Dropkick vuruyor. Tye takla atarak düşüyor, hemen yarı ayakta pozisyona geliyor ve Young Bucks ona yine Double Dropkick vuruyor. İplerde ayaklanıyor bu sefer Dillinger ve Bucks da ona Double Clothesline vuruyor, Dillinger dışarı uçuyor. Jimmy Jacobs giriyor ringe, Nick de Matt'in elinden tutup ona koşuyor, Nick Jacobs'a basarak onun üstüne çıkıyor ve oradan da en üst ipe geçip DIVING PLANCHA!!! ile Dillinger'ın üstüne atlıyor. Matt arkasını dönüyor, Jacobs Spear!!! vuruyor ona. Jacobs onu kaldırıyor ev Tye & Nick'in olduğu yere atıyor. Jimmy arkasını döndüğünde Ziggler hemen onu yakalıyor ve Flapjack yapıyor. Jacobs hemen ayaklanıyor ve DZ'den bir de FAMOUSER!! geliyor. Jacobs sürünerek ringden dışarıda ki üçlünün yanına düşüyor. Arkadan Seth ROLL UP!!! ile alıyor Ziggler'ı ama hemen bırakıyor, Rollins onu yakalıyor ve Exploder Suplex ile atıyor onu. Ziggler iplere tutunarak kalkıyor, Rollins Clothesline çakıyor ve Dolph da diğer dördünün uçuyor. Rollins onların kalkmasını bekliyor ve hepsi kalkıp birbiri ile kapışırken Seth Rollins iplerden sekiyor ve TOPE CON HILO!!! ile üstlerine uçuyor.

Dışarı da ilk ayaklanan Rollins oluyor. Dolph Ziggler'ı kaldırıp ringe atıyor Seth, Jacobs'ı da kolundan tutup kendi köşesine çekiyor. Seth Rollins köşeye çıkıyor ve yerde yatan Ziggler'ın üstüne FROG SPLASH!!! ile atlıyor... AMA! Ziggler dizlerini kaldırıyor. Rollins karnını tutarak kalkıyor, Ziggler da iplere tutunarak kalkıyor ve Rollins arkasını dönünce zıplıyor, JUMPING DDT!!! yapıyor. Ziggler tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Seth. Dolph onu kaldırıyor ve 3 tane yumruk atıp köşeye atıyor ve kendisi de köşüyor, Stinger Splash! ile atlıyor üstüne. Sonra karnına tekme atıyor Dolph ve bir de Swinging Neckbreaker çakıyor. Art arda 9 tane Elbow Drop yaptıktan sonra Heart Stopper yapıyor Ziggler ve tuşa gidiyor 1.. 2.. de Young Bucks bozuyor tuşu. Matt ve Nick kaldırıyor onu, Double Vertical Suplex yapıyorlar. Nick ringe girmeye çalışan Dillinger'a doğru koşuyor ve Baseball Side vuruyor ama Tye çekilince iplerin arasından dışarıya geçiyor. Nick arkasını dönüyor, Tye karnınıa tekme atıp kafasını ringe çarpıyor ve zemine Sitout Powerbomb!!! yapıyor. Bu arada Matt de Ziggler'ı köşeye çekiyor ve ringden çıkıp tag alıp tekrar giriyor. Matt Rollins'i kaldırıyor ve Spike DDT yapıyor. Matt onu tekrar kaldırıyor ama Rollins Snapmare ile atıyor onu. İkisi de ayağa kalkıyor, Rollins onun üstüne koşuyor ve Running Hurricanrana ile atıyor onu. Rollins bir sıçrayış ile de Jimmy Jacobs'a tag veriyor. Jimmy DIVING CROSSBODY! ile onun üstüne uçuyor ve tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da atıyor Matt Jackson. Jimmy kalkıyor ve onu da kaldırıyor, Inverted Atomic Drop yapıyor ve köşeye çıkıp Diving Neckbreaker yapıyor. Jacobs iplere tutunarak kalkıyor ama Tye bir anda tag alıyor onda ve onu ittirip ringe giriyor. Jacobs kalkıp Tye'ın üstüne gidiyor ama Tye Spinebuster ile yere çakıyor onu. Tye Dillinger yerde ki Matt'i kaldırıyor ve omuzluyor ama Matt Arm Drag ile atıyor onu ve Nick'e tag veriyor. Matt'den Tye'a Springboard Moonsault geliyor. Matt ayağa kalkan Jacobs'a da bir Back Kick vuruyor ve onu tutup karşı tarafa kadar götürüyor ve dışarı atıyor, Nick de ringe giriyor ve Tye'a duş deniyor 1.. de atıyor Tye. 

Ziggler ringe giriyor ve Nick'e dirsek darbesi vuruyor. Matt ona dönünce ona SUPERKICK!!! çakıyor Ziggler ve Matt dışarı düşüyor. Ziggler arkasını dönünce Rollins ona Step-Up Enzuigiri vuruyor, DZ iplere geriliyor. Seth ona bir de Dropkick vuruyor ve DZ dışarı uçuyor. Seth Rollins sırıtarak arkasını dönüyor ama Nick SUPERKICK!!! vuruyor ona ve o da dışarı düşüyor. Nick dışarıda ayaklanan Jacobs'a görüyor ve o tarafın köşesine koşuyor Nick, şık bir hareketler iplerin üstünden aprona geçiyor. Dışarı da ki Jacobs ona dönüyor ve Nick de biraz ilerleyip Penalty Kick vuruyor ona. Jacobs yamuluyor biraz. Tye da ringde ayaklanıyor ve Nick de ona Slingshot Sitout Facebuster yapıyor. Nick hafif ayaklanıyor ve orta iplerden aprona geçip yeni kalkan Jacobs'un üstüne Moonsault ile uçuyor. Nick hemen aprona geçiyor ve SPRINGBOARD 450 SPLASH!!! ile Dillinger'ın üstüne uçuyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. de Ziggler ringe girip bozuyor tuşu. Ziggler onu kaldırıyor ama Nick onu itiyor, Dolph arkadan gelen Rollins'e yakalıyor ve Rollins German Suplex ile atıyor. Seth kalkıyor ayağa, Matt ringe girip arkadan ona Chop Block vuruyor, Nick hemen Seth'i kaldırıyor ayağa ve boynundan tutuyor, bacaklarını da Matt'e doğru atıyor ve Matt de bacaklarını itiyor, Aided Shiranui yapıyorlar. Jacobs da yandan giriyor ringe ve ayağa kalkan Nick'e bir anda Running European Uppercut vuruyor. Jacobs ayağa kalkıyor, Matt üstüne koşuyor ama Kitchen Sink vuruyor ona Jimmy ve yere düşer düşmez kaldırıyor onu, CONTRA CODE!!! yapıyor. Jacobs onu kaldırıp dışarı atıyor ve arkasın dönüyor, Ziggler ve Nick bir anda ona DOUBLE SUPERKICK!!! vuruyor ve o da dışarı uçuyor. Bu arada Rollins ayaklanıyor. Ziggler'ın karnına tekme atıyor, arkada ki Nick'e Backhand Elbow vuruyor ve Ziggler'a Turnbuckle Powerbomb yapıyor. Ziggler yarı ayakta iken Seth iplerden sekiyor ve Running Front Dropkick vuruyor ona, Ziggler orta iplerden aprona geçiyor. Seth arkasını dönüyor, Nick onu omuzluyor ve Fireman's Carry Gutbuster yapıyor, ardından da SUPERKICK!!! çakıyor ona. Rollins de yere düşüyor. Bu arada Tye arkadan Nick'i yakalıyor ve Russian Legsweep yapıyor. Tye hemen kalkıp Dolph'a tag veriyor, Nick'e doğrultuyor Tye ve iplerden sekip Running Penalty Kick vuruyor. Ziggler ringe giriyor, Tye köşe diyor ve köşeye çıkıyor. Ziggler Nick'i kaldırıyor ve Tye'a götürüyor, Tye kaldırıyor onu ve köşeden POWERBOMB!!! ile atarken Ziggler da ZIG ZAG!!! yapıyor. Dolph tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. New Rockers kazanıyor.

Hakem geliyor ve onların ellerini kaldırıyor. Ziggler ve Dillinger sonunda Tag Team kemerlerini kazanıyorlar. İkili taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Cesaro ekranlara geliyor.

Bir muhabir kadın onun yanına yaklaşıyor ve mikrofon uzatıyor.

Cesaro: Ablacım şu an başka bir yerde olmam gerekiyor, daha sonra gel istediğini yaparız. Çok kabiliyetli bir adamım ben.

Muhabir kadın sırıta sırıta gidiyor. Cesaro ilerliyor ve Vince McMahon'ın odasına geliyor, kapıyı çalıyor Cesaro ve gir diye ses geliyor.

Cesaro odaya giriyor, Vince güler yüz ile konuşuyor.

Vince McMahon: Hoş geldin Cesaro, senin için ne yapabilirim ?

Cesaro: Hoş bulduk başkan. Yaptığım konuşmayı görmüşsünüzdür.

Vince McMahon: Evet, gördüm. Etkileyici idi. 

Cesaro: Peki ne düşünüyorsunuz ? Büyük olan kemer için bir şans verecek misiniz ?

Vince McMahon: Ben sana şans veremem Cesaro. Senin ringe çıkıp hak etmen gerek. Bu gece iyiydin. Daha iyi olman lazım.

Cesaro: Tamamdır patron. Göreceksin, olacağım.

Cesaro onun elini sıkıyor ve odadan çıkıyor, kameralar ringe dönüyor.

Trouble!

Ethan Carter III geliyor. PWE'ye geri dönüşünü gerçekleştiriyor EC3.

SOS!

Kofi Kingston geliyor.

Singles Match

Ethan Carter III vs Kofi Kingston

il çalıyor ve maç başlıyor. Ikili hemen Lock Up a giriyorlar. Ec3 rakibinin kafasını yakalıyor ve köşeye kadar getiriyor. Şimdi Kofi kurtuluyor ve arkasına geçiyor onun. Roll Up'a alıyor! Ec3 hemen atıyor ve ayağa kalkıyor. Kofi onun üzerine gelirken SHOULDER BLOCK ile yere seriyor. Kofi kalkıyor ve Ec3 şimdi birde SHORT ARM CLOTHESLINE vuruyor. Şimdi vakit kaybetmeden kaldırıyor rakibini ve kolundan tutup köşeye fırlatıyor. Şimdi koşuyor üzerine! Kofi HIGH KNEE ile karşılıyor! Şimdi köşeye oturuyor ve rakibinin Ona dönmesini bekliyor. Ec3 Ona dönünce Kofi DIVING CROSSBODY ile atlıyor!! Tuş pozisyonundalar. 1...2... atıyor Ec3. Şimdi kalkıyor. Kofi Ona LEAPING CLOTHESLINE vurmak istiyor ama Ec3 karnına tekme atıyor onun! Ardından iplerden sekiyor ve RUNNING LIFTING KNEE vuruyor. Tekrar iplerden sekiyor ve arkasından NOTHERN LARIAT indiriyor!!! Ec3 uzun süre sonra PWE de hızlı bir giriş yapıyor. Seyircinin desteğiyle Kofi yi kaldırıyor ve omuzluyor. Şimdi köşeye kadar getiriyor. Ardından arka arkaya yumruklar geliyor. Hakem araya giriyor ama Ec3 bırakmak istemiyor. Hakem saymaya başlayınca bırakıyor Ec3 ve geriliyor. Şimdi koşuyor rakibinin üzerine ve CORNER CLOTHESLINE!! Birde EXPLODER SUPLEX yapıyor! Şimdi tuş deniyor. 1...2.... atıyor Kofi! Ec3 şimdi bir iki adım geriliyor. Kofi iplerden destek alarak kalkıyor. Şimdi Ec3 Ona doğru koşuyor! Kofi ipleri çekiyor!!! Ec3 apron tarafında kalıyor. Kofi Yan iplerden sıçrıyor! Ec3 de bunu görünce ikinci iplerden içeri giriyor! Kofi'nin tekmesi boşa gidiyor! Ec3 kafasından tutup kaldırıyor. ONE PERCENTER!!!!! ONE PERCENTER!!!! Şimdi tuş zamanı! 1....2....3!!!! oluyor ve EC3 return maçını kazanıyor.

Hakem onun elini kaldırıyor ve EC3 taunt atıyor. Başarılı bir başlangıç yaptı EC3. Bu görüntülerin ardından da reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Main Event zamanı. PWE'nin Universal Şampiyonu Roman Reigns ve World Heavyweight Şampiyonu Roderick Strong kemer birleştirme maçında karşı karşıya gelecek. Her zaman olduğu gibi maçın kazananı diğer kemerin son şampiyonu olacak, diğer kemer emekli edilecek.

The Truth Reigns!

PWE Universal Şampiyonu Roman Reigns geliyor.

Next Level!

PWE World Heavyweight Şampiyonu, King Roderick Strong geliyor

Title Unification Match

PWE Universal Champion Roman Reigns vs PWE World Heavyweight Champion Roderick Strong

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Maçın başlamasıyla Roderick ciddi bir şekilde gardini alarak rakibine doğru geliyor. Reigns ise küçümser bir şekilde yaklaşıyor. Roderick bir yumruk sallıyor ama Reigns blokluyor ve sert bir tokat vuruyor! Ardından bir tane daha vuruyor ve rakibini yere düşürüyor! Şimdi yerdeki rakibine bakıp sırıtırken Roderick bir anda arkaya doğru takla atıyor be kalkıyor! Reigns onu tutmak isterken Roderick karnına bir MIDDLE KICK vuruyor. Şimdi iplerden sekiyor ve MIDDLE DROP KICK! Reigns darbenin etkisiyle savruluyor. Roderick tekrar iplerden sekip üzerine koşuyor! Reigns SHOULDER BLOCK ile karşılıyor!!! Roderick kalkıyor. Reigns onu kolundan tutup köşeye fırlatıyor. Ardından hemen üzerine koşuyor. CORNER CLOTHESLINE! Arka arkaya vurmaya devam ediyor. Roderick sersemleyince Reigns onu tekrar kolundan tutuyor ve iplere gönderiyor. Roderick iplerden sekiyor. Reigns onu omuzluyor ve SAMOAN DROP!!!!! Roderick kendisini iplere sürüklüyor şimdi. Reigns ise köşeye geçiyor ve SUPERMAN PUNCH için taunt atmaya başlıyor! Roderick ağır ağır kalkıyor yerden. Reigns Ona doğru gelip sıçrıyor.. Roderick eğilip arkasına geçiyor!! Reigns boşa sallıyor! Roderick şimdi kafasından yakalıyor ve INVERTED NECKBREAKER. Reigns kalkıyor. Roderick bu kez omuzlarından tutuyor ve DOUBLE KNEE BACKBREAKER yapıyor!! Reigns yerde. Roderick taunt atıyor şimdi. Geriliyor SICK KICK için bekliyor. Ama Reigns kendisini ringin dışına bırakıyor!!! Roderick sinirleniyor ve o da çıkıyor ringin dışına. Reigns dizlerinin üzerinde. Roderick gelince ani bir aparkat vuruyor. Ardından ayağa kalkıyor. Şimdi kolundan tutup bariyerlere fırlatıyor!!!! Reigns kükrüyor! Şimdi kolundan tutup kaldırıyor. Omuzluyor ve bu kezde aprona vuruyor rakibini!!! Ardından ringe sokuyor ve kendisi de giriyor içeri!

Şimdi tuş deniyor Reigns. 1...2... atıyor Roderick. Reigns ayağa kalkıyor ve şizofrenik hareketler yaparak SPEAR tauntu atıyor. Şimdi ağır ağır kalkıyor Roderick. Reigns UVVVVAAAĞĞ diye bağırdıktan sonra koşuyor! Aynı anda Roderick koşuyor! SICK KICK!!!! SICK KICK! Muhteşem bir görüntü oluyor! Reigns darbeden sonra iplerin dibine düşüyor. Roderick hemen tuş denemek istiyor ama rakibinin iplere yakın olduğunu farkediyor ve önce onu bacaklarından tutup ringe doğru çekiyor. Şimdi tuş deniyor. 1....2....2.70!!!! KICK OUT!! Reigns maçta kalıyor!! Roderick şaşkın! Bu şaşkınlıkla tekrar kalkıyor ve bir daha SICK KICK için bekliyor!!!! Reigns ise hala yerde! Roderick sabırla bekliyor! Reigns iplerden destek alarak kalkıyor ama arkası rakibine dönük. Şimdi köşeye doğru geliyor. Roderick hala bekliyor. Reigns şimdi dönüyor Ona doğru. Ama köşeden hareket etmiyor! Roderick sinirleniyor iyice ve rakibine doğru yürüyerek geliyor. Reigns bir anda sıçrıyor! SUPERMAN PUNCH!!!!! Reigns yine kukruyor!!! Şimdi tuş deniyor. 1...2...2.60! Bu kez Roderick kurtuluyor!!!!! Reigns onu yerden bir çırpıda kaldırıyor. Ardından köşeye fırlatıyor. Şimdi üzerine koşuyor ve BIG BODY SPLASH!!! Ama hayır! Roderick çekilince Reigns köşeye çarpıyor!!!! Roderick arkasından tutup SWINGING NECKBREAKER ile yere seriyor!! Ikı isimde yerdeyken seyirciler maça büyük destek geliyor!

Ikı isimde kendilerini iplere sürüklüyor. Ardından aynı anda kalkıyorlar. Şimdi birbirlerinin üzerine geliyorlar ve Reigns bir tokat çakıyor. Ardından Roderick! Bir Reigns bir Roderick derken Roderick üstün kalıyor! Şimdi rakibinin suratına sert bir DROP KICK vurunca Reigns iplere düşüyor ve sekiyor. Roderick bu kez ROUNDHOUSE KICK vuruyor!!! Reigns tek dizinin üzerinde. Şimdi iplerden sekiyor Roderick. Reigns yere yatıyor ve rakibinin saldırısından kurtuluyor. Ardından ayağa kalkıyor ve üzerine koşan rakibine LEAPING CLOTHESLINE vuruyor! Roderick kalkınca bir LEAPING CLOTHESLINE daha!!! Şimdi iplere gönderiyor ve omzuna alıyor. SAMOAN DROP!!!! Ama hayır! Roderick kendisini arkaya atıyor!!! Reigns Ona dönüyor. Roderick karnına tekmeyi basıyor ve ardından göğsüne de bir tane vuruyor. Şimdi iplerden sıçrıyor ve SPRINGBOARD HIGH KNEE vuruyor!!!! Reigns sallanırken Roderick karşı iplerden sekiyor ve SICK KICK!!!! Ikinci kez SICK KICK vuruyor!!!!! Strong kalkıyor ayağa ve güç bela rakibini kaldırıyor, END OF HEARTACHE!!! yapıyor. Roderick tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Strong kazanıyor.

Hakem ona kemerlerini getiriyor. Strong ikisini de havaya kaldırıyor ve sonra Universal Kemerini hakeme veriyor, PWE Kemeri ile taunt atıyor. 1 Ay gibi kısa bir süre içinde PWE World Heavyweight Kemerini, King of the Ring Turnuvasını ve Universal Kemerini kazanmış birisi Roderick Strong. Yeni döneme Strong ana şampiyonken gidiyoruz. Bu görüntülerle PWE Legacy şovunun sonlarına geliyoruz.

Current PWE Intercontinental Champion, ''The Cleaner'', Kenny Omega

Dolph Ziggler:

http://steamcommunity.com/id/sXe07

PWE Legacy Night 3
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]
» Night Of Champions Match Cards