PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The King Of The World!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Achilles
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 32

MesajKonu: The King Of The World!   Cuma 30 Haz. 2017, 23:40

Written In My Face!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

" The Celtic Warrior " Sheamus seyirciden iyi bir reaksiyon alarak ringe geliyor. Ardından konuşmaya başlıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sheamus

Işte istediğim atmosfer! Tıpkı buraya ilk geldiğim günkü gibi! Tıpkı Kitalarasi Şampiyonluğu omuzladığım gibi! Ve tıpkı 84 günlük o eşsiz saltanatın başladığı günkü gibi!! PWE dünyasındaki en büyük isim olarak, şu gördüğünüz iplerin arasında, yeniden savaşa hazır bir nefer olarak bulunuyorum. Savaşmamı engelleyecek hiçbir şey kalmadı ve ben, muhteşem bir dönüş yaparak yeniden özlediğiniz dirence, güce ve mücadeleye sahip adamı geri getirmeye karar verdim! PWE dünyasında, ismimin en başta yazdığı günden sakatlandığım güne kadar geçen sürede, herkesin idolü olup takdirini ve sevgisini kazanmış, güreş dünyasının posteri olarak eşsiz ve sayısız zaferi, Bu meydanda, yeri göğü inleten yüce naralar eşliğinde kutlamıştım. Ancak benim saltanatıma ara verildikten sonra, hiçbir şey yolunda gitmedi. Hiçbir şeyin eski tadı, izlenebilirliği kalmadı. Insanlar artık hislerini gerçeğe dönüştüren bir nefer görmediler. Kendilerini egolarıyla savaştıran bir grup gereksiz yüzünden, PWE nerdeyse izlenemez oldu. Benim buraya geri dönüp yeniden aksiyonlara katılmam, Bir sürede olsa herşeyi düzeltti. Elde olan pek çok şey geri kazanıldı. Şovlar tekrar can buldu. Savaşlar yeniden heyecan verici bir hâl alıp pür dikkat seyredilen dakikalara sahip oldu. Ama beni yeniden şu gördüğünüz savaş meydanından alıkoyan bazı sebepler, tiksinç şahısların olmayan yetenekleriyle kendilerini harap etmelerini ve tüm bunları başarı gibi göstermeleri, gerçekten onur ve gurur kırıcı oldu. Çünkü bu dünyada gerçek bir kral vardı. Çünkü bu dünyada gerçek bir savaş ve savaşçı vardı. Tüm gücüyle, bütün varlığını buraya feda etmiş bir nefer vardı. Çıta yukarıdaydı ve altındaki hiçbir şey kabul edilemezdi. Sonunda yeniden dirildim ve işte, doğduğum, büyüdüğüm ve öleceğim meydana tekrar döndüm. Tüm gücüm ve ihtişamlı geçmişimle savaşmak için burdayım! Kral yeniden burda!

Ara verilen saltanatımın devamı için, PWE Dünya Şampiyonluğu'nun yeniden hayat bulup hakettiği yere yükselmesi için, var gücümle savaşıp, dostum olana dost, düşmanım olana düşman olarak, ve bana en ufak bir çakıl taşı olanı, kağıt gibi dümdüz ederek yeni bir yürüyüşe başlayacağım! PWE Dünya Şampiyonluğu'nun üzerinde, benim her savaşımdan sonra akıttığım her damla ter, yürüdüğüm yolun teminatı olarak beni izleyecek. Bununla birlikte, o şampiyonluğu yeniden elime alıp göğe Doğru kaldırana dek, PWE bünyesinde varolan herkes acının ne olduğunu görecek. Gözyaşının lugattaki anlamı değişecek. Bugüne kadar hiçbir vakit varolmayan bir savaş, gözler önünde canlanıp buna şahit olan herkesin, Aslında neye şahit olduğunun farkında olan gözleriyle anlamını güçlendirecek! Bayanlar Baylar, The Celtic Warrior, The King Of The World Sheamus, savaşın sonunda zirvede olan kişi olacak!

Mikrofonu büyük bir hırsla fırlatır! Written In My Face eşliğinde ringi terkeder.

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

The King Of The World!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» R-Truth, Rookie'si King Booker'ı Çalıştırıyor.