PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Gaddar!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: Gaddar!   C.tesi 01 Tem. 2017, 00:54

Swiss Made Duyuluyor. Cesaro geliyor. Seyircileri selamlayıp ringe giriyor.
*
*
Farkındayım uzun süredir ağzımı bıçak açmıyordu. Size yakışır şampiyon olmadığımın farkındayım. Ama emin olun şuan ki unvan sahipleri de değiller. Zaten bu yüzden döndüm. Siz beni hep baş kaldırım ve karşı gelişim ile tanıdınız. Bazıları da Hardcore şampiyonu olduğumda tanıdı. Artık farklı bir Cesaro göreceksiniz. Şirketi zor sürecinde yanlız bıraktım bunun farkındayım. Çok hata ve gaddarlık yaptım. Bunun için şirketten özür diliyorum. Ama güreşçilerden değil. Çünkü bundan sonra onlara daha gaddarım. Sami başından beri hep yanımdaydı. Onun için adeta bir idoldüm. Sonrasında besle kargayi oysun gözünü hesabı istediğini aldı ve gitti. (GOLDBERGx4) Benim de aynısını Goldberg'e yaptığımı düşünüyorsunuz. (YESx3) O zaman sizde bir aptalsınız. Ben o buruşuk kıçlının yardımcısı gibiydim. Onu yolun karşına geçirdim. Ve işim bitti. Ama Sami. İstediğini aldı öğrendi ve gitti. Ben artık farklıyım. Karşılıksız hiç bir yapmıyorum artık. Buna güreşte dahil. (Boo) Hayır paradan bahsetmiyorum. Unvandan, kemerden bahsediyorum. Neredeyse bir senedir buradayım. Hala pimi çekik atılmayı bekleyen bomba gibi ana kemer için şans bekliyorum. Ama anladım ki bu olmayacak. O zaman bende elinde patlarım. Bu da çevrede ki herkese zarar verir. Değişme sebebim bu. Burda önemli olan dostluk değil. İşindir. Bu benim işim ve Triple H işinin en iyisini yapmadığı sürece bu iş bana düşer. Best For Business kelimesi onunla kalıplaşmış bir kelime. Ancak Triple H bunun ne demek olduğunu bilmiyor. Seth Rollins. Şirkete geldiğimden beri tek duyduğum isim. Şirket onun etrafın dönüyor. İnsanların sesleri onun için kısılıyor. Bir bakalım neler yapıyor Seth. Yatıp para kazanmak. Arka alanda Renee'e sarkmak. Yeni yetme güreşleri yenmek. Bravo doğrusu. Sonrasında şirketin eskilerden Goldberg'i def eden Cesaro indie güreşçisi oluyor öyle mi ? Adam Cole Sheamus Aj Styles gibi isimler benim yerimi doldururken artık benim susmamı beklemeyin. Tüm kinim ve gücümle geliyorum. Bu savaş adil olacak. Adım Cesaro ve hepsine dengim. Onlarda kendi dengini bilsinler.

(Cheers)

Der mikforonu bırakır ve backstage'e doğru gider

RPG KARAKTERİM: Daniel Bryan

------------
First United States Champion 

Hardcore Classic Winner

2 Time PWE Hardcore Champion [32 Days]

1 Time Gate Of The Future Champion [19.10.16-06.11.16]

1 Time (Last) Wildcard Champion[21.10.16-∞]

PWE Tag Team Champion [13.12.16- ?]

2 Time PWE İntercontinental Champion

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]