PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

yangın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 31

MesajKonu: yangın   C.tesi 01 Tem. 2017, 14:38

??? / ??? / ???
Stockton, CA, USA.

"Yok, hayır. Gitmene izin vermiyorum."

"Ağzından çıkanları kulakların duyuyor mu senin? Ne demek sana ihtiyacımız yok? Nasıl yani?"

"Hayır, Jimena. Var. İnan bana gerçekten biraz bile olsun umrumda değilsin. İstersen dünyanın öbür ucuna git. Başına nelerin geleceği bile umrumda değil."

"Bu kadar kolay değil. Sandığın kadar kolay olmuyor bu tür şeyler. Hayatımda kendime daha fazla sen içermeyen günler diliyorum. Benden olabildiğine uzak dur." 

"Bunu yapmak zorunda değilsin tatlım... Kaç aydır bana ne kadar ters davrandığının farkında mısın? Agresifliğin dinmek bilmiyor. Farkında değilsin. Sakin kalamıyorsun."

"Zorunda değilim. İçimden gelen maziye açlığımı abrama edemiyorum. Her şeyi sandığın gibi, bu da kolay bir iş değil. Artık şu Pollyana bakış açından kurtulacak mısın? Çünkü ben artık biraz hayatımıza GERÇEKÇİ bakmanı umut etmekten sıkıldım da. Bu "Umut Etmek" fiilini aşmalı ve gerçekliğe kavuşmalı. Anlıyor musun?"

"Bu afra tafraların, agresifliğin beni o kadar çok darlıyor ki Colby, sanırım artık sana daha fazla katlanamayacağım. KATLANAMAYACAĞIZ!"

"Katlanamayacağız mı?"

"Yok, hayır. Gitmene izin vermiyorum."

"Bırak şu kolumu. Daha. Fazla. Yaklaşma."

*kapıyı hızla çarpar.*

"Bay Lopez, yanlış aramadım umuyorum."

"Y-y-yo hayır. Aramadınız."

"Eşiniz... Yani eski eşiniz. Bunu söylemek pek de kolay değil."

"Ne oldu ona? Lafı gevelemeyin."

"An itibari ile kendileri burada. Hayati tehlikesi ise hadsafhada. Evladınız da aynı şekilde."

"Evladımız mı? Bizim çocuğumuz yok."

"Sanmıyorum. Karnında tam iki aylık bir bebek var. Bunu bilmiyor musunuz?"

"Siz tam olarak neredesiniz?"

"Tamam, fazla dramatize etmeye niyetim yok. Ne yapsam da, ne etsem de kendimi bu aksiyon açlığından alıkoyamadım. Eski dostlar elini ayağını yavaştan bu işlerden çektikten sonra ise, beni buralara bağlayan fazla birşeyler yoktu. İnanın bana, bazı palyaçoların sözde giriştiği bu gereksiz işler, boşa koydukları çaba benim ilgimi çekmiyordu. Sadece... İçimden sürekli karşılarına çıkıp "Ah, hayır. Bu işler bu şekilde yapılmıyor, amatörler." diye çığırmak istiyordum ama işte burası çok önemli. Beni ringlere bağlayan birşey yok. Ama açtığım yeni sayfaya bağlayan şeyler var. İşte son zamanlar diye geçiştireceğim aslında uzun bir dönem olan bu agresiflik, öfke döneminin temel sebebi bu. Zorunda değilim, yapmak istiyorum, geçmişteki tercihlerim buna engel oluyor. Tamam, düzenli bir hayat bana göre değil. Düzenli ilişkiler düzenli yaşantı, her gün zorla gömlek ve küçük beden prezervatif gibi hissettiren bu boynumu fazlasıyla sıkan kravatlar filan. Bana göre değil. Arka odada bir daha çıkmamak üzere kilitlenmiş, anahtarı da klozete atılıp ardından sifonu çekilmiş bir takım eşyalar. Gri'ye çalan bir siyah tonunda tayt, siyah kemer, aynı renklere uygun botlar.Kapının iç kulpuna asılmış Crossfit üyelik kartları. Bu kadarına gerek yoktu aslında. Ama yaşanmışlıkları sineye çekmek istiyorsam, bunu kolaylaştırmam gerekti. Ne diyordum? Michigan'da yaptığım telefon görüşmesinin üzerinden bir süre geçti. Tam olarak hatırlayamıyorum. Sonrasında hastaneye içimde yayılmış saf korku hissiyatı ile hızla gidişim. Hatırladığım ikinci şey bu. Birincisi ise ikisinin de öldüğünü öğrendiğimdeki hüsrandı ki tüm bilincim yıkıntı. Buralar fazla bahsetmek istediğim kısımlar değiller. Birkaç zamandır uzaktan uzaktan her birinizi. Evet. Her birinizi inceliyorum. Hareketleriniz. Düşünceleriniz ve elde ettiğiniz başarılar. Siz ne sanmıştınız? Gerçekten de uzaktan bakakalmamı mı bekliyordunuz yoksa?"

*telefon çalıyor, parkway drive'dan "dark days" adlı parça.*

"Aslında, üstesinden gelebilirim. Yakın zamanda bu güzel teklifinizi yanıtlayacağım, bayım."

*öfkeyle karışık bir gülümseme bu.*

*televizyon'dan biraz cızırtılı da olsa ayırt edilebilecek bir ses, bu bir spiker sesi.*

"FINN BALOR, TV CHAMPIONSHIP'İ ELDE EDİYOR!"

*bir tane daha*

"Roderick Strong! TV Championship'i elde eden isimler kervanına katılıyor."

"Strong, artık en tepede. Karşınızda yeni PWE Şampiyonu."

"Bir bidon benzin bulmak hiç te zor olmadı. Kıvılcımı yangına çevirmek te pek zor değil zaten. Basit bir parmak hareketine bağlı. Burayı terketmeden önce, anahtarsız oda ile son kez yüzleşmem lazım."

"Sami Callihan, TV Championship'i ellerinde tutuyor."

"Drew McIntyre! Yeni PWE ŞAMPİYONU!"

"Goldberg bu sefer PWE Kemerini havalandırıyor!"

"Ben de salondaki kahverengi bavul ne zaman işime yarayacak diyordum..."

"Rollins ortadan kaybolduktan sonra ben geldim, benden korktuğu için bir daha buraya çıkamadı ve ondan emekli oldu."

"Tamamdır, alacağımızı aldık."

*evi hızlıca adımlayarak terkediyor, biraz uzaklaşıp cepheden görecek bir pozisyona geçiyor, bu sırada telefonu çalıyor.*

"Black, nasıl gidiyor?"

"Yenilenmiş hissediyorum, Marek. Ama bunları daha sonra konuşalım."

"Nasıl istersen..."

*cebindeki zippo ile evi ateşe veriyor, suratında biraz olsun gülümseme yok.*

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

yangın
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası