PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

PWE Will Be The Place That AJ Styles Built!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 31

MesajKonu: PWE Will Be The Place That AJ Styles Built!   C.tesi 01 Tem. 2017, 17:41

The Phenomenal!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Pyro şovunun ardından ringe ilerliyor.

AJ Styles: İtiraf etmeliyim ki şu anda burada liseye yeni başlamış veletler gibi hissediyorum. Etrafta gördüğüm herkes mekanın sahibi gibi davranıyor ve bende bir köşeye sinmiş onları izliyorum. Bu çok can sıkıcı bir durum. Hatta rezalet bir durum. Köşeye sinip etraftakileri izlemek yerine bende Sheamus gibi PWE geçmişim hakkında böbürlene böbürlene konuşmayı çok isterdim ancak baktığımızda onun 84 gün tuttuğu o kemeri ben 1 lanet olası gün bile tutamadım. Eski dostlarım bile burada o zamanlarda benden daha çok iş yaptılar. Şu an yaşadığım eziklik hissinin tek nedeni o zamanların bu şekilde geçmesi. PWE'de hiç bir işim yolunda gitmemişti. İnanılmaz yetenekli bir güreşçi olmamın dışında hiç bir şeyim yoktu. İnsanların gözünde sıradan olmak canımı sıkıyordu çünkü ben sıradan birisi değilim. Buraya gelmeden önce gittiğim her yerde bunu kanıtlamıştım ama PWE bu konuda istisna oldu. Her ne kadar istisnalar kaideyi bozmasa da bu beni sinirlerimi bozuyordu. İnsanların beni bok torbası olarak görmelerini hazmedemiyordum çünkü ben bir bok torbası değilim! Ben ''The Phenomenal'' AJ Styles'ım! 

Şimdi ise bunu kanıtlamak için elimde bir fırsatım var. Bir çok şeyi değiştirme fırsatım var. Bu gün burada mekanın sahibi olduğunu düşünen adamlara bu düşüncelerinin yanlış olduğunu göstermek için bir fırsatım var. PWE'nin hayatımdaki boktan bir istisna olmasını değiştirmek için bir fırsatım var. Şu günlerde PWE'nin içerisinde olduğu yeni bir yapılanma var ve an itibariyle bu yapılanmayı tamamı ile devralıyorum.  Artık kafanızda demirbaş haline gelmiş isimlerin kendilerini tekrar etmelerini izlemeye son vereceksiniz. Çünkü bu sefer PWE benim için değil, ben PWE için istisna olacağım. PWE'de ki gerçek söz sahibi ben olacağım. MEKANIN SAHİBİ BEN OLACAĞIM!

Mikrofonu atıyor ve arka alanın yolun tutuyor.

''The REIS'' John Cena

PWE Will Be The Place That AJ Styles Built!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası