PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Guess Who's Back

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Unpredictable One
Newbie
Newbie

REP Puanı : 5

MesajKonu: Guess Who's Back   C.tesi 01 Tem. 2017, 18:23

Retaliation! duyuluyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"The Lunatic Fringe" Dean Ambrose, uzun zaman sonra ringlere adımını atıyor.

Konuşmasına başlıyor.

"Özlediniz mi? Dostum emin olun bende sizleri çok özledim. Uzatmadan başlıyorum, geri dönmemin sebepleri elbette var. Bunların başında herkesin kendini nirvana da görmesi. Yaptığım şeyler ne çabuk unutuldu? Grand Slam gibi mesela? Peki ben kendimi diğerleri gibi nirvana da mı görüyorum? Hayır. Çünkü benim kendimi o kadar yüceltmeme gerek yok, zaten sizler beni öyle görüyorsunuz. Buraları kasıp kavuran adam geri döndü! Bu dönüşüm formalite icabı bir şey olmayacak, bundan emin olabilirsiniz. Ağzının payını vereceğim çok insan var.  Sizlere burada şunu yenerim vs. tarzında şeyler demeyeceğim, zaten hiçbir zaman da demedim. Fakat sizlere diyebileceğim kesin bir şey var;  Ne diyorsam hepsini icraata dökeceğim! Zaten sizler bunu uzun süredir görüyorsunuz. Sadece burada konuşup sonra dayağı yiyip oturmuyorum, karşımdaki her kim olursa olsun başı belaya girecek. Yenemesem bile. Mevzu yenmek değil,  mevzu insanların  Dean  Ambrose’tan çekinmesi. Yenilebilirim, ben  süper kahraman felan değilim, işte o bayıldığınız  kaslı dallamalardan değilim. Ben kimim biliyor musunuz? Beni sinir eden herkesin ama herkesin canını sıkan bir adamım. İstediğiniz kadar benden üstün, güçlü olun bu benim için sorun değil. Çünkü Ambrose Asylum her zaman benim güvencem altında! Dean Ambrose’u kızdıran herkes ziyaretini edecek ve en iyi şekilde karşılanacak. Ben misafirlerime çok önem veririm."

"Hedeflerim var. PWE Championship’i istiyorum! Kimse o kemeri benden iyi taşıyamadı, taşıyamaz da! Taşıyamayacakta.. Yapabileceğimi biliyorsunuz değil mi? Daha önce 3 kere yaptığım şeyi bir kez daha yapabileceğimi biliyorsunuz. PWE’nin güçlü adamları umurumda değil, veya o çok  övülen adamlar umurumda değil. Şu an tek umurumda olan şey PWE Championship. Ant içiyorum ki o kemeri almak için tüm bedenimi ve ruhumu ringde parçalayacağım. İsteklerimin önüne kimse geçemeyecek. Sadece kemer üzerinde isteğim var mı sanıyorsunuz? Dostum daha çok şaşıracaksınız. Bu dönüş sadece ufak bir başlangıç. İleride neler yapacağımı göreceksiniz. O zaman önceden olduğum gibi en tepede olacağım. Kimse bana dokunamayacak. Sorunlarınızı bir kenara atın, The Lunatic Fringe döndü. Şimdi arka alanda beni izleyenler neler yapacağını düşünmeli. Çünkü bir sürü adamın kıçını tekmelemem gerekiyor. Biraz aksiyon zamanı, herkes hazır olsun. Dönüşüm her şeyi değiştirecek!"

Mikrofonu kameralara ciddi bir bakış atarak yere bırakıyor, desteğini ardına alarak ringi terkediyor.

Guess Who's Back
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası