PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

This Is My Yard Now

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: This Is My Yard Now   Paz 02 Tem. 2017, 01:19

"The Truth Reigns"  Duyuluyor!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Roman Reigns gözüküyor, ağır adımlar ile ringe doğru ilerliyor.

Roman Reigns ringe giriyor.

Roman Reigns mikrofo alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Reigns: Hayat sürekli istediğimiz gibi gitmeyebilir, hayatın istediğimiz gibi gitmesi için hayallerimizin adım adım gerçekleşmesi gerekir. Benim için bu önemli olan maç bir hayal değildi, hayallerimin bir adımıydı sadece. Bu maçı kaybetmek beni hayallerimden bir adım geri tuttu, belkide hayallerimi yok etti ama bazen hayallerinde hayal olarak kalması gerekiyor. Hayalim asla zirveden düşmemekti, bu konuda başarılı olamadım ama deneyimlerinden ders çıkaran birisiyim sonsuza kadar zirvede olamayacağımı biliyordum ama işin ucunda insanların zorluğu imkansız düzeyinde olan bir hedefi belirlemek zorundaydım. Roman Reigns olmak kolay bir şey değil, insanlar sizden yapabilceğinizden fazlasını bekliyor, bu konuda başarılı olduğumdan eminim. Herkesin "Artık yenilmez" dediği canavarı yani Brock Lesnar'ı yendim. Popülerliğin zirvelerinde olan ve aynı zamanda kendi kanımdan biri olan The Rock'ı yendim. Bir çok kişinin güreş ile büyümesini sağlayan Undertaker'ı yendim. Onun dışında elde ettiğm başarılarda var ama amacım sizlere yendiğim kişileri tanıtmak değildi, sizlere karşımdakinin bir önemi olmadığını özetlemeye çalışıyorum. Bu yendiğim kişiler bu şirkette kafasına eseni yapabilecek kişilerdi ama şu an onlardan hiç bir iz yok, hepsi tasmasından kurtulan bir köpek gibi evlerine korkarak geri döndü çünkü burası onlara ait değil.

Bu şirket pek yüzüme gülmedi, büyük ümitler ile ilerlediğim yolda beni hüsrana uğrattı, bu nedenle güreş kariyerimde kendi kurallarım ile oynamaya karar verdim. İnsanları öldüren şey onların başarısızlıkları değil, insanlar başarısızlıkları ile yüzleşip ayağa da kalkabilir veya pes edip başka bir hedefe yönelebilir. İnsanı öldüren şey hedefleri hakkında umutlanmaları, çünkü bu hayatta asla istediğimiz şeyler tamamıyla gerçekleşmez. Hayallerin bazen hayal olarak kalması gerektiğini anlayamayan insanlar umutları yüzünden çaresizliğe sürüklenir. Kimse doğduğu gibi mükemmel bir hayat ile karşılaşmadı, bu ringi paylaştığım herkes aynı benim gibi zorluklar ile karşılaştı, onlarında benim gibi güreşmek için aşırı mantıklı sebepleri var ama beni onlardan ayıran bir özellik var o da; Başaracağıma herkesden daha fazla inanmak. Bir hedef konusunda umutlanmayarak başaracağımı benimsiyorum, başaramadığım zaman hayal kırıklığına uğramıyorum çünkü o zaman anlıyorum ki ya yeteri kadar inanmadım ya da yeteri kadar çabalamadım. Bu noktada güreş kariyerimde kullandığım kurallarım devreye giriyor, I CAN I WILL! Gelecek hakkında bir umudum yok, sadece başarılı olacağımı biliyorum ve başarı için karşıma kendi kanımdan birini koyabileceğimi de herkese gösterdim 

Seyirciler yuhalamaya başlar.

Kuzenim ile konum kapanalı epey oldu sanıyordum. Sadece Ailem için güreşmiyorum, sizler beni tanıyamadığınız için bu hamlemi yanlış buluyorsunuz. Eğer güreş ringindeysek burada kuralları ile insanları etkileyen bir kişi olmalı yani bir sirkte iki cambaz oynamaz. Beni hain veya daha kötü kelimeler ile çağırabilirsiniz, bu güreş dünyasında herkesi istediğiniz gibi eleştirmekte özgürsünüz ne de olsa. Ayrıca bu kötü eleştirilere alışalı epey zaman oldu, sizler yeri geldiğine beni destekliyor yeri geldiğinde yuhalıyorsunuz, bu tür durumlarınızdan dolayı sizlerin istediği gibi bir güreşçi olmaktan vazgeçtim. Bu şirket karşıma istediği kişiyi getirebilir veya şirketteki bazı cesaretli kişiler bana meydan okuyabilir. Eğer karşıma çıkmaz iseler ben kendime istediğim bir rakip bulurum CUZ THIS IS MY YARD!

Mkk:

This Is My Yard Now
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası