PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Something Caught in Jericho's Eye

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 8

MesajKonu: Something Caught in Jericho's Eye   Paz 02 Tem. 2017, 19:42

Break the Walls Down duyulur. Işıklandırma sisteminde bir değişiklik olmadan Chris Jericho platformda gözükür.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Takım elbisesiyle düz bir ifadeyle ringe girip bir mikrofon alır. Müziğin sesi azalarak kaybolur.

(bir süre duraksar ve kalabalığı dinler) Gördüğüm, en kötü kalabalık olduğunuzu söyleyemeyeceğim, fakat sanırım bundan daha fazlasına ihtiyacım var. Korkarım bu şirkette birkaç değişikliğe, ufak da bir devrime ihtiyacımız olacak çünkü müziğimin çalmaya başladığı andan itibaren kulak parçalayıcı bir haykırış duyamadım. Acaba, bu sadece Georgialılara özgün bir özellik mi? Neden bu gece burası bu kadar sessiz? Bu şekilde düşünebilirdim fakat (duraksar) tam olarak, bir budala için ne kadar gürültülü olabileceğinizi gördüm ve o da tam birkaç saat önce şu an benim durduğum yerde durup gerçekleri konuştuğunu zannediyordu. Ne kadar doğru bir şey yapıyordu sizce? (cheer) Ah... Ben o şekilde düşünmüyorum. Birkaç adet kendini bilmez adam buraya gelip, benim ringime, Jericho'nun ringine gelip bu dönemin, bu çağın onlara ait olduğunu söylüyor. Ve bunun üstüne benim ringimi sahipleniyorlar. Küçük çocuklardan hoşlanmam, AJ Styles. Liseli veletler de bu kapsamanın dışında değiller. Şimdi gözlerini açmama izin ver. Bu ring senin değil, bu çağ senin değil ve o aptal suratın kesinlikle PWE'ye yakışmıyor.
Burada durup size geçmişte başardığım harika işlerden bahsederdim. Başardığım ilkler ve raflarımda duran sayısız ödül ve övgüyü, her birini gözünüzün önüne sunabilirdim. Fakat sizin gibi bir martı sürüsü Chris Jericho için haykırmak yerine AJ Styles için haykırmayı tercih ediyor. Matematiği siz yapın, siz benden çok bir şey duymayı haketmiyorsunuz. Chris Jericho bundan sonra dudaklarını Gainsville,Georgia için mühürlüyor. (boo) O yüzden sadece ringde neler yaptığımı izleyin ve bundan yıllar önce "The Best in the World at What He Does" lakabını nasıl kazandığımı anlamaya çalışın.

(mikrofonu bırakıp Break the Walls Down eşliğinde soğuk kanlılıkla arka alana döner) 

Drew McIntyre

The First-Ever Wildcard Champion
One-Time Wildcard Champion (31 Days)
Three-Times PWE World Heavyweight Champion (13 Days) - (9 Days) - (60 Days)
One-Time PWE Tag Team Champion (38 Days) (With Ethan Carter III)
Third Triple Crown Winner
Tag Team of The Year (MCIIIntyre)
WarTime II Survivor (Rise!)

Heath Slater

Two-Time Hardcore Champion (4 Hours) - (9 Days)
LOL Moment of the Year (Çomar Bites Randy Orton)

Wade Barrett

One-Time Intercontinentinal Champion (51 Days)
The Longest Reigning Intercontinentinal Champion

Something Caught in Jericho's Eye
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vay be jericho Okumadan geçmeyin
» Y2J ye saldırı