PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Voices

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Godfather
Newbie
Newbie

REP Puanı : 5

MesajKonu: Voices   Paz 02 Tem. 2017, 23:09

Voices !

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Randy Orton tekrar PWE arenasında

Taunt atıyor.Dönmenin keyfini taraftarlarla paylaşıyor.

Randy Orton:Şu ana kadar yaptıklarım hoşunuza gittimi veya gitmedimi bilmiyorum.Sevginizi kazanıp kazanmadıgım hakkında bir fikrim yok.Kendi eleştirimi özeleştirimi yaparsam eger PWE kariyerim eksilerle dolu boşluklarla dolu buraya boşlukları doldurmaya geldim eksileri artı yapmaya geldim.Bunu yaparken hoşunuza gidecek şeyler olacak gitmeyen şeylerde olacak.Üzgünüm ama şu andan itibaren önemli olan sizlerin düşüncesi degil benim amacıma ulaşıp ulaşmamam.Eger burada amacıma ulaşmak için birinin boynunu kırmam gerekiyorsa kırarım.Elini sıkmam gerekiyorsa sıkarım.Randy Orton bu zamana kadar gereken önemi görmedi ve istediklerini almak için herşeyi yapmaya hazır.Burada istedigim yeri almam için zirvede olmam gerekiyor.En nihayetinde zirvede olmak için karşıma birçok engeller çıkacak insanlar çıkacak din dil ırk ten rengi farketmezsizin herkesin dilinde bir PWE Championship'tir gidip geliyor kimse agzından düşürmüyor.Köpekler gibi agzı kapanmayan bu kişiler bilsinki kurtlar kışı atlatır ama yedigi ayazı unutmaz.Randy Orton herzamankinden daha iyi bir şekilde bu ringte istedigini alana kadar önüne çıkanı alaşagı etmekten mutluluk duyacaktır.

Voices
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası