PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Winning Championship, Speaking Japanese, Becoming #1

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

REP Puanı : 28

MesajKonu: Winning Championship, Speaking Japanese, Becoming #1   Ptsi 03 Tem. 2017, 01:11

Devil's Sky!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

PWE Intercontinental Şampiyonu, ''The Cleaner'', Kenny Omega geliyor.

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Kenny Omega: Hepimiz olan biteni gördük. Bazılarımız ise daha önceden gördü. Geçtiğimiz haftalar da PWE'ye döndüğümde hedefimi açık açık belirtmiştim. King of the Ring turnuvasında başarısız olsam da ardından gelen şovlar da (Belinde ki şampiyonluğu çözer ve havaya kaldırır), PWE Intercontinental Şampiyonluğunu kazandım. Ki bana soracak olursanız bu PWE'nin elinde bulundurduğu en üst düzey unvandır. Ve bunu taşımak bana onur veriyor. Bence PWE Intercontinental Şampiyonluk unvanı PWE World Heavyweight Şampiyonluk unvanından daha önemli. Bazılarınız neden veya saçmalıyor dediğini duyuyorum o yüzden açıklayayım. Bunu anlamak için çok kaliteli bir eğitim almanıza gerek yok, evde bile bir kişi size bunu öğretebilir. Şampiyonlukların ismini okursanız anlarsınız. Şu an benim elimde bulunan unvan PWE'yi kıtalar arasında temsil ediyor, her türlü güreşçi ve hayranı temsil ediyor. PWE World Heavyweight unvanı ise daha çok PWE Dünyasını ve güçlü, kaslı, uzun ve yeteneksiz olan güreşçileri temsil ediyor gibi. Hayatınızda duyduğunuz en iyi teori olmayabilir. Bence de öyle. Ama bunun benim ve başkaları için anlamı büyük. Benim görüşüme göre bu şirketi PWE Intercontinental Şampiyonluğu temsil etmeli. Bir sürü kıta ve insanı bir araya getirme özelliğini barındırıyor. World Heavyweight unvanı ise sınırlama getiriyor. Bu tabi bir çok insanı kızdırıyor ve bana karşı bir haçlı mücadelesi başlatacak. Ama buralarda ortalığı temizleyen eleman benim. Yani her ne olursa olsun ortalık karışacak, insanlar beni hedef alacak. Hem ring içi hem de ring dışında fakat onların yarattığı karmaşada arada kalan ben olmayacağım. Ben olan bitenleri izledikten sonra temizliği yapacak adamım. Ve bu günden itibaren kendimi PWE'nin en prestijli unvanını elinde taşıyan güreşçi olarak ilan ediyorum. Şu an şampiyonluk tabi ki bu konumda değil. Sami Zayn, Cesaro, The Rock, Roman Reigns ve diğerleri tarafından yanlış bir biçimde kullanıldı ve harap edildi. Ama ben bu unvanı elimde tuttuğum sürece PWE'nin 1 numaralı şampiyonluğu yapmak için uğraşacağım ve bu da epey uzun bir süre olacak. O yüzden bunu görmeye alışmanız gerekiyor. Ta ki beni bu unvandan mahrum edecek bir rakip çıkasıya kadar (Biraz sırıtır). Yani kendine güvenen varsa ben buralarda olacağım, nasıl bulacağınızı biliyorsunuz. Umarım biliyorsunuzdur.

Omega mikrofonu bırakıyor ve arenaya bakıyor, arena son derece sessiz bir halde, Omega biraz öksürüyor ve tekrar alıyor mikrofonu. 1-2 kez mikrofona vuruyor, çalışıyor mu diye kontrol ediyor.

Kenny Omega: Wakaranai darou ? Dakara, imakara desu ne, konkai... konkai dake! Ore ga Nihongo wo hanasu. Watashi ga okonau koto ga dekimasu node. Bikurishiteiru darou! Warui desu ga, ima no tokoro made ore ga tada nihongo wo hanashitakunakatta. Ore wa hiiru dakarasa. Na no de, hiiru na no ni, nihongo wo hanasen na no ni, omae no sukina senshu ga daikirai desu ne. Dakara, ore ga yarusenai.  Dakara, minna ga Kenny Omega, watashi no koto, ouen shitekurenai to daikirai desu ne ?! Demo, kirai ka doka, dochi ni shitemo... PWE wa ore no homu. Dakara watashi ga yukitai hoka no basho de wa arimasen. Kono basho wa watashinoiedesu. Hoşça kalın ve iyi geceler.

Kenny Omega sözlerini bitirdikten hemen sonra klasik tauntunu yapıyor ve Devil's Sky eşliğinde kameralar kapanıyor.

Dolph Ziggler:

http://steamcommunity.com/id/sXe07

Winning Championship, Speaking Japanese, Becoming #1
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nxt Championship ve Nxt Tag Team Kemerleri Boş