PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Roderick Strong Adamın!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 26

MesajKonu: Roderick Strong Adamın!!   Ptsi 03 Tem. 2017, 01:27

Next Level!

Next Level'ın duyulmasının ardından Roderick Strong'u World Heavyweight ve Universal Championship kemerleri ile stagede görüyoruz. Ağır adımlarla ringe geliyor Strong ardından bir sandalye alıp oturuyor. Bir de mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor..

Roderick Strong

Omuzlarımdaki bu başarıyı ve bir de omuzlarımda taşıyamadığım diğer başarımı sadece 1 Ay gibi kısa bir sürede kazandım. Sizlere bunu başaracağımı, şirketin yüzü olup en tepeye oturacağımı söylediğimde bana kıçlarınızla güldünüz ve şimdi ben burada sizin kıçlarınıza tekmeyi basan adam olarak oturuyorum çünkü Roderick Strong sözünün eridir ve dediğini yapar. Yeni dönem denilen saçmalığın beni korkutacağını, durduracağını düşünüyor olabilirsiniz ama şunu net şekilde söyleyebilirim ki bu tamamen saçmalık. Roderick Strong hiçbir şeyden korkmaz. Omuzlarımda şirketin iki ana kemerini taşıyorum ve şu anda PWE markasının  yüzü benim. Sizce beni korkutabilecek bir şey olabilir mi ha?! Ben her zaman hak ettiğim şeylerin peşinden koştum ve hep kazandım. TV şampiyonluğu, Dünya şampiyonluğu ve Universal şampiyonluğu! Kemer birleştirip yeni dönemi getiren adam benim! Yeni dönem benim! Yeni dönem dediğiniz şey benim omuzlarımdaki bu iki mükemmel şeyi emekli olana kadar taşımam! Oh pardon.. Roderick böyle dediği için bu gerçekleşmeyecek değil mi? Büyük konuşmamak lazım. Eminim sadece siz değil, arka alanda da benim şampiyonluğumu, şirketin yüzü olmamı istemeyen bir sürü zavallı mikrop sürüsü vardır. Benim en tepeden ziyada en dipte olup her hafta şirketin gereksiz yere para ödediği eziklere kaybetmemi isteyenler bile vardır! İstediklerini almadıklarından emin olacağım. Hepsi birer zavallı ve bu zavallıların maskeleri birer birer düşecek. Roderick Strong eski dönemde de, yeni dönemde de sizin şampiyonunuz olarak anılacak çünkü Roderick Strong bunu hak ediyor! Sizin aptal ve işe yaramaz isteklerinizin bir önemi yok, onları kaale bile almıyorum ama artık elde edilebilecek bir başarı kalmadığından sizin gibi ufak böceklerle uğraşmak zorundayım. Burada konuşup nefesimi sizin için harcamak bile istemiyorum o yüzden kısa kesiyorum. Yeni dönemde yapacaklarımı duydunuz ve biliyorum hepiniz korktunuz ama merak etmeyin. Size değil, sizin elçiniz sayılan bebek yüzlü aptallar cezayı çekecek. Elçiye zeval olmaz derler ama onlar benim gözümde sadece birer deneme tahtası ve her ay birini eskitip çöpe atacağım..

Strong sözünü bitirdikten sonra mikrofonu yere atıp ayağa kalkıyor ve kemerlerini havaya kaldırıyor ardından müziği eşliğinde ringden ayrılıyor.

RPG:
"Messiah Of The Backbreaker" Roderick Strong

1x Television Champion
1x & Current PWE Champion

Roderick Strong Adamın!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE En İyi Finisher
» Kahretsin!!!