PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

YEAHYEAHYEAH

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 5

MesajKonu: YEAHYEAHYEAH   Ptsi 03 Tem. 2017, 22:23

Swamp Gas çalıyor, Television Şampiyonu Luke Harper boş beleş bakışlarla rampada yürüyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şampiyon ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son siz güzel insanlarla bi araya geldiğimde hedeflerimden bahsetmiştim. Aslında tek bi hedefim vardı ve şu an da onu kaslı kollarımda hissedebiliyorum. Bana bir kemer lazım dedim. Daha iyi hayat şartları için lazım, ne kadar iyi olduğumu bilmem içim lazım dedim ve maskeli küçük bir arkadaşı yenerek de kemeri ele geçirdim. Daha 1 hafta falan oldu ama çok fena getirisi var. Güzelmiş, sevdim bu tarz işleri. Ama bu konu hakkında beni en çok mutlu eden şeyse bu kemeri evime götürdüğümde oğlumun ve eşimin bana bakışları. Artık o eski adamdan eser yok, en azından genel olarak. Hani bataklıkta timsah avlama olsun, milleti dövmek olsun, kendisine Tanrı diye bir adamı koruyup kollamak olsun gibi normal şeyler işte. Aralarda kamyonete atlayıp bataklığa gidiyorum ama timsah avlamıyorum. Bataklık kokusunu çekiyorum içime. Nerden geldiğimi ve ne olduğumu hatırlamak için bunu yapıyor. Dediğim gibi eve giriyorum, zaman geçiyor, yemek vakti geliyor. Masaya oturuyoruz ve bu kemeri de bir sandalyeye koyuyorum. Oğlum gözlerini o kemerden alamıyor, babasıyla gurur duyuyor. Duymalı da. Eski alışkanlıklardan kurtulmak zor ve çoğu zaman ilk seferinde başaramazsın. Bende çok iyi gidiyorum diyemem ama bu kemeri kazandığım şovda rakibimi pataklarken çok iyi hissettim. Tuş edip kemeri almak da iyi bi cila oldu. Ben artık kalkıp gideyim, saat geç oldu. Kahveden arkadaşlar da bekler, daha bunu kutlamak için karpuz kesicez.

Harper kemerini kaldırıyor ve milletin gözüne soka soka ringden ayrılıyor.

YEAHYEAHYEAH
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası