PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The King of Spear is back

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 3

MesajKonu: The King of Spear is back   Ptsi 03 Tem. 2017, 23:56

GOLDBERG IS HERE! IT'S HIM!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Goldberg pyroların arasından çıktıktan sonra tauntunu yapıyor ve ringe ilerliyor. Ardından eline bir mikrofon alıyor ve konuşmasına başlıyor.

Merhaba PWE Universe, bizi özlediniz mi? ( Cheer ) Ahhh, eve dönmek çok güzel. Maalesef X-Rated'da çok uğraşmama rağmen, mücadeleyi, savaşı bırakmamama rağmen Finn Balor'ı yenemedim ve PWE Universal Champion olma şansını teptim. Fakat Legacy'de Cody Rhodes'u yenerek başarılarıma bir yenisini ekledim. Bazen kendime soruyorum, "Bill, yıllardır bu işi yapıyorsun. WCW, WWE, WTF, PWE gibi büyük şirketlerde büyük başarılar elde ettin, emekliliğinden önce son kez PWE Universal Champion olmayı hedefledin, aldın da. Hala neden bu ringe çıkıyorsun?" cevabını bulmakta biraz zorlandım. Beni buraya bağlayan şey nedir? Sonra dedim ki, ben bu işi seviyorum! ( Cheer ) Bu işi sevmemin yanı sıra başarmayı asla bırakmayacağım, en azından ben "Yeterli." diyene kadar. Şu an 50 yaşındayım, farkındayım, eskisi gibi dinamik değilim, ama fiziken de ruhen de hala rakiplerimi yıkabilecek kadar kuvvetli olduğumu biliyorum. Karşıma geçip yaşlandığımı söyleyen moronlar, lafla peynir gemisi yürümez, unutmayın. İşimi bitirebileceğini düşünen varsa, gelsin, ringde karşıma çıksın ve beni ikna etsin. Yine gelecekler bu ringe, yine bana küfür edecekler, yaşıma sallayacaklar, şu an burada beni bitirmek isteyen, emekliliğimi bekleyen bu çakallara kötü haberlerim var. Eskisinden çok daha kuvvetliyim, çok daha azimliyim, çok daha başarıya açım. Kurucusu olduğum Squash City'de hiçbir şansınız yok. Zafer yolumda karşıma çıkmaya kalkan herkes aynı kaderi paylaşacak. Kemer sahipleri şimdiden bol bol şampiyonluklarının keyfini çıkarsınlar. Her türlü meydan okumaya açığım. Her türlü kemere talibim. Vakit geldiğinde sıranın kimde olduğunu herkes görecek. Dikkatli olun, "You're next!" cümlesindeki "You're" olmamaya çalışın. Aksi halde intiharınıza sebep olurum.

Goldberg mikrofonu bırakıyor ve tezahürat yapan taraftarlara bağırarak taunt yaptıktan sonra ringden iniyor. Giriş bölümünde bir kez daha bağırdıktan sonra arka alanın yolunu tutuyor.

Bill Goldberg

PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 89 Days )
The longest reigning PWE United States Champion
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )

The King of Spear is back
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» R-Truth, Rookie'si King Booker'ı Çalıştırıyor.