PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Last One

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Klaus Meine
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 34

MesajKonu: Last One    Salı 04 Tem. 2017, 00:08

Trouble çalıyor ve EC3 girişte güzel bir tepki alarak ringe ilerliyor. Elime bir mikrofon alıyor ve etrafını kısık gözlerle süzdükten sonra konuşmaya başlıyor.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ethan Carter III:- 

Bayanlar ve baylar, ben Ethan 3. Carter. Beni tanımayanlarınız olabilir o yüzden kısa bir özet geçeyim. Anti-Law Society kurucusu
 1 kere World Heavyweight, 1 kere Intercontinental, 1 kere de eski dostum Drew McIntyre ile birlikte Tag Team şampiyonu. Ve üçüncü Triple Crown... 
Farkettiniz mi? Sürekli 3 rakamı geziyor ortada. Ethan Carter III, Üçüncü Triple Crown, Üç kemer. Hepsini topladığında şeytanın sayısı çıkıyor. Bazı yarım akıllılar bu hurafelere inanıp gerçekten o 3 sayıyı yan yana getirdiğinizde başınıza kötü bir şey geleceğini söyler. Benim gelmedi. PWE'ın en iyi kariyerlerinden birine sahip olarak şu anda ringin içinde bulunuyorum. Bana laf yapan bazı hayatında başka meziyeti olmayan insanların sözlerine kulak asmıyorum çünkü son bir şey için buradayım. Yine eski dostum Drew McIntyre'ın 3 kere kazandığı PWE Championship... Bir tek o kaldı, değil mi? Bundan daha düşüğü artık gelmeyecek. United States, Intercontinental, TV, hiç biri umurumda değil. Öz ve tek hedefim PWE Championship'i her kimin pis ellerinde ise onu oradan söküp almak. Ve bunu başardıktan sonra, güneşe doğru yol alacağım. Bu beni son görüşünüz olacak. O zamana kadar... tadını çıkarın.

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  RAVEN
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

Last One
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası