PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Money Will Rain On Us!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
RAINMAKER
Newbie
Newbie

REP Puanı : 5

MesajKonu: Money Will Rain On Us!   C.tesi 08 Tem. 2017, 00:47

*coin drop*

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Kazuchika Okada ! Japonya'nın en büyük süperstarlarından Okada artık PWE'de ! Seyirciler ona adeta taparken Okada dolarları havadan yağıyor. Okada seyircileri umursamadan ringe giriyor.

Okada: Amerika Birleşik Devletleri. Ayağa kalkın ve ringlerinizin gördüğü en iyi güreşçiyi selamlayın. Aranızda adımı duymamış ve kim olduğum hakkında en ufak fikri olmayanlar varsa kendimi tanıtmama izin verin. Adım Kazuchika Okada. Aradığınız şey sizi eğlendirmek için şaklabanlık yapan çok bilmiş bir yıldızsa, üzgünüm, sizlere istediğinizi veremeyeceğim. Ama bu ringlerde görmek istediğiniz 5 yıldızlı bir dövüş ise, doğru adrese geldiniz. Sizlere vaat ettiğim şey bu. Şarkı söyleyemem, dans edemem, ama güreşirim. Bunu da en iyisi olarak yaparım. Eğlenmek istiyorsanız çok güzel, bu ringde yapacaklarımın sizi eğlendireceğinden eminim. Ama benden ucuz numaralar beklemeyin, çünkü yapmayacağım. Ne yapacağımı söyleyeyim. PWE'nin, hayır, profesyonel güreş endüstrisinin, hayır, tüm dünyanın üzerine yağmur yağdıracağım ! Şemsiyelerinizi çıkarsanız iyi olur dostlar çünkü bu yağmuru engellemek için yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Şaka yapmıyorum, gayet ciddiyim, ben harikayım! Bunu Japonya'da herkese gösterdim. Ülkemin sokakları ' Okada ! Okada ! ' tezahüratlarıyla inledi. Arenalar tıklım tıklım gördü. Çünkü hepsi beni görmek istiyordu. Profesyonel güreşte efsane olmuş bu suratı görmek için toplandılar. Onlar gördü. Ama siz daha hiç bir şey görmediniz. Görmediniz çünkü siz her zaman önünüze konulanı izlediniz. WWE gibi, TNA gibi, PWE gibi şirketler size güreşin bir pembe dizi olduğunu söyledi. Ama benim geldiğim yerde güreş, saygı duyulan bir spordu. Ve bu yüzden yolum ABD'ye düştü. Sizlere güreşin ne kadar ciddi bir iş olduğunu göstermek için geldim. Burayı bir güreş cennetine dönüştüreceğim. 

(Okada! chantleri geliyor.)

Okada: Değinmek istediğim üç tane nokta var.

1- Okada değil, Okada bey diyeceksiniz.

2- Hepiniz güreşin ne kadar onurlu bir şey olduğunu göreceksiniz.

3- Üçüncü bir nokta yok. Sadece şunu söylemek istiyorum:

Money Will Rain On Us!

Okada mikrofonu yere bırakıyor ve kollarını açıp Rainmaker pozunu veriyor. 

Kameralar kapanıyor bu görüntüden sonra.

Money Will Rain On Us!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası